Νέα

150 ευρω για 1 λεπτο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpozanis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Καυλιάρη... έπαθες ζημιά με την Λιλη δεν άντεξες... Την Λίλη του Λαφαμε την πιτσιρίκα λες? :think:
Τουλάχιστον έκανες το juccuzi?  Ή μήπως η τσατσά δεν τις είπε τίποτε και άρπαξε αυτή τα λεφτά και την έστειλε για ξεπέτα και την είπε το 40αρη πείρε και αν έλεγες τίποτα θα έλεγε και καλά ότι μπερδεύτηκε…  ;)
 

Gavlacticos

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
19
Like
29
Πόντοι
10
Μου θύμισε μια παλιά μου ιστορία, πριν από 2 χρόνια, ήμουν στη Γερμανία και είπα να επισκεφτώ ένα στούντιο.
Βρήκα μια μουνάρα που μου έταξε ότι θα έχω μια αξέχαστη εμπειρία. Της σκάω 130 € για ένα δυνατό πρόγραμμα. Με έβαλε να ξαπλώσω, μου γύρισε τα κωλομέρια στη μάπα να βλέπω το πηγάδι και τη ροδέλα, φόρεσε γάντια latex και πασαλείφτηκε με baby oil. Κάπου εκεί τρόμαξα ότι θα μου βάλει δάχτυλο  :S Ετοιμάστηκα να μου πάει μια δυνατή πίπα αλλά αυτή το έπαιξε μαλακία  :jerking: Και γλιστρούσε το αναθεματισμένο! Της λέω "σταμάτα, θα χύσω" αλλά αυτή συνέχισε. Χύνω και μου λέει "τελειώσαμε". Ούτε πίπα δε μου έκανε. Πιάστηκα κορόιδο  :headbang:
Της λέω "αυτό θα μπορούσα να το κάνω και εγώ μόνος μου, όχι να πληρώσω και 130 €". "Ναι, αλλά έτσι θα με θυμάσαι για πάντα" μου λέει!
Δεν κράτησε ούτε 5 λεπτά. Ήταν τα πιο πεταμένα λεφτά που έχω δώσει ποτέ  :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Μου θύμισε μια παλιά μου ιστορία, πριν από 2 χρόνια, ήμουν στη Γερμανία και είπα να επισκεφτώ ένα στούντιο.
Βρήκα μια μουνάρα που μου έταξε ότι θα έχω [size=20pt]μια αξέχαστη εμπειρία.[/size] Της σκάω 130 € για ένα δυνατό πρόγραμμα. Με έβαλε να ξαπλώσω, μου γύρισε τα κωλομέρια στη μάπα να βλέπω το πηγάδι και τη ροδέλα, φόρεσε γάντια latex και πασαλείφτηκε με baby oil. Κάπου εκεί τρόμαξα ότι θα μου βάλει δάχτυλο  :S Ετοιμάστηκα να μου πάει μια δυνατή πίπα αλλά αυτή το έπαιξε μαλακία  :jerking: Και γλιστρούσε το αναθεματισμένο! Της λέω "σταμάτα, θα χύσω" αλλά αυτή συνέχισε. Χύνω και μου λέει "τελειώσαμε". Ούτε πίπα δε μου έκανε. Πιάστηκα κορόιδο  :headbang:
Της λέω "αυτό θα μπορούσα να το κάνω και εγώ μόνος μου, όχι να πληρώσω και 130 €". "Ναι, αλλά έτσι θα με θυμάσαι για πάντα" μου λέει!
Δεν κράτησε ούτε 5 λεπτά. Ήταν τα πιο πεταμένα λεφτά που έχω δώσει ποτέ  :tickedoff:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

παντως δεν εχεις παραπονο εμεινε αξεχαστη
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Μου θύμισε μια παλιά μου ιστορία, πριν από 2 χρόνια, ήμουν στη Γερμανία και είπα να επισκεφτώ ένα στούντιο.
Βρήκα μια μουνάρα που μου έταξε ότι θα έχω μια αξέχαστη εμπειρία. Της σκάω 130 € για ένα δυνατό πρόγραμμα. Με έβαλε να ξαπλώσω, μου γύρισε τα κωλομέρια στη μάπα να βλέπω το πηγάδι και τη ροδέλα, φόρεσε γάντια latex και πασαλείφτηκε με baby oil. Κάπου εκεί τρόμαξα ότι θα μου βάλει δάχτυλο  :S Ετοιμάστηκα να μου πάει μια δυνατή πίπα αλλά αυτή το έπαιξε μαλακία  :jerking: Και γλιστρούσε το αναθεματισμένο! Της λέω "σταμάτα, θα χύσω" αλλά αυτή συνέχισε. Χύνω και μου λέει "τελειώσαμε". Ούτε πίπα δε μου έκανε. Πιάστηκα κορόιδο  :headbang:
Της λέω "αυτό θα μπορούσα να το κάνω και εγώ μόνος μου, όχι να πληρώσω και 130 €". "Ναι, αλλά έτσι θα με θυμάσαι για πάντα" μου λέει!
Δεν κράτησε ούτε 5 λεπτά. Ήταν τα πιο πεταμένα λεφτά που έχω δώσει ποτέ  :tickedoff:

Χαχα θα θελα να βλεπα τα μουτρα σου και πως αντεδρασες εκεινη την στιγμη... :2funny: :2funny:
 

Gavlacticos

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
19
Like
29
Πόντοι
10
Χαχα θα θελα να βλεπα τα μουτρα σου και πως αντεδρασες εκεινη την στιγμη... :2funny: :2funny:

μου 'φυγε ο πούτσος απ' τα χέρια  :2funny:
μούτζωνα την ψωλή μου που έπεσα στην παγίδα  :headbang:
ούτε πίπα γαμώτο μου δε μου πήρε η καριόλα!  :tickedoff:
παρόλα αυτά, πήγα την επόμενη μέρα και γάμησα άλλη, αυτή τη φορά την ίδρωσα την ψωλή μου μέσα στο πηγάδι της για να κάνω απόσβεση τη μαλακία που έφαγα την προηγούμενη μέρα  :pipa3:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
[quote author=mpozanis  link=topic=166141.msg4312396#msg4312396 date=1359143946]
μάγκες έφαγα τρελή ξενερα  2 φορές  και μάλιστα ι μια ήτανε με πρόγραμμα 150 εύρω , ήμουνα τόσο καυλωμένος που ούτε τσιμπούκι :pipa2: :pipa2: δεν μου έκανε μετά που πικέ μέσα στήθηκε στα 4 :zfuck: και μόλις πήγα να το βάλω έχυσα πριν το καρφώσω :headbang: :headbang: . αυτό θα μπει κόντεμα ι διάρκεια από την στιγμή που πικέ η κοπέλα μέχρι που έφυγε κράτησε 1 λεπτό μεγάλη πικρά  :jerking: :jerking: :-, εχει τύχει σε κανέναν άλλον ?
[/quote]πως την πατησες ετσι ρε τυπε :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom