Νέα

26α Βραβεία Πορνό AVN 2009

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.690
Κριτικές
3
Like
4.325
Πόντοι
606
εγω κραταω μονο αυτη τη δηλωση της jenna haze:
Περιχαρής η Haze, προκάλεσε τις επευφημίες του κοινού παραφράζοντας μια σχετική περσινή δήλωση της Jenna Jameson: «Θα ανοίγω τα πόδια μου για πάντα γι’ αυτή τη γαμημένη βιομηχανία – αυτή είναι μόνο η αρχή της πουτανιάς μου».

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
μιλα,μολογα,πες τα ολα....... :helpplea:
Τι να πω συνάδελφε? Αν έχεις τα κονέ παίρνεις και τη Janine και τη Jenna Jameson και όποια θες. Έχω το κονέ θες να πας Las Vegas να τις πάρεις απλά για το βιογραφικό σου? Από services αυτά τα πολύ μεγάλα ονόματα είναι για τα μπάζα. Προτίμησε καμμιά εκολαπτόμενη-και μόνο-Ευρωπαία
 

Warhol

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
419
Like
2
Πόντοι
1
Τι να πω συνάδελφε? Αν έχεις τα κονέ παίρνεις και τη Janine και τη Jenna Jameson και όποια θες. Έχω το κονέ θες να πας Las Vegas να τις πάρεις απλά για το βιογραφικό σου? Από services αυτά τα πολύ μεγάλα ονόματα είναι για τα μπάζα. Προτίμησε καμμιά εκολαπτόμενη-και μόνο-Ευρωπαία
ποτε φευγουμε? :helpplea:!τα εξοδα τα καλυπτει ο baby οπως μου εχει υποσχεθει  :grin:
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Ερωτική έκθεση θα γίνει και στη Θεσσαλονίκη 13-15 Φλεβάρη στο Odeon ατο Αεροδρόμιο
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
τι oscar και μαλακιες μου λετε μετα.....
 

Warhol

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
419
Like
2
Πόντοι
1
Για το αν λέω αλήθεια ή όχι ρώτα με pm τον Baby τι δουλειά κάνω
εγω περιμενω τον baby να μου κανει δωρο την τζανιν οπως μου εχει υποσχεθει  :grin:!!Αλλα μαλλον γερασε και αρχισε να ξεχναει ο παλιογερος  :knuppel: :knuppel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom