Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 933K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.315
Πόντοι
1.041
Ναι ρε τυπε, τίγκα στους τουρίστες είναι τα σουινγκεραδικα. Αν έπαιζαν όντως ξένοι σουινγκερς δεν θα έμπαιναν ποτέ μπαλαντερια.
Το καλό είναι ότι έχεις φάει εσυ πόρτα από όλα όποτε είναι λίγο καλύτερα πλεον.
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
228
Like
1.477
Πόντοι
201
Ναι ρε τυπε, τίγκα στους τουρίστες είναι τα σουινγκεραδικα. Αν έπαιζαν όντως ξένοι σουινγκερς δεν θα έμπαιναν ποτέ μπαλαντερια.

Φίλε μου, έγραψα πως είναι απλά μία υπόθεση που μου φαίνεται λογική. Επίσης το να μπαίνουν μπαλαντέρ δεν έχει σχέση αν πηγαίνουν ή όχι ξένοι. Επίσης δεν θα παρακαλούσα να μην με ξαναπείς "τύπε" διότι δεν με ξέρεις καν. Μπορεί στο μυαλό να πιστεύεις πως τα λες έξω από τα δόντια αλλά αυτό που διαβάζω εγώ είναι πως είσαι αγενής κ προφανώς κάτι έχει συμβεί με το μαγαζί κ βγάζεις χολή. Εντελώς φιλικά όλα κ χωρίς καμμία διάθεση αντιπαράθεσης μαζί σου.
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
444
Κριτικές
2
Like
1.068
Πόντοι
81
Ρε παιδια ο,τι γουσταρει ο καθενας..Καθε αποψη σεβαστη..Ο φιλος απο πανω λεει κατι λογικο..Ο,τι με 100 μανικωνεις σιγουρα...Εμενα με εξιταρει η ιδεα να βρεθω με ενα ζευγαρι και να πηδηξω την κυριουλα που μπορει να εχω πετυχει το πρωι στην τραπεζα,στο δρομο στον Γρηγορη περιμενωντας να παρουμε καφε....Οπως τη βρισκει ο καθενας..Εχω παει 2 φορες Αυγουστο στο 2+2 Κυριακη...Ειχε κοσμο και τις 2φορες..Απλα τα ζευγαρια που ηταν διατεθειμενα να ΄΄παιξουν΄΄ με τους μπαλαντερ ηταν ελαχιστα....
Συμφωνώ απόλυτα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.517
Κριτικές
8
Like
11.467
Πόντοι
3.786
κατ αρχάς έκανα χιούμορ αν δεις όλο το σχόλιο μου, κατα δεύτερον είπα 100 με 150 όπως βλέπεις. δηλαδή με 80 πας και κοιτάς... με 100, 120, 150 τον δίνεις σίγουρα, ίσως και σε πάνω από δύο. αυτά.. κατα τ άλλα ας μη σπαμάρουμε άλλο με μαλακίες και ειρωνείες . ο καθένας όπως νομίζει και όπως μπορεί .
εντάξει ρε φίλε όλα καλά.

Δεν έχω πάει ποτέ στο 2+2 με βίζιτα ,ούτε και έχω ψαχτεί προς αυτή την κατεύθυνση. Κάποια στιγμή διάβασα σε σχόλιο ότι το κόστος θα ήταν 500 ευρώ ,για αυτό και η έκπληξη.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
124
Like
6.748
Πόντοι
5.097
Το καλό είναι ότι έχεις φάει εσυ πόρτα από όλα όποτε είναι λίγο καλύτερα πλεον.
Τι να κάνω ρε τυπε, δεν μου άρεσαν τα δήθεν σόου και τα μπαρμπαδια με τις βίζιτες που μπαίνουν αβερτα μέσα και όφειλα να γράψω τα πράγματα όπως είναι στο φόρουμ. Εφόσον είσαι οπαδός σε αυτά τράβα να πιάσεις σειρά και να τα πείτε και με το αφεντικό.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
124
Like
6.748
Πόντοι
5.097
Φίλε μου, έγραψα πως είναι απλά μία υπόθεση που μου φαίνεται λογική. Επίσης το να μπαίνουν μπαλαντέρ δεν έχει σχέση αν πηγαίνουν ή όχι ξένοι. Επίσης δεν θα παρακαλούσα να μην με ξαναπείς "τύπε" διότι δεν με ξέρεις καν. Μπορεί στο μυαλό να πιστεύεις πως τα λες έξω από τα δόντια αλλά αυτό που διαβάζω εγώ είναι πως είσαι αγενής κ προφανώς κάτι έχει συμβεί με το μαγαζί κ βγάζεις χολή. Εντελώς φιλικά όλα κ χωρίς καμμία διάθεση αντιπαράθεσης μαζί σου.
Τυπε καταρχάς δεν είμαστε φίλοι και κατά δεύτερον εγώ τα γράφω όπως έχουν, ούτε χολή, ούτε σπλινα ούτε συκώτι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Beluga

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Θα γραψω για μια "τυχαια" πεμπτη που πηγα εγώ απογοητευση. [Ζευγαρι]. Μπορει και να έτυχε. και δεν μιλαω μονο για την ποιοτητα/ηλικια των ζευγαριών αλλά και για τους τυπους που ειχε σαν μπαλαντερ. Τυπους που συναντάς σε συνοικιακό προποτζιδικο βλέπωντας γαυρο στην ευρώπη, στα προκριματικα. Γιατι σε ομιλους δεν θα περναγε.
Ενώ παρασκευές που έχω πάει, φανταζομαι ακομα καλυτερα θα ειναι Σαββατο, πραγματικά βλέπεις και ωραιο κόσμο και μου αρεσει πολυ σαν μαγαζι και μπραβο τους.
Ειδικά για τους μπαλαντέρ, εγώ θα έκλαιγα το 80αρι... ή θα γάμαγες παροπλισμένη φαλκονέρα ξεβρασμένη σε στενό του μεταξουργείου.
Εν κατακλειδι, μπαλαντερ πηγαιντε σε call girl να μην κλαιτε πάνω στο χυμένο γάλα και ζευγάρια μόνο παρασκευη-σαββατο, εκτος και αν πεσετε απο την ακροπολη επιζησετε και βρειτε πορτοφολι με λαχνο που κερδιζει.

Εχω πολυ μικρό δειγμα επισκέψεων και το παρών μπορει και να ναποτελεί περιεχομενο μυθοπλασιας και να μην αφορα πραγματικα γεγονοτα ή να ειναι συμπτωματικη.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
79
Like
285
Πόντοι
21
Αυτή η προσφορά ισχύει και για μόνους άντρες;
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1690540091145.jpg
    FB_IMG_1690540091145.jpg
    77,1 KB · Εμφανίσεις: 102

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
124
Like
6.748
Πόντοι
5.097
Θα γραψω για μια "τυχαια" πεμπτη που πηγα εγώ απογοητευση. [Ζευγαρι]. Μπορει και να έτυχε. και δεν μιλαω μονο για την ποιοτητα/ηλικια των ζευγαριών αλλά και για τους τυπους που ειχε σαν μπαλαντερ. Τυπους που συναντάς σε συνοικιακό προποτζιδικο βλέπωντας γαυρο στην ευρώπη, στα προκριματικα. Γιατι σε ομιλους δεν θα περναγε.
Ενώ παρασκευές που έχω πάει, φανταζομαι ακομα καλυτερα θα ειναι Σαββατο, πραγματικά βλέπεις και ωραιο κόσμο και μου αρεσει πολυ σαν μαγαζι και μπραβο τους.
Ειδικά για τους μπαλαντέρ, εγώ θα έκλαιγα το 80αρι... ή θα γάμαγες παροπλισμένη φαλκονέρα ξεβρασμένη σε στενό του μεταξουργείου.
Εν κατακλειδι, μπαλαντερ πηγαιντε σε call girl να μην κλαιτε πάνω στο χυμένο γάλα και ζευγάρια μόνο παρασκευη-σαββατο, εκτος και αν πεσετε απο την ακροπολη επιζησετε και βρειτε πορτοφολι με λαχνο που κερδιζει.

Εχω πολυ μικρό δειγμα επισκέψεων και το παρών μπορει και να ναποτελεί περιεχομενο μυθοπλασιας και να μην αφορα πραγματικα γεγονοτα ή να ειναι συμπτωματικη.
Τυπε μπαίνει όλη η σαβουρα Πέμπτη και Κυριακή μπας και βγάλει τα έξοδα του το μαγαζί. Παρασκευή και Σάββατο μπορεί να μπαίνουν καλύτεροι αλλά παιχνίδι δεν διαβάζω να γίνεται. Για αυτό και κάποια στημένα προφίλ γράφουν παραμύθια εδώ μέσα μπας και σώσουν την κατάσταση.
 

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.315
Πόντοι
1.041
Τυπε μπαίνει όλη η σαβουρα Πέμπτη και Κυριακή μπας και βγάλει τα έξοδα του το μαγαζί. Παρασκευή και Σάββατο μπορεί να μπαίνουν καλύτεροι αλλά παιχνίδι δεν διαβάζω να γίνεται. Για αυτό και κάποια στημένα προφίλ γράφουν παραμύθια εδώ μέσα μπας και σώσουν την κατάσταση.
Ρε κωστακη η πραγματική ζωή είναι εκεί έξω… τώρα τι διαβάζεις εσυ εδώ μέσα είναι άλλο θέμα. Αφού έχεις φάει πόρτα από όλα αυτά τα μαγαζιά γτ είσαι ακριβώς ο τύπος π περιγράφει ο φίλος τι ασχολησε ακόμα. Άσε να μιλήσει κανένας που έχει πάει τα τελευταία 5 χρόνια. Χαχαχχα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
124
Like
6.748
Πόντοι
5.097
Ρε κωστακη η πραγματική ζωή είναι εκεί έξω… τώρα τι διαβάζεις εσυ εδώ μέσα είναι άλλο θέμα. Αφού έχεις φάει πόρτα από όλα αυτά τα μαγαζιά γτ είσαι ακριβώς ο τύπος π περιγράφει ο φίλος τι ασχολησε ακόμα. Άσε να μιλήσει κανένας που έχει πάει τα τελευταία 5 χρόνια. Χαχαχχα
Εντάξει τυπε ασχολησου εσύ με την πραγματική ζωή και μην διαβάζεις τι γραφω.
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
228
Like
1.477
Πόντοι
201
Ρε κωστακη η πραγματική ζωή είναι εκεί έξω… τώρα τι διαβάζεις εσυ εδώ μέσα είναι άλλο θέμα. Αφού έχεις φάει πόρτα από όλα αυτά τα μαγαζιά γτ είσαι ακριβώς ο τύπος π περιγράφει ο φίλος τι ασχολησε ακόμα. Άσε να μιλήσει κανένας που έχει πάει τα τελευταία 5 χρόνια. Χαχαχχα
Γιατί έχει φάει πόρτα όμως ρε παιδιά δεν μας είπατε ποτέ. Αν έχει φάει.
 

Markosno

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
82
Πόντοι
0
Και στα 3 γνωστά κλαμπ, τα Σάββατα κυρίως έχει τον καλύτερο κόσμο διότι τα ζευγάρια πλέον βγαίνουν και αν βγούν μόνο Σάββατα όπως όλος ο κόσμος.. Είμαστε πίσω ακόμα. Αν κάποτε εφαρμόσει κάποιο κλαμπ μέρες open και μέρες με όριο ηλικίας που συνάμα με μπαλαντέρ, όλοι μα όλοι θα περνούν από εξονυχιστική πόρτα όπως στα ευρωπαικά κλάμπ, τότε θα μιλάμε διαφορετικά!
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
444
Like
672
Πόντοι
81
Και στα 3 γνωστά κλαμπ, τα Σάββατα κυρίως έχει τον καλύτερο κόσμο διότι τα ζευγάρια πλέον βγαίνουν και αν βγούν μόνο Σάββατα όπως όλος ο κόσμος.. Είμαστε πίσω ακόμα. Αν κάποτε εφαρμόσει κάποιο κλαμπ μέρες open και μέρες με όριο ηλικίας που συνάμα με μπαλαντέρ, όλοι μα όλοι θα περνούν από εξονυχιστική πόρτα όπως στα ευρωπαικά κλάμπ, τότε θα μιλάμε διαφορετικά!
να υποθεσω οτι εχεις παει στο εξωτερικο και ξερεις
 

Markosno

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
82
Πόντοι
0
να υποθεσω οτι εχεις παει στο εξωτερικο και ξερεις
Σωστά να υποθέσεις! Βέβαια παραμένει προσωπική μου γνώμη. Ο κάθε ένας κ με βάση τα θέλω του θα τα δει διαφορετικά!
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
444
Like
672
Πόντοι
81
Αν κάποτε εφαρμόσει κάποιο κλαμπ μέρες open και μέρες με όριο ηλικίας που συνάμα με μπαλαντέρ, όλοι μα όλοι θα περνούν από εξονυχιστική πόρτα όπως στα ευρωπαικά κλάμπ, τότε θα μιλάμε διαφορετικά!
Αφου σωστα υπεθεσα εχω μια ερωτηση.
ΣΕ ποιο κλαμπ γινεται αυτο !!!!
Γιατι εγω σε οσα εχω παει δεν υπαρχει .
Επισης το πανε καλοντυμενοι ειναι μια μαλακια και μιση. Με οτι θελει παει ο καθενας.
Η διαφορα ειναι οτι σε βαζουν αμεσως στο locker room που δεν ειναι μονο ντουλαπακια και εκει αλλαζεις στο θεμα τις βραδιας.
Στο μαγαλυτερο κλαμπ της ευρωπης στο Fun4Two σε αφηνουν με οτι ρουχα θελεις μεχρι την στιγμη που θα παιξει ενα τραγουδι συγκεκριμενο.
Το "αφηνουν με οτι ρουχα θελεις" μην το τραβηξετε απο τα μαλια. Σε λογικα πλαισια.
Απλος αυτο που λες δεν υπαρχει.

Να μην αναφερω στα ευρωπαικα κλαμπ( να μην πω) την καθαριοτητα.
Απο βρωμιαρηδες και κατω
 

Markosno

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
82
Πόντοι
0
Δεν κατάλαβα ακριβώς το point σου.
Συνοπτικά: Έχω πάει σε σχεδόν όλα τα μεγάλα ευρωπαικά κλαμπ.
υπάρχουν αν δεν με απατάει η μνήμη μου , σε όλα θεματικές βραδυές .
Ηλικιακές βραδυές εννοείται!!
dress code εννοείται (προφανως και με το θεμα της βραδυάς)
fun4two απίστευτο κλαμπ, αλλά.. ..ο καθένας με τα θέλω του.
βρωμιά=ναι, δεν το γνωρίζουν πολλοί Έλληνες αλλά σαν λαός είμαστε πιο καθαρός!
(αν σε ενδιαφέρει μπορουμε και τηλεφωνικά με πιο άνεση)
 

Honey2022

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
180
Πόντοι
0
Το ποστ μου αφορά κυρίως τον ιδιοκτήτη του κλαμπ.
Επίσκεψη ημέρα Πέμπτη (ζευγάρι) μετά από αρκετό καιρό.
Μεγάλη απογοήτευση τόσο από το dress code των κυριών που αρκετές έρχονται κατευθείαν από τη λαϊκή της γειτονιάς μα η αποθέωση ήταν οι μπαλαντέρ.
Και μιλώ και από εμφάνιση και από ντύσιμο.
Αγαπητέ ιδιοκτήτη όταν πάμε τα ζευγάρια Πέμπτες και Κυριακές σημαίνει κατά κύριο λόγο ότι επιθυμούμε τις τρίο η gang καταστάσεις.
Όμως μην βάζετε μέσα όποιον να ναι.
Μία καλή σκέψη είναι να σκεφτείς... Η γυναίκα μου θα πήγαινε τώρα με αυτόν;;;;
Ντύσιμο, ηλικία, πρόσωπο, σώμα....
Αν μη τι άλλο να είναι ο άλλος περιποιημένος.
Μπήκαμε μέσα και βάλαμε τα γέλια με αυτά που είδαμε.
Λιγάκι προσοχή σε αυτό και κατά τα άλλα είναι μια χαρά το μαγαζί
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το ποστ μου αφορά κυρίως τον ιδιοκτήτη του κλαμπ.
Επίσκεψη ημέρα Πέμπτη (ζευγάρι) μετά από αρκετό καιρό.
Μεγάλη απογοήτευση τόσο από το dress code των κυριών που αρκετές έρχονται κατευθείαν από τη λαϊκή της γειτονιάς μα η αποθέωση ήταν οι μπαλαντέρ.
Και μιλώ και από εμφάνιση και από ντύσιμο.
Αγαπητέ ιδιοκτήτη όταν πάμε τα ζευγάρια Πέμπτες και Κυριακές σημαίνει κατά κύριο λόγο ότι επιθυμούμε τις τρίο η gang καταστάσεις.
Όμως μην βάζετε μέσα όποιον να ναι.
Μία καλή σκέψη είναι να σκεφτείς... Η γυναίκα μου θα πήγαινε τώρα με αυτόν;;;;
Ντύσιμο, ηλικία, πρόσωπο, σώμα....
Αν μη τι άλλο να είναι ο άλλος περιποιημένος.
Μπήκαμε μέσα και βάλαμε τα γέλια με αυτά που είδαμε.
Λιγάκι προσοχή σε αυτό και κατά τα άλλα είναι μια χαρά το μαγαζί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom