Νέα

2ο πτυχίο και βουρ στα πιπίνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tsarkas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.362
Πόντοι
736
Πότε ήσουνα εκεί; Με παραξένεψε που είπες ότι πήγαινες στην CAF και δεν είδες τις καφετέριες εκεί στη λιμνούλα. Όταν πήγα για πρώτη φορά ήταν Μάης του 2010, βραδάκι κατά τις 10, δεν κυκλοφορούσε ψυχή και αλυχτάγανε σκυλιά. Νεόχτιστες πολυκατοικίες χωρίς κόσμο, από μια μαλακία του δήμου. Ασχολούμουν με ακίνητα τότε και είχα πάει για βραδυνή αναγνώριση (διαπίστωση επικινδυνότητας περιοχής). Η περιοχή άρχισε να παίρνει τα πάνω της μετά το 2012 και βασικά από το 2015 και μετά αναπτύχθηκε η διασκέδαση.
Στο Richter δίπλα, το Campus το θυμάμαι, γιατί είχα εξυπηρετήσει μία φοιτήτρια που ψαχνότανε.
2014-15. Πρωι ειχα παει μονο στην CAF για το επιδομα ενοικιου. Τις αλλες ωρες μονο στο campus και μετα σπιτι μου. Και Antigone που λες, μονο μια μεγαλη βιβλιοθηκη θυμαμαι. Νυχτα ειχα παει μονο 1 φορα σε παρτακι φοιτικικο στο ποταμι πριν καν κανω εγγραφη. Δεν ηξερα καν οτι ηταν το πανεπιστημιο μου
 
Τελευταία τροποποίηση:

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.726
Like
20.569
Πόντοι
5.006
Άλλο ένας δικηγόρος στα 40 του, άλλο ένας ceo στα 40 του και άλλο ένας υπάλληλος αποθήκης στα 40 του ή ένας ντελιβεράς στα 40 του...
επισης αλλο μια 45 κιλα, αλλο μια 55 κιλα και αλλο μια 150 κιλα
:coffee:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
2014-15. Πρωι ειχα παει μονο στην CAF για το επιδομα ενοικιου. Τις αλλες ωρες μονο στο campus και μετα σπιτι μου. Και Antigone που λες, μονο μια μεγαλη βιβλιοθηκη θυμαμαι. Νυχτα ειχα παει μονο 1 φορα σε παρτακι φοιτικικο στο ποταμι πριν καν κανω εγγραφη. Δεν ηξερα καν οτι ηταν το πανεπιστημιο μου
Και στο κέντρο θα πέρασες καλά, γιατί βασικά ο περισσότερος κόσμος μαζεύεται εκεί. Τότε που ήσουν είχε διπλάσια μαγαζιά από όσα στις μέρες που μπερμπάντευα εγώ και τώρα σαφώς ακόμα πιο πολλά. Όμως στις μέρες μου ήταν πιο εύκολα, γιατί δεν είχαμε τα σόσιαλς και δεν είχαν πολλές επιλογές.
Πήγαινα στο O'Carolans (κοντά στη rue Foch) και ήξερα ότι θα γύριζα σπίτι με γκόμενα. Κοίτα που θα αρχίσω να μιλάω και σαν τον kman σιγά σιγά... :D:
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.362
Πόντοι
736
Και στο κέντρο θα πέρασες καλά, γιατί βασικά ο περισσότερος κόσμος μαζεύεται εκεί. Τότε που ήσουν είχε διπλάσια μαγαζιά από όσα στις μέρες που μπερμπάντευα εγώ και τώρα σαφώς ακόμα πιο πολλά. Όμως στις μέρες μου ήταν πιο εύκολα, γιατί δεν είχαμε τα σόσιαλς και δεν είχαν πολλές επιλογές.
Πήγαινα στο O'Carolans (κοντά στη rue Foch) και ήξερα ότι θα γύριζα σπίτι με γκόμενα. Κοίτα που θα αρχίσω να μιλάω και σαν τον kman σιγά σιγά... :D:
Απο φαγητο ειχε απειρα κεμπαμτζιδικα. Απο ποτο ειχαμε παει πολλες φορες σε ενα με ισπανικο ονομα κοντα στην comedie με φτηνο ποτο. Κατι 750ml mohito ή μπυρα, ακομα και 1 L. Επισης περναμε μπυρες και αραζαμε με τα μουνακια στο esplanade εκει στην comedie. Και για μπυρα στα σοκακια που λες κοντα στο luis blanc.
Το θεμα ειναι να εχεις χρονο. Εγω πηγα για master 2. Στο πρωτο εξαμηνο βγηκα μονο. Στο δευτερο τιποτα. Και οσες γνωρισα μονο ξενες. 1 Ελληνιδα μονο απο fb στην σελιδα των Ελληνων στο Μονπελιε.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Απο φαγητο ειχε απειρα κεμπαμτζιδικα. Απο ποτο ειχαμε παει πολλες φορες σε ενα με ισπανικο ονομα κοντα στην comedie με φτηνο ποτο. Κατι 750ml mohito ή μπυρα, ακομα και 1 L. Επισης περναμε μπυρες και αραζαμε με τα μουνακια στο esplanade εκει στην comedie. Και για μπυρα στα σοκακια που λες κοντα στο luis blanc.
Το θεμα ειναι να εχεις χρονο. Εγω πηγα για master 2. Στο πρωτο εξαμηνο βγηκα μονο. Στο δευτερο τιποτα. Και οσες γνωρισα μονο ξενες. 1 Ελληνιδα μονο απο fb στην σελιδα των Ελληνων στο Μονπελιε.
Ισπανικό στην Comedie όπου γινόταν καλό παιχνίδι ήταν το Cubanito. Για τώρα δεν ξέρω. Esplanade αράζαμε με μπύρες κι εμείς γύρω από τη λιμνούλα. Τώρα περνάω από κει όταν έχω κανένα σεμινάριο δίπλα στο Corum και με πιάνει νοσταλγία...

Όσοι είστε νέοι, αξιοποιείστε το χρόνο σας δημιουργώντας καλές αναμνήσεις. Κάποτε έρχεται μια στιγμή που θέλεις, αλλά δεν μπορείς ή τουλάχιστον δεν είναι τόσο εύκολα. :undecided-old:
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.362
Πόντοι
736
Ισπανικό στην Comedie όπου γινόταν καλό παιχνίδι ήταν το Cubanito. Για τώρα δεν ξέρω. Esplanade αράζαμε με μπύρες κι εμείς γύρω από τη λιμνούλα. Τώρα περνάω από κει όταν έχω κανένα σεμινάριο δίπλα στο Corum και με πιάνει νοσταλγία...

Όσοι είστε νέοι, αξιοποιείστε το χρόνο σας δημιουργώντας καλές αναμνήσεις. Κάποτε έρχεται μια στιγμή που θέλεις, αλλά δεν μπορείς ή τουλάχιστον δεν είναι τόσο εύκολα. :undecided-old:
Ωραιο ειναι το γαμημενο το Μονπελιε, δυστυχως δεν πηγα Ερασμους. Οσοι εχετε κορες ή γιους να τους πειτε να πανε ενα εξαμηνο Ερασμους. Ειναι εμπειρια ζωης. Εγω δυστηχως πηγα για συγκεκριμενο σκοπο με λιγα γαλλικα, οντας ο μοναδικος μη γαλλοφωνος στο μεταπτυχιακο μου σε δυσκολο μεταπτυχιακο και πετυχα.
 

Geiler12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2021
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
504
Πόντοι
301
Τύπε σε αυτήν την ηλικία πας για σύνταξη..όχι για σπουδές ,οι πιτσιρίκες θέλουν αντοχή εσένα σε κόβω αν παιχτεί κανένα σεξακι να κοιμάσαι μια βδομάδα για να βρεις τα ίσια σου..!!!
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Ναι...ενώ αν κάθεσαι με σταυρωμένα τα χέρια ωσάν Αρσακειας και περιμένεις μόνο μέσω Τουίτερ και μουιτερ να κάνεις δουλειά,θα πέφτουν στην αγκαλιά σου όλες... :confused:
Αυτό κατάλαβες ???
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.860
Κριτικές
62
Like
40.265
Πόντοι
8.530
Αυτό κατάλαβες ???
Όσο διακριτικά και να κινείσαι σταδιακά θα μάθουν όλες ότι ψάχνεσαι....εκτός αν είσαι τόσο τυχερός και έχεις επιτυχία με την πρώτη προσπάθεια.
Άρα η κινείσαι και διεκδικείς η δεν κάνεις τίποτα και μένεις με σταυρωμένα χέρια ωσάν Αρσακειας...εκτός αν σου την πέσει καμμία κάτι που όπως καταλαβαίνεις έχει ελάχιστοτατες πιθανότητες.
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
283
Κριτικές
61
Like
928
Πόντοι
6.810
Θα ενθουσιαστούν κάποιες και θα φλερταρουν μαζί σου αλλα μέχρι εκεί.Μην περιμενεις να γαμησεις.Μόνο καμια χοντρη 18χρονη που δεν την γαμάει κανενας κοντά στην ηλικία της.Πήγαινε εκει για το σκοπο που έχεις επιλέξει και πρόσεχε μην σου βγάλουν το ονομα στη σχολη οτι είσαι πεφτουλας.18χρονες έχει και αλλού αν θες να χωθείς και φυσικα και στα μπουρδελα που γαμάς σιγουρα
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Τύπε σε αυτήν την ηλικία πας για σύνταξη..όχι για σπουδές ,οι πιτσιρίκες θέλουν αντοχή εσένα σε κόβω αν παιχτεί κανένα σεξακι να κοιμάσαι μια βδομάδα για να βρεις τα ίσια σου..!!!
Νομίζω ότι τις εχετε θεοποιήσει τις μικρές. Στο σεξ είναι όπως κάθε γυναίκα, απλώς με μικρότερες εμπειρίες. Άλλες πειραματίζονται άλλες όχι. Άλλες είναι φωτιά στο κρεββάτι άλλες αστερίας. Περισσότερες πιθανότητες έχεις να τα παίξεις με μία γυναίκα που βρίσκεται σε σεξουαλική ωριμότητα και ξέρει τι ψάχνει στο σεξ. 35 και μετά δηλαδή......
 
OP
OP
T

Tsarkas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
109
Κριτικές
27
Like
496
Πόντοι
291
Σας ευχαριστώ όλους όσους σχολιάσατε καλοπροαίρετα το νήμα (οι περισσότεροι). Για τους λιγότερους κακοπροαίρετους ξυδάκι.

Αν και η αλήθεια είναι πως μου φάνηκε πιο ξενέρωτη από ό,τι περίμενα η νέα γενιά. Πιο πολύ κλικ μου έκαναν οι 25χρονες που περάσαμε μαζί παρά τα 19χρονα. Τα περισσότερα βγάζουν κάτι πολύ παιδιάστικο και όσα είναι πιο ξεπεταγμένα είναι σαν ψεύτικες barbie. :woldman::woldman::2funny::2funny:

Με βλέπω να προσανατολίζομαι προς τις 25χρονες :fuck1::fuck1::fuck1:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
επισης αλλο μια 45 κιλα, αλλο μια 55 κιλα και αλλο μια 150 κιλα
:coffee:
150 κιλα μηπως εννοει τρεις 20ρες μαζι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δηλαδη με μια 20 ρα των 150 κιλων ειναι σα να εχει κανει παρτουζα με τρεις 20ρες ο δικηγόρος
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.714
Κριτικές
15
Like
11.351
Πόντοι
3.846
Καλά τι λέμε τώρα.
Ποιος 40ρης δεν έχει πετύχει σε άπειρες στιγμές στον δρόμο ή στο γυμναστήριο ή οπουδήποτε αλλού κάποιο 20χρόνο κοριτσάκι και δεν του μίλησε στον πληθυντικό;

Και περιμένετε και να γαμησετε;;
Πολύ survivor βλέπετε και νομίζετε ότι είστε ο Δάντης και θα βρείτε την Ασημίνα να γουστάρει γέρικο καυλι;
 

todor

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
176
Like
377
Πόντοι
21
πάντα εξαρτάται από το ποιός είσαι και τι αύρα εκπέμπεις. όμως .. ..σε όσους γράψανε πιο πάνω οτι οι 20 άρες γουστάρουν 40 ρηδες έχω να πω . σε ποιον πλανητη ζουν??? εχω 4 περιπτωσεις κοριτσιων 20 -23 χρονων που λέγανε σε σαρανταρηδες στα ισια ΄΄ σας βλέπουμε σαν τον μπαμπα μας '' και ποτε σαν κάτι ερωτικο.
δυστυχως και εγω ξενερωνω αλλα αυτη ειναι η πικρη αληθεια .(και δεν συζηταμε βεβαια την περιπτωση που θα βγει μια 20 αρα με εναν πλουσιο 40 αρη και θα του κατσει μια φορα και μετα δεν θα ξαναβρεθουν) αυτο δεν ειναι ερωτικο ουτε λεει κατι. συζηταμε για την περιπτωση οτι οι 20 αρες ουτε που θελουν να ακουν για σαρανταρηδες. δυστυχως και τα παραδειγματα πολλα. δυστυχως
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.256
Like
1.606
Πόντοι
216
Στο εξωτερικό έχουν πέραση οι 40ηδες. Στην Ελλάδα πάνω από 40 μόνο ο Βουτσάς έπαιζε... :rockon:
 

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
1.380
Πόντοι
201
Αδερφέ πέρα από τη πλάκα είσαι πιο κοντά στην ηλικία των πατεράδων τους(έτσι θα το βλέπουν αυτές)
Δεν είναι όλα όπως στις τσόντες ,sugar dady,fuck my teacher,step dad κλπ. Προσγειωθείτε στη πραγματικότητα λίγο.
Θα είσαι ο ¨θείος¨ ή "τον είδες αυτόν τον κυριούλη που πέρασε στη σχολή μας"
Εάν δεν είσαι φτυστός κλώνος του Clooney ή κάτι παρεμφερή μην περιμένεις θαύματα.
Τις φοιτήτριες που θα γα΄μαγες με λεφτά θα γαμάς και τώρα.
Δεν θέλω να σε γεμίσω απαισιοδοξία αλλά να είσαι ρεαλιστής και μην γίνεις περίγελος της σχολής "ο θείος ο πέφτουλας"
Είχαμε έναν τέτοιον στη σχολή μου και η πλειοψηφία τον έκανε παρέα για σημειώσεις ή για να "δικτυαθούν" σε κάποια ενδεχόμενη δουλειά.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom