Νέα

26ης Οκτωβρίου 52 ( ALISA )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Για να αποσυμφορηθει λιγο η μπουρδελοκατασταση και για να ειναι ποιο ευκολη η ευρεση πληροφοριων σχετικα με το εν λογο στουντιο

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/1648_26hsOktobriou52_1278928789.jpg[/img[/URL]]

Πληροφοριες για νεες αφηξεις  , παραπονα , ευσημα κτλ ας γραφοντει εδω για μη χανονται

Ασχετα ποστ καθως κα ερωτησεις του τυπου < ποια δουλευει σημερα > δεν βοηθανε , καντε τες διπλα στην μπουρδελοκατασταση ;)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.296
Πόντοι
10.647
Combi μπουρδελακι.!! Απεναντι απο το jumbo. πανω στην 26ης Οκτωβρη με ανεπαρκες παρκιν, δυσκολη προσβαση την ημερα και ακομα ποιο δυσκολη τα ΠΣΚ του χειμωνα. Υποδοχη μικρη με 3 ατομα γεμιζει ανετα.! Δωματια 3 μικρα, με μονα κρεβατια χωρος μετρημενος και στριμογμενος, αλλα καθαρος.
Κοριτσια που περασαν απο εδω, δεν πιστευω να συγγινησαν και πολους.!!
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
το ρουμανακι με τις κακες κριτικες σημερα υπηρεσια! ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Combi μπουρδελακι.!! Απεναντι απο το jumbo. πανω στην 26ης Οκτωβρη με ανεπαρκες παρκιν, δυσκολη προσβαση την ημερα και ακομα ποιο δυσκολη τα ΠΣΚ του χειμωνα. Υποδοχη μικρη με 3 ατομα γεμιζει ανετα.! Δωματια 3 μικρα, με μονα κρεβατια χωρος μετρημενος και στριμογμενος, αλλα καθαρος.
Κοριτσια που περασαν απο εδω, δεν πιστευω να συγγινησαν και πολους.!!
απο τα πολυ παλια στην περιοχη....υπεστη κλεισιμο επι ενα ετος και  βαλε και επανηλθε ανακαινισμενο με ενα μικρο τζακουζι στο ενα δωματιο ....στην παλια εποχη ενα αστερι εξ ουκρανιας που δουλευε πρωινα με ειχε εντυπωσιασει πολυ με τις επιδοσεις της.....ονομα δεν θυμαμαι πια....μετα την ανακαινιση περασαν καποιες καλες οπως εμμανουελα,ελενα τσεχα,γελενα ρουμανα,αντζελα κλπ.....τελευταια ειδα μια ζωη αξιογαμευτη απο εμφανιση αλλα δεν περασα ο μαλαξ και δεν δοκιμασα.... :headbang:
το μικρο δωματιο δεν εχει δικο του ταβανι και χωρις πολυ μουσικη παιζει να σε ακουσουν και στο σαλονι... :headbang:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
το μικροτερο(ο θεος να το κανει)στουντιο της περιοχης του Μυλου.διαθετει 2 δωματια και οχι 3 οπως λεει ο φιλος μου ο Karaman.η τριτη πορτα ειναι η τουαλετα

το πιο δυσκολο απο αποψη παρκαρισματος καθοτι απεχει λιγα μετρα απο τα Μαμουνια και δε διαθετει δικο του παρκινκ.αλλα και τη μερα δεν ειναι καλυτερα τα πραγματα.μονο Δε-Τρ βραδυ παρκαρεις ανετα εκει αλλα παιζει να'ναι κλειστο αυτες τις μερες :2funny: :2funny:

3 φορες εχω μπει σε Αγαπη και Αντζελα αλλα αυτες τις ηξερα απο πριν.μαλιστα μπηκα στο μεγαλο δωματιο,αυτο με το τζακουζι.κρεβατι που ισα ισα χωρας μονος σου,οταν ερθει και η γκομενα γαμησε τα.

αλλαζει πολυ συχνα κοπελες,εχω δει ωραιες κοπελες αλλα αδικουνται τρομερα στο σαλονι γιατι δεν υπαρχει χωρος για την καθιερωμενη πασαρελα

Συμπερασμα.....
μεγαλο προβλημα χωρου και παρκινγκ.
κλειστε το καλυτερα και μεταφερτε λιγο παραπανω ή παραπισω.χανονται πελατες εκει που βρισκεται
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Κλειστο απο 27/28 -12 -2010 το στουντιακι  , μαλλον ανενεωση αδειας
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αχ, πάει και η Ρεμπέκα  :bigdick: :bigdick: :bigdick: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Παει η Ρεβεκκα ,και μετα την αποχωρηση της περασε καιρος μεχρι να ακουσουμε ευχαριστα απο δω ...
αργησαν αλλα ηρθαν , Νταιζυ και Τζουλια στελεχονουν το σπιτι τελευταια με καλα σχολια να φτανουν στ αυτια μου ...


Παραθετω την εμπειρια μου με την πιπινα Τζουλια , ενω σκοπευω να δοκιμασω και Νταιζυ ...

Τσαρκα λοιπον μετα απο καιροοο ... Δεν διαβαζα καν τι γινετε στην πιατσα με σκοπο να βγω καμια βολτα
κατα τον Σεπτεμβρη και να νοιωσω λιγο απο κεινο το ωραιο συναισθημα που σου δινει η χαρα της ανακαλυψης
ενα συναισθημα που μου ειχε λειψει , μιας και τελευταια ενοιωθα μπουρδελοκορεσμενος ...
Αφορμη για την εκτακτη βολτα σταθηκε η επισκεψη του φιλου συμφορουμητη Φανουρη Τζουρα στην πολη
Του οποιου η ξεναγηση στα απομακρα στουντιακια ηταν απαραιτητη λογο ελειψης οχηματος ...
Τα της τσαρκας εδω
Ενα μικρο φωτορεπορταζ εδω

Στην Ξεναγηση - τσαρκα λοιπον ξεχωρησα δυο τρεις κοπελες , μια εξ αυτων η Νταισυ ( ή Νταιζυ )
Αποφασιζω λοιπον να επισρεψω μετα το περας της βολτας  στην εν λογο κοπελια ,
λογο της καλης της διαθεσης και θετικης αυρας που ειχε τα οποια με κερδισαν,
παω ορεξατος λοιπον , μου λεει κατσε η τσατσα ετοιμαζεται η κοπελα ...
Τι ετοιμαζεται ? Νυφη θα ντυθει ? πριν λιγο ετοιμη ηταν ... Ε περιμενω λιγο και βγαινειειειει
Βγαινει το το 1/3 σε μαζα απο αυτο που περιμενα ! Ενα πιπινι πολυ μικρο με δυο βυζουμπες να !
αν τις εβλεπες αυτονομα δε θα πιστευες οτι της ανοικουν , μεγαλες γενικα , και ειδικα για το σχεδων skinny σωμα της
το μεγαλυτερο προσων της ομως που με κερδισε κιολας ηταν η φατσουλα της , ενα  χαμογελαστο αθωο πιπινομουτρο
Ναι μπηκα και δε το μετανοιωσα, 30 γιουροους (απλο) εδωκα και αξιζαν. Αλλα προγραμαμτα δε συγκρατησα .
 Ενος δωματιου εμαθα οτι την λενε Τζουλια Ουγκαρο-Πολωνεζα δηλωσε ομως Πολωνικα δε ξερει γρι ...χεχε
Tην ξεσκεπασα οχι θα μου ξεφευγε . Τζαμπα τα τρωμε τα pawetek ?
Ελληνικα λιγα ομως μαθαινει γρηγορα , Καλουτσικα Αγγλικα . Γαλλικα δεν ξερει, ομως με τετοιες βυζουμπες
τα Ισπανικα θα ειναι ευκολη υποθεση γιαυτην . Καλη στα μαθηματικα και στην φυσικη επισης ...
Στην ορθογραφια δεν εξετασθην παντως στην ορθοψωλια πηρε αριστα
κανοντας το πουλι μου να ασφυκτυα μεσα στο προφυλακτικο σε βαθμο που ενοισα αβολα ...
Με το πιπινακι τα πηγαμε πολυ καλα , ηταν πολυ χαμογελαστο και προθυμο η φατσουλα του με κερδισε
και αποτελεσε το σημειο θαυμασμου μου καθολη την διαρκεια , αν και θα παριμενε κανεις αυτο τον ρολο να τον εχουν
τα πολυ ωραια φυσικα μεγαλα αφρατα απαλα λαχταριστα βυζακια , ετων Ντεκαενια !
Πασπατευθηκαμε ,χουφτωθηκαμε , γαργαληθηκαμε , μιλησαμε και παιξαμε αρκετα.
Υπεκλεψα αρκετη απο την δροσια του , αφησα ομως και  για τους επομενους teenagers μακρας διαρκειας
που πατησαν τα 30  και ο αριθμος 19 μονο ηλικια δε τους θυμηζει πια ...

Στα Highlights η στιγμη που το πληρως αιματωμενο πουλακι μου δεν μπορουσε να μπει
μου προτεινε να βαλουμε γρασο το οποιο προσφερθηκα να βαλω ομως μου , μου εκανε ομως καψονι ...
Δεν εβγαινε ....
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=436958;image[/img[/URL]]

Τελικα καταλαβα οτι ειναι μια Τζουλια που ειχε κανει αναφαιρθει
πριν κανα δυο μηνες και ειχα ξεχασει την υπαρξη της
Επισης καταλαβα οτι οσο λιγοτερα ξερεις τοσο το καλυτερο  
Η μπουρδελιακη ξερωλιαση βλαπτει σοβαρα τις καταθεσεις...

Αναμνηστηκη φωτογραφια
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=436960;image[/img[/URL]]

Εδω μια αλλη γλυκια φατσουλα μας τραγουδαει ...
Mademoiselle Juliette Τρελο Φατσουλινι ! <3
[MEDIA=youtube]WyUXWgmEvE8[/MEDIA]
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Δυστηχος παλι δε προλαβα την Νταισυ , αμα μπλεξεις με ρεμαλια και συμποσια αυτα παθαινεις  :idiot:
οταν τηλεφωνησα ειχε ηδη σχολασει , και ηταν εκει βραδυνη καποια Κατερινα αγνωστων λοιπων στοιχειων
Ετσι πρως ενημερωση πορνοεξερευνητων ...


 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εκτος απο την βυζο Νταισυ  :tits2: η οποια ηταν χθες πρωινη , και καποια Χριστινα  μεγαλυτερη ηλικιας δουλευει βραδυνη στο καταστημα αυτες τις μερες
δε περασα να δω απο κοντα , ομως ισως οι φιλοι του συλλογου " Τα κουλουρακια της Θειας " να βρουν κατι ενδιαφερων αν πανε

Μιλφακι* βραδυνο λοιπον  :think:

*
( ΜΙΛΦ .. ασαφης και γενικος ο ορος , ποτε δε τον συμπαθησα  :idiot: Και η 22 χρονη ρουμανα που πηρα χθες μανουλα ηταν , αρα ΜΙΛΦ ?  :grin:: )



Διωρθωνω , Οριμη κυρια βραδυνη λοιπον  
index.php
 

Συνημμένα

  • lady.gif
    lady.gif
    1,3 KB · Εμφανίσεις: 60

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
πολύ σωστό ... τελείως ασαφής ο όρος ... και πάντα με μπερδεύει ... συνήθως μας έρχεται στον νου κάτι σε μεγάλη ηλικία, αλλά μόνο αυτό ουσιαστικά δεν είναι.
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
πολύ σωστό ... τελείως ασαφής ο όρος ... και πάντα με μπερδεύει ... συνήθως μας έρχεται στον νου κάτι σε μεγάλη ηλικία, αλλά μόνο αυτό ουσιαστικά δεν είναι.

Εγω θυμαμαι σε κατι τσοντες καποτε που ημουν 20 - 22 , και ελεγε Mothers και εδειχνε 25 ρες που ειχαν τεκνοποιησει (και καλα )
για τον τοτε 50ρη βεβαια ο τιτλος του βιντεο επρεπε να ειναι daughters  :2funny:
Ηταν η κατηγορια της , ανωμαλιας ? Ιδιοτροπιας ? Η οτι αλλο του να πηδηξει καποιος μια γυναικα που εχει τεκνοποιησει
θυμαμαι μαλιστα κατι βιντεακια με κατι καροτσια που ειχαν και καλα μωρο μεσα

Τελικα επικρατησε ο ορος να σημερα σημαινει την γυναικα μεγαλυτερης ηλικιας απο αυτον που το λεει , ετσι λεει κι εδω , ...
MILF, an acronym for "Mother/Mom/Mum I'd Like to Fuck", is a common colloquial term generally regarded as vulgar when spelled out.
It denotes a sexually attractive female, usually several years older than the person using the term.
]
Ποσο ειναι αυτος που το λεει ομως ? :think: αν ειναι 20 ρης τοτε η  ΜΙΛΦ μπορει να ενοει και την 28ρα , αλλα και 42 ρα  :S

Αλλου παλι εχω δει την αποψη οτι ΜΙΛΦ ειναι απο 30 μεχρι 45 π.χ  , υπαρχει μαλιστα η κατηγορια Προ-ΜΙΛΦ  :dunno:

Πολυ μπερδεμενη κατασταση  , γιαυτο εγω ασχολουμε με πιπινικα ποιο πολυ που ειναι ξεκαθαρα τα πραγματα
Ντεκαοχτο - Ντεκαεννα = πιπινι. απο κει και υστερα υπαρχουν γυναικες διαφορων ηλικιων  :cheesy:
 

xman3

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
βυζο Νταισυ  :tits: χθες πολυ καλη η Νταισυ  :tits2:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Βρειτε τις διαφορες ...  :(

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/jreviews/1648_26isOktobriou52_1316965116.JPG[/img[/URL]] :tits2:[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=106728.0;attach=473148;image[/img[/URL]]

Τις διαφορες κοιταμε οχι τα βυζια  ;D

Ηλεκτρολογικος τυφωνας περασε απο το στουντιακι . Λαμπες πυρσοι και λοιπες πινακιδες απουσες ,μονο καλωδια εμειναν να κρεμονται  :-
Μακαρι να μην ειναι ετσι αλλα μαλλον εκλεισε ...  :priest:
 

Συνημμένα

  • Alisa Bye.jpg
    Alisa Bye.jpg
    390 KB · Εμφανίσεις: 93

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom