Νέα

3ης Σεπτεμβρίου 119, "Ρείκι"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 668
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.007
Κριτικές
1.245
Like
190.221
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα στην υποδοχή Μαρία(περνάει)μίλφ ξανθό με λίγα κιλά παραπάνω και μικρό βυζί , Νάταλι γκίλφ παχουλή με ξανθό καρέ μαλλί με 2,5αρια βυζιά , Κατερίνα γκίλφ με ξανθοκάστανο κοντό καρέ μαλλί
λεπτή με 2αρακι βυζί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
περασμα σημερα μεσημεριανο αναγνωριστικο...για 50ρικο κατι γινεται αν και δεν εχει τιποτα το ιδιαιτερο.ειχε 4 κοπελες και την σεριφισσα μαρια που ειπε οτι δεν κανει μασαζ
 

Midnight Mover

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
8
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
0
έχει πάρει κανείς σας Μαρία της υποδοχής?
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
[quote author=Midnight Mover  link=topic=83728.msg3850731#msg3850731 date=1339110226]
έχει πάρει κανείς σας Μαρία της υποδοχής?
[/quote]

Δες εδώ:
www.bourdela.com/masaz/athina/3is-septemvriou-119-4os/#jr_review_27792]http://www.bourdela.com/masaz/athina/3is-septemvriou-119-4os/#jr_review_27792[/url]

Η ίδια είναι. Στην κριτικη γραφει "Ειρήνη", γιατί με αυτό το όνομα έγινε γνωστή στην πιάτσα. Τωρα πλασσαρεται ως "Μαρια" στο παρόν ίδρυμα.  :grin:

Να συμπληρώσω στην κριτική ότι όλα γίνονται με (γ)καπότα, ενώ το κόστος πλέον είναι 50€ για 30, max 40'... :sunglasses:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Το μαγαζακι προσφερει πλεον και σοκολατακι.
Σαρα απο Αιθιοπια, γυρω στα 30+, καλο σωματακι, 2ρι βυζακι ψιλοπεσμενο
Μασαζακι συμπαθες και καλο 2ο προγραμμα με καλη συμμετοχη
Not bad για 45 λεπτα και 50 ευρωπουλα...


ΥΓ: το υπολοιπο ροστερ, 4-5 ηλικιωμενα ερπετα  :S

Εδω ειναι το σωστο θρεντακι για την αναφορα για τη Σαρα  ;) :grin:
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Εδω ειναι το σωστο θρεντακι για την αναφορα για τη Σαρα  ;) :grin:

;) :rockon:
Σάρα απο τις πιο ομορφες μαυρούλες προσφέρει και καλο μασαζ και καλό gfe προγραμμα
εχει ωραιο κορμακι και προσωπακι με λεπτα χαρακτηριστικά προσωπου (μυτουλα, χειλια, κτλ) , λογω του οτι κατάγεται απο Αιθιοπια
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
;) :rockon:
Σάρα απο τις πιο ομορφες μαυρούλες προσφέρει και καλο μασαζ και καλό gfe προγραμμα
εχει ωραιο κορμακι και προσωπακι με λεπτα χαρακτηριστικά προσωπου (μυτουλα, χειλια, κτλ) , λογω του οτι κατάγεται απο Αιθιοπια

:) :) :)

Επαυξάνω !!!
Η Σάρα είχε εξαφανιστεί για σχεδόν δυομισυ χρόνια και ξαναγύρισε με μερικά κιλά παραπάνω. Παρόλα αυτά είναι από τις καλύτερες για GFE καταστάσεις.
.
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Λόγω έκτακτης επίσκεψης στην Πλατεία Βικτωριας,πέρασα από τον 4ο όροφο για να δώ τα κορίτσια.Στην υποδοχή η Σοφία,μελαχροινή,κοντούλα,τίποτα το ιδιαίτερο.Τζένη,ψηλή,ξανθιά με μαλλιά σπαστά μέχρι τους ώμους,ωραίο σώμα αλλά καρφώθηκα στην εφαρμοστή λευκή μπλούζα στην οποία ξεχώριζαν οι θηλές της!Ωραία εικόνα...Σάρα,μαυρούλα με ωραία χαρακτηριστικά και καλό σώμα.Δύο δούλευαν,η Ειρήνη απούσα.50 ευρώ για 40-50 λεπτά.Θα το δούμε σύντομα...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
10
Πόντοι
16
επηρεασμένος απο την ονομασία "ρεΪκι" ειπα κανω μια δοκιμη στο συγκεκριμενο λαδοτριβείο.

ειναι value for money, 50 ευρω το 45λεπτο , απο κοπελες εχει αρκετες αξιολογες για ολα τα γουστα.

απο μασαζ μην περιμενετε κατι το ιδιαιτερο χαδια κανουν ολες , αλλα απο το κυριως μενου  υπαρχουν καποιες που το σερβιρουν σε καλο επιπεδο !
 

Επισκέπτης
κατάγεται απο Αιθιοπια
Οπότε πιθανόν να έχει και άλλα εξτρά !!!!
images
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
επηρεασμένος απο την ονομασία "ρεΪκι" ειπα κανω μια δοκιμη στο συγκεκριμενο λαδοτριβείο.

ειναι value for money, 50 ευρω το 45λεπτο , απο κοπελες εχει αρκετες αξιολογες για ολα τα γουστα.

απο μασαζ μην περιμενετε κατι το ιδιαιτερο χαδια κανουν ολες , αλλα απο το κυριως μενου  υπαρχουν καποιες που το σερβιρουν σε καλο επιπεδο !
Ποιές είναι οι "κάποιες";;;
Πες μας βρε αδερφέ, ντε....
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Τζένη,ψηλή,ξανθιά με μαλλιά σπαστά μέχρι τους ώμους,ωραίο σώμα αλλά καρφώθηκα στην εφαρμοστή λευκή μπλούζα στην οποία ξεχώριζαν οι θηλές της!Ωραία εικόνα...

Τα φαινόμενα μερικές φορές απατούν. Όταν είδα για πρώτη φορά την Τζένη μου έβγαζε κάτι καβλωτικό & kinky, αλλά η πραγματικότητα δεν ήταν ετσι.
Το βυζάκι ωραίο 3άρι, η πίσω όψη καλή, η μπροστινή όχι και τόσο, μια και φαίνονται τα παραπανίσια κιλά στη μέση.
Το μασαζάκι ήταν  μέτριο και η συνέχεια σχετικά διεκπεραιωτική και ξενέρωτη, παρόλο που προσπάθησε αρκετά. Ίσως δεν ταίριαξε η χημεία... Μάλλον δεν θα ξαναπάρω....
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Μάλλον δεν είναι θέμα χημείας. Πέρασα την προπερασμένη Κυριακή. Δύο σαύρες απαράδεκτες (για να είναι όμως συνέχεια εκεί με κάποιους δουλεύουν) μία Αλίκη νομίζω αδύνατη αλλά βλεπότανε και η Τζένη την οποία πήρα. Από τη φάτσα κάτι μου έλεγε για άγριο  :zfuck:.
Μασαζάκι τυπικό. Στο σώμα είναι καλλίτερη από ότι στο πρόσωπο. Αλλά στο δεύτερο ημίχρονο ξεπέτα. Καμία συμμετοχή, οπότε τέλος αυτή για το μέλλον. 
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
κατι πρεπει να κανουν με τον αρωματισμο του χωρου εκει μεσα.....πηγα εχθες και κοντεψα να βγαλω τα συκωτια μου απο την πουτσοχυσιλα που βρωμαγε!!  ενα αρωματικο χωρου βρε κοριτσια....και κανα μπανακι μετα την συνευρεση με τον πελατη καλο θα ηταν....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ρε παιδες για την τζενη που λετε,μηπως ειναι αυτη που δουλευε παλια στην μαρνης(που εχει κλεισει τωρα),μαζι με την ειρηνη την ψηλη,και ειχε περασει και ενα φεγγαρι και απο φερων?.....ψηλη,με καστανο μαλλι,κολαρα,και βυζι καλο,σκυλε φατσα....
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Αυτή, κατά τα λεγόμενά τα δικά της και της σερίφισας, ήταν πριν στην Κεφαλονιά.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Λοιπόν έφαγα ήττα εδώ. Διάλεξα την Κατερίνα μιλφ (όχι την γκιλφ γιατί έχει δύο κατερίνες) ψηλή αδύνατη και αφού συμφώνησα για το πρόγραμμα μπήκα για συνεδρία.
Μόλις μπήκε στο δωμάτιο χωρίς να έχει κάνει ντουζ στο μπάνιο, αμέσως γδύθηκε. Σκέφτηκα ότι θα ρώτησε την Αλίκη (άλλη κοπέλα εδώ) με την οποία είχα κάνει την προηγούμενη βδομάδα και θα της είπε ότι κάνω μόνο λίγο αισθησιακό πρώτα. Με ακουμπάει για 20 δευτερόλεπτα με τα χέρια και κατευθείαν για πίπα. Της λέω σιγά σιγά κοπέλα μου δόσε και κανένα φιλάκι. Απάντηση -δεν φιλάω- το έφερα από δω το εφερα από κει, τιποτα. Δεν γαμιέται λέω και συνεχίζω. Τότε έλα από πάνω για 69. Δεν θέλω να με γλύφουνε μου λέει. Ε εκεί τα πήρα και της λέω τέλος. Και σηκώνομαι για να ντυθώ. Μου λέει εντάξει θα σε φιλήσω. Τα πήρα πιό πολύ με την κοροϊδία και την έδιωξα και άρχισα να ντύνομαι. Επειδή δεν θέλω να αφήνω ενδείξεις μπαταχξή σκεφτόμουνα να αφήσω και 20 ευρώ για την πίπα. Η όλη συνεδρία είχε διαρκέσει 10 λεπτά. Μετά από λίγο έρχεται και μου λέει 40 ευρώ. (σημειωτέον ότι η πλήρης συνεδρία είναι 50 ευρά). Της έδοσα τα 20 και έφυγα.
Έχουν και οι έμπειροι τις ήττες τους.

Για να είμαι δίκαιος με το μαγαζί, η προηγούμενη συνεδρία με την Αλίκη ήταν άψογη.
Υστ/φο. Πάντα συμφωνώ το πρόγραμμα έξω πριν μπω αλλά δεν φαντάστηκα ότι ένα μιλφ που ειχα συμφωνήσει να τελειώσω στο στόμα θα μου δημιουργούσε τέτοιο πρόβλημα. Τέτοιες λεπτομέρειες συζητάω μόνο με τα πιπίνια που είναι πιό δύσκολα.
 

anat190

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
39
Πόντοι
1
Πέρασμα απο εδω όπου βρήκα την πιο ψηλή μασατζου οπότε έμεινα για συνέδρια. Μιλφακι με κάστανα μαλια ακουει στο ονομα Ντινα στήθος 1,5 ρωγα που σκληραινει άμα την παίξεις και χαρακτηριστικά στενή απο μπροστά. Κουλούρι ουτε με το δάχτυλο. Μετα το μέτριο μασάζ είχαμε μια τυπική πίπα ενώ με προτροπή μου εγλυψε και @@. Αφού σήκωσε καλα το εργαλείο κάθησε επάνω. Η όλη φάση μέτρια. Μετα τη γύρισα σε ιεραποστολικο. Εχει πολυ ωραία αίσθηση στο εργαλείο γιατι ειναι στενή. Κρατηθηκα ομως και αφού έβγαλα το προφυλλακτικό όρθιος τον πήρε στο στόμα και με δικές μου παλινδρομικες κινήσεις του κεφαλιού για να ελέγχων το ρυθμό τα έδωσα ολα εντός. Κόστος 50 ευρώ.
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
περάσμα από το μαγαζί πριν 2 μερες. Η Σάρα δεν υπάρχει πλέον γύρισε στην πατρίδα τους. Είδα μία ξανθιά με μακρύ μαλλί 40+ Χριστίνα στο όνομα. Μήπως κάποιος γνωρίζει αν δουλευε κάπου αλλού. Παρούσες Αλίκη και μία πολύ ψηλή σαν τον Φασούλα.
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
πέρασμα ξανα χθες.
Αλίκη δούλευε και είδα μία πρώτη φορά ψηλή ρωσίδα με το όνομα Βικτώρια ή Βίκα περίπου 25-30 ετών

λέει δουλευε και παλιά αλλά δεν τη θυμόμουν και δεν μπήκα μέσα.

γνωρίζει κανείς τίποτα για αυτήν την Βικτώρια η Βικα

στην πόρτα η Χριστίνα όπως λεει ο zero πολύ καβλωτική..................

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom