Νέα

5 καλυτερες και χειροτερες εμπειρίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpourdas35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

θα ξαναπήγαινα μαζί τους

  • Ναι

    Ψήφοι: 6 50,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 6 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12
Εγγρ.
23 Νοε 2021
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Ναι, κατά τη γνώμη μου πολύ καλύτερη. H Άννα είναι καρατουμπανάρα και όλα σε -άρα, είναι πολύ επαγγελματίας και πολύ καλή στη πράξη (τουλάχιστον με μένα), αλλά η Luna Marks το ζούσε, ήταν πιο αυθεντική. Η πιο αυθεντική που έχω γνωρίσει στη κατηγορία domination.
Την Rossy Phineirro σε ποια κατηγορία την βάζεις σε σχέση με αυτές τις 2 και την Big Juli?
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Την Rossy Phineirro σε ποια κατηγορία την βάζεις σε σχέση με αυτές τις 2 και την Big Juli?
Δεν ξέρω κατά πόσο έχουν νόημα αυτές οι συγκρίσεις φίλε μου. Η κάθε μία είναι εξαιρετική για διαφορετικούς λόγους. Η Pinheiro, είναι κατηγορία μόνη της. Τούμπανο φέτες γυμνασμένο κορμί (κάνει βάρη), έχει φοβερή δύναμη κλπ. Είναι θέμα υποκειμενικού γούστου αυτό. Σε άλλους δεν αρέσει αυτό. Εγώ προσωπικά τρελαίνομαι για πολύ γυμνασμένες τρανς και γενικά για τρανς που "φαίνεται" ότι είναι τρανς. Άλλοι προτιμούν τις τρανς που δεν ξεχωρίζουν απ' τις γυναίκες, που είναι υπερβολικά θηλυκοποιημένες. Ναι., θέλω μία τρανς να έχει θηλυκότητα, αλλά απ' την άλλη μεριά να "ξεχωρίζει", γιατί αν είναι να πάω με μία που είναι εντελώς "γυναίκα", θα πάω με γυναίκα όχι με τρανς. Αλλά όλα αυτά, είναι όλα θέμα γούστου. Αν με ρωτάς, υποκειμενικά, με ποιά είχα περάσει καλύτερα, ναι με την Pinheiro είχα περάσει πολύ καλύτερα απ' τη Yuli. Αλλά δεν γίνεται να τις συγκρίνω, με την έννοια ότι είναι εντελώς διαφορετικές. Και οι δύο όμως είναι εξαιρετικές, η κάθε μία για διαφορετικούς λόγους.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.399
Πόντοι
201
Πώς γίνεται να κάνω 100 λάικς στο παραπάνω ποστ;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
αξιολωγο τ φορουμ μπραβο !!!!αναφερω γ τ τυπους οτυ εχω κουραστει ποια και συνηθος παρακολουθω χωρις να προσφερω γιατι απλα δεν εχω κατι νεο ν προσθεσω οταν θ εχω ομως θ αναφερομαι !!και γενηκοτερα σορυ στ φιλους αν κουραζω μ τ μαλακισμενα ποστ μου ωταν δεν εχω τ να κανω κ μπενω για κουβεντακ μονο!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: lia(1)

στελιος(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
21
Like
28
Πόντοι
0
Εγω θσ πω λιγα....

ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΦΥΛΗΣ 99 Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ

ΜΑΝΙΑ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ!!!!! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΩΛΗΣ ΟΥΤΕ 20ΑΡΙΚΟ!!!!!

 
Τελευταία τροποποίηση:

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
146
Πόντοι
0
Δυστυχώς δεν θυμάμαι πολλών τα ονόματα αλλά πολλές από τις τοπ εμπειρίες μου ήταν στις εποχές της Yvana. Περί 2011 αν θυμάμαι καλά? Τότε μπήκα στον στίβο. Από τις πιο πρόσφατες όλες είναι ξένες. Με Ελληνίδες αν και δεν έχω πάρει πάρα πολλές, δεν μπορώ να πω ότι έχω περάσει αξιόλογα με σχεδόν καμία ακόμα. Η Ιωάννα φαίνεται τοπ αλλά με τόσο mixed reviews και πάντα σε άλλη πόλη, δεν έχω δοκιμάσει. Έχουμε και λέμε σε τυχαία σειρά:

1) Lohany



2) Isabella



3) Vivi



4) Tina (δεν ξαναήρθε ποτέ και ήταν από Peru αν θυμάμαι καλά όχι Βραζιλία)



5) Camy Sepuvelda



Ήταν και μία Daniella που δεν την βρίσκω που ήταν καλή. Επίσης Sarah και Dominique όταν είχαν πρωτοέρθει.
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
5) Camy Sepuvelda

https://www.bourdela.com/transexual/camy-sepulveda/

Ήταν και μία Daniella που δεν την βρίσκω που ήταν καλή. Επίσης Sarah και Dominique όταν είχαν πρωτοέρθει.
πω πω, που την θυμήθηκες αυτή, είχα περάσει πολύ όμορφα κι εγώ μαζί της, συγκινήθηκα τώρα...δεν εχω ξαναδιαβάσει κάποιον να αναφέρεται σε αυτήν την κοπέλα
 

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
485
Πόντοι
4.460
Καλύτερες και χειρότερες 5 για το πως πέρασα εγώ και όχι απαραίτητα για την ομορφιά τους.
- Νταίζη
- Τζένη πεδίο του Άρεως
- Ράνια δεν ειναι πια μαζί μας
- Queen Athina
- Καρολίνα παλιά δοξα της Θεσσαλονίκης μαζί με την Ευρυδίκη
Bonus η Ιωάννα πριν αλλάξει, χρόνια πολλά πριν

Χειρότερες τι να πρωτοθυμηθώ
- Μάνια
- Αναστασία
- Λία
- Ζιζέλ (Αθήνα)
- Ασπα
και άλλες πολλές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom