Νέα

1ο Ελληνικό Αντρικό Casting, Τζούλια Αλεξανδράτου, Βούλα Βαβάτση, Ηλέκτρα. Νέα τσόντα Sirina

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
ρε παιδια ,πολυ μαπα ειναι το εργο...
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
οσοι εχετε προβλημα με την αναπαραγωγη τις ταινιας στο pc κατεβαστε τον VLC media player και θα παιξει υπαρχει παντου στο νετ και ειναι δωρεαν.. μια απλη αναζητηση θελει.

φίλε μου ΕΥΓΕ!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΙΖΕΙ!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΝΙΚΟΣ1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα απο εμενα
θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καννενα σαιτ να μπορουμε να βλεπουμε τησ ταινιεσ του σιρινακι ???
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
μια απο τα ιδια....
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16

σύντροφοι ακόμα μια απαράδεκτη τσόντα που μου έβγαλε και τον αδόξαστο ο μαλάκας ο Σειρηνάκης για να μπορέσω να τη δω στο pc μου! :headbang: αυτή η μαλακισμένη η Βούλα το τσόλι, τελικά δεν γαμήθηκε με τους μαύρους μόνο πίπες τους πήρε!!! :jerking: :jerking: :jerking: για τη Τζούλια ίσως της χρειάζεται να δουλέψει λίγο στο Μεταξουργείο για να στρώσει η καριόλα... η Ηλέκτρα μια απλή μετριότητα τίποτα παραπάνω. Σειρήνα τελικά είσαι μεγάλο λαμόγιο!!! :birdman:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
μεχρι την μεση ειδα γτ βαρεθηκα κ αυτο οχι ολο, σαν συνολο ουτε 10 λεπτα στο πλει :P
η βαβατση ειναι τοσο γελοια με τα ναιι αχ ποσο μ αρεσει, μ αρεσει, αχ γαμησε με, μ'αρεσει, μμ, μμμ, μμμμμμμ, μ'αρεσει, ναι μ αρεσει χαχαχα
επαιρνε 'πιπα' κ κοιταζε αριστερα δεξια κ ναιι μ'αρεσει :2funny:
σαν αυτη στο safe sex ααααν θυμαστε που γαμουσε ο παπαδοπουλος κ ελεγε συνεχεια καιγομαι καιγομαι καιγομαι καιγομαι κ της ειχε βουλωσει το στομα μπας κ σκασει χαχαχα

η τζουλια εχει γινει σα βοδακι. εχει στρογγυλεψει η μουρη της, ο κωλος της ειναι τρισαθλιος, τα μαλλια της δεν τα σχολιαζω καν.
καλα οταν ειπε, εε δε αγγιζουν την απολυτη, ελιωσα :uglystupid:
εντελως μαλακισμενη βασικα, δεν απορω που ηταν μελατοι κ οι 2 επισης τρισαθλιοι τυποι. 
μεχρι εκει ειδα.


 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
μολις την ειδα...να ναι καλα ο τσολιας :rockon:

καλα...μιλαμε σοβαρα τωρα??????που τα βρηκαν αυτα τα ταλεντα?τι κοροιδια ειναι αυτη :jerking:

ξεπερασαν καθε οριο αυτη τη φορα!αυτους του μικροτσουτσουνους που δεν τους σηκωνεται κιολας εψαξαν πολυ να τους βρουν?

περαστικα σ οσους την αγορασαν κιολας

ευχαριστώ :grin:
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
αλλη μια μουφα και αρπαχτη της σειρηνα. η δαδατσου (βλεπε βαβατση) το οργιο απ τη θερμη θυμιζη αυτο που πολυ απλα ειναι. Ενα πιτσιρικι π δε ξερει να γαμιεται ολο μαλακα καριολη μαλακα καριολη ποιο πολυ σου ερχετε να την σαπισεις στο ξυλο παρα να την γαμησεις. Απο τους αραπαδες μονο πιπα . η κοκαινου μονο πιπες. Η Ηλεκτρα καλη γαμιολα αλλα και αυτη προς το σαβουρε ειναι και οσο για τους γαμιαδες τι να πω αν ειναι ετσι παω κ γω να κανω τα χαρτια μου στιν private !!!!! για το πουτσο τσοντα
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
μεχρι την μεση ειδα γτ βαρεθηκα κ αυτο οχι ολο, σαν συνολο ουτε 10 λεπτα στο πλει :P
η βαβατση ειναι τοσο γελοια με τα ναιι αχ ποσο μ αρεσει, μ αρεσει, αχ γαμησε με, μ'αρεσει, μμ, μμμ, μμμμμμμ, μ'αρεσει, ναι μ αρεσει χαχαχα
επαιρνε 'πιπα' κ κοιταζε αριστερα δεξια κ ναιι μ'αρεσει :2funny:
σαν αυτη στο safe sex ααααν θυμαστε που γαμουσε ο παπαδοπουλος κ ελεγε συνεχεια καιγομαι καιγομαι καιγομαι καιγομαι κ της ειχε βουλωσει το στομα μπας κ σκασει χαχαχα

η τζουλια εχει γινει σα βοδακι. εχει στρογγυλεψει η μουρη της, ο κωλος της ειναι τρισαθλιος, τα μαλλια της δεν τα σχολιαζω καν.
καλα οταν ειπε, εε δε αγγιζουν την απολυτη, ελιωσα :uglystupid:
εντελως μαλακισμενη βασικα, δεν απορω που ηταν μελατοι κ οι 2 επισης τρισαθλιοι τυποι. 
μεχρι εκει ειδα.
πολυ αντεξες!!
 

zaraboukas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Τύποι τι μαλακοκάβληδες μικροτσούτσουνοι είναι αυτοί;  :grin:

ΚΑΛΕΙΤΑΙ Ο apolyto_arseniko να πάρει θέση!
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
10
Like
2.118
Πόντοι
3.187
Μ αρέσει που κάθε φορά που βγάζει ταινία η Τζούλια σκοτώνεστε για να το δείτε και μετά λέτε οτι δεν σας αρέσει και οτι η κοπέλα είναι "καμμένη". Ελά τώρα παραδεχτείτε το.... η κοπέλα είναι στάρ και όλοι σας έχετε την περιέργεια να δείτε τι κάνει και πως το κάνει. Οι μεν άνδρες γιατί την γουστάρουν όσο καμία άλλη και οι δε γυναίκες για να την αντιγράψουν.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μ αρέσει που κάθε φορά που βγάζει ταινία η Τζούλια σκοτώνεστε για να το δείτε και μετά λέτε οτι δεν σας αρέσει και οτι η κοπέλα είναι "καμμένη". Ελά τώρα παραδεχτείτε το.... η κοπέλα είναι στάρ και όλοι σας έχετε την περιέργεια να δείτε τι κάνει και πως το κάνει. Οι μεν άνδρες γιατί την γουστάρουν όσο καμία άλλη και οι δε γυναίκες για να την αντιγράψουν.

οντως. θελω τοσο πολυ να μου καει το μαλλι κ να εχω γυρω μου μελατους αντρες :smitten: :rolleyes:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
επειδή κάποιο μουνόπανο ποστάρει το λινκ σε σκατομπλογκ το άλλαξα.
δεν με πειράζει να το ανταλλάσσετε μεταξύ σας, αλλά δεν γουστάρω να δίνω τροφή σε άεργους μπλογκίστες.

 

skrat

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
14
Like
1
Πόντοι
0
βυζάρες που έχει όμως...Μόνο αυτά αξίζουν απο την τσόντα..Η τζουλια σαν σούργελο είναι..ΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧαΧΑ :fuck2: :fuck2:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Λοιπον το ειδα κι αυτο το νεο πολυδιαφημιζομενο πονημα του Σειρηνακη Τζουλιας Βαβατση  Ηλεκτρα και λοιπων αδιαφορων παρατρεχαμενων
Και το μονο που εχω να πω ειναι ΑΙΣΧΟΣ.......

Οι ηθοποιοι αυτοι (τρομαρα τους) απλα.... ΔΕΝ κανουν για ηθοποιοι
ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΑΡΙΚΑΤΟΥΡΕΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.....
Δεν ξερω αν φταιει η αντιμετωπιση που ειχαν απο τις πρωταγωνιστριες η οχι.....
Ισως και το αντιστροφο να εφταιγε.... ισως και το ολο κλιμα....

Οι δε σκηνες ηταν της πλακας και τοση προχειροτητα δεν νομιζω να υπαρχει πουθενα στο παγκοσμιο στερεωμα
μιλαμε για ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΤΗΣ ΑΡΠΑΚΟΛΛΙΑΣΗΣ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κανονικα αυτο το DVD θα επρεπε να το μοιραζουν ΔΩΡΕΑΝ με την εφημεριδα και οχι να ζητανε 15 ευρω

Για να μην πω οτι αυτη την απολυτη ξενερα δεν θα επρεπε να την γυρισουν καν καθως υποβιβαζει
οπως και οι υπολοιπες ταινιες της σειρας ΤΖΟΥΛΙΑ την εννοια της ΤΣΟΝΤΑΣ σαν ειδος ευχαριστησης.....

Ολοι οι διαλογοι ηταν τις πλακας και εννοειται οτι την ειδα τμηματικα σταματωντας που και που να δω και σε κανονικους ρυθμους τι παιζει

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΝΑ ΔΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΤΡΩΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΟΝΟΜΑΖΟΥΝ ΤΣΟΝΤΑ ΖΗΤΩΝΤΑΣ ΚΑΙ 15 ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
10
Like
2.118
Πόντοι
3.187
οντως. θελω τοσο πολυ να μου καει το μαλλι κ να εχω γυρω μου μελατους αντρες :smitten: :rolleyes:


Δεν ξέρω τι λέτε αλλά όταν η ταινία ανέβει στα διάφορα tube παίρνει πάνω απο 90% like που σημαίνει οτι αρέσει και μάλιστα πάρα πολύ
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Λοιπον το ειδα κι αυτο το νεο πολυδιαφημιζομενο πονημα του Σειρηνακη Τζουλιας Βαβατση  Ηλεκτρα και λοιπων αδιαφορων παρατρεχαμενων
Και το μονο που εχω να πω ειναι ΑΙΣΧΟΣ.......

Οι ηθοποιοι αυτοι (τρομαρα τους) απλα.... ΔΕΝ κανουν για ηθοποιοι
ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΑΡΙΚΑΤΟΥΡΕΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.....
Δεν ξερω αν φταιει η αντιμετωπιση που ειχαν απο τις πρωταγωνιστριες η οχι.....
Ισως και το αντιστροφο να εφταιγε.... ισως και το ολο κλιμα....

Οι δε σκηνες ηταν της πλακας και τοση προχειροτητα δεν νομιζω να υπαρχει πουθενα στο παγκοσμιο στερεωμα
μιλαμε για ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΤΗΣ ΑΡΠΑΚΟΛΛΙΑΣΗΣ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κανονικα αυτο το DVD θα επρεπε να το μοιραζουν ΔΩΡΕΑΝ με την εφημεριδα και οχι να ζητανε 15 ευρω

Για να μην πω οτι αυτη την απολυτη ξενερα δεν θα επρεπε να την γυρισουν καν καθως υποβιβαζει
οπως και οι υπολοιπες ταινιες της σειρας ΤΖΟΥΛΙΑ την εννοια της ΤΣΟΝΤΑΣ σαν ειδος ευχαριστησης.....

Ολοι οι διαλογοι ηταν τις πλακας και εννοειται οτι την ειδα τμηματικα σταματωντας που και που να δω και σε κανονικους ρυθμους τι παιζει

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΝΑ ΔΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΤΡΩΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΟΝΟΜΑΖΟΥΝ ΤΣΟΝΤΑ ΖΗΤΩΝΤΑΣ ΚΑΙ 15 ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ


μπαγασακο την ειδες την ταινια!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom