Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 933K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
48
Like
271
Πόντοι
20
Θα πάει κάποιο ζευγάρι από εδώ μέσα;;;
Screenshot_20240514_183852.jpg
Ναιι ηρθε η ωρα... ελπιζω να μη το μετανιωσουμε σιγουρα θα πω σχολια μετα και αληθινα οχι με το τι λενε εδω μεσα γιατι οπως το παρουσιαζουν σαν ζουγκλα ακουγεται
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.794
Like
14.376
Πόντοι
2.256
Ναιι ηρθε η ωρα... ελπιζω να μη το μετανιωσουμε σιγουρα θα πω σχολια μετα και αληθινα οχι με το τι λενε εδω μεσα γιατι οπως το παρουσιαζουν σαν ζουγκλα ακουγεται
Άσε τι λένε τύπε μου!!! Να πάτε και να περάσετε σούπερ!!! Στα μαγαζιά (του Πειραιά τουλάχιστον) το "Όχι είναι Οχι" οπότε ας αφήσουμε τις ζούγκλες για τους Ταρζάν και για τις Τσίτες τους :wink:
 

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
48
Like
271
Πόντοι
20
Άσε τι λένε τύπε μου!!! Να πάτε και να περάσετε σούπερ!!! Στα μαγαζιά (του Πειραιά τουλάχιστον) το "Όχι είναι Οχι" οπότε ας αφήσουμε τις ζούγκλες για τους Ταρζάν και για τις Τσίτες τους :wink:
Ε αυτο λεω και εγω αλλα αν κρινω απο εδω μεσα δεν θα πηγαιναμε ποτε
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
503
Κριτικές
3
Like
707
Πόντοι
366
Χωρίς να έχω δει τι γράφει ο καθυστερημένος γτ τον έχω στο ignore σου λέω ότι λες μλκς που έχει ο βλάκας "ακραδαντα επιχειρήματα" ο μπετοστοκος..
Ο τύπος έχει μαλώσει με την αλήθεια από μικρός...
κοιτα τον @gamawmetiskaltses και τον @Sex_For_Fun δεν τους αγγιζει αλλα τον Κωστακη τον ξεφτιλησε κυριολεκτικα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: panos

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
175
Like
282
Πόντοι
21
Χωρίς να έχω δει τι γράφει ο καθυστερημένος γτ τον έχω στο ignore σου λέω ότι λες μλκς που έχει ο βλάκας "ακραδαντα επιχειρήματα" ο μπετοστοκος..
Ο τύπος έχει μαλώσει με την αλήθεια από μικρός...
Παρε τον πουλο ρε γελοιε, που μιλας και απο πανω.Ασχολησου καλυτερα με την αδερφη της θειάς σου που γαμιεται κρυφα και δεν εχεις παρει χαμπαρι!χαχαχα
 

Feetfetishlover

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
0
Τι παίζει με τις αδελφές των θείων μας? Είναι πιο ευγενικό από το να μην χρησιμοποιείτε η λέξη μάνα ? Είναι κάποιο άλλο κωδικοποιημένο μνμ που δεν μπορώ να καταλάβω?

Εγώ μπήκα εδω να μάθω για swinger's εσείς από την άλλη με μορφώσατε στο τι κάνουν οι αδελφές των θείων σας που άραζετε 7 ηωρα ότι υπάρχουν τσοντοσιμενα και πολλές πολλές καινούργιες βρισιές που μερικές θα πω ότι ήταν ιδιετερες και πρωτότυπες

Ευχαριστώ guys feeling blessed
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.455
Κριτικές
124
Like
6.769
Πόντοι
5.097
Στα σχολια γαμας, αλλα στα σινεμα ΓΑΜΙΕΣΑΙ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Εσύ πάλι μόνο γ@μιεσαι. Οξω π@υστη από το θρεντ, σου γ@μαω την αδερφή της θείας σου και σε χύνω στη μαπα πουστρ@ρα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.455
Κριτικές
124
Like
6.769
Πόντοι
5.097

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.455
Κριτικές
124
Like
6.769
Πόντοι
5.097
Οποιος θελει ερχεται εδω και με ζηταει , απο τις 1900 ειμαι εκει

Κρέμου 10, Καλλιθέα 176 76

Απορω θα εμφανιστει κανεις απο ολα αυτα τα τσουτσεκια???Χαχαχαθα τους κανω να δουν το μουβνι της αδερφηε τηες θειάς τους, σε κορνιζα!!!χαχαχα!!!
Ιερά Οδός 321 Αιγάλεω, καθημερινά μετά τις 17:00, όποιος θέλει έρχεται εκεί να του γ@μησω την αδερφή της θείας του και ότι άλλο του έχει μείνει αγαμητο.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.794
Like
14.376
Πόντοι
2.256
Τι παίζει με τις αδελφές των θείων μας? Είναι πιο ευγενικό από το να μην χρησιμοποιείτε η λέξη μάνα ? Είναι κάποιο άλλο κωδικοποιημένο μνμ που δεν μπορώ να καταλάβω?

Εγώ μπήκα εδω να μάθω για swinger's εσείς από την άλλη με μορφώσατε στο τι κάνουν οι αδελφές των θείων σας που άραζετε 7 ηωρα ότι υπάρχουν τσοντοσιμενα και πολλές πολλές καινούργιες βρισιές που μερικές θα πω ότι ήταν ιδιετερες και πρωτότυπες

Ευχαριστώ guys feeling blessed
Αν βρίσουν μάνα απ ευθείας και γίνει αναφορά στο σχόλιο θα πέσει banιο, οπότε πάει γύρω γύρω!! Εν τω μεταξύ η αδερφή της θείας, μπορεί να είναι κι άλλη θεία!! Και ποιος δεν είχε μια γαμιόλα θεία που τον βροντούσε για πάρτυ της;;; :cheesy::cheesy::cheesy:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.794
Like
14.376
Πόντοι
2.256
Ιερά Οδός 321 Αιγάλεω, καθημερινά μετά τις 17:00, όποιος θέλει έρχεται εκεί να του γ@μησω την αδερφή της θείας του και ότι άλλο του έχει μείνει αγαμητο.
Μασατζίδικο δεν είναι εκεί τύπε;;; :think:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.519
Κριτικές
8
Like
11.474
Πόντοι
3.786
Αφιερωμένο καταλάβατε σε ποιους
 

Feetfetishlover

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2023
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
0
Αν βρίσουν μάνα απ ευθείας και γίνει αναφορά στο σχόλιο θα πέσει banιο, οπότε πάει γύρω γύρω!! Εν τω μεταξύ η αδερφή της θείας, μπορεί να είναι κι άλλη θεία!! Και ποιος δεν είχε μια γαμιόλα θεία που τον βροντούσε για πάρτυ της;;; :cheesy::cheesy::cheesy:
Αχαχχαχαχαχαχα τώρα βγάζει νόημα, είχα δύο η αλήθεια είναι και όταν εμένα σπίτι τους το βράδυ πριν κοιμηθώ έμπαινα για μπάνιο τον βροντουσα για πάρτυ τους
 

linanontas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2024
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Ναιι ηρθε η ωρα... ελπιζω να μη το μετανιωσουμε σιγουρα θα πω σχολια μετα και αληθινα οχι με το τι λενε εδω μεσα γιατι οπως το παρουσιαζουν σαν ζουγκλα ακουγεται
Έλα να πάμε μαζί γιατί και εμείς δεν το παίρνουμε απόφαση…θες να αντέξουμε email?
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
175
Like
282
Πόντοι
21
Ιερά Οδός 321 Αιγάλεω, καθημερινά μετά τις 17:00, όποιος θέλει έρχεται εκεί να του γ@μησω την αδερφή της θείας του και ότι άλλο του έχει μείνει αγαμητο.
Γιατι δεν ηρθες ρε μαλακομπουκωμα ?κωλωνεις μωρη λουγκρα????μα θα σου εκανα και δωρο κορνιζα με το μουνι της αδερφής της θειάς σου!!!!χαχαχα
Ρε χυμενο και γελοιο προσωπο, αντιγραφεις τις δικες μου ατακες, απο τα σπερματα των πακηδων που καταπινεις, σου καηκε ο εγκεφαλος???
δεν ξανασχολουμαι μαζι σου,σε ξεφτιλισα εντελως, τοσο που εχεις χασει τα λογια σου , αν θες ελα εκει που σου ειπα να σε σαπισω, αλλιως TAKE THE POULO τελειωμενε μουτσε!!!χαχαχα
ΥΓ,
Για να δειτε ολοι οι μυστες ποσο ξεφτιλισμενος ειναι ο τυπος, διαβαστε τα απειρα σχολια του για τα τσοντοσινεμα που συχναζει, αυτοαποκαλειται ζομπι και διηγειται πως πιπωνει τους πακιστανους!!!!χαχαχα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom