Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 908K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (5 μέλη και 15 επισκέπτες)

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
412
Like
628
Πόντοι
81
Μην αρχίσετε πάλι το μαδομούνι όμως!!!!
Και μιας και είπαμε για τρίχες, πρόσφατα σε μια άλλη χώρα, σε ένα μεγάλο πάρτι, είδα μια μπαλαντέρισσα με τούφα βγαλμένη από τη δεκαετία του '70 :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
:respect:
 

Kaulina

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2023
Μηνύματα
39
Like
109
Πόντοι
0
αγορια μην τσακωνεστε....θελω βοηθεια .εχει ο δικος μου γενεθλια και θελω για πεμτη απογευμα -βραδυ μια κοπελα για παιχνιδι με εμενα να βλεπει ο δικος μου .εαν ειναι ζευγαρι να ερθει και ο δικος της .εμφανηση γυναικας προς το μοντελε οπως λετε ....αδυνατη -κανονικη με στηθος σαν εμενα.θα παμε σε ξενοδοχειο.
προτασεις inbox thanks
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
1
Like
4.965
Πόντοι
456
αγορια μην τσακωνεστε....θελω βοηθεια .εχει ο δικος μου γενεθλια και θελω για πεμτη απογευμα -βραδυ μια κοπελα για παιχνιδι με εμενα να βλεπει ο δικος μου .εαν ειναι ζευγαρι να ερθει και ο δικος της .εμφανηση γυναικας προς το μοντελε οπως λετε ....αδυνατη -κανονικη με στηθος σαν εμενα.θα παμε σε ξενοδοχειο.
προτασεις inbox thanks
Δλδ ρωτάς όσους σε ξέρουν κ σ'εχουν δει;για επαγγελματία ψάχνεις;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.501
Like
12.239
Πόντοι
2.256
αγορια μην τσακωνεστε....θελω βοηθεια .εχει ο δικος μου γενεθλια και θελω για πεμτη απογευμα -βραδυ μια κοπελα για παιχνιδι με εμενα να βλεπει ο δικος μου .εαν ειναι ζευγαρι να ερθει και ο δικος της .εμφανηση γυναικας προς το μοντελε οπως λετε ....αδυνατη -κανονικη με στηθος σαν εμενα.θα παμε σε ξενοδοχειο.
προτασεις inbox thanks
Δε σε έχουμε δει ρε κορίτσι!!!
Τι εννοείς "σαν κι εμένα";;;;
Από αυτές τις κοπέλες που έχεις δει κι έχεις παίξει στο μαγαζί, δεν έχεις επαφές με καμία;;;
Αν εσύ κι ο δικός σου δεν έχετε προφίλ στο site των swingers πού θα βρείτε παρέα;;;;
Εξάλλου πιστεύεις ότι εδώ μέσα θα βρεις γυναίκα;;;;
Μόνο επαγγελματίες!!! Πάρε στα γραφεία και ζήτα το στυλ που σου αρέσει!!!
Η δικιά μου είναι "μοντελέ" αλλά εγώ είμαι κοντός, χοντρός αξύριστος και "γαμάω με τις κάλτσες"
:wink::woldman:
 

Kaulina

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2023
Μηνύματα
39
Like
109
Πόντοι
0
Το ήξερα θα βρεθούμε και έξυπνοι να πουν την ιστορία τους…. Όπως το έχουν κάνει και inbox στο παρελθόν…. Και εξαφανίστηκαν. Το site δεν έχει μόνο άντρες. Απευθύνομαι και σε ζευγάρια αν διάβασες καλά. Ποιος σου είπε το αν έχω ή όχι και που προφίλ. Ποιος σου είπε αν έχω έρθει η οχι σε επικοινωνία με άλλα άτομα που να στρέφουμε του χώρου. Περνάει το μυαλό σου ότι μπορεί να θέλω κάτι καινούργιο και έχω δει διάφορους να γράφουν εδώ ; Όσο αφορά την εμφάνιση μου αν έρχεσαι στο μαγαζί σίγουρα με έχεις δει όταν χορεύω…….. Και θέλω να πιστεύω ότι δεν έχουμε συναντηθεί στο δωμάτιο με το μυαλό που κουβαλάς.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.501
Like
12.239
Πόντοι
2.256
Το ήξερα θα βρεθούμε και έξυπνοι να πουν την ιστορία τους…. Όπως το έχουν κάνει και inbox στο παρελθόν…. Και εξαφανίστηκαν. Το site δεν έχει μόνο άντρες. Απευθύνομαι και σε ζευγάρια αν διάβασες καλά. Ποιος σου είπε το αν έχω ή όχι και που προφίλ. Ποιος σου είπε αν έχω έρθει η οχι σε επικοινωνία με άλλα άτομα που να στρέφουμε του χώρου. Περνάει το μυαλό σου ότι μπορεί να θέλω κάτι καινούργιο και έχω δει διάφορους να γράφουν εδώ ; Όσο αφορά την εμφάνιση μου αν έρχεσαι στο μαγαζί σίγουρα με έχεις δει όταν χορεύω…….. Και θέλω να πιστεύω ότι δεν έχουμε συναντηθεί στο δωμάτιο με το μυαλό που κουβαλάς.
Αν απευθύνεσαι σε εμένα εφόσον δεν ξέρεις να κάνεις παράθεση, θα σου απαντήσω λοιπόν πως όχι δεν έρχομαι στο μαγαζί αλλά και αν ερχόμουν, φαντάζομαι πως όταν χορεύεις στο στύλο, ο Θέμης δε βγάζει ανακοίνωση!!! "Και τώρα ένα θερμό χειροκρότημα για την Καυλίνα"!!!!
Επίσης, εσύ ή ίδια μου έχεις πει σε πμ όταν σε ρώτησα "αν έχεις πουθενά προφίλ", είπες ότι δεν έχεις παρά μόνο τηλέφωνο!!!
Όσο για τα υπόλοιπα, σου επιστρέφω την απαξίωση επειδή δεν ξέρεις να διαβάζεις την ειρωνεία σε ένα σχόλιο! Αν διάβαζες, θα καταλάβαινες ότι το σχόλιό μου ΔΕΝ ήταν αρνητικό, εκτός από το τέλος που έκανα ένα αστειάκι για τη δική μου εμφάνιση!!
Τώρα όσο αφορά το *αν έχουμε βρεθεί ερωτικά στο χώρο, είμαι 100 % σίγουρος ότι έχεις πηδηχτεί και θα πηδηχτείς ξανά με πολύ χειρότερους από εμένα και να είσαι σίγουρη ότι έχω πηδήξει και θα πηδήξω πολύ καλύτερες από εσένα!!!
Τα σέβη μου!!! :hi:
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
122
Like
124
Πόντοι
1
Αν απευθύνεσαι σε εμένα εφόσον δεν ξέρεις να κάνεις παράθεση, θα σου απαντήσω λοιπόν πως όχι δεν έρχομαι στο μαγαζί αλλά και αν ερχόμουν, φαντάζομαι πως όταν χορεύεις στο στύλο, ο Θέμης δε βγάζει ανακοίνωση!!! "Και τώρα ένα θερμό χειροκρότημα για την Καυλίνα"!!!!
Επίσης, εσύ ή ίδια μου έχεις πει σε πμ όταν σε ρώτησα "αν έχεις πουθενά προφίλ", είπες ότι δεν έχεις παρά μόνο τηλέφωνο!!!
Όσο για τα υπόλοιπα, σου επιστρέφω την απαξίωση επειδή δεν ξέρεις να διαβάζεις την ειρωνεία σε ένα σχόλιο! Αν διάβαζες, θα καταλάβαινες ότι το σχόλιό μου ΔΕΝ ήταν αρνητικό, εκτός από το τέλος που έκανα ένα αστειάκι για τη δική μου εμφάνιση!!
Τώρα όσο αφορά το *αν έχουμε βρεθεί ερωτικά στο χώρο, είμαι 100 % σίγουρος ότι έχεις πηδηχτεί και θα πηδηχτείς ξανά με πολύ χειρότερους από εμένα και να είσαι σίγουρη ότι έχω πηδήξει και θα πηδήξω πολύ καλύτερες από εσένα!!!
Τα σέβη μου!!! :hi:
τη γλεντησες..αξιος!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.501
Like
12.239
Πόντοι
2.256
τη γλεντησες..αξιος!
Όχι αδερφέ, δεν γλέντησα κανέναν!!! Απλά όταν δεν μπορούμε να αντιληφθούμε κάτι, καλό θα είναι να μην απαξιώνουμε το συνομιλητή μας και η κυρία αυτό πήγε να κάνει!!!
Ειλικρινά, δε χαίρομαι όταν ένα αστείο σχόλιο δικό μου, έστω και κακό αστείο, οδηγεί σε κακή αντιπαράθεση.
 

GRmilfGR

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
94
Like
8.167
Πόντοι
1.040
Αύριο βράδυ σκεφτόμαστε να επισκεφτούμε το 2+2 . Γνωρίζει κάποιος αν έχει μπαλαντέρ night;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.482
Like
65.092
Πόντοι
11.956
αγορια μην τσακωνεστε....θελω βοηθεια .εχει ο δικος μου γενεθλια και θελω για πεμτη απογευμα -βραδυ μια κοπελα για παιχνιδι με εμενα να βλεπει ο δικος μου .εαν ειναι ζευγαρι να ερθει και ο δικος της .εμφανηση γυναικας προς το μοντελε οπως λετε ....αδυνατη -κανονικη με στηθος σαν εμενα.θα παμε σε ξενοδοχειο.
προτασεις inbox thanks
Εάν βάλεις μια φωτογραφία σου να καταλάβουμε!!!! Να σε δούμε κιόλας
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
156
Like
273
Πόντοι
21
Καλησπερα!
επισκεψη Παρασκευη βραδυ, περιπου 25 ζευγαρια, μια χαρα για την ημερα, 30 ευρω η εισοδος
ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!!
2 χυσιματα, σεξ με 4 συνολικα :
-με τη δικια μου διαθεσιμη μπαμπατσικη
- με την ξανθια που φορουσε το τοπακι με τα βυζια σχεδον εξω, στο πρωτο δωματιο
-με Ελληνιδα που εχω ξαναπετυχει εκει και ερχεται συνοδος απ ο,τι μου ειπε με δωρακι,στον ιδιο χωρο
πρωτο χυσιμο
-με το γυναικα απο το ζευγαρι αμερικανων στο τερμα αριστερα δωματιο (γλωσσοφιλα,γλειψιμο 69,σεξ)
δευτερο χυσιμο στα βυζια της αμερικανας,
-ξεκουραση στο δωματιο sm και διπλα μου μουναρα ξανθια δεμενη, απολαμβανε γλειφομουνι απο γυναικα και εκανε πιπα στο δικο της, το τελειο ματι!
-συνολικα χερι σε πανω απο 7-8 μουνακια -βυζια-κωλαρακια
- στο τελος κατεβαινοντας, στο κατω δωματιο μου ειπε μια, αφου τις ειχω βαλει 4 δακτυλα στο κωλαρακι (κα ομως!!!) να της τον χωσω λιγο, αλλα δεν γινοταν,ειχα ηδη τελειωσει 2 φορες. Πηρα τηλεφωνακι με τη αδεια του συνοδου της,δεν ξερω αν καταφερω να την ξαναβρω...
συμπερασματικα ενα μαγαζι που με 30 ευρω( οκ πληρωνω και την εισοδο της συνοδου) τα κανεις ολα!!!!απορω τι μιρλα βγαζουν ορισμενοι, ολα οτυς φταινε, μαλλον δεν εχουν παει ποτε!!!!
εγω παντρεμενος, η δικια μου ουτε καν το συζηταει , αλλα εχω τη διαθεσιμη τροφαντουλα που οποτε μπορω με ακολουθει, μακαρι να πηγαινα καθε ΣΚ....
ας γραφουν εδω οσοι εχουν πραγματικη εικονα και οχι καθε μυθομανης -αγαμητος....
 

papariasmenos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2021
Μηνύματα
47
Like
82
Πόντοι
0
Καλησπερα!
επισκεψη Παρασκευη βραδυ, περιπου 25 ζευγαρια, μια χαρα για την ημερα, 30 ευρω η εισοδος
ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!!
2 χυσιματα, σεξ με 4 συνολικα :
-με τη δικια μου διαθεσιμη μπαμπατσικη
- με την ξανθια που φορουσε το τοπακι με τα βυζια σχεδον εξω, στο πρωτο δωματιο
-με Ελληνιδα που εχω ξαναπετυχει εκει και ερχεται συνοδος απ ο,τι μου ειπε με δωρακι,στον ιδιο χωρο
πρωτο χυσιμο
-με το γυναικα απο το ζευγαρι αμερικανων στο τερμα αριστερα δωματιο (γλωσσοφιλα,γλειψιμο 69,σεξ)
δευτερο χυσιμο στα βυζια της αμερικανας,
-ξεκουραση στο δωματιο sm και διπλα μου μουναρα ξανθια δεμενη, απολαμβανε γλειφομουνι απο γυναικα και εκανε πιπα στο δικο της, το τελειο ματι!
-συνολικα χερι σε πανω απο 7-8 μουνακια -βυζια-κωλαρακια
- στο τελος κατεβαινοντας, στο κατω δωματιο μου ειπε μια, αφου τις ειχω βαλει 4 δακτυλα στο κωλαρακι (κα ομως!!!) να της τον χωσω λιγο, αλλα δεν γινοταν,ειχα ηδη τελειωσει 2 φορες. Πηρα τηλεφωνακι με τη αδεια του συνοδου της,δεν ξερω αν καταφερω να την ξαναβρω...
συμπερασματικα ενα μαγαζι που με 30 ευρω( οκ πληρωνω και την εισοδο της συνοδου) τα κανεις ολα!!!!απορω τι μιρλα βγαζουν ορισμενοι, ολα οτυς φταινε, μαλλον δεν εχουν παει ποτε!!!!
εγω παντρεμενος, η δικια μου ουτε καν το συζηταει , αλλα εχω τη διαθεσιμη τροφαντουλα που οποτε μπορω με ακολουθει, μακαρι να πηγαινα καθε ΣΚ....
ας γραφουν εδω οσοι εχουν πραγματικη εικονα και οχι καθε μυθομανης -αγαμητος....
Τι ηλικιες επαιζαν φιλε; Αυτες που κουτουπωσες επισης, τι ηλικιες;
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
412
Like
628
Πόντοι
81
-με τη δικια μου διαθεσιμη μπαμπατσικη
-
-με Ελληνιδα που εχω ξαναπετυχει εκει και ερχεται συνοδος απ ο,τι μου ειπε με δωρακι,στον ιδιο χωρο
πρωτο χυσιμο

συμπερασματικα ενα μαγαζι που με 30 ευρω( οκ πληρωνω και την εισοδο της συνοδου) τα κανεις ολα!!!!απορω τι μιρλα βγαζουν ορισμενοι, ολα οτυς φταινε, μαλλον δεν εχουν παει ποτε!!!!
εγω παντρεμενος, η δικια μου ουτε καν το συζηταει , αλλα εχω τη διαθεσιμη τροφαντουλα που οποτε μπορω με ακολουθει, μακαρι να πηγαινα καθε ΣΚ....
ας γραφουν εδω οσοι εχουν πραγματικη εικονα και οχι καθε μυθομανης -αγαμητος....
Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα και όσον γράφουν όπως λες.
Το συγκεκριμένο μαγαζί θα πρέπει να ονομαστεί φτηνό μπουρδέλο που ο καθένας μπορεί να γαμήσει 5-6 με 30- 40 ευρω φέρνοντας την δικη του πουτάνα και οχι την γυναικά τους.
Πάντως swinging δεν ειναι.

Αν αυτο ειναι το ζητουμενο οκ κανενα προβλημα.
 

Fallen_Angel34

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
134
Πόντοι
0
Τι ηλικιες επαιζαν φιλε; Αυτες που κουτουπωσες επισης, τι ηλικιες;
Η Αμερικάνα είναι αυτή με την πλάτη γεμάτη τατουάζ; Που ανά δεν την φιλήσεις σε διώχνει;;;; Αν είναι αυτή είναι τρομερό μωρό.
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
156
Like
273
Πόντοι
21
Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα και όσον γράφουν όπως λες.
Το συγκεκριμένο μαγαζί θα πρέπει να ονομαστεί φτηνό μπουρδέλο που ο καθένας μπορεί να γαμήσει 5-6 με 30- 40 ευρω φέρνοντας την δικη του πουτάνα και οχι την γυναικά τους.
Πάντως swinging δεν ειναι.

Αν αυτο ειναι το ζητουμενο οκ κανενα προβλημα.
το ζητουμενο ειναι να γινονται ωραιες παρτουζιτσες και να περνανε τελεια ολοι και ολες !!!αν αυτο σε χαλαει,μην ερχεσαι!!!!
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
412
Like
628
Πόντοι
81
το ζητουμενο ειναι να γινονται ωραιες παρτουζιτσες και να περνανε τελεια ολοι και ολες !!!αν αυτο σε χαλαει,μην ερχεσαι!!!!
Το ζητούμενο ειναι να καταλάβουν τα ζευγάρια οτι δίνουν την γυναικά τους και πηδάνε πουτάνες.
Κάτι λαμόγια με σκεπτικό σαν το δικό σου αλλοιώνουν το νόημα.
Φυσικα και δεν έρχομαι. Αυτο δενμου αφαιρεί το δικαίωμα να εκφράζω την άποψη μου.
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
156
Like
273
Πόντοι
21
Το ζητούμενο ειναι να καταλάβουν τα ζευγάρια οτι δίνουν την γυναικά τους και πηδάνε πουτάνες.
Κατι λαμογια με σκεπτικό σαν το δικό σου αλλοιώνουν τον νόημα.
Φυσικα και δεν έρχομαι. Αυτο δενμου αφαιρεί το δικαίωμα να εκφράζω την άποψη μου.
τα λαμογια και λοιποι χαρακτηρισμοι στα μουτρα σου καταρχην
γιατι λες πουτανες οσες γυναικες ερχονται παρεα και γουσταρουν παρτουζες?πρεπει να ειναι ολες σε σχεση ή παντρεμενες???καποιες λιγες ναι,ζητανε δωρακι,ξαναλεω λιγες ομως. Απο αυτο που γραφεις βγαζεις ζηλεια καταρχην , ουτε εχεις παει. Σου προτεινω παντρεψου τη δεξια παλαμη σου και κανε swinging με την αριστερη για να γινεται οπως το θες
γελοιε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom