Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 933K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Οχι κοπελα μου, δεν ειμαι τοοοσο sexofreak να γυριζω τη γη αναποδα να γαμω. Ουτε εχω τα φραγκα αλλωστε. Γιατι για να χαλω τοσα λεφτα για το καβλι μου, θα πρεπει να βγαζω 20 φορες παραπανω για τις υπολοιπες αναγκες μου. Δεν εχω παει στα καλυτερα που γραφεις, αλλα κατι λιγα γνωριζω για να συμπερανω οτι οτι προσφερεις οτι ζητα ο κοσμος. Και εδω ειναι πολυ νωρις για πολλα. Ενω εδω αντιθετα, πολλα διαβαζεις για τοσα λιγα.
η 28ποντη ψωλη σου δεν σε χει βοηθησει σε τπτ αδερφε :think:
 

xp-user

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
75
Like
16
Πόντοι
0
Για καλό και για κακό πιάστε τοίχο..!!!! :)
 

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
τυχαια επισκεψη χθες  λογω ειμασταν κοντα και ειδαμε οτι θαχει και καλα καποιο παρτυ ,,,αλλα ,,,απογοητευση!!!!!!!!!ουτε κοσμος ,,πολλοι ξενοι,,που βρεθηκαν δεν ξερω,,παιχνιδη τπτ επανω ,,μονο ματι οσοι ηταν εκει,,,,ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ,,,ουτε περαστικοι απ εξω πια εκει,γι αυτο και καθε παρασκευη κανει και καλα καποιο event,,αλλα και παλι ,,,,,αποτυχια,,,,,
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
τυχαια επισκεψη χθες  λογω ειμασταν κοντα και ειδαμε οτι θαχει και καλα καποιο παρτυ ,,,αλλα ,,,απογοητευση!!!!!!!!!ουτε κοσμος ,,πολλοι ξενοι,,που βρεθηκαν δεν ξερω,,παιχνιδη τπτ επανω ,,μονο ματι οσοι ηταν εκει,,,,ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ,,,ουτε περαστικοι απ εξω πια εκει,γι αυτο και καθε παρασκευη κανει και καλα καποιο event,,αλλα και παλι ,,,,,αποτυχια,,,,,
αφου εχει μάτι πάλι καλα
 

Fallen1

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Είδα στο προφιλ του μαγαζιού στο FB ότι χθές Πέμπτη είχε βραδιά που μπορούσαν να μπουν και άντρες μόνοι με κόστος εισόδου τα 50€.

Μήπως πήγε κανείς για να μας πει εντυπώσεις???
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Οποτε ρε παιδια εχει να προτεινει κανεις σε ποιο να παω ενα κοριτσι που γουσταρει να παει πρωτη φορα;
 

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Είδα στο προφιλ του μαγαζιού στο FB ότι χθές Πέμπτη είχε βραδιά που μπορούσαν να μπουν και άντρες μόνοι με κόστος εισόδου τα 50€.

Μήπως πήγε κανείς για να μας πει εντυπώσεις???

ΩΧΧΧ,,ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ???ΧΑΧΑΧΑΧΑ  ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ
ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΒΡΑΔΥΑ ΜΠΑΛΑΝΤΕΡ ,,,ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΔΟΥΛΕΙΑ ΒΑΖΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ,,,,ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ!!!! :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΤΡΙΣΑΓΙΟ,,,ΧΑΧΑΧΑ
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Κρίμα γιατί προσωπικά μου άρεσε το μαγαζί αλλά αυτό είναι φάουλ και κόκκινη κάρτα από εμένα ελπίζω να ξαναγίνει όπως ήταν .....



ΩΧΧΧ,,ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ???ΧΑΧΑΧΑΧΑ  ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ
ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΒΡΑΔΥΑ ΜΠΑΛΑΝΤΕΡ ,,,ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΔΟΥΛΕΙΑ ΒΑΖΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ,,,,ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ!!!! :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΤΡΙΣΑΓΙΟ,,,ΧΑΧΑΧΑ
 

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
οσο καλο ναναι σαν μαγαζι αν αυτος που το εχει ειναι ,,@@@@@@ θα παει κατα διαολου!!
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Κανά νεο ;
 

defactor

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Βρηκα παρεα να παω! Ξερει κανεις πως μπορει καποιος να γινει μελος? Επισης για "πρωταρηδες" ειναι καλυτερο αυτο ή το nirvana?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.443
Κριτικές
124
Like
6.731
Πόντοι
5.097
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Βρηκα παρεα να παω! Ξερει κανεις πως μπορει καποιος να γινει μελος? Επισης για "πρωταρηδες" ειναι καλυτερο αυτο ή το nirvana?

Διάβασε κριτικές φίλε,έχει αναφερθεί πολλές φορές  :sunglasses: :sunglasses: ;) ;).Ισχύει ακόμα το 50ευρω είσοδο ή πάει τόσο χάλια που το έκανε κλαμπάκι  :uglystupid: :S :grin: :grin:
 

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
ΒΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ......ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΑΤΟΜΟ!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΤΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΤΟΥ ΤΙ ΣΟΦΙΖΕΤΑΙ!!! :new_shocked:
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

Συνημμένα

  • W YEARS-1.jpg
    W YEARS-1.jpg
    199,7 KB · Εμφανίσεις: 64

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Πολλές οι αναδουλειές και το διατυμπανίζει το μαγαζί του όπου βρεθεί και όπου σταθεί, αντιλαμβάνεστε βέβαια πως με αυτή την εκτεταμένη προβολή στο μαγαζί του πλέον δε θα πηγαίνουν swingers οι οποίοι είναι χωμένοι στο σπορ αλλά μόνο περίεργα ζευγαράκια που δεν έχουν καμία σχέση με άθλημα.

Εκεί βέβαια που κλαίνε από τα γέλια όσοι έχουν ταξιδέψει σε swinger club του εξωτερικού είναι ο τίτλος

"Σε μια βιομηχανική ζώνη στον Πειραιά βρίσκεται ένα από τα καλύτερα swinging club της Ευρώπης."  :2funny: :2funny: :2funny:

Διαβάστε και κλάψτε:
 

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
TΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΗ ΠΛΑΚΑ!!!!!!!!!!!!!  420 ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ,,,ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟς Ο ΤΥΠΟΣ..ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΕΙ ΖΕΥΓΑΡΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟ"ΠΑΚΕΤΟ" 70!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΗ ΡΩΜΗ???ΠΟΙΟ ΦΤΗΝΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΗ!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

xp-user

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
75
Like
16
Πόντοι
0
Κινήσεις απελπισίας λίγο πριν το λουκέτο είναι αυτές.Σιγά μην ξεκινήσουν οι Ιταλοί να έρθουν σε ένα μέτριο μαγαζί στο Πειραιά,να χαλάσουν ένα σκασμό λεφτά-μην ξεχναται οτι και στη Ιταλία έχουν οικονομικά προβλήματα-τη στιγμή που η Ιταλία έχει καμιά 20αρια σοβαρά μαγαζιά για swıngers.Και σιγά μην βρεθούν Έλληνες swıngers να τους δώσουν 420 ευρώ,τόσα τους λείπουν; :s&m_2: :2funny: :s&m_3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom