Νέα

«Το Bachelor της Ίνας στο Μπαλί»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pouts0538

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ναι κι εγώ δε νομίζω να είναι το γατάκι. Αυτή εδώ έχει εκπληκτικό κώλο. Το γατάκι μπαζάκι είναι.
Εχουμε κανα screenshot να δουμε αμα αξιζει να το αγοράσουμε το τσοντικο? ε φανταστικε admin?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Και εγω δεν εχω δει καμια τους ταινια γιτι εχω βαρεθει να τους βλεπω σε λαιβ σοου στα στριπ κλαμπ. Παρολα αυτα δεν νομιζω να το εχει κανει με αλλον αντρα.

Είναι πιστό στο αίσθημα το κορίτσι, βρε. :cheesy:
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.709
Like
3.817
Πόντοι
506
οποιος βρει κατι σχετικο για το ξεκωλιασμα της χορευτριας να το ανεβασει....
 

Joel2014

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν υπάρχει πουθένα ας μου στέιλει κάποιος σε Pm  το Link
 

pouts0538

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
οποιος βρει κατι σχετικο για το ξεκωλιασμα της χορευτριας να το ανεβασει....

Εκανα τη χοντρη μαλακια και την αγορασα...ερασιτεχνικο με τη χειριστη εννοια ουτε καν γυρισμενο απο cameraman (στατικη καμερα στερεωμενη για το πουτσο, ετσι ωστε να μην φαινεται το προσωπο) μια μαλακισμενη γκομενα με φοβερο ομως κορμι, στητο μεγαλουτσικο βυζακι και φοβερο κωλο, τον οποιο ομως οταν τον δινει (με καποτα) συμπεριφερεται σαν καποια που περιμενει στην ουρα του ικα...του σπαει του τυπου το πουτσο με τις βιζιτοερωτησεις τυπου "τελειωσες?" "ειναι μεσα?" που να το καταλαβεις ρε αναπηρο αμα ειναι του ανθρωπου μεσα, τον αφησες να του σηκωθει???

Αμα σας ενδιαφερει να μαθετε τπτ αλλο για αυτο το πονημα (εκ του πονεσε η τσεπη μου εστω και για τα 4,9) ρωτηστε με.

Α και αμα θελετε να την πληρωσετε αυτη τη παπαρια ελπιζω να σας αρεσει να βλεπετε τσοντες που περιέχουν 1 μονο σταση (στα 4)
 

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
Παίζει να είναι η Χρύσα ή η Μαριλενα...; ή δεν βγαίνει συμπέρασμα μόνο από τον κωλο...;  :kissass:
 

pouts0538

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παίζει να είναι η Χρύσα ή η Μαριλενα...; ή δεν βγαίνει συμπέρασμα μόνο από τον κωλο...;  :kissass:

Μπα καμία απο τις 2, η πρωτη λογω tattoo ( η γκομενα στο video δεν εχει κανενα) και η δευτερη λογω βυζιων (η γκομενα στο βιντεο εχει μεγαλουτσικα  :tits: )

Admin με αφηνεις να ποσταρω 3-4 εικονιτσες-screenshots ενδεικτικες ή μαλωνει ο sirinas???
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.403
Like
679
Πόντοι
96
Παίδες ,υπάρχει τόση τσόντα δωρεάν  στο διαδίκτυο για όλα τα γούστα που τι να πιάσει η sirina.Μην πετάται τα λεφτά σας τζάμπα! :uglystupid:
 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Δεν πιστευω οτι γραφω αυτο που γραφω, αλλα... δεν ειναι καθολου κακη αυτη η σιρινοτσοντα.

Δεν ειναι και σπουδαια βεβαια, και οι παπαριες περι υπερπαραγωγης κλπ συνεχιζουν να με κουραζουν, αλλα σα πορνο ειναι 3 αξιοπρεπεις σκηνες. Η Ελλη προφανως δινει νεο ρεσιταλ. 'Η το εχεις ή δε το εχεις λοιπον. Το οτι αυτη το εχει φαινεται απο το ταλεντο της στα βρωμολογα. Ειναι απο τις λιγες πορνοσταρ (παγκοσμιως) που ευχαριστιεσαι να την ακους, και δε σου παιρνει και τα αυτια με ψευτοφωνες και μαλακιες. Ευγε. Μονο η περουκα ειναι αθλια. Η καμερα και το μονταζ θα μπορουσε να ειναι καλυτερη, αλλα η σκηνη παραμενει πολυ καλη.

Ομολογω οτι το λεσβιακο το προσπερασα. Μου αρεσει πολυ το συγκεκριμενο σπορ, αλλα σε επιπεδο κοριτσιων του Βιβ Τομας ή  Μαλενας (κλινεται) Μοργκαν. Κατι μου λεει οτι αν οι κανονικες σεξοσκηνες του Σειρηνακη ειναι τοσο μετριες (επιεικως), οι λεσβιακες που υπο καπα-σιγμα ειναι 10 φορες πιο δυσκολες να βγουν καλες θα ειναι πολυ χειροτερες.

Η Ινα δε μου λεει και πολλα ως γκομενα. Ισως πριν βαλει τα ταπερ στο στηθος να ηταν καλυτερη, αλλα ως συνηθως με αυτη την κωλοεπεμβαση τα πλαστικα εχουν τετραγωνισει τη φιγουρα της και την κανουν να μοιαζει short and squat που λενε και στο χωριο μου. Απο την αλλη η εικονα ειναι πολυ καλη, το περιβαλλον στην παραλια προφανως πολυ ευχαριστο να το βλεπεις, και το σεξ παρομοιως πολυ καλο. Και στις δυο σκηνες που την εχω δει να τον παιρνει απο πισω, η Ινα δινει ενα βαϊμπ οτι δε το γουσταρει καθολου το πρωκτοσπορ. Προσωπικα προτιμω τις πρωαταθλητριες του κωλου οπως την Ελλη ποου δειχνουν οτι γουσταρουν, αλλα σα καλος φαλλοκρατης γουσταρω επισης και τις σκηνες που η γκομενα δειχνει οτι δε πολυγουσταρει. Αυτες που βαριεμαι ειναι αυτες που απλα βαριουνται, so to speak (που λενε επισης στο χωριο μου).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom