Νέα

24χρονη καθηγήτρια έστελνε γυμνές φωτογραφίες σε 16χρονο μαθητή και του ζητούσε σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nofucksgiven
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Nofucksgiven

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
588
Κριτικές
27
Like
1.943
Πόντοι
1.196
1. Μήπως ήθελες να γράψεις όπως ο υιός του Μπάιντεν και σου ξέφυγε;
2. Τι σχέση έχει αυτό που έγραψες, ότι και να εννοούσες; Αν ένας Άντρας της ίδιας ηλικίας με την κατηγορούμενη είχε ΑΚΡΙΒΩΣ την ίδια συμπεριφορά προς μαθήτρια της ίδιας ηλικίας με το εμπλεκόμενο αγόρι, θα διώκονταν. ποιά είναι δηλαδή η άποψή σου; ότι δεν έπρεπε να διωχτεί επειδή είναι γυναίκα;
Μπαιντεν ναι
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.378
Κριτικές
72
Like
12.891
Πόντοι
25.036
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.514
Like
13.480
Πόντοι
3.656
Άντε ρε την καριόλα που τραυμάτισε το παιδάκι.
Ηλεκτρική καρέκλα και τάισμα στα ρακούν...
Θα σου πρότεινα να διαβάσεις το άρθρο.

1ον. Όταν εκείνη φέρεται να τον προσκάλεσε να κάνουν σεξ, εκείνος «βρήκε δικαιολογίες» για να μην πάει επειδή «δεν ένιωθε άνετα». Ζμπούτσας για τα συναισθήματα του ίδιου του αγοριού, έτσι δεν είναι;

2ον. Η Laughlin κατηγορείται για κατοχή παιδικής πορνογραφίας, απόπειρα βιασμού ανηλίκου, σεξουαλική εκμετάλλευση ανηλίκου, αλλοίωση φυσικών αποδεικτικών στοιχείων και σεξουαλική εμπορία παιδιού.

Το ότι είχε γυμνές φωτογραφίες του ανήλικου στο κινητό της, για αυτό και κατηγορείται για κατοχή παιδικής πορνογραφίας, ότι πλησίασε μαθητή ενώ είναι Δασκάλα κι έχει εξουσία επάνω του, για αυτό και κατηγορείται για σεξουαλική εκμετάλλευση ανηλίκου, ότι του ζήτησε να διαγράψει τις φωτογραφίες, για αυτό και κατηγορείται για αλλοίωση φυσικών αποδεικτικών στοιχείων, σου είναι αδιάφορο έτσι δεν είναι; Γι αυτό και είσαι τόσο σαρκαστικός
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.514
Like
13.480
Πόντοι
3.656
εκκρεμεί η απάντησή σου στη 2η ερώτηση.

Τι σχέση έχει αυτό που έγραψες, ότι και να εννοούσες; Αν ένας Άντρας της ίδιας ηλικίας με την κατηγορούμενη είχε ΑΚΡΙΒΩΣ την ίδια συμπεριφορά προς μαθήτρια της ίδιας ηλικίας με το εμπλεκόμενο αγόρι, θα διώκονταν ΑΚΡΙΒΩΣ με τις ίδιες κατηγορίες (κατοχή παιδικής πορνογραφίας, απόπειρα βιασμού ανηλίκου, σεξουαλική εκμετάλλευση ανηλίκου, αλλοίωση φυσικών αποδεικτικών στοιχείων και σεξουαλική εμπορία παιδιού). Ποιά είναι δηλαδή η άποψή σου; ότι δεν έπρεπε να διωχτεί επειδή είναι γυναίκα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: foobar

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
822
Κριτικές
33
Like
2.511
Πόντοι
5.345
που ητανε αυτες οι δασκαλες ρε γαμωτη μου οταν πηγαινα εγω σχολειο,
ολες κωλογριες κ τρισαθλιες ητανε ρε γαμωτο
οχι ναναι 24 χρονες μουναρες κ να με παρακαλανε κιολας να τις γαμησω :2funny:
:2funny::2funny:
Kαι κουμουνιστριες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.862
Κριτικές
62
Like
40.281
Πόντοι
8.530

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.378
Κριτικές
72
Like
12.891
Πόντοι
25.036
Θα σου πρότεινα να διαβάσεις το άρθρο.

1ον. Όταν εκείνη φέρεται να τον προσκάλεσε να κάνουν σεξ, εκείνος «βρήκε δικαιολογίες» για να μην πάει επειδή «δεν ένιωθε άνετα». Ζμπούτσας για τα συναισθήματα του ίδιου του αγοριού, έτσι δεν είναι;

2ον. Η Laughlin κατηγορείται για κατοχή παιδικής πορνογραφίας, απόπειρα βιασμού ανηλίκου, σεξουαλική εκμετάλλευση ανηλίκου, αλλοίωση φυσικών αποδεικτικών στοιχείων και σεξουαλική εμπορία παιδιού.

Το ότι είχε γυμνές φωτογραφίες του ανήλικου στο κινητό της, για αυτό και κατηγορείται για κατοχή παιδικής πορνογραφίας, ότι πλησίασε μαθητή ενώ είναι Δασκάλα κι έχει εξουσία επάνω του, για αυτό και κατηγορείται για σεξουαλική εκμετάλλευση ανηλίκου, ότι του ζήτησε να διαγράψει τις φωτογραφίες, για αυτό και κατηγορείται για αλλοίωση φυσικών αποδεικτικών στοιχείων, σου είναι αδιάφορο έτσι δεν είναι; Γι αυτό και είσαι τόσο σαρκαστικός
Ρε αδερφέ μια πλάκα κάναμε, μη χαλάς τον χρόνο σου για το τίποτα...
Εννοείται ότι όλοι πρέπει να είμαστε ίσοι απέναντι στο νόμο.
Η ζωή είναι ωραία γενικώς και ακόμα ωραιότερη με χιούμορ και χαλαρή διάθεση.
Salonica speaking...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.222
Like
15.876
Πόντοι
3.656
εκκρεμεί η απάντησή σου στη 2η ερώτηση.

Τι σχέση έχει αυτό που έγραψες, ότι και να εννοούσες; Αν ένας Άντρας της ίδιας ηλικίας με την κατηγορούμενη είχε ΑΚΡΙΒΩΣ την ίδια συμπεριφορά προς μαθήτρια της ίδιας ηλικίας με το εμπλεκόμενο αγόρι, θα διώκονταν ΑΚΡΙΒΩΣ με τις ίδιες κατηγορίες (κατοχή παιδικής πορνογραφίας, απόπειρα βιασμού ανηλίκου, σεξουαλική εκμετάλλευση ανηλίκου, αλλοίωση φυσικών αποδεικτικών στοιχείων και σεξουαλική εμπορία παιδιού). Ποιά είναι δηλαδή η άποψή σου; ότι δεν έπρεπε να διωχτεί επειδή είναι γυναίκα;


Τύπε .... εγώ αν ήμουν ο μαθητής ... θα της έδινα το κωλάντερο στο χέρι ......... θα έκανε μάθημα όρθια μόνο η καθηγήτρια ......
Αν η μάνα μου .... την κυνηγούσε .... θα έδερνα τη μάνα μου ... και φυσικά θα ορκιζόμουν στο δικαστήριο ότι όλα έγιναν με την απόλυτη συναίνεσή μου.
 

menounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
104
Κριτικές
5
Like
522
Πόντοι
301
Εμείς φαντασιωνόμασταν κάτι λίγες καθηγήτριες που βλεπόντουσαν και ο τύπος έπαθε ψυχολογικό τραύμα…Τι να πω, ίσως ο μικρός να ήτανε με την αντίπαλη ομάδα. Τώρα οι πιτσιρικάδες δεν είναι και μαμούχαλα που ήμασταν εμείς, έχουν κινητά, τσάμπα τσόντα, τα πάντα όλα. Τι τραύμα έπαθε. Εμείς ξεροχύναμε βλέποντας λίγο από βυζί.
 

tsitsigos

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
32
Κριτικές
25
Like
1.121
Πόντοι
2.390
μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί δεν θα αντιδρούσες με αυτό τον τρόπο αν τα φύλα ήταν διαφορετικά; και γιατί είναι τρελός αυτός ο Νόμος; Απαγορεύει συνάφεια ανηλίκων με άτομα τα οποία έχουν θέση εξουσίας πάνω τους, όπως οι Δάσκαλοι / Καθηγητές. Επειδή είναι αυτονόητο ότι μπορούν να καταχραστούν τη θέση τους
Μπορούν να καταχραστούν την θέση τους αλλά δεν μιλάω για τέτοια περίπτωση. 20 χρόνια φυλακή για μια νεαρή 25 χρονών είναι πολλά και δεν προσφέρουν κάτι στην κοινωνία. Όταν ήμουν έφηβος πολλές φορές είχα στο μυαλό μου να κάνω κάτι με καθηγήτρια και αυτό είναι φυσιολογικό, πολλοί μαθητές το σκέφτονται. Το θέμα αυτό είναι περίπλοκο και δεν μπορώ να το υποστηρίξω στο έπακρο αλλά το ξαναλέω... εγώ αν ήταν αναγκαστικό να δώσω ποινή δεν θα έδινα πάνω από δυο χρόνια. Η ηλικία συναίνεσης είναι τα 17 και ο μικρός ήταν 16... έλεος δηλαδή..... Είδες και τι μουνάκι είναι η καθηγήτρια;;;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.514
Like
13.480
Πόντοι
3.656
Μπορούν να καταχραστούν την θέση τους αλλά δεν μιλάω για τέτοια περίπτωση. 20 χρόνια φυλακή για μια νεαρή 25 χρονών είναι πολλά και δεν προσφέρουν κάτι στην κοινωνία. Όταν ήμουν έφηβος πολλές φορές είχα στο μυαλό μου να κάνω κάτι με καθηγήτρια και αυτό είναι φυσιολογικό, πολλοί μαθητές το σκέφτονται. Το θέμα αυτό είναι περίπλοκο και δεν μπορώ να το υποστηρίξω στο έπακρο αλλά το ξαναλέω... εγώ αν ήταν αναγκαστικό να δώσω ποινή δεν θα έδινα πάνω από δυο χρόνια. Η ηλικία συναίνεσης είναι τα 17 και ο μικρός ήταν 16... έλεος δηλαδή..... Είδες και τι μουνάκι είναι η καθηγήτρια;;;
Είσαι η απόδειξη για ποιο λόγο οι Γυναίκες έχουν αποθρασυνθεί. Ξέρουν πως οτιδήποτε κι αν κάνουν, θα πεταχτούν οι λευκοί Ιππότες για αν τις υπερασπίσουν. Ο Νόμος πρέπει να εφαρμόζεται σε όλους ανεξαρτήτως φύλου. Στην πράξη όμως οι άντρες καταδικάζονται στην ανώτατη ποινή, ενώ στις γυναίκες υπάρχει επιείκεια. Αμέσως έγραψες ότι είναι όμορφη, άρα, γιατί να καταδικαστεί;

Κι επειδή είναι ΣΑΦΕΣ ότι δεν διάβασες το άρθρο, θα σε πληροφορήσω εγώ για ποιο λόγο κινδυνεύει να φάει τόσο μεγάλη ποινή.

1ον. Όταν εκείνη φέρεται να τον προσκάλεσε να κάνουν σεξ, εκείνος «βρήκε δικαιολογίες» για να μην πάει επειδή «δεν ένιωθε άνετα». Για σένα λοιπόν, τα συναισθήματα του ίδιου του αγοριού, είναι αδιάφορα.

2ον. Η Laughlin κατηγορείται για κατοχή παιδικής πορνογραφίας, απόπειρα βιασμού ανηλίκου, σεξουαλική εκμετάλλευση ανηλίκου, αλλοίωση φυσικών αποδεικτικών στοιχείων και σεξουαλική εμπορία παιδιού.

Κατηγορείται για σεξουαλική εκμετάλλευση ανηλίκου, λόγω του ότι είναι Δασκάλα κι έχει εξουσία επάνω του, και της διαφοράς ηλικίας

Κατηγορείται για κατοχή παιδικής πορνογραφίας, επειδή είχε γυμνές φωτογραφίες του ανήλικου στο κινητό της

Κατηγορείται για αλλοίωση φυσικών αποδεικτικών στοιχείων, επειδή πλησίασε το μαθητή και του ζήτησε να διαγράψει τις φωτογραφίες

ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΣΥ, αν μπορούσες, θα της έδινες ποινή δύο χρόνια. Τι ωραία που τα έχεις τοποθετήσει μέσα στο κεφάλι σου.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.252
Πόντοι
206
Μπορούν να καταχραστούν την θέση τους αλλά δεν μιλάω για τέτοια περίπτωση. 20 χρόνια φυλακή για μια νεαρή 25 χρονών είναι πολλά και δεν προσφέρουν κάτι στην κοινωνία. Όταν ήμουν έφηβος πολλές φορές είχα στο μυαλό μου να κάνω κάτι με καθηγήτρια και αυτό είναι φυσιολογικό, πολλοί μαθητές το σκέφτονται. Το θέμα αυτό είναι περίπλοκο και δεν μπορώ να το υποστηρίξω στο έπακρο αλλά το ξαναλέω... εγώ αν ήταν αναγκαστικό να δώσω ποινή δεν θα έδινα πάνω από δυο χρόνια. Η ηλικία συναίνεσης είναι τα 17 και ο μικρός ήταν 16... έλεος δηλαδή..... Είδες και τι μουνάκι είναι η καθηγήτρια;;;
Στην Αμερικη κατω απο 18 ειναι ισοβια γιατι η ηλικια συναινεσης ειναι τα 18.
Ελλαδα ειναι τα 15 και γενικα Ευρωπη πολυ πιο χαμηλα απο Αμερικη.
Γερμανια ειναι 14 νομιζω.
Γιαυτο μας φαινεται περιεργο εμας αλλα Αμερικη ετσι ειναι η κουλτουρα της.
17 και 364 μερες ειναι παρθενος αγγελος, 18 και μια μερα κανει gangbang με 25ποντα αραπια.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
τελικα την εχωσαν ισοβια την παλιοξεκωλιαρα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom