Νέα

13χρονη κλέφτηκε με Αλβανό.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DmtrsxXx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 866
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Τι παθατε σημερα με τις γυφτοπουλες και φαγωθηκατε ?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Φαγωθηκες απο το μεσημερι .....Εξαρταται την εμφανιση τυπε

Υπαρχουν κατι μανουλια κι εκει που δεν παιζονται !!!!!!!

Αλλα δεν γουσταρω τον συρφετο ...... πολυ πολυκοσμια τυπε.....
με αυτες θα πηγαινες τυπε?
%25CE%2593%25CE%25A5%25CE%25A6%25CE%25A4%25CE%259F%25CE%2599.jpeg
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
λενε και τη μοιρα τυπε

με ακολουθούσε κάποτε μία στο δρόμο και μου έλεγε κάτσε να σου πω τη μοίρα σου, περίμενε κλπ κάποια στιγμή βαρέθηκα να την ακούω στέκομαι και της λέω άντε πες, αυτή κόβει μια ακρούλα από μια χαρτοπετσέτα που είχε και την βάζει στην χούφτα μου, μετά μου κλείνει το χέρι μου έλεγε παπαριές και σε κάποια φάση μου λέει να ανοίξω το χέρι και είχα μέσα ένα μικρό καρβουνάκι :2funny: μου λέει ότι κάποιος θέλει το κακό μου κλπ να 'σαι καλά της λέω κι έφυγα :badair:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Μια φορα κατι γυφτισες εδειξαν σε εμενα κι εναν φιλο μου πως κλεβουν ενα δαχτυλιδι απο το χερι !!!!!!

Μειναμε με το στομα ανοιχτο .............

Οχι χειραψιες με γυφτισσες παιδες !!!!!!!!!

Εβαλε ενα δαχτυλιδι και δεν μπορουσε να το βγαλει και με την χειραψια του το εβγαλαν χωρις να το νιωσει
Το δοκιμασα κι εγω απο περιεργια κι εμεινα με το στομα ανοιχτο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
με ακολουθούσε κάποτε μία στο δρόμο και μου έλεγε κάτσε να σου πω τη μοίρα σου, περίμενε κλπ κάποια στιγμή βαρέθηκα να την ακούω στέκομαι και της λέω άντε πες, αυτή κόβει μια ακρούλα από μια χαρτοπετσέτα που είχε και την βάζει στην χούφτα μου, μετά μου κλείνει το χέρι μου έλεγε παπαριές και σε κάποια φάση μου λέει να ανοίξω το χέρι και είχα μέσα ένα μικρό καρβουνάκι :2funny: μου λέει ότι κάποιος θέλει το κακό μου κλπ να 'σαι καλά της λέω κι έφυγα :badair:
images
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Μια φορα κατι γυφτισες εδειξαν σε εμενα κι εναν φιλο μου πως κλεβουν ενα δαχτυλιδι απο το χερι !!!!!!

Μειναμε με το στομα ανοιχτο .............

Οχι χειραψιες με γυφτισσες παιδες !!!!!!!!!

Εβαλε ενα δαχτυλιδι και δεν μπορουσε να το βγαλει και με την χειραψια του το εβγαλαν χωρις να το νιωσει
Το δοκιμασα κι εγω απο περιεργια κι εμεινα με το στομα ανοιχτο
κανα δακτυλο μην εβαλε τυπε
 
OP
OP
DmtrsxXx

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.184
Κριτικές
496
Like
62.428
Πόντοι
39.662
συγνωμη που κοβω τη ροη της συζητησης αλλα επανερχομενος στο θεμα της 13 χρονης σκεφτομουν το εξης, μηπως φταιμε και εμεις οι αντρες ελληνες που οι ελληνιδες πανε και κλεβονται οι κανουν σχεσεις με αλλοδαπους επειδη απλα εχουμε σταματησει να ασχολουμαστε μαζι τους ? εχουμε βρει την ευκολη λυση να δνουμε το 10ρικο ή το 20ρικο και να γαμαμε,μετα παμε σπιτι και παιζουμε playstation.......η αλλη εξω που θελει αντρα που θα βρει ?
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
με ακολουθούσε κάποτε μία στο δρόμο και μου έλεγε κάτσε να σου πω τη μοίρα σου, περίμενε κλπ κάποια στιγμή βαρέθηκα να την ακούω στέκομαι και της λέω άντε πες, αυτή κόβει μια ακρούλα από μια χαρτοπετσέτα που είχε και την βάζει στην χούφτα μου, μετά μου κλείνει το χέρι μου έλεγε παπαριές και σε κάποια φάση μου λέει να ανοίξω το χέρι και είχα μέσα ένα μικρό καρβουνάκι :2funny: μου λέει ότι κάποιος θέλει το κακό μου κλπ να 'σαι καλά της λέω κι έφυγα :badair:

Mου το εχουν κανει 2 φορες και την δευτερη εκατσα επιτηδες για να την κοψω πως το κανει...Οταν μου ανοιξε το χαρτακι ειχε μεσα ενα ποδι κοτας ενω εγω δεν ειχα παρει χαμπαρι τιποτα :headbang: :headbang:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
συγνωμη που κοβω τη ροη της συζητησης αλλα επανερχομενος στο θεμα της 13 χρονης σκεφτομουν το εξης, μηπως φταιμε και εμεις οι αντρες ελληνες που οι ελληνιδες πανε και κλεβονται οι κανουν σχεσεις με αλλοδαπους επειδη απλα εχουμε σταματησει να ασχολουμαστε μαζι τους ? εχουμε βρει την ευκολη λυση να δνουμε το 10ρικο ή το 20ρικο και να γαμαμε,μετα παμε σπιτι και παιζουμε playstation.......η αλλη εξω που θελει αντρα που θα βρει ?

Νομιζω, οτι  το "ειδικο" βαροs σ αυτην την υποθεση δεν δινεται στην αιωνια προστριβη για τον ερωτικο προσανατολισμο αντρων/γυναικων, αλλα μονο για την διαφορα ηλικιαs.....13 χρονη γαρ..Ετσι πιστευω
 
OP
OP
DmtrsxXx

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.184
Κριτικές
496
Like
62.428
Πόντοι
39.662
Νομιζω, οτι  το "ειδικο" βαροs σ αυτην την υποθεση δεν δινεται στην αιωνια προστριβη για τον ερωτικο προσανατολισμο αντρων/γυναικων, αλλα μονο για την διαφορα ηλικιαs.....13 χρονη γαρ..Ετσι πιστευω

και τα 13χρονα ομως ερωτευονται, γιατι την συγκεκριμενη ομως την κερδισε ο αλβανος και οχι καποιος συνομηλικος ? γουσταρε τους μεγαλυτερους απο τοσο μικρη ηλικια ή απλα καποιος ασχοληθηθκε μαζι της ?
 

Επισκέπτης
Εννοειται τυπε μου...

Ζησαμε εναν ανεπαναλληπτο θυελωδη ερωτα και καταλληξαμε τραβωντας ο καθενας τον δρομο του λογω κοινωνικων κριτηριων και θεσεων (Ξανθοπουλος στορυ)  :'(

Σε καταλαβαίνω τύπε.
Κι εγώ χώρισα από ένα μακροχρόνιο δεσμό , επειδή με παρέσυραν μάνα & αδελφή που δεν θέλαν ξένη νύφη (σε αντίθεση με τον αδελφό που μου έλεγε ΠΑΡΤΗΝ ΠΑΡΤΗΝ , γιατί ήλπιζε να του κάνω κι αυτουνού τίποτε κονέ με ψηλά ξανθά άλογα κεντρο-ευρωπαϊκά).

Είχα πάει ένα καλοκαίρι να μείνω , μαζί με 2 άλλα παληκάρια , σε φίλο που σπούδαζε στη βιέννη. Πήραμε ένα αμάξι και κάναμε το γύρο της αυστρίας. Σε ένα κωλο-χώρι , γνώρισα τον μεγάλο μου έρωτα! Παράτησα τη μπακουρο-παρέα (δεν ήμουν Μπόλντης) και ... εγκαταστάθηκα σπίτι της! Έφαγα ένα χρόνο σχεδόν εκεί , που βασικά έπινα μπύρες , έβγαινα κάθε νύχτα και γαμούσα την ... αρραβωνιαστικιά.

Αλλά η άτιμη ελληνική οικογένεια μου γύρισε τα μυαλά ... και χώρισα ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom