Νέα

25 χρονών παρθένος...Θα φανεί όταν πάω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MAR78
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 15K
  • Ετικέτες
    παρθένος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.367
Κριτικές
31
Like
2.284
Πόντοι
4.655
Εγω δεν θα του προτεινα μπουρδελο-στουντιακι
Δεν μπορει να του εγγυηθει κανεις καποια πραγματα οπως ανεση χρονου,χωρου ή και εμφανιση κοπελας στα δικα του στανταρ..

Αφου ειναι η πρωτη φορα(κ δεν εχει συνηθισει σαν κ εμας να ξεπαραδιαζεται :grin:)ας δωσει κατι παραπανω για βιζιτα ειτε στο χωρο του ειτε σε ξενοδοχειο κανονιζοντας με το γραφειο κατι ειδικο για την περισταση..
Ετσι θα νιωθει αρκετα πιο ανετα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Εγω δεν θα του προτεινα μπουρδελο-στουντιακι
Δεν μπορει να του εγγυηθει κανεις καποια πραγματα οπως ανεση χρονου,χωρου ή και εμφανιση κοπελας στα δικα του στανταρ..

Αφου ειναι η πρωτη φορα(κ δεν εχει συνηθισει σαν κ εμας να ξεπαραδιαζεται :grin:)ας δωσει κατι παραπανω για βιζιτα ειτε στο χωρο του ειτε σε ξενοδοχειο κανονιζοντας με το γραφειο κατι ειδικο για την περισταση..
Ετσι θα νιωθει αρκετα πιο ανετα

εγω του το ειπα για πιο οικονομικο
αποτι ξερω αν και εχω παει σε πολυ λιγα στουντιο οτι και εκει υπαρχει ανεση χρονου κτλ,εξαρτατε βεβαια την κοπελα,αλλα του ειπα να συμβουλευτει τους πιο εμπειρους στα στουντιο
παντως η στουντιο η σπιτι του αυτη ειναι η λυση που χρειαζεται ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.655
Κριτικές
61
Like
39.980
Πόντοι
22.785
ΟΧΙ παιδακι μου κανε την δουλεια σου.................... :think: :think: :think: :think: :think:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Καλλιο αργα παρα ποτε...! Να μπεις και εσυ στο στοιβο των μπουρδελιαρηδων. :dancing:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
μεγαλε υπαρχουν και χειροτερα εγω πρωτογαμησα στα 31
 

Επισκέπτης
Δεν εχω σκοπο να κανω επεμβαση για ΤΟ ΠΕΤΣΑΚΙ εγω αλλο ρωτησα.........

Παρθενιά φίλε , δεν υπάρχει στους άνδρες.
Ο χαλινός ΔΕΝ ΚΟΒΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ.
Εφόσον δεν έχεις πρόβλημα φίμωσης και το πουτσοκέφαλο μπορεί να βγαίνει έξω, δεν θα αλλάξει τίποτε στην ψωλή σου ακόμη κι αν γαμήσει 100 φορές όλες τις πουτάνες και όλες τις ξεκωλιάρες της Αθήνας.

Οπότε η οποιαδήποτε γκόμενα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΣΟΥ ΑΠΟ ΑΝΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.
Αν είσαι ψάρακας ή αν σε πιάσει καμιά κρίση ειλικρίνειας και αρχίσεις και λες τρίχες, τότε μόνο θα το καταλάβει. Αλλά αυτο δεν χρειάζεται να το κάνεις, το παρθενος δεν συνεπάγεται και κουτός.
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
σωστοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςς :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Παρθενιά φίλε , δεν υπάρχει στους άνδρες.
Ο χαλινός ΔΕΝ ΚΟΒΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ.
Εφόσον δεν έχεις πρόβλημα φίμωσης και το πουτσοκέφαλο μπορεί να βγαίνει έξω, δεν θα αλλάξει τίποτε στην ψωλή σου ακόμη κι αν γαμήσει 100 φορές όλες τις πουτάνες και όλες τις ξεκωλιάρες της Αθήνας.

Οπότε η οποιαδήποτε γκόμενα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΣΟΥ ΑΠΟ ΑΝΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.
Αν είσαι ψάρακας ή αν σε πιάσει καμιά κρίση ειλικρίνειας και αρχίσεις και λες τρίχες, τότε μόνο θα το καταλάβει. Αλλά αυτο δεν χρειάζεται να το κάνεις, το παρθενος δεν συνεπάγεται και κουτός.

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! Γιατι ειχα διαβασει τις μαλακιες της ζωης μου εδω μεσα.
Κοντεψα να βγαλω την πουτσα μου εξω και να την κοιταω περιεργα :headbang:
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Παρθενιά φίλε , δεν υπάρχει στους άνδρες.
Ο χαλινός ΔΕΝ ΚΟΒΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ.
Εφόσον δεν έχεις πρόβλημα φίμωσης και το πουτσοκέφαλο μπορεί να βγαίνει έξω, δεν θα αλλάξει τίποτε στην ψωλή σου ακόμη κι αν γαμήσει 100 φορές όλες τις πουτάνες και όλες τις ξεκωλιάρες της Αθήνας.

Οπότε η οποιαδήποτε γκόμενα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΣΟΥ ΑΠΟ ΑΝΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.
Αν είσαι ψάρακας ή αν σε πιάσει καμιά κρίση ειλικρίνειας και αρχίσεις και λες τρίχες, τότε μόνο θα το καταλάβει. Αλλά αυτο δεν χρειάζεται να το κάνεις, το παρθενος δεν συνεπάγεται και κουτός.

Well said my friend! :rockon: :rockon:
 
OP
OP
M

MAR78

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Σας ευχαριστω ολους που απαντησατε σοβαρα και σωστα δεν ειμαι αναατομικα προβληματικος απλα
πολυ ντροπαλος.Σχετικα με τα στουντιο----οικους απλα σιχαινομαουνα μεχρι καποια εποχη καλωσ ή κακως και τωρα δεν γουσταρω να παω να πω οτι δεν εχω ξαναπαει με κοπελα...
Κατα αλλα μια χαρα και εμφανισιακα.
Ευχαριστω εκ νεου ολουσ και το θεμα τελειωνει εδω
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
μεγαλε καλυτερα πες το οτι εισαι παρθενος θα φας καλα. Κανε συζητηση με την τσατσα και εξηγησε της θα σε φτιαξει. αμα δεν το πεις θα γινεις ρεζιλι.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
φιλε εγω θα σε συμβουλευα αφου εχεις πατησει τα 25( :idiot: :idiot: :idiot:)να πας 3-4 φορες πρωτα με επαγγελματια γιατι αλλες απαιτησεις θα εχει η γκομενα απο εναν 25αρη...εκτος αν εισαι εμφυτο ταλεντο... :2funny: :2funny: :2funny:
 

aser79

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2008
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον αυτο λεγεται "φιμωση" η αλλιως "βραχυς χαλινος της ακροποσθιας"
Ομολογο αυτο δεν το ηξερα, για αυτο και του ειπα οτι φαινεται γιατι σε μενα με την επαφη αισθανθηκα ενα σχισιμο στο σημειο του κεφαλιου με την πετσα.
 

axlrose

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάλι θα σου λεγα, περίμενες που περίμενες τόσο καιρό, άρχισε να ψάχνεις πιο εντατικά να βρεις γκόμενα. Αν πας τώρα σε μπουρδέλο, 1 στις 3 η πιθανότητα να σου κάτσει καμιά σκύλα και να σε κάνει να βλέπεις τις γυναίκες σα το Godgila μετά.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
τι ειδικοτιτα εχις?
Παρθενιά φίλε , δεν υπάρχει στους άνδρες.
Ο χαλινός ΔΕΝ ΚΟΒΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ.
Εφόσον δεν έχεις πρόβλημα φίμωσης και το πουτσοκέφαλο μπορεί να βγαίνει έξω, δεν θα αλλάξει τίποτε στην ψωλή σου ακόμη κι αν γαμήσει 100 φορές όλες τις πουτάνες και όλες τις ξεκωλιάρες της Αθήνας.

Οπότε η οποιαδήποτε γκόμενα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΣΟΥ ΑΠΟ ΑΝΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.
Αν είσαι ψάρακας ή αν σε πιάσει καμιά κρίση ειλικρίνειας και αρχίσεις και λες τρίχες, τότε μόνο θα το καταλάβει. Αλλά αυτο δεν χρειάζεται να το κάνεις, το παρθενος δεν συνεπάγεται και κουτός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom