Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 928K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
714
Κριτικές
8
Like
465
Πόντοι
306
Έχω μια μικρή εδώ και 2 χρόνια και θελουμε κάτι παραπάνω στο σεξ αξίζει να πάμε σε τέτοιο μαγαζί ;
Επειδή είναι αρκετά όμορφη γκομενα θα κοιτάνε όλοι σαν ζόμπι απλά θα νιώσουμε άβολα ,
Μπορώ να πάω πάνω να κάνω σεξ και να μην μας βλέπει κανείς έχει δωμάτιο ;
Πιο πολύ πάμε για να γνωρίσουμε κανένα ζευγάρι να καυλαντισουμε και ότι προκύψει αλλά ξενερώνω με αυτούς που παίρνουν μάτι αυτά οποιαδήποτε σύμβουλη θα εκτιμηθεί !!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.677
Like
13.698
Πόντοι
2.256
Δεν έγινε μέσα στο μαγαζί αλλά σε σπίτι ζευγαριού μετά το μαγαζί. Για αρχή πίναμε ήρεμα το ποτό μας στο σαλόνι και εκεί έγινε η όλη φάση
Α πα πα πα πα πιπέρι στο στόμα θα σου βάλω!!! Έτσι είχα πει κάποτε ότι γίνεται και κάποιος (βαλτός;;;;) μου έκανε πέσιμο ότι αυτά δε γίνονται και αφού δεν έχω πάει, να βγάλω το σκασμό και να μη μιλάω για πράγματα που δεν ξέρω!!!
Άραγε χέζουν οι αρκούδες στο δάσος;;;;
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
203
Like
1.637
Πόντοι
201
Έχω μια μικρή εδώ και 2 χρόνια και θελουμε κάτι παραπάνω στο σεξ αξίζει να πάμε σε τέτοιο μαγαζί ;
Επειδή είναι αρκετά όμορφη γκομενα θα κοιτάνε όλοι σαν ζόμπι απλά θα νιώσουμε άβολα ,
Μπορώ να πάω πάνω να κάνω σεξ και να μην μας βλέπει κανείς έχει δωμάτιο ;
Πιο πολύ πάμε για να γνωρίσουμε κανένα ζευγάρι να καυλαντισουμε και ότι προκύψει αλλά ξενερώνω με αυτούς που παίρνουν μάτι αυτά οποιαδήποτε σύμβουλη θα εκτιμηθεί !!!
Φίλε κανένας δεν κοιτάει σαν ζόμπι ....αντίθετος η πιθανότητα να μην σου δώσει κανένας σημασία εάν δεν πάτε εσείς να μιλησετε είναι τεράστιες!!! Εάν θέλεις θα σε πάρουν μάτι
εάν δεν θέλεις δεν θα σε πάρουν μάτι .......
και εμείς δεν κυκλοφορούμε με Μπαζα, ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα κ μάλιστα η γυναίκα μου εκεί μέσα οπότε πάμε είναι από τα ποιο προκλητικά ντυσίματα ......
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.498
Πόντοι
11.956
Φίλε κανένας δεν κοιτάει σαν ζόμπι ....αντίθετος η πιθανότητα να μην σου δώσει κανένας σημασία εάν δεν πάτε εσείς να μιλησετε είναι τεράστιες!!! Εάν θέλεις θα σε πάρουν μάτι
εάν δεν θέλεις δεν θα σε πάρουν μάτι .......
και εμείς δεν κυκλοφορούμε με Μπαζα, ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα κ μάλιστα η γυναίκα μου εκεί μέσα οπότε πάμε είναι από τα ποιο προκλητικά ντυσίματα ......
Καλά το πίστεψες.....ποιος σοβαρός θα έγραφε αυτό που εγραψε
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
203
Like
1.637
Πόντοι
201
Που απάντησες σε έναν μύστη που έλεγε ότι η δικιά του είναι θεογκομενα κτλ....
Νομίζω πολύ ήρεμα κ όμορφα απάντησα
Ζόμπι δεν έχουν αυτά τα μαγαζιά κανένας δεν θα σε ενοχλήσει σε κανένα από τα 3
Τώρα τι φαντάζεται ο καθένας....,...
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
714
Κριτικές
8
Like
465
Πόντοι
306
Φίλε κανένας δεν κοιτάει σαν ζόμπι ....αντίθετος η πιθανότητα να μην σου δώσει κανένας σημασία εάν δεν πάτε εσείς να μιλησετε είναι τεράστιες!!! Εάν θέλεις θα σε πάρουν μάτι
εάν δεν θέλεις δεν θα σε πάρουν μάτι .......
και εμείς δεν κυκλοφορούμε με Μπαζα, ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα κ μάλιστα η γυναίκα μου εκεί μέσα οπότε πάμε είναι από τα ποιο προκλητικά ντυσίματα ......

Α πα πα πα πα πιπέρι στο στόμα θα σου βάλω!!! Έτσι είχα πει κάποτε ότι γίνεται και κάποιος (βαλτός;;;;) μου έκανε πέσιμο ότι αυτά δε γίνονται και αφού δεν έχω πάει, να βγάλω το σκασμό και να μη μιλάω για πράγματα που δεν ξέρω!!!
Άραγε χέζουν οι αρκούδες στο δάσος;;;;

Φίλε κανένας δεν κοιτάει σαν ζόμπι ....αντίθετος η πιθανότητα να μην σου δώσει κανένας σημασία εάν δεν πάτε εσείς να μιλησετε είναι τεράστιες!!! Εάν θέλεις θα σε πάρουν μάτι
εάν δεν θέλεις δεν θα σε πάρουν μάτι .......
και εμείς δεν κυκλοφορούμε με Μπαζα, ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα κ μάλιστα η γυναίκα μου εκεί μέσα οπότε

Καλά το πίστεψες.....ποιος σοβαρός θα έγραφε αυτό που εγρα.
Δεν το καταλαβα γιατί
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
714
Κριτικές
8
Like
465
Πόντοι
306
Νομίζω πολύ ήρεμα κ όμορφα απάντησα
Ζόμπι δεν έχουν αυτά τα μαγαζιά κανένας δεν θα σε ενοχλήσει σε κανένα από τα 3
Τώρα τι φαντάζεται ο καθένας....,...
Ευχαριστώ θα την κάνω την κατάβαση αν και σε έναν μήνα πάμε Ολλανδία αλλά ας δούμε και τι γίνεται στην Αθήνα με τέτοια μαγαζιά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Που απάντησες σε έναν μύστη που έλεγε ότι η δικιά του είναι θεογκομενα κτλ....
Είναι έκοψα τα εσκορτ δεν τα έχω ανάγκη πια και στο σεξ ότι καλύτερο και κούκλα
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
714
Κριτικές
8
Like
465
Πόντοι
306
Να πας πάνω να κάνεις σεξ και να μην σας βλέπουν ....δεν κάθεσαι σπίτι...που να τρέχεις με τέτοιο κρύο
Ρε φιλε δεν θέλω ματακιδες άμα μας πιάσει να πάμε πάνω για την καυλαντα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.498
Πόντοι
11.956
Ρε φιλε δεν θέλω ματακιδες άμα μας πιάσει να πάμε πάνω για την καυλαντα
Ok εσύ ξέρεις καλύτερα ....αλλά να ρωτήσω κάτι έτσι για να ρωτήσω.....ματακιδες δεν θες αλλά θες γαμιαδες για την κοπέλα ....οκ και εάν αυτός που την διακορευει της κάνει και μάτι ??????
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
714
Κριτικές
8
Like
465
Πόντοι
306
Ok εσύ ξέρεις καλύτερα ....αλλά να ρωτήσω κάτι έτσι για να ρωτήσω.....ματακιδες δεν θες αλλά θες γαμιαδες για την κοπέλα ....οκ και εάν αυτός που την διακορευει της κάνει και μάτι ??????
όχι δεν θέλω κανέναν γαμια είσαι με τα καλά σου μόνο άμα μας αρέσει το ζευγάρι δηλ να έχει μαζί και όμορφη κοπέλα αλλιος ποτακι και σε άλλη παραλία
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
491
Κριτικές
3
Like
686
Πόντοι
361
όχι δεν θέλω κανέναν γαμια είσαι με τα καλά σου μόνο άμα μας αρέσει το ζευγάρι δηλ να έχει μαζί και όμορφη κοπέλα αλλιος ποτακι και σε άλλη παραλία
ρε αδερφε με αυτα που ακουω τι πας σε αυτο το μαγαζι λοιπον αφου δεν σου ταιριαζει κατσε καλυτερα σπιτι δεν μπορει να αποτρεψεις τους ματακηδες σε τετοιο μαγαζι δν εχει και σουιτε ς να απομονωθεις ολα δικα σου τα θελεις
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.563
Πόντοι
5.097
όχι δεν θέλω κανέναν γαμια είσαι με τα καλά σου μόνο άμα μας αρέσει το ζευγάρι δηλ να έχει μαζί και όμορφη κοπέλα αλλιος ποτακι και σε άλλη παραλία
Ρε τύπε τράβα σε κάνα χοτελι να δεις καμιά τσόντα γιατί το κούρασες το θρεντ, ματακηδες δεν θες,γαμιαδες δεν θες ε τράβα παιξτην να ηρεμήσεις τρόμπα :jerking::jerking::jerking::jerking2::jerking2::jerking2:
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
714
Κριτικές
8
Like
465
Πόντοι
306
Ρε τύπε τράβα σε κάνα χοτελι να δεις καμιά τσόντα γιατί το κούρασες το θρεντ, ματακηδες δεν θες,γαμιαδες δεν θες ε τράβα παιξτην να ηρεμήσεις τρόμπα :jerking::jerking::jerking::jerking2::jerking2::jerking2:
Θα πάω για ποτακι ρε φιλε έχεις θέμα πάω αν δω τι παίζει και ναι ούτε ματακηδες θέλω ούτε κάποιον να μου γαμησει το μωρό απλά ήθελα πληροφορίες να δω τι παίζει.
Τώρα τρέχα παίξε εσυ το πουλάκι σου Κώστα γιατί την τελευταία γυμνή γυναίκα που είδες ήταν στην βάφτιση που είχες πάει πέρσι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ρε αδερφε με αυτα που ακουω τι πας σε αυτο το μαγαζι λοιπον αφου δεν σου ταιριαζει κατσε καλυτερα σπιτι δεν μπορει να αποτρεψεις τους ματακηδες σε τετοιο μαγαζι δν εχει και σουιτε ς να απομονωθεις ολα δικα σου τα θελεις
Δεν ξέρω από τέτοια μαγαζιά για αυτό ρωτάω τόσο κακό είναι οκ καταλαβα δεν μου κάνει τέλος
 

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.299
Πόντοι
1.041
Θα πάω για ποτακι ρε φιλε έχεις θέμα πάω αν δω τι παίζει και ναι ούτε ματακηδες θέλω ούτε κάποιον να μου γαμησει το μωρό απλά ήθελα πληροφορίες να δω τι παίζει.
Τώρα τρέχα παίξε εσυ το πουλάκι σου Κώστα γιατί την τελευταία γυμνή γυναίκα που είδες ήταν στην βάφτιση που είχες πάει πέρσι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν ξέρω από τέτοια μαγαζιά για αυτό ρωτάω τόσο κακό είναι οκ καταλαβα δεν μου κάνει τέλος
Ρε μην χαλιέσαι… ούτε ο κωστακης πάει σε τέτοια μαγαζιά Αλλά σε αυτά τα νήματα ξεροσταλιάζει….
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.563
Πόντοι
5.097
Θα πάω για ποτακι ρε φιλε έχεις θέμα πάω αν δω τι παίζει και ναι ούτε ματακηδες θέλω ούτε κάποιον να μου γαμησει το μωρό απλά ήθελα πληροφορίες να δω τι παίζει.
Τώρα τρέχα παίξε εσυ το πουλάκι σου Κώστα γιατί την τελευταία γυμνή γυναίκα που είδες ήταν στην βάφτιση που είχες πάει πέρσι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν ξέρω από τέτοια μαγαζιά για αυτό ρωτάω τόσο κακό είναι οκ καταλαβα δεν μου κάνει τέλος
Δεν πατάω σε εκκλησίες τύπε, αφού κατάλαβες ότι δεν σου κάνει πάλι καλά, τσάμπα μας τα επρηξες τρόμπα :jerking::jerking::jerking2::jerking2:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.444
Κριτικές
8
Like
11.307
Πόντοι
3.786
Θα πάω για ποτακι ρε φιλε έχεις θέμα πάω αν δω τι παίζει και ναι ούτε ματακηδες θέλω ούτε κάποιον να μου γαμησει το μωρό απλά ήθελα πληροφορίες να δω τι παίζει.
Τώρα τρέχα παίξε εσυ το πουλάκι σου Κώστα γιατί την τελευταία γυμνή γυναίκα που είδες ήταν στην βάφτιση που είχες πάει πέρσι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν ξέρω από τέτοια μαγαζιά για αυτό ρωτάω τόσο κακό είναι οκ καταλαβα δεν μου κάνει τέλος
Παίκτη στο ισόγειο υπάρχουν δύο διπλανά δωμάτια που κλείνουν με πόρτα. Αν πας εκεί δε σε βλέπουν. Υπάρχει ένα μικρό συρόμενο παράθυρο ανάμεσα στα δύο δωμάτια αλλά μπορείς να το κλείσεις.
Επίσης πάνω υπάρχει ένα δωμάτιο που κλείνει με μαύρη αδιαφανή κουρτίνα.

Αφού έχεις όμορφη γυναίκα, ναι όλο και κάποιος θα σας πλησιάσει αλλά δεν είστε υποχρεωμένοι να ανταποκριθείτε. Αφού σε ενοχλούν οι ματάκηδες καλύτερα να πας Παρασκευή ή Σάββατο που δεν πάνε singles.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom