Νέα

Swinger club στο Παρίσι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GEORGEG
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GEORGEG

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα συναδελφοι...
το επομενο διαστημα προκειται να παω στο Παρισι για επαγγελματικο σκοπο. Μηπως γνωριζει καποιος τι παιζεται με το Παρισι?
Θα με ενδιεφερε να παω σε swinger club αλλα θα ειμαι μονος μου, δεν θα συνοδευομαι. Απο οσα γνωριζω ορισμενα swinger clubs δεν δεχονται αντρες μονους. Εαν εχει καποιος εμπειρια ή καποια πληροφορια απο Παρισι ας την καταθεσει...
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055

Plurielclub διπλα στον σταθμο St Paul στο Marais, εντυπώσεις περασμένης εβδομάδας.

Εισοδος 60 για ζευγάρια, 90 για αντρες , 20 για γυναικες. Συμπεριλαμβανεται  ενα ποτό. Ο ιδιοκτήτης εχει δουλεψει στην Καβάλα!!!

Πολυ τρίτη ηλικία αλλά και καλά κομμάτια ενίοτε. Οι σύζυγοι και των παπουδων ακομα πολυ καλες, αλλα το θεμα ειναι αν παιξουν μονες. Εχει τρια υπογεια, τα δυο πρωτα με καναπεδες και δωματια που παιζει παρτουζα αβερτα κυριως με πατσαβουρες. γδυνεσαι και ορμας. Ημουν εκει με καλη παρεα και δεν ασχοληθηκα αλλα εχει πλακα. Ειδα και 5 γύρω απο μία, αν υπηρχε γυναικα στο κεντρο της ομύγηρης!!!

Στο τριτο υπογειο εχει πιστα χορου που γινεται το παιχνιδι. Αν εισαι εμφανισιμος θα γαμησεις σιγουρα εστω και μονος αξιοπρεπη γυναικα.

Υπαρχουν και αλλα καλυτερα αλλα δεν ξερω αν δεχονται αντρες μονους.
 

yiorgos

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2005
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Deux Plus Deux
9, Boulevard Edgar Quinet,
75014 Paris
Tel : 01 43 35 14 00

Ενα απο τα ποιο παλια μαγαζια στο Παρίσι.

web :
Μεσοβδομαδα δεχετε και σολο.

Top

Cleoparta, κοντα Porte d'Italie.

Αλλα εδω αδυνατον να μπεις, prive.

Top γκομενες, πελατες, Διευθυνοντες Συμβουλοι, κλπ.

Το εχει μια ... ελληνικης καταγωγής.
 
OP
OP
G

GEORGEG

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
ευχαριστω τους Andreug kai giorgo για τις πληροφοριες...
ποια θεωρειτε οτι ειναι η καλυτερη ωρα για να παει κανεις? απογευματα ή βράδυ? επισης, μηπως γνωριζει καποιος για το La Cheminee ? τι παιζει με αυτο το swinger club?
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Στο Pluriel τις βραδιες που εχει μπουφε, νωρις. διαφορετικα 11-1 μαλλον. Καθημερινες γενικα στα swinger ειναι ψοφια.
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
ʼσχετο με το Παρίσι, όμως δεν είναι και πολύ μακρυά :) www.kasteelwaterloo.nl/NL/pags/navi2.html]Waterloo Kasteel[/url] Ολλανδία, στο δρόμο μεταξύ Venlo και Roermond. Απίστευτες φάσεις, παρτούζες των >20, επιτρέπονται άντρες σόλο (εκτος Παρασκευές αν θυμάμαι καλά), ηλικίες 25-60. Υπάρχουν και τάνες του μαγαζιού όταν έχει πολύ κίνηση (ΠΣΚ βλέπεις αυτοκίνητα παρκαρισμένα με πινακίδες από όλη την Ευρώπη). Με το που μπαίνεις μέσα και πληρώνεις την είσοδο σου δίνουν κλειδάκι για το locker σου, όπου υποχρεωτικά πρέπει να αφήσεις όλα σου τα ρούχα και μετά μπαίνεις μέσα... αν ποτέ βρεθείτε κοντά αξίζει μια επίσκεψη.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Για γράψτε κι άλλα...
 

potenza

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
θα παω με μια φιλη μου παρισι και λεμε να παμε σε κανα swinger club.ποιο προτεινετε???
thanks προκαταβολικα
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Να το πω τώρα????

Είμαστε έτη πίσω φίλε μου........
 

feetlove

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Και φυσικά στην Ολλανδία παίζει και το γνωστό και μη εξαιρετέο
Επειδή έχω επεισκεφτεί πολλά είναι το καλύτερο και με διαφορά.
Η ποιοτητα του κοσμου το κατι άλλο, αλλά αυστηρά για ζευγαρια! Τα καλυτερα σκηνικα στη ζωη μου τα εχω ζήσει σε αυτό το μαγαζί.
 

Επισκέπτης
Επειδή έχω επεισκεφτεί πολλά είναι το καλύτερο και με διαφορά.
Η ποιοτητα του κοσμου το κατι άλλο, αλλά αυστηρά για ζευγαρια! Τα καλυτερα σκηνικα στη ζωη μου τα εχω ζήσει σε αυτό το μαγαζί.
εφαμιλλο του ειναι & το
 

Marios27

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
191
Like
70
Πόντοι
1
Καλησπέρα φίλοι...σε λίγες μέρες θα πάω κι εγώ παρίσι. Έχει μείνει κανένα swingers club ανοιχτό να επισκεφθώ?Μόνος θα είμαι. Όποιος γνωρίζει πληροφορίες παρακαλώ ας στείλει θα το εκτιμήσω!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom