Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 928K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

chazos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
62
Πόντοι
0
Μπαίνω για να τραμπουκιζω κάτι βλάκες σαν εσένα τύπε :birdman::birdman::2funny::2funny:
Ρε χαζε τραβελοκυνηγε αν γαμουσες με το πουλί όπως γαμας τα πλήκτρα θα σε πλήρωναν να μπαίνεις σε τέτοια μαγαζιά

Υ.Γ. Αν είσαι ΑΜΕΑ το μήνυμα δεν ισχύει
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
8
Like
2.517
Πόντοι
506
Α πα πα πα πα πιπέρι στο στόμα θα σου βάλω!!! Έτσι είχα πει κάποτε ότι γίνεται και κάποιος (βαλτός;;;;) μου έκανε πέσιμο ότι αυτά δε γίνονται και αφού δεν έχω πάει, να βγάλω το σκασμό και να μη μιλάω για πράγματα που δεν ξέρω!!!
Άραγε χέζουν οι αρκούδες στο δάσος;;;;
Όλα τα σενάρια παίζουν. Τώρα το τι εκπροσωπεί ο καθένας...
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
388
Like
375
Πόντοι
21
Ρε χαζε τραβελοκυνηγε αν γαμουσες με το πουλί όπως γαμας τα πλήκτρα θα σε πλήρωναν να μπαίνεις σε τέτοια μαγαζιά

Υ.Γ. Αν είσαι ΑΜΕΑ το μήνυμα δεν ισχύει

Ευγε μυστη ! δεν θα μπορουσες να διαλεξεις πιο ταιριαστο ονομα !
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.571
Πόντοι
5.097
Ρε χαζε τραβελοκυνηγε αν γαμουσες με το πουλί όπως γαμας τα πλήκτρα θα σε πλήρωναν να μπαίνεις σε τέτοια μαγαζιά

Υ.Γ. Αν είσαι ΑΜΕΑ το μήνυμα δεν ισχύει
Τύπε εσύ με τέτοιο όνομα σίγουρα δεν γαμας ούτε σε μαγαζιά ούτε με τα πλήκτρα :jerking::jerking::jerking:,σίγουρα το έβαλες αυθόρμητα αλλά θα την πάρεις την σφαλιάρα σου ξανά.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
491
Κριτικές
3
Like
688
Πόντοι
361
Τύπε εσύ με τέτοιο όνομα σίγουρα δεν γαμας ούτε σε μαγαζιά ούτε με τα πλήκτρα :jerking::jerking::jerking:,σίγουρα το έβαλες αυθόρμητα αλλά θα την πάρεις την σφαλιάρα σου ξανά.
Κωστακι σε συμπαθω ρε φιλε βγαζεις γελιο γιατι ολοι σε πειραζουν θελω να σε γνωρισω αχαχαχχαχχαχα
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
714
Κριτικές
8
Like
465
Πόντοι
306
Παίκτη στο ισόγειο υπάρχουν δύο διπλανά δωμάτια που κλείνουν με πόρτα. Αν πας εκεί δε σε βλέπουν. Υπάρχει ένα μικρό συρόμενο παράθυρο ανάμεσα στα δύο δωμάτια αλλά μπορείς να το κλείσεις.
Επίσης πάνω υπάρχει ένα δωμάτιο που κλείνει με μαύρη αδιαφανή κουρτίνα.

Αφού έχεις όμορφη γυναίκα, ναι όλο και κάποιος θα σας πλησιάσει αλλά δεν είστε υποχρεωμένοι να ανταποκριθείτε. Αφού σε ενοχλούν οι ματάκηδες καλύτερα να πας Παρασκευή ή Σάββατο που δεν πάνε singles
Ευχαριστώ πολύ για της πληροφορίες αυτές ήθελα δεν είπα Ότι δεν θα κάνουμε κάτι άμα γνωρίσουμε κανένα ζευγάρι που μας αρέσει φυσικά θα το καυλαντισουμε απλά θελουμε εμείς να επιλέξουμε και να υπάρξει χημεία να γουστάρουμε όλοι ,
δεν πάω να παρεξηγηθώ ούτε να περάσω άσκημα πάω για την εμπειρία και ας ειναι ένα ποτό και ας φύγουμε.
Επειδή πάμε εκεί πρέπει να μας γαμησουν και το μωρό.
Φυσικά δεν θέλω 20 άντρες να κοιτάνε άμα μας πιάσει καμία καυλα δηλαδή τη φάση όλοι εδώ τα μοιράζονται όλα και παρεξηγήθηκαν μερικοί .
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
714
Κριτικές
8
Like
465
Πόντοι
306

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.299
Πόντοι
1.041
@kostakis27 επειδή ρε φίλε δεν μπαίνεις στα μαγαζιά κ ξεροσταλιάζεις εδώ… εγώ θέλω να ρίξεις μια παχιά σαν ήσουν εκεί, να ορίστε τα βυζια της γυναίκες μου. Μια κ δεν θα την πετύχεις ποτέ μέσα στο κλαμπ. :kiss-mark:
IMG_1080.jpeg
 

chris0000

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
31
Like
66
Πόντοι
0
@kostakis27 επειδή ρε φίλε δεν μπαίνεις στα μαγαζιά κ ξεροσταλιάζεις εδώ… εγώ θέλω να ρίξεις μια παχιά σαν ήσουν εκεί, να ορίστε τα βυζια της γυναίκες μου. Μια κ δεν θα την πετύχεις ποτέ μέσα στο κλαμπ. :kiss-mark:
IMG_1080.jpeg
Έχει κάνει ανόρθωση; Θα προτιμούσαμε κάτι πιο φυσικό.
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
228
Like
1.473
Πόντοι
201
@kostakis27 επειδή ρε φίλε δεν μπαίνεις στα μαγαζιά κ ξεροσταλιάζεις εδώ… εγώ θέλω να ρίξεις μια παχιά σαν ήσουν εκεί, να ορίστε τα βυζια της γυναίκες μου. Μια κ δεν θα την πετύχεις ποτέ μέσα στο κλαμπ. :kiss-mark:
IMG_1080.jpeg
Τον πετσόκοψες εντελώς!!!
Τώρα θα αρχίσει να σε βρίζει!
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
491
Κριτικές
3
Like
688
Πόντοι
361
κοτσο που εισαι βρε εμφανισου
 

chazos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
62
Πόντοι
0
@kostakis27 επειδή ρε φίλε δεν μπαίνεις στα μαγαζιά κ ξεροσταλιάζεις εδώ… εγώ θέλω να ρίξεις μια παχιά σαν ήσουν εκεί, να ορίστε τα βυζια της γυναίκες μου. Μια κ δεν θα την πετύχεις ποτέ μέσα στο κλαμπ. :kiss-mark:
IMG_1080.jpeg
Βρήκες ρε φίλε τρόπο να μην ξαναγράψει για 2 μέρες. Ακόμα θα τον παίζει.
 

chazos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
62
Πόντοι
0
Τύπε εσύ με τέτοιο όνομα σίγουρα δεν γαμας ούτε σε μαγαζιά ούτε με τα πλήκτρα :jerking::jerking::jerking:,σίγουρα το έβαλες αυθόρμητα αλλά θα την πάρεις την σφαλιάρα σου ξανά.
Βλέπεις για σφαλιάρες δεν μιλάω εγώ . Και δεν θα μιλήσω γιατι δεν βαράω κοπέλες.
Εγώ μπορεί να είμαι χαζός αλλά στα 40 μου πόρτα δεν έχω φάει ποτέ. Τώρα το αν γαμαω να μην σε απασχολεί. Πάντως σε πουστοσινεμα δεν θα με πετύχεις ούτε στην Κουμουνδούρου να παίρνω μάτι
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.502
Πόντοι
11.956
Ευχαριστώ πολύ για της πληροφορίες αυτές ήθελα δεν είπα Ότι δεν θα κάνουμε κάτι άμα γνωρίσουμε κανένα ζευγάρι που μας αρέσει φυσικά θα το καυλαντισουμε απλά θελουμε εμείς να επιλέξουμε και να υπάρξει χημεία να γουστάρουμε όλοι ,
δεν πάω να παρεξηγηθώ ούτε να περάσω άσκημα πάω για την εμπειρία και ας ειναι ένα ποτό και ας φύγουμε.
Επειδή πάμε εκεί πρέπει να μας γαμησουν και το μωρό.
Φυσικά δεν θέλω 20 άντρες να κοιτάνε άμα μας πιάσει καμία καυλα δηλαδή τη φάση όλοι εδώ τα μοιράζονται όλα και παρεξηγήθηκαν μερικοί .
Το σχόλιο μου σε αυτά που γράφεις είναι ....ότι μας δουλεύεις !!!!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.571
Πόντοι
5.097
@kostakis27 επειδή ρε φίλε δεν μπαίνεις στα μαγαζιά κ ξεροσταλιάζεις εδώ… εγώ θέλω να ρίξεις μια παχιά σαν ήσουν εκεί, να ορίστε τα βυζια της γυναίκες μου. Μια κ δεν θα την πετύχεις ποτέ μέσα στο κλαμπ. :kiss-mark:
IMG_1080.jpeg
Τύπε απ' ότι βλέπω δεν έγινε καλή δουλειά στα πλαστικά βυζιά που ποσταρες, ξαναπήγαινε την να τα φτιάξει ο μάστορας, το ένα είναι πιο φουσκωμένο από το άλλο :confused::confused::rockon::rockon:, εκτός κι αν δουλέψεις εσύ την τρόμπα σου να σου έρθει πιο φθηνά :jerking::jerking::2funny::2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.571
Πόντοι
5.097
Βλέπεις για σφαλιάρες δεν μιλάω εγώ . Και δεν θα μιλήσω γιατι δεν βαράω κοπέλες.
Εγώ μπορεί να είμαι χαζός αλλά στα 40 μου πόρτα δεν έχω φάει ποτέ. Τώρα το αν γαμαω να μην σε απασχολεί. Πάντως σε πουστοσινεμα δεν θα με πετύχεις ούτε στην Κουμουνδούρου να παίρνω μάτι
Τι να κάνουμε ρε τύπε κάποιοι κάνουμε ζημιές στα μαγαζιά και τρώμε και πόρτα, κάτι βλάκες σαν εσένα μπαίνετε παντού :jerking::jerking::jerking:, πάρε άλλη μια φαπα τώρα και τράβα να κλάψεις.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
491
Κριτικές
3
Like
688
Πόντοι
361
Τύπε απ' ότι βλέπω δεν έγινε καλή δουλειά στα πλαστικά βυζιά που ποσταρες, ξαναπήγαινε την να τα φτιάξει ο μάστορας, το ένα είναι πιο φουσκωμένο από το άλλο :confused::confused::rockon::rockon:, εκτός κι αν δουλέψεις εσύ την τρόμπα σου να σου έρθει πιο φθηνά :jerking::jerking::2funny::2funny:
εγραψε ο κωστακης στην ειπε ασχημα +1 στον κωστακη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom