Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 913K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
416
Like
632
Πόντοι
81
Οτι ειπα εγινε. Ο κόσμος έχει φύγει για παράλιες και ανοιχτά μαγαζιά.
Επισεις "η έκφραση χαμος απο κόσμο" ειναι καθαρα υποκειμενική. Αλλιώς το βλέπει ο ένας και αλλιώς ο άλλος.
Εγραψα οτι μπηκε κοσμος απο την μια και μετα. Μην κανουμε την τριχα τριχια.
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
164
Like
273
Πόντοι
21
Επισκεψη Σαββατο βραδυ και εντυπωσεις :
Η εισοδος στα 44 ευρω,(40 +4 οι μασκες).Αρκετος κοσμος, οχι χαμος, περιπου σαν Παρασκευη, δλδ 30-35 ζευγαρια.Πολυ παιχνιδι κυριως στον οροφο!
εγω?
3 χυσιματα ,
5 γλειφομουνια,
πιπα απο 4 γυναικες,
και απειρα αγγιγματα σε ευαισθητα σημεια σε κοπελες που σχεδον ολες ηταν δεκτικες.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:Το μαγαζι ειναι ο παραδεισος της παρτουζας!!!
Τωρα οι γελοιοι που γραφουν πιο πανω, απορω παλι τι θα βρουν να πουν λογω ζηλειας και αγαμιας!!!!!!!Αγνοηστε τους, η βλακεια τους ειναι ανικητη και μαζι με την αγαμια κανουν εκρηκτικο κοκτεϊλ.Απλα εδω ας γραφουν οσοι πηγαινουν και οχι καθε ηλιθιος /αγαμητος/μυθομανης, για να ενημερωνονται τα μελη του σαϊτ.
ΥΓ.ο ηλιθιος που γραφει πιο πανω, οτι στις 3 αδιασε , που το ειδε αφου δεν ειχε μπει???εγω εφυγα 0340 και γινοταν μαχη!!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
123
Like
274
Πόντοι
21
Με τη σειρά μου να πω κ εγώ πως όντως είναι υποκειμενικό το γίνεται χαμός , για τα δικά μου δεδομένα , όντως είχε αρκετό κόσμο κ πολύ παιχνίδι κ πάνω κ στο σκοτεινό χώρο στο ισόγειο
Ποικιλία στις ηλικίες
Εγώ έφυγα 4:00 περίπου και συνέχιζε να έχει κόσμο
Παίξαμε με δύο ζευγάρια
Γενικά γινόταν δυνατό παιχνίδι
Ας μου επιτραπεί να πω κ κάτι αρνητικό για τη βραδιά
Περνώντας από ένα ζευγάρι νέο σε ηλικία άκουσα το νεαρό να λέει δυνατά " ουστ καριολα σιχαμενη "
Γύρισα τον κοίταξα για να δω που απευθύνεται
Ήμουν έτοιμη να του απαντήσω ότι εάν κατέβω στο σεκιούριτι που έχει στην είσοδο κ πώ ακριβώς αυτό μπορεί κ να τον έβγαζε έξω διότι δεν ; ασχολήθηκα με την πάρτη του ούτε τον ενόχλησα σε κάτι ! Μέσα στην όμορφη βραδιά με όλο τον κόσμο που ήταν ευγενικός κ ορεξατος υπήρξε αυτή η στιγμή βόθρου που την προσπέρασα για να μη χαλάσω κανενός τη βραδιά !
Καλή συνέχεια σε όλους
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.576
Κριτικές
1
Like
4.994
Πόντοι
456
Με τη σειρά μου να πω κ εγώ πως όντως είναι υποκειμενικό το γίνεται χαμός , για τα δικά μου δεδομένα , όντως είχε αρκετό κόσμο κ πολύ παιχνίδι κ πάνω κ στο σκοτεινό χώρο στο ισόγειο
Ποικιλία στις ηλικίες
Εγώ έφυγα 4:00 περίπου και συνέχιζε να έχει κόσμο
Παίξαμε με δύο ζευγάρια
Γενικά γινόταν δυνατό παιχνίδι
Ας μου επιτραπεί να πω κ κάτι αρνητικό για τη βραδιά
Περνώντας από ένα ζευγάρι νέο σε ηλικία άκουσα το νεαρό να λέει δυνατά " ουστ καριολα σιχαμενη "
Γύρισα τον κοίταξα για να δω που απευθύνεται
Ήμουν έτοιμη να του απαντήσω ότι εάν κατέβω στο σεκιούριτι που έχει στην είσοδο κ πώ ακριβώς αυτό μπορεί κ να τον έβγαζε έξω διότι δεν ; ασχολήθηκα με την πάρτη του ούτε τον ενόχλησα σε κάτι ! Μέσα στην όμορφη βραδιά με όλο τον κόσμο που ήταν ευγενικός κ ορεξατος υπήρξε αυτή η στιγμή βόθρου που την προσπέρασα για να μη χαλάσω κανενός τη βραδιά !
Καλή συνέχεια σε όλους
πολυ ευαισθητουλης εισαι για τις αποφασεις που εχεις παρει στη ζωη σου...δεν εχεις συνηθισει ακομα;
 

Carlospapadimas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
4
Like
22
Πόντοι
0
καλησπερα στην παρεα,
θελω να παμε σε κατι τετοιο με την γυναικα μου αλλα εμεις ενδιαφερομαστε για αντρα κυριως. Απο οτι εχω καταλαβει επιτρεπονται μονο ζευγαρια ή κανω λαθος.
Εχει να κανει με θεματικες βραδυες?
επισης...υπαρχουν μερη αλλα?
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.508
Like
12.273
Πόντοι
2.256
Με τη σειρά μου να πω κ εγώ πως όντως είναι υποκειμενικό το γίνεται χαμός , για τα δικά μου δεδομένα , όντως είχε αρκετό κόσμο κ πολύ παιχνίδι κ πάνω κ στο σκοτεινό χώρο στο ισόγειο
Ποικιλία στις ηλικίες
Εγώ έφυγα 4:00 περίπου και συνέχιζε να έχει κόσμο
Παίξαμε με δύο ζευγάρια
Γενικά γινόταν δυνατό παιχνίδι
Ας μου επιτραπεί να πω κ κάτι αρνητικό για τη βραδιά
Περνώντας από ένα ζευγάρι νέο σε ηλικία άκουσα το νεαρό να λέει δυνατά " ουστ καριολα σιχαμενη "
Γύρισα τον κοίταξα για να δω που απευθύνεται
Ήμουν έτοιμη να του απαντήσω ότι εάν κατέβω στο σεκιούριτι που έχει στην είσοδο κ πώ ακριβώς αυτό μπορεί κ να τον έβγαζε έξω διότι δεν ; ασχολήθηκα με την πάρτη του ούτε τον ενόχλησα σε κάτι ! Μέσα στην όμορφη βραδιά με όλο τον κόσμο που ήταν ευγενικός κ ορεξατος υπήρξε αυτή η στιγμή βόθρου που την προσπέρασα για να μη χαλάσω κανενός τη βραδιά !
Καλή συνέχεια σε όλους
Ίσως αν δεν ήταν η δικιά του παρούσα, να σου έπαιρνε καμία πίπα!!! :cheesy:
Κατά τα λοιπά, αν και είμαι αντίθετος σε κάθε είδους bullying - τραμπουκισμό κλπ
ίσως έχει ένα δίκιο ο τύπος @panos , ότι στο χώρο που κινείσαι ίσως πρέπει να κλείνεις τα αυτιά σου και να μη χαλιέσαι.
 

malcolm 8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1.713
Πόντοι
201
Σεβομενος κάθε αντίθετη άποψη, εγώ με την δικιά μου πάντως περνάμε πολύ ωραία στο μαγαζί αυτό. Και χτες έγιναν φοβερα παιχνίδια...
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
525
Πόντοι
301
Με τη σειρά μου να πω κ εγώ πως όντως είναι υποκειμενικό το γίνεται χαμός , για τα δικά μου δεδομένα , όντως είχε αρκετό κόσμο κ πολύ παιχνίδι κ πάνω κ στο σκοτεινό χώρο στο ισόγειο
Ποικιλία στις ηλικίες
Εγώ έφυγα 4:00 περίπου και συνέχιζε να έχει κόσμο
Παίξαμε με δύο ζευγάρια
Γενικά γινόταν δυνατό παιχνίδι
Ας μου επιτραπεί να πω κ κάτι αρνητικό για τη βραδιά
Περνώντας από ένα ζευγάρι νέο σε ηλικία άκουσα το νεαρό να λέει δυνατά " ουστ καριολα σιχαμενη "
Γύρισα τον κοίταξα για να δω που απευθύνεται
Ήμουν έτοιμη να του απαντήσω ότι εάν κατέβω στο σεκιούριτι που έχει στην είσοδο κ πώ ακριβώς αυτό μπορεί κ να τον έβγαζε έξω διότι δεν ; ασχολήθηκα με την πάρτη του ούτε τον ενόχλησα σε κάτι ! Μέσα στην όμορφη βραδιά με όλο τον κόσμο που ήταν ευγενικός κ ορεξατος υπήρξε αυτή η στιγμή βόθρου που την προσπέρασα για να μη χαλάσω κανενός τη βραδιά !
Καλή συνέχεια σε όλους
τυππισα θα επρεπε να κανεις παραπονα δεν επρεπε να το αφησεις ετσι και επρεπε να του την ελεγες και ολας δεν ειχε δικαιωμα να πει κατι τετοιο εγω στην θεση σου θα εκανα σκηνη δεν μπορω την αγενεια και την προσβολη
 

dimit_

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
22
Like
56
Πόντοι
0
Το μαγαζί είναι καλό. Δύο φορές πήγα, με γυναίκες όμως, όχι μόνος. Έχω να πάω 3 χρόνια. Γίνεται πανικός μέσα. Ευρωπαϊκό πρότυπο.
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
164
Like
273
Πόντοι
21
Σεβομενος κάθε αντίθετη άποψη, εγώ με την δικιά μου πάντως περνάμε πολύ ωραία στο μαγαζί αυτό. Και χτες έγιναν φοβερα παιχνίδια...
Δες σε παρακαλω 3-4 σελιδες πιο πισω την επιθεση που μου εκαναν κατι γελοια προσωπα, οταν εγραψα αναλυτικη περιγραφη.Η ζηλεια και η αγαμια τους εχουν τυφλωσει....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το μαγαζί είναι καλό. Δύο φορές πήγα, με γυναίκες όμως, όχι μόνος. Έχω να πάω 3 χρόνια. Γίνεται πανικός μέσα. Ευρωπαϊκό πρότυπο.
Δες σε παρακαλω 3-4 σελιδες πιο πισω την επιθεση που μου εκαναν κατι γελοια προσωπα, οταν εγραψα αναλυτικη περιγραφη.Η ζηλεια και η αγαμια τους εχουν τυφλωσει....
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.334
Κριτικές
8
Like
10.992
Πόντοι
3.786
Με τη σειρά μου να πω κ εγώ πως όντως είναι υποκειμενικό το γίνεται χαμός , για τα δικά μου δεδομένα , όντως είχε αρκετό κόσμο κ πολύ παιχνίδι κ πάνω κ στο σκοτεινό χώρο στο ισόγειο
Ποικιλία στις ηλικίες
Εγώ έφυγα 4:00 περίπου και συνέχιζε να έχει κόσμο
Παίξαμε με δύο ζευγάρια
Γενικά γινόταν δυνατό παιχνίδι
Ας μου επιτραπεί να πω κ κάτι αρνητικό για τη βραδιά
Περνώντας από ένα ζευγάρι νέο σε ηλικία άκουσα το νεαρό να λέει δυνατά " ουστ καριολα σιχαμενη "
Γύρισα τον κοίταξα για να δω που απευθύνεται
Ήμουν έτοιμη να του απαντήσω ότι εάν κατέβω στο σεκιούριτι που έχει στην είσοδο κ πώ ακριβώς αυτό μπορεί κ να τον έβγαζε έξω διότι δεν ; ασχολήθηκα με την πάρτη του ούτε τον ενόχλησα σε κάτι ! Μέσα στην όμορφη βραδιά με όλο τον κόσμο που ήταν ευγενικός κ ορεξατος υπήρξε αυτή η στιγμή βόθρου που την προσπέρασα για να μη χαλάσω κανενός τη βραδιά !
Καλή συνέχεια σε όλους
Δυστυχώς υπάρχουν κάφροι μέχρι και εκεί. Ασχολήσου με την παρέα σου και γράψτους κανονικά.
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.245
Κριτικές
9
Like
5.140
Πόντοι
1.436
Δες σε παρακαλω 3-4 σελιδες πιο πισω την επιθεση που μου εκαναν κατι γελοια προσωπα, οταν εγραψα αναλυτικη περιγραφη.Η ζηλεια και η αγαμια τους εχουν τυφλωσει....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δες σε παρακαλω 3-4 σελιδες πιο πισω την επιθεση που μου εκαναν κατι γελοια προσωπα, οταν εγραψα αναλυτικη περιγραφη.Η ζηλεια και η αγαμια τους εχουν τυφλωσει....
Ρε τύπε ξεκόλλα και εσύ. Δεν στην είπαν για το μαγαζί κλπ.
Στην είπαν για το λόγο ότι σκας με γκόμενά που δεν είναι η γυναίκα σου ή η σχέση σου.
Και ότι εκεί χάνεται η έννοια του swinger και απλά ονομάζεται Παρτουζα. Μην το συνεχίζεις και εσύ γιατί κουραζει
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
525
Πόντοι
301
Ρε τύπε ξεκόλλα και εσύ. Δεν στην είπαν για το μαγαζί κλπ.
Στην είπαν για το λόγο ότι σκας με γκόμενά που δεν είναι η γυναίκα σου ή η σχέση σου.
Και ότι εκεί χάνεται η έννοια του swinger και απλά ονομάζεται Παρτουζα. Μην το συνεχίζεις και εσύ γιατί κουραζει
μην του δινεις πατημα αφου τον βλεπεις ψαχνεται για υποστηρικτες λες και ειναι δικαστηριο δεν βγαινει ακρη θελει να το συνεχισει το θεμα απο οτι φαινεται
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
164
Like
273
Πόντοι
21
Ρε τύπε ξεκόλλα και εσύ. Δεν στην είπαν για το μαγαζί κλπ.
Στην είπαν για το λόγο ότι σκας με γκόμενά που δεν είναι η γυναίκα σου ή η σχέση σου.
Και ότι εκεί χάνεται η έννοια του swinger και απλά ονομάζεται Παρτουζα. Μην το συνεχίζεις και εσύ γιατί κουραζει
Ειδες το μενος τους και την ειρωνια τους?φταιω εγω αν το μαγαζι ειναι ή δεν ειναι swinger?φιλε μονο ζηλεια/αγαμια/μυθομανια...
Ο αλλος βλαμμενος εγραφε οτι στις 3 αδιασε, ενω δεν ειχε παει καν...τελος παντων, δεν ξανασχολουμαι, ευχαριστω πολυ
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
525
Πόντοι
301
Ειδες το μενος τους και την ειρωνια τους?φταιω εγω αν το μαγαζι ειναι ή δεν ειναι swinger?φιλε μονο ζηλεια/αγαμια/μυθομανια...
Ο αλλος βλαμμενος εγραφε οτι στις 3 αδιασε, ενω δεν ειχε παει καν...τελος παντων, δεν ξανασχολουμαι, ευχαριστω πολυ
Αν ειναι ετσι οπως τα λες και το μαγαζι ηταν γεματο μεχρι της 3 τοτε καποιος δεν μας στα λεει καλα δινει λαθος πληροφοριες στους μυστες μας δεν ξερω αν εισαι εσυ η ο αλλος που το ειπε
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
164
Like
273
Πόντοι
21
Αν ειναι ετσι οπως τα λες και το μαγαζι ηταν γεματο μεχρι της 3 τοτε καποιος δεν μας στα λεει καλα δινει λαθος πληροφοριες στους μυστες μας δεν ξερω αν εισαι εσυ η ο αλλος που το ειπε
Δες σε παρακαλω τι γραφει ο sexfor fun
Αν ειναι ετσι οπως τα λες και το μαγαζι ηταν γεματο μεχρι της 3 τοτε καποιος δεν μας στα λεει καλα δινει λαθος πληροφοριες στους μυστες μας δεν ξερω αν εισαι εσυ η ο αλλος που το ειπε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δες σε παρακαλω τι γραφει ο sexfor fun
Αυτος το γραφει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom