Νέα

27χρονος αυτοκτόνησε λόγω χρεών (σημερα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Comando_1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 236
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δεν φταίω εγώ μαμά!
Η κακιά η τράπεζα φταίει που χρεώθηκα μέχρι τα μπούνια για να κάνω μόστρα στη Μαιρούλα, να την κυκλοφορήσω με ωραίο αμάξι, να αγοράσω ουγκο μπος, να την πάω τριήμερο του αγίου πνεύματος στη μύκονο και να της πληρώνω κομμωτήρια!
Τώρα η μαιρούλα με έκλασε και η τράπεζα ζητά τα δανεικά πίσω!

Μπουχουχου, κλαψ, κλαψ, λυγμ, λυγμ, γιατί το κράτος δεν είχε έναν επίτροπο πίσω από κάθε γκισέ να μου τραβάει το αυτί όταν πήγαινα να δανειστώ ε;
Το κράτος φταίει μαμά! Εγώ δεν φταίω ποτέ, που να ξέρω άλλωστε, με παρέσυραν!
+++

Λες κ μιλάμε για ανήλικο που το παρέσυραν-εκμεταλλεύτηκαν.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Δεν φταίω εγώ μαμά!
Η κακιά η τράπεζα φταίει που χρεώθηκα μέχρι τα μπούνια για να κάνω μόστρα στη Μαιρούλα, να την κυκλοφορήσω με ωραίο αμάξι, να αγοράσω ουγκο μπος, να την πάω τριήμερο του αγίου πνεύματος στη μύκονο και να της πληρώνω κομμωτήρια!
Τώρα η μαιρούλα με έκλασε και η τράπεζα ζητά τα δανεικά πίσω!

Μπουχουχου, κλαψ, κλαψ, λυγμ, λυγμ, γιατί το κράτος δεν είχε έναν επίτροπο πίσω από κάθε γκισέ να μου τραβάει το αυτί όταν πήγαινα να δανειστώ ε;
Το κράτος φταίει μαμά! Εγώ δεν φταίω ποτέ, που να ξέρω άλλωστε, με παρέσυραν!


 Αν και το εχει πει πολλες φορες,για ρωτα τον περσονα στην Κυπρο ή στην Γερμανια
 ετσι ευκολα διναν δανεια και πιστωτικες στον οποιονδηποτε;
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
εισε ανευθυνοσ εσυ και ολο σου τοσοι μαζι.
 

nikos111969

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
739
Like
4
Πόντοι
6
Oυτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος οπως τα εκαναν.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν φταίω εγώ μαμά!
Η κακιά η τράπεζα φταίει που χρεώθηκα μέχρι τα μπούνια για να κάνω μόστρα στη Μαιρούλα, να την κυκλοφορήσω με ωραίο αμάξι, να αγοράσω ουγκο μπος, να την πάω τριήμερο του αγίου πνεύματος στη μύκονο και να της πληρώνω κομμωτήρια!
Τώρα η μαιρούλα με έκλασε και η τράπεζα ζητά τα δανεικά πίσω!

Μπουχουχου, κλαψ, κλαψ, λυγμ, λυγμ, γιατί το κράτος δεν είχε έναν επίτροπο πίσω από κάθε γκισέ να μου τραβάει το αυτί όταν πήγαινα να δανειστώ ε;
Το κράτος φταίει μαμά! Εγώ δεν φταίω ποτέ, που να ξέρω άλλωστε, με παρέσυραν!

τον μαμάκια τριαντάρη ποιός τον δημιουργησε;
ο ίδιος από μόνος του; αυτοδημιούργητος μπούλης ε;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
  Αν και το εχει πει πολλες φορες,για ρωτα τον περσονα στην Κυπρο ή στην Γερμανια
  ετσι ευκολα διναν δανεια και πιστωτικες στον οποιονδηποτε;

ρε πλάκα με κάνεις;
για να πάρω δάνειο στεγαστικό πρέπει να έχω εγγυητή τον Χριστόφια....
αχχχαχαχαχαχαχαχααχχααχχαχαχαχαχα

και κάτι ακόμα.....
στην Ηλεκτρονική αμα δεν έχεις μπαγιόκο κας δεν παίρνεις ούτε μίξερ...
στην εδώ βάζεις 180 άτοκες δόσεις και παίρνεις όλο τον Κωτσόβολο....
αλλά φταίει ο μπούλης μετά.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
ετσι συνεχισε στιριξε και το χρηματιστηριο τωρα τι καθεσαι.απο κατι τετια πουστρακια που θελουν στα 11 μετρα εφτασε η ελλασ εδω.
 

Επισκέπτης
Δεν φταίω εγώ μαμά!
Η κακιά η τράπεζα φταίει που χρεώθηκα μέχρι τα μπούνια για να κάνω μόστρα στη Μαιρούλα, να την κυκλοφορήσω με ωραίο αμάξι, να αγοράσω ουγκο μπος, να την πάω τριήμερο του αγίου πνεύματος στη μύκονο και να της πληρώνω κομμωτήρια!
Τώρα η μαιρούλα με έκλασε και η τράπεζα ζητά τα δανεικά πίσω!

Μπουχουχου, κλαψ, κλαψ, λυγμ, λυγμ, γιατί το κράτος δεν είχε έναν επίτροπο πίσω από κάθε γκισέ να μου τραβάει το αυτί όταν πήγαινα να δανειστώ ε;
Το κράτος φταίει μαμά! Εγώ δεν φταίω ποτέ, που να ξέρω άλλωστε, με παρέσυραν!
Για πειτε μας ρε μουνια...Στο Ελλαντα,καλα,ημασταν μπουληδες,"μαζι τα φαγαμε",κι'ετς.

Στο Αμερικα,στο Ινγκλαντ και αλλου,ουσιαστικα ΠΑΝΤΟΥ,γιατι διναν διακοποκαταναλωτοκατιδανεια,και γιατι ειχαν ΞΕΣΚΙΣΤΕΙ να τα διαφημιζουνε?

Γιατι ρε 'στρακια παιχτηκε αυτο το σκηνικο?
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357
 Αν και το εχει πει πολλες φορες,για ρωτα τον περσονα στην Κυπρο ή στην Γερμανια
 ετσι ευκολα διναν δανεια και πιστωτικες στον οποιονδηποτε;
Αυτο δεν ειναι δικαιολογια φιλε μου

Ο σωστος πολιτης θα δανειστει μεχρι εκει που πιστευει και βλεπει οτι μπορει να τα φερει βολτα....
Ειναι και θεμα κουλτουρας να ξερεις...

Πιστευεις οτι οι τραπεζες δεν ηξεραν τι εκαναν ?
Τα σπιτια και τα αυτοκινητα ειναι ηδη προσημειωμενα ενω και οι καρτες για να εκδοθουν
υποθετω οτι εχουν καποιους ορους και κριτηρια
 

Επισκέπτης
Δεν φταίω εγώ μαμά!
Η κακιά η τράπεζα φταίει που χρεώθηκα μέχρι τα μπούνια για να κάνω μόστρα στη Μαιρούλα, να την κυκλοφορήσω με ωραίο αμάξι, να αγοράσω ουγκο μπος, να την πάω τριήμερο του αγίου πνεύματος στη μύκονο και να της πληρώνω κομμωτήρια!
Τώρα η μαιρούλα με έκλασε και η τράπεζα ζητά τα δανεικά πίσω!

Μπουχουχου, κλαψ, κλαψ, λυγμ, λυγμ, γιατί το κράτος δεν είχε έναν επίτροπο πίσω από κάθε γκισέ να μου τραβάει το αυτί όταν πήγαινα να δανειστώ ε;
Το κράτος φταίει μαμά! Εγώ δεν φταίω ποτέ, που να ξέρω άλλωστε, με παρέσυραν!

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Οσοι δανειστηκαν τα πηραν για τη Μαιρουλα ε ? Ενω εισαι εξυπνος ανθρωπος ωρες ωρες πετας κατι μαλακιες.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αυτο δεν ειναι δικαιολογια φιλε μου

Ο σωστος πολιτης θα δανειστει μεχρι εκει που πιστευει και βλεπει οτι μπορει να τα φερει βολτα....
Ειναι και θεμα κουλτουρας να ξερεις...

Πιστευεις οτι οι τραπεζες δεν ηξεραν τι εκαναν ?
Τα σπιτια και τα αυτοκινητα ειναι ηδη προσημειωμενα ενω και οι καρτες για να εκδοθουν
υποθετω οτι εχουν καποιους ορους και κριτηρια

εσύ μητσάρα έγινες πολίτης σωστός στο δημόσιο σκολείο της γειτονιάς;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Οσοι δανειστηκαν τα πηραν για τη Μαιρουλα ε ? Ενω εισαι εξυπνος ανθρωπος ωρες ωρες πετας κατι μαλακιες.
είναι χιλιάδες αυτοί που πήραν δάνειο για ν ανοίξουν το δικό τους μαγαζί....
όταν το 07 ο τζίρος κάλυπτε και νοίκια και δάνειο και διατροφή όλα καλά.
τώρα που δεν καλύπτει ΟΥΤΕ τη διατροφή φταίει Ο ΜΠΟΥΛΗΣ.
όχι ο ΑΝΩΝΥΜΟΣ. Αυτός ο γαμώπουστας με το 1 μύριο ευρώ καταθέσεις και τα 10 σπίτια κληρονομιά.
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
μπουληδεσ ειστε εσεισ ρε φλωροπαιδα που με τα λεφτα του μπαμπα τα βρωμικα κουνιεσται.αλα θα σασ δω οταν θα τελιοσουν τη αντιδρασει θα υπαρχει.εκει φεναιτε ο μαγκασ.
 

Επισκέπτης
Πιστευεις οτι οι τραπεζες δεν ηξεραν τι εκαναν ?
Τα σπιτια και τα αυτοκινητα ειναι ηδη προσημειωμενα ενω και οι καρτες για να εκδοθουν
υποθετω οτι εχουν καποιους ορους και κριτηρια
Πάπαρια......σε λίγο κ οι τραπεζίτες θα αυτοκτούν.

Τα σπίτια κ τα προσημειωμένα αυτοκίνητα δεν τα θέλουν για την πάρτυ τους(αυτοί έχουν πόρσε κ φεράρι) αλλά για να τα μεταπουλήσουν-σκοτώσουν στην χειρότερη.

Και με τέτοια αγορά να δω ποιος θα αγοράσει......
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Γιατι ρε 'στρακια παιχτηκε αυτο το σκηνικο?

 για να μαζεψουνε ολο το χρημα τα μανατζερακια
 οι τυποι με τα χρυσα αρχιδια της Λιμαν μπρο περναν κατι μηνιατικα οσο ο προυπολογισμος
 της ελλαδος,και φωναζε κιολας το χρημα ειναι φτηνο,το χρημα ειναι φτηνο,ελατε παρτε οσο
 τραβαει η ψυχουλα σας και δωστε τα οποτε θελετε

 ηρθε η ωρα για το "οποτε θελετε" μουνια
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Πάπαρια......σε λίγο κ οι τραπεζίτες θα αυτοκτούν.

Τα σπίτια κ τα προσημειωμένα αυτοκίνητα δεν τα θέλουν για την πάρτυ τους(αυτοί έχουν πόρσε κ φεράρι) αλλά για να τα μεταπουλήσουν-σκοτώσουν στην χειρότερη.

Και με τέτοια αγορά να δω ποιος θα αγοράσει......

να δω τον προβόπουλο με 5 μύρια ετήσιο εισόδημα ν αυτοκτονεί και ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΨΗΦΙΣΩ ΠΑΣΟΚ.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
 Αν και το εχει πει πολλες φορες,για ρωτα τον περσονα στην Κυπρο ή στην Γερμανια
 ετσι ευκολα διναν δανεια και πιστωτικες στον οποιονδηποτε;

Η πιστωτική επέκταση λειτούργησε διαφορετικά σε κάθε χώρα...
Στην Αγγλία ή στις ΗΠΑ ναι, δίνανε εύκολα δάνεια και φάνηκε στην πρόσφατη κρίση.
Στη Γερμανία ήταν πιο συντηρητικοί.
Στην Ελλάδα ξεκωλώθηκαν αλλά το δάνειο προϋποθέτει δύο...
Και όταν πριν το λευκό τειρεσία δεν υπήρχε αρχείο με τα δάνεια του καθενός, πολλοί από αυτούς που τώρα κλαίγονται υπέγραφαν υπέυθυνες δηλώσεις ότι δεν έχουν άλλα δάνεια και κάρτες.

Θα μπορούσε να σου θάβω τις τραπεζικές πρακτικές για ώρες και πίστεψέ με τις ξέρω αρκετά καλά.
Αλλά όσο αντιπαθείς και αν μου είναι οι μανατζαραίοι, αυτόν τον μαλάκα που πήγε και χρεώθηκε μέχρι τα μπούνια για να κάνει τη μούρη στην παρέα ή στη γκόμενα, θα τον θεωρώ βασικό υπεύθυνο της κατάντιάς του.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Αυτο δεν ειναι δικαιολογια φιλε μου

Ο σωστος πολιτης θα δανειστει μεχρι εκει που πιστευει και βλεπει οτι μπορει να τα φερει βολτα....
Ειναι και θεμα κουλτουρας να ξερεις...

Πιστευεις οτι οι τραπεζες δεν ηξεραν τι εκαναν ?
Τα σπιτια και τα αυτοκινητα ειναι ηδη προσημειωμενα ενω και οι καρτες για να εκδοθουν
υποθετω οτι εχουν καποιους ορους και κριτηρια

 Για πες μου τους ορους και τα κριτηρια που εβγαζαν μεχρι και σε φοιτητες με ανυπαρκτο
 εισοδημα,και ειδικα σε φοιτητες των οποιων οι γονει ειχαν ΗΔΗ πιστωτικες και δανεια;;;;;;;;

 και τωρα καποιοι ανθρωποι που ειχαν ονειρο (οχι την μαιρουλα του Ισιου..) αλλα να σπουδασουν
 τα παιδια τους,τι κανουν τωρα Μητσάρα μου;;;

 αυτοκτονανε ομαδικως;


 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αυτόν τον μαλάκα που πήγε και χρεώθηκε μέχρι τα μπούνια για να κάνει τη μούρη στην παρέα ή στη γκόμενα, θα τον θεωρώ βασικό υπεύθυνο της κατάντιάς του.

ρε ταραμά η πλειοψηφία των δανείων ειναι στεγαστικά και επαγγελματικά.
όχι η φιγούρα στη γκόμενα.
έλεος δλδ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom