Νέα

1ος Μπουρδελιάρης Ever (Το πιο ΠΑΛΙΟ μέλος του bourdela)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tsolias.Psolias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Οι κριτικές του Χρύσαργου ήταν το γεγονός της ημέρας και οι φωτογραφίες του Lioma πέφταν σαν το χαλάζι.

Φτάσαμε να αναπολούμε παλιές στιγμές με νοσταλγία ... :)
τοτε ολα τα θεματα ηταν σχετικα με γαμησια ή σχετικα με διαφωνιες των μελων , χωρις σοβαρο λογο ! Και ετσι ολα τα θεματα ειχαν ενδιαφερον !
Τωρα εχει θεματα για ολα τα ενδιαφεροντα !
Αυτη ειναι η διαφορα , αλλα ειναι και φυσιολογικο αφου πλεον υπαρχουν δεκαδες χιλιαδες μελη , ολων των κατηγοριων !
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Από όσα βλέπω αυτός είναι το πιο παληό επίσημο μέλος:

Σωστος!

Τοτε λογικα η 3/8/05 ειναι απλά η επετειος και οχι το πραγματικο launch του site.

Ο τυπος μαλλον δεν εχει posts γιατι με την αλλαγη του site στο νεο λογισμικο μηδενιστηκαν οι μετρητες.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
δίπλα στο "u," βάζεις αριθμούς που χαρακτηρίζουν τον αριθμό του μέλους...αν ξεκινήσεις απ'το 1...βρίσκεις τον παλαιότερο...;) ;) ;)

Δεν παει ετσι.

Το ειναι o χρηστης bourdela.com, ενω ο trippinon που δωθηκε παραπανω το link του ειναι u,16 και o stavros51 που ειναι ποσους μηνες ΜΕΤΑ τον trippinon ειναι u,15.

Οποτε κατι αλλο παιζει
 

Επισκέπτης
Δεν παει ετσι.

Το ειναι o χρηστης bourdela.com, ενω ο trippinon που δωθηκε παραπανω το link του ειναι u,16 και o stavros51 που ειναι ποσους μηνες ΜΕΤΑ τον trippinon ειναι u,15.

Οποτε κατι αλλο παιζει

Maybe...πάντως χρήστες μπορεί να είχαν δημιουργηθεί σαν τεστάρισμα της σελίδας....κ αργότερα να τοποθετήθηκαν οι μετρητές άρα ο διαχεριστής μπήκε 1ος....
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Ο διαχειριστης δεν θεωρειται χρηστης. Γιαυτο αλλωστε και λεγεται διαχειριστης και οχι χρηστης ;)

Σιγουρα υπαρχουν testers, αν και ενταξει πιστευω στα πρωτα 20-40 νουμερα βρισκεται και το αρχαιοτερο ( επισημο και οχι tester ) μελος.
 

Επισκέπτης
Ο διαχειριστης δεν θεωρειται χρηστης. Γιαυτο αλλωστε και λεγεται διαχειριστης και οχι χρηστης ;)

Σιγουρα υπαρχουν testers, αν και ενταξει πιστευω στα πρωτα 20-40 νουμερα βρισκεται και το αρχαιοτερο ( επισημο και οχι tester ) μελος.
Το user 1...ειναι καποιος admin...αλλα περασμενος σαν user...στον κωδικα δεν ξεχωριζει...απλα στα δικαιωματα υπαρχει διαφορα....(απ'οσο γνωριζω)....
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Έλα ρε Mac, δεν τους αφήνεις να παιδευθούν λίγο.

Θα μπορούσε κάποιος να γράψει ένα scriptακι και να έπαιρνε όλα τα μέλη.
Επίσης θα μπορούσε να βρει και ποιό είναι το πρώτο μέλος που έχει κάνει post.
Εγώ το έκανα χειροκίνητα γιατί βαριέμαι να κάνω τέτοια.

Συμφωνώ και εγώ ότι τα πρώτα 80 με 100 μέλη είναι δοκιμαστικά nicks για τεστάρισμα.
 

jhonys

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως είμαι μέλος από τις 15-09-05. Πριν αλλάξει το φόρουμ είχα κάνει κάποια σχόλια. Τα τελευταία χρόνια όμως συμμετέχω πολύ σπάνια αν και μπαίνω σχεδόν σε καθημερινή βάση.
 
OP
OP
T

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
Εγώ πάντως είμαι μέλος από τις 15-09-05. Πριν αλλάξει το φόρουμ είχα κάνει κάποια σχόλια. Τα τελευταία χρόνια όμως συμμετέχω πολύ σπάνια αν και μπαίνω σχεδόν σε καθημερινή βάση.
τουλάχιστον σου πήραμε ένα σχόλιο... από αυτά τα λίγα που έχεις κάνει :P
ένα χρόνο και 5 μήνες πριν ήταν το προηγούμενό σου ΛΟΛ
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
τουλάχιστον σου πήραμε ένα σχόλιο... από αυτά τα λίγα που έχεις κάνει :P
ένα χρόνο και 5 μήνες πριν ήταν το προηγούμενό σου ΛΟΛ

Δε μιλαει πολυ,ειναι σαν το Ξενοφων στο Δογγανο..


[youtube=425,350]x6nNhTrGfoA[/youtube]
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αφου ψηφιζουμε ηθοποιους και αλλες μαλακιες να βαλουμε αντισθενη και μια ψηφοφορια εδω;ζητειται καποιος μοντ να το μονταρει.....και καποιος τολμηρος να πει ονοματα.... :grin:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
αφου ψηφιζουμε ηθοποιους και αλλες μαλακιες να βαλουμε αντισθενη και μια ψηφοφορια εδω;ζητειται καποιος μοντ να το μονταρει.....και καποιος τολμηρος να πει ονοματα.... :grin:
να το παμε βασει παλαιοτητος?
εγω προσφερομαι :p
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom