Νέα

2η τσόντα Τζούλιας Αλεξανδράτου! Παρτούζα με δύο μαύρους!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Σας αρεσε η 2η τσοντα της Τζουλιας?

  • Ναι

    Ψήφοι: 88 22,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 170 43,9%
  • Μετρια

    Ψήφοι: 129 33,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    387

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
εσπευσες να το αρνηθεις ομως :rolleyes:
τελικα ποσοι νοιαζονται για την εικονα του νικ τους? :2funny:

δεν μασαει η Kyra μου, σαγηνευει τους παντες :smitten:

Ξυπνα και δες με ποιον μιλας μωρη μαλακω. Ισως αυτο σου δωσει απαντηση για το αν νοιαζομαι για την οποια εικονα του νικ μου.

Της kyra της δινω 30 δευτερολεπτα οχι παραπανω  :2funny:

Κριμα να εχεις γατα παντως, τετοια ωραια πλασματα διπλα σε γαμιολες ελλεινιδες.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ξυπνα και δες με ποιον μιλας μωρη μαλακω. Ισως αυτο σου δωσει απαντηση για το αν νοιαζομαι για την οποια εικονα του νικ μου.

Της kyra της δινω 30 δευτερολεπτα οχι παραπανω  :2funny:

Κριμα να εχεις γατα παντως, τετοια ωραια πλασματα διπλα σε γαμιολες ελλεινιδες.

αν δε σε ενοιαζε ρε βλημα, απλα θα κανες πλακα με αυτο. τοσο απλα. 'δεν ειμαι χοντρος' :2funny:

συνεχισε να λες μαλακιες, κατι πρεπει να σχολιαζω οταν βαριεμαι :grin:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
και που να κανει υπερπαραγωγη η τζουλια....θα χυθει αιμα
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
αν δε σε ενοιαζε ρε βλημα, απλα θα κανες πλακα με αυτο. τοσο απλα. 'δεν ειμαι χοντρος' :2funny:

συνεχισε να λες μαλακιες, κατι πρεπει να σχολιαζω οταν βαριεμαι :grin:

Μωρη μαλακω, μην αρχιζεις τις αναλυσεις.

Εσενα σε γαμανε μονο παιδακια του μπαμπα εγω ειτε χοντρος ειτε λιγνος δεν σου κανω  :2funny: :2funny:

Γουσταρεις να σε γαμανε με αρχιδια αλλων, βιτσια δεν λεω, δεκτα  :2funny:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μωρη μαλακω, μην αρχιζεις τις αναλυσεις.

Εσενα σε γαμανε μονο παιδακια του μπαμπα εγω ειτε χοντρος ειτε λιγνος δεν σου κανω  :2funny: :2funny:

Γουσταρεις να σε γαμανε με αρχιδια αλλων, βιτσια δεν λεω, δεκτα  :2funny:

το καψες... ας το γαμα το λεμε :rolleyes:
μην μπεις στην κατηγορια αρκανς-κριμα ειναι :-
 

Ζεth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
2
Like
87
Πόντοι
1
Χειρότερη τσόντα δεν νομίζω να έχει γυριστεί σε όλη την ιστορία του πορνό-θεάματος!!!
Δεν έχει το παραμικρό ίχνος κάυλας αφού η πρωταγωνίστρια είναι τόσο γελοία με αυτή την εμφάνιση και συμπεριφορά που θυμίζει ημίτρελη, παρακμασμένη σταρ κάτι που δεν απέχει και πολύ από την πραγματικότητα. Μεγάλη απάτη και κρίμα τα 150.000 που φημολογείται ότι πείρε για την εν λόγω ταινία. Πραγματικά απορώ αν υπάρχει κόσμος που καύλωσε με αυτό το αίσχος. Ακόμα και οι πούτσες των συμπρωταγωνιστών δεν κατάφερναν να σταθούν στο ύψος τους καθόλη τη διάρκεια του έργου… Ούτε μια τσόντα της προκοπής δεν είμαστε ικανοί να γυρίσουμε, που θα πάει αυτός ο τόπος αναρωτιέμαι…
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Χειρότερη τσόντα δεν νομίζω να έχει γυριστεί σε όλη την ιστορία του πορνό-θεάματος!!!
Δεν έχει το παραμικρό ίχνος κάυλας αφού η πρωταγωνίστρια είναι τόσο γελοία με αυτή την εμφάνιση και συμπεριφορά που θυμίζει ημίτρελη, παρακμασμένη σταρ κάτι που δεν απέχει και πολύ από την πραγματικότητα. Μεγάλη απάτη και κρίμα τα 150.000 που φημολογείται ότι πείρε για την εν λόγω ταινία. Πραγματικά απορώ αν υπάρχει κόσμος που καύλωσε με αυτό το αίσχος. Ακόμα και οι πούτσες των συμπρωταγωνιστών δεν κατάφερναν να σταθούν στο ύψος τους καθόλη τη διάρκεια του έργου… Ούτε μια τσόντα της προκοπής δεν είμαστε ικανοί να γυρίσουμε, που θα πάει αυτός ο τόπος αναρωτιέμαι…

Θαρθει και η τσοντα της προκοπης φιλε.

Θα ερθει.

Σιγουρα οχι ομως απο τον αστοιχειωτο τον Σειρηνακη.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Χειρότερη τσόντα δεν νομίζω να έχει γυριστεί σε όλη την ιστορία του πορνό-θεάματος!!!
Δεν έχει το παραμικρό ίχνος κάυλας αφού η πρωταγωνίστρια είναι τόσο γελοία με αυτή την εμφάνιση και συμπεριφορά που θυμίζει ημίτρελη, παρακμασμένη σταρ κάτι που δεν απέχει και πολύ από την πραγματικότητα. Μεγάλη απάτη και κρίμα τα 150.000 που φημολογείται ότι πείρε για την εν λόγω ταινία. Πραγματικά απορώ αν υπάρχει κόσμος που καύλωσε με αυτό το αίσχος. Ακόμα και οι πούτσες των συμπρωταγωνιστών δεν κατάφερναν να σταθούν στο ύψος τους καθόλη τη διάρκεια του έργου… Ούτε μια τσόντα της προκοπής δεν είμαστε ικανοί να γυρίσουμε, που θα πάει αυτός ο τόπος αναρωτιέμαι…
σε τι κοσμο θα φερουμε τα παιδια μας....
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
μεθυσο αρχιδι *αυτο αρκει* :-

Ενταξει τοτε απεχω. Εγω ειμαι απλα αρχιδι  :2funny: :2funny:

Αμα με ταισεις χορταρικα ομως θα μεθυσω και εγω και τοτε με βλεπω παρεα με το αλμπανι  :zfuck:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ενταξει τοτε απεχω. Εγω ειμαι απλα αρχιδι  :2funny: :2funny:

Αμα με ταισεις χορταρικα ομως θα μεθυσω και εγω και τοτε με βλεπω παρεα με το αλμπανι  :zfuck:

το τρωμε το χορτο καλε δεν το πινουμε :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom