Νέα

24ωρο Μαγειριο ΠΟΥ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SnakeSpir
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
Ηπιαμε τα ποτακια μας, καναμε την τσαρκα μας, ριξαμε κ τον πουτσο μας, αλλα μας εκοψε η λορδα Υπαρχει κανενα ΚΑΛΟ μαγειριο που να διανυκτερευει; Νεο κοσμο καλιθεα δαφνη πετραλωνα;
Εχω να προτεινω την Ξυλινη γωνια πισω απο το καραβελ, αλλα το καλοκαιρι ειναι κλειστο κ μου πεφτει λιγο μακρυα.Παλια πηγαινα στον ζηκο στην δαφνη αλλα πλεον εκλεισε.

Καμια ιδεα;
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
Ηπιαμε τα ποτακια μας, καναμε την τσαρκα μας, ριξαμε κ τον πουτσο μας, αλλα μας εκοψε η λορδα Υπαρχει κανενα ΚΑΛΟ μαγειριο που να διανυκτερευει; Νεο κοσμο καλιθεα δαφνη πετραλωνα;
Εχω να προτεινω την Ξυλινη γωνια πισω απο το καραβελ, αλλα το καλοκαιρι ειναι κλειστο κ μου πεφτει λιγο μακρυα.Παλια πηγαινα στον ζηκο στην δαφνη αλλα πλεον εκλεισε.

Καμια ιδεα;

ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ στην πoσειδώνος απο σουβλάκια μέχρι φοβερό πατσά αν είσαι πιωμένος την επόμενη έχεις στρώσει. Κάνε google.
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Ειναι καλος ο σαλονικιος, εχω φαει πολλες φορες και ποτε δεν ειχα προβλημα.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Οινομαγειρειο "Ηπειρος", μεσα στη στοα της Βαρβακειου
Ο,τι πρεπει για νυχτα στο κεντρο
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
Οινομαγειρειο "Ηπειρος", μεσα στη στοα της Βαρβακειου
Ο,τι πρεπει για νυχτα στο κεντρο

Εκεί που έχει και τα ρεμπετάδικα ε? Αυτά τα γραφικά μαγαζάκια γαμάνε οπλαρχηγέ αλλά ο άλλος ψάχνει νοτιοδυτική αττική
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
22
Like
2.025
Πόντοι
1.796
24ώρο πάνω στην Συγγρού καθώς έρχεσαι από Αθήνα δεξιά...

Μια χαρά φαγητό... Τώρα γύρισα από εκεί...  :grin:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Ηπιαμε τα ποτακια μας, καναμε την τσαρκα μας, ριξαμε κ τον πουτσο μας, αλλα μας εκοψε η λορδα Υπαρχει κανενα ΚΑΛΟ μαγειριο που να διανυκτερευει; Νεο κοσμο καλιθεα δαφνη πετραλωνα;
Εχω να προτεινω την Ξυλινη γωνια πισω απο το καραβελ, αλλα το καλοκαιρι ειναι κλειστο κ μου πεφτει λιγο μακρυα.Παλια πηγαινα στον ζηκο στην δαφνη αλλα πλεον εκλεισε.

Καμια ιδεα;
Ο Σαλονικιος στην παραλια, κοντα στον παλαιο ιπποδρομο (Καλλιθεα), Ο Ζηκος ανοιξε στα πολυκλαδικα της Ηλιουπολης !!!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Εστιατότιον "Ο ΓΙΑΝΝΗΣ"
Αχαρνών, πηγαίνοντας προς Εθνική, δεξιά, πρίν από τα Κάτω Πατήσια.
Μαγειρευτά, πατσάς, κλπ.
Αριθμό δεν θυμάμαι, αλλά είναι 300τόσο.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
39
Like
6.971
Πόντοι
1.936
Στήν κατσαρόλα επί της Λεωφόρου Αλεξάνδρας!!!
Και αν έχουν περισσέψει και τίποτα ευρά στήν τσέπη,και ένα ποτάκι στα κοριτσάκια του σκαραβαίου λιγάκι πιο πάνω!!!
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Ηπιαμε τα ποτακια μας, καναμε την τσαρκα μας, ριξαμε κ τον πουτσο μας, αλλα μας εκοψε η λορδα Υπαρχει κανενα ΚΑΛΟ μαγειριο που να διανυκτερευει; Νεο κοσμο καλιθεα δαφνη πετραλωνα;
Εχω να προτεινω την Ξυλινη γωνια πισω απο το καραβελ, αλλα το καλοκαιρι ειναι κλειστο κ μου πεφτει λιγο μακρυα.Παλια πηγαινα στον ζηκο στην δαφνη αλλα πλεον εκλεισε.

Καμια ιδεα;
ο ζηκος εχει παει στην αργυρουπολη στη γεφυρα που ειναι το πρακτικερ.
Αλλου μπορεις να πας στο 24ωρο αρχες συγγρου,στο σαλονικιο στις τζιτζιφιες...
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
24ώρο πάνω στην Συγγρού καθώς έρχεσαι από Αθήνα δεξιά...

Μια χαρά φαγητό... Τώρα γύρισα από εκεί...  :grin:

Έχω χλαπακιάσει πρωινούς πατσάδες ...  :dancing:
Σχετικά καλή ποιότητα, αντισταθμίζεται όμως με τη ποσότητα  :grin: 
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
Ξέχασα να αναφέρω το καλύτερο εμπειρικό βρώμικο της νύχτας! Κοτοπουλάδες δυτικά προάστεια και κέντρο. Όπου δείς ταμπέλα αυθεντικόν κάνε στάση και δεν θα χάσεις!  :dancing:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Ηπιαμε τα ποτακια μας, καναμε την τσαρκα μας, ριξαμε κ τον πουτσο μας, αλλα μας εκοψε η λορδα Υπαρχει κανενα ΚΑΛΟ μαγειριο που να διανυκτερευει; Νεο κοσμο καλιθεα δαφνη πετραλωνα;
Εχω να προτεινω την Ξυλινη γωνια πισω απο το καραβελ, αλλα το καλοκαιρι ειναι κλειστο κ μου πεφτει λιγο μακρυα.Παλια πηγαινα στον ζηκο στην δαφνη αλλα πλεον εκλεισε.

Καμια ιδεα;

Δυονυσος ή Εverest στη Δαφνη. Κατι αλλο δεν υπαρχει.
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
μακράν ότι χειρότερο υπάρχει ..μακριά...
Μακράν ότι καλύτερο υπάρχει και μάλιστα εκεί κοντά ανοιχτά και το βράδυ! Τώρα αν εσύ είσαι των goodys και σε πιάνει αναμπουμπούλα με τους πατσάδες τι να σου κάνω... Οι Άντρες που πίνουν τρώνε πατσά.  >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom