Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 215K
  • Tagged users Καμία

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.952
Κριτικές
490
Like
36.498
Πόντοι
41.447
"Executive SPA", Ιουλιανού 51-53, 2ος όροφος
νεο μαγαζί μασαζοθεραπείας κοντά στην πλατεία Βικτωρίας...κάτω απο την οδό Αριστοτέλους.
ωράριο λειτουργίας καθημερινά 11-9, Σαβκύριακα 11-6.
τιμές τα γνωστά, 60 ε μασαζ, 80 το "ολο" πακέτο..
Όμορφος χώρος, καθαρός, φιλόξενη οικοδέσποινα αλλά οι κοπέλες που εργάζονται είναι πολύ κάτω του μετρίου...

είναι αδελφό μαγαζί του Καλλιρόης 85...
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.952
Κριτικές
490
Like
36.498
Πόντοι
41.447
Πόσο δύσκολο είναι να έχουμε "όλο" το πακέτο? :think:

ευκολη σχετικά.
θα σε ανακρίνει η γλυκια κυριά της υποδοχής που εαν εχεις παει Καλλιρόης 85 θα την γνωρίζεις.
Επίσης μερικές κοπελες που είδα τις εχω δεί και Στουρναρη 63 & Μαρνης 28...
εαν δεν ξέρεις καμια πες στην κυρια σε ποια μαγαζια πηγαινεις συνηθως και τι υπηρεσιες σου παρέχουν...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Μήπως ο τίτλος του νήματος πρέπει να διορθωθεί επί το ορθώτερον σε "Exec[size=13pt]u[/size]tive" και όχι "Exec[size=13pt]i[/size]tive"? :smitten:
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.952
Κριτικές
490
Like
36.498
Πόντοι
41.447
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
"Executive SPA", Ιουλιανού 51-53, 2ος όροφος
νεο μαγαζί μασαζοθεραπείας κοντά στην πλατεία Βικτωρίας...κάτω απο την οδό Αριστοτέλους.
ωράριο λειτουργίας καθημερινά 11-9, Σαβκύριακα 11-6.
τιμές τα γνωστά, 60 ε μασαζ, 80 το "ολο" πακέτο..
Όμορφος χώρος, καθαρός, φιλόξενη οικοδέσποινα αλλά οι κοπέλες που εργάζονται είναι πολύ κάτω του μετρίου...

είναι αδελφό μαγαζί του Καλλιρόης 85...
Πάντα ενημερωμένος!!! ;)

εαν δεν ξέρεις καμια πες στην κυρια σε ποια μαγαζια πηγαινεις συνηθως και τι υπηρεσιες σου παρέχουν...
:thumbsup:
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.952
Κριτικές
490
Like
36.498
Πόντοι
41.447
Πάντα ενημερωμένος!!! ;)
:thumbsup:

επειδη ξέρω τα γούστα σου, εκει πήρε το μάτι μου μιλφ μελαχρίνή με μεγάλα βυζια (μαλλον σιλικονη)
αυτό που με χαλασε ήταν οτι ήταν πολύ "ροκου" δηλ, αφάνα κατσαρό μαλλι μακρύ, τατουαζ στο μπράτσο, αγριο ύφος, μαυρο παντελόνι και αμάνικο μαυρο φανελάκι...
μόνο ή Harley Davidson της ελειπε! 
biker-039.gif
:2funny:
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Η γλυκιά κυρία της υποδοχής που ανέφερε ο φίλος Zero, είναι η Ντάλι που έχει και το Καλλιρόης 85.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
επειδη ξέρω τα γούστα σου, εκει πήρε το μάτι μου μιλφ μελαχρίνή με μεγάλα βυζια (μαλλον σιλικονη)
αυτό που με χαλασε ήταν οτι ήταν πολύ "ροκου" δηλ, αφάνα κατσαρό μαλλι μακρύ, τατουαζ στο μπράτσο, αγριο ύφος, μαυρο παντελόνι και αμάνικο μαυρο φανελάκι...
μόνο ή Harley Davidson της ελειπε! 
biker-039.gif
:2funny:

;) (για τα γούστα)

Μακριά, μακριά...! :P Λίγο πιο ... συντηρητικά πια! :woldman: :)
Tnx anyway! :dancing:
 

Επισκέπτης
επειδη ξέρω τα γούστα σου, εκει πήρε το μάτι μου μιλφ μελαχρίνή με μεγάλα βυζια (μαλλον σιλικονη)
αυτό που με χαλασε ήταν οτι ήταν πολύ "ροκου" δηλ, αφάνα κατσαρό μαλλι μακρύ, τατουαζ στο μπράτσο, αγριο ύφος, μαυρο παντελόνι και αμάνικο μαυρο φανελάκι...
μόνο ή Harley Davidson της ελειπε! 
biker-039.gif
:2funny:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  αντε παλι,  καλα γαμησια.      πολυ καθαρα δωματια με ντουζιερεs  ολα.        περιβαλλον με γουστο διακοσμημενο.        μεγαλα δωματια, ευαερα και ευηλια.  :grin:      το μονο μειον δεν υπαρχουν καθρεπετεs( αλλα διορθωνεται).      στην πορτα η ομορφη  καμπυλατη  μιλφαρα ,    η γνωστη ΟΛΓΑ απο θησεωs 31.      περιμενει τουs πελατεs τηs απο το 31.      οσοι δεν προλαβαν να  την  :fuck1:  στο θησεωs , τωρα που αναβαθμιστηκε,  αs το ξεχασουν( εκτοs και αν την καταφερουν).        προγραμματα πολλα, για ολα τα γουστα και το πορτοφολι.      50 ευρω μασαζ+ εκτονωση( μιση ωρα).        60 ευρω μασαζ + προγραμμα( μιση ωρα).        80 ευρω μασαζ+προγραμμα( 50 λεπτα).      2 κοπελλεs( 120 ευρω).  λεσβιακο( λενε 160 αλλα δεν θα δεχτουν με 140 ?).          ΑΛΕΧΙΑ( πανεμορφο μωρο 20 χρ.  ξανθο, γαλανοματικο,  3αρι βυζι σιγουρα,    πολυ ψηλο μωρο,    μοντελακι. με το σουπερ μινι και τα τακουνακια.  απο εμφανιση  τρελλα. ).    η κολλητη τηs η ΝΑΤΑΛΥ(  20χρ. και αυτη.  ωραιο μωρο και αυτο.      μαυρα μαλλια με μπλε ματια.      απο βυζι  πρεπει να ειναι στο 2,5.      ναζιαρικο μωρο.  γυρω στο 1,68. ).      τα κοριτσακια διψανε για χρημα.  ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΛΕΣΒΙΑΚΟ REAL.      βυζακια και μουνακια 20 ΜΑΙΩΝ.          ΒΙΚΥ απο θησεωs    31 και αυτη.( 24 χρονη, ξανθο, μπλε ματια, ωραιο προσωπο, γλυκο κοριτσακι,  μικρο στηθοs, απο υψοs στο 1,70.  στο μιχαλακοπουλου ηταν με το ονομα ΤΕΤΙ.  θα δειξει αν βελτιωθηκε. ).        ΒΙΟΛΕΤΑ(  37αρα περιπου με βυζαρα  :tits2:    4-4,5 φυσικη.    μαλλια μακρια και καστανα με μπλε ματια.      γυρω στο 1,65.  κανει και ΦΟΥΛ.  καλουτσικο σωμα και προσωπο.).      ΕΛΕΝΗ( 40αρα , κοκκινομαλλα, κοντο καρε, απο βυζι 3αρακι,  υψοs γυρω στα 1,65 .  εχει καλα πιασιματακια.  κανει και επαγγελματικο μασαζ).    αν εχω ξεχασει τιποτα , συμπληρωστε το εσειs.      παντωs το συνολο των κοριτσιων απο εμφανιση , δεν ειναι μπαζα σε συγκριση με αλλα μαγαζια.             
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
       ΒΙΟΛΕΤΑ(  37αρα περιπου με βυζαρα   :tits2:    4-4,5 φυσικη.     μαλλια μακρια και καστανα με μπλε ματια.      γυρω στο 1,65.  κανει και ΦΟΥΛ.  καλουτσικο σωμα και προσωπο.).                    

...Πω, πω μας έφτιαξες πρωί πρωί (αν πράγματι είναι 4,5άρι...).
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
βλεπω οτι σιγα σιγα,καποια ιδρυματα,αναβαθμιζονται....για να δουμε....την βολτα μου θα την κανω να δω τιποτα καλο..... :rockon:
 

regazoni

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
123
Like
6
Πόντοι
1
  αντε παλι,  καλα γαμησια.      πολυ καθαρα δωματια με ντουζιερεs  ολα.         περιβαλλον με γουστο διακοσμημενο.         μεγαλα δωματια, ευαερα και ευηλια.  :grin:       το μονο μειον δεν υπαρχουν καθρεπετεs( αλλα διορθωνεται).       στην πορτα η ομορφη  καμπυλατη  μιλφαρα ,    η γνωστη ΟΛΓΑ απο θησεωs 31.       περιμενει τουs πελατεs τηs απο το 31.       οσοι δεν προλαβαν να  την  :fuck1:  στο θησεωs , τωρα που αναβαθμιστηκε,  αs το ξεχασουν( εκτοs και αν την καταφερουν).         προγραμματα πολλα, για ολα τα γουστα και το πορτοφολι.      50 ευρω μασαζ+ εκτονωση( μιση ωρα).        60 ευρω μασαζ + προγραμμα( μιση ωρα).        80 ευρω μασαζ+προγραμμα( 50 λεπτα).       2 κοπελλεs( 120 ευρω).   λεσβιακο( λενε 160 αλλα δεν θα δεχτουν με 140 ?).          ΑΛΕΧΙΑ( πανεμορφο μωρο 20 χρ.  ξανθο, γαλανοματικο,  3αρι βυζι σιγουρα,     πολυ ψηλο μωρο,    μοντελακι. με το σουπερ μινι και τα τακουνακια.   απο εμφανιση  τρελλα. ).     η κολλητη τηs η ΝΑΤΑΛΥ(  20χρ. και αυτη.  ωραιο μωρο και αυτο.      μαυρα μαλλια με μπλε ματια.      απο βυζι  πρεπει να ειναι στο 2,5.       ναζιαρικο μωρο.  γυρω στο 1,68. ).      τα κοριτσακια διψανε για χρημα.   ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΛΕΣΒΙΑΚΟ REAL.       βυζακια και μουνακια 20 ΜΑΙΩΝ.          ΒΙΚΥ απο θησεωs    31 και αυτη.( 24 χρονη, ξανθο, μπλε ματια, ωραιο προσωπο, γλυκο κοριτσακι,  μικρο στηθοs, απο υψοs στο 1,70.   στο μιχαλακοπουλου ηταν με το ονομα ΤΕΤΙ.  θα δειξει αν βελτιωθηκε. ).        ΒΙΟΛΕΤΑ(  37αρα περιπου με βυζαρα   :tits2:    4-4,5 φυσικη.     μαλλια μακρια και καστανα με μπλε ματια.      γυρω στο 1,65.  κανει και ΦΟΥΛ.  καλουτσικο σωμα και προσωπο.).      ΕΛΕΝΗ( 40αρα , κοκκινομαλλα, κοντο καρε, απο βυζι 3αρακι,  υψοs γυρω στα 1,65 .  εχει καλα πιασιματακια.  κανει και επαγγελματικο μασαζ).     αν εχω ξεχασει τιποτα , συμπληρωστε το εσειs.       παντωs το συνολο των κοριτσιων απο εμφανιση , δεν ειναι μπαζα σε συγκριση με αλλα μαγαζια.               
Απο χώρο πως πάει το μαγαζί και λέγεται spa ?έχει κανα υδρομασάζ χαμαμ σαουνα ή σκετα δωμάτια με ντουζιέρα ? Και επειδή είμαι καινούριος στο χώρο μασαζ το δωμάτιο έχει πχ διπλό κρεββάτι για τα λεσβιακά κλπ ? αλλιώς που γίνονται όλα αυτά στο μασαζοκρέββατο ?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
βλεπω οτι σιγα σιγα,καποια ιδρυματα,αναβαθμιζονται....για να δουμε....την βολτα μου θα την κανω να δω τιποτα καλο..... :rockon:
  ολα τα δωματια ειναι ωραια.    αλλα ειδικα  το  τελευταιο , απομονωμενο και ησυχο.      ειναι  για δυνατουs  παιχτεs.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom