Νέα

Γκόμενες με πολύ μεγάλα βυζιά: έρευνα εάν βάζουν ή όχι σουτιέν....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 14K
  • Ετικέτες
    βυζιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η γκόμενά σας έχει στήθος:

  • Πάρα πολύ μεγάλο

    Ψήφοι: 13 11,9%
  • Μεγάλο

    Ψήφοι: 39 35,8%
  • Μεσαίο

    Ψήφοι: 34 31,2%
  • Μικρό

    Ψήφοι: 18 16,5%
  • Ανύπαρκτο

    Ψήφοι: 5 4,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    109

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Η σημερινή γκόμενά μου (45άρα με όμορφες καμπύλες) έχει τεράστιο, σχετικά στητό στήθος. Στις εξόδους μας σχεδόν πάντα δεν φοράει σουτιέν κι αναστατώνει όχι μόνο εμένα, αλλά και τα πλήθη γενικώς... Το κάνει για αυτοεπιβεβαίωση και η αλήθεια είναι ότι τσιτώνουν οι ρώγες της και φαίνονται τα βυζιά της ακόμη πιο πολύ... Το πιο ακραίο που έχει κάνει είναι να βάλει see-throw μαύρο κορμάκι με μαύρο παντελόνι και άσπρο σακάκι και στο μπαράκι όλα τα αρσενικά την κοίταγαν λαίμαργα... Φαινόταν ότι δεν φορούσε σουτιέν από μέσα αλλά το σακάκι κάλυπτε τα βυζιά της... Την φαντασία όλων την έφτασε στα ουράνια, τον πούτσο και τη ζήλεια μου ταυτόχρονα, επίσης....  Η γκόμενα καύλωσε πολύ και κάναμε στην τουαλέτα ένα επικό γρήγορο γαμήσι...
Πώς συμπεριφέρονται οι γκόμενές σας σ αυτό το θέμα; Εάν έχουν μεγάλα βυζιά βάζουν ή όχι σουτιέν;;
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Σορυ μυστη μου αλλα 45αρα με φυσικο μεγαλο στηθος και να ειναι στητο δεν υπαρχει,καπου δεν μας τα λες καλα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: cv119

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Η σημερινή γκόμενά μου (45άρα με όμορφες καμπύλες) έχει τεράστιο, σχετικά στητό στήθος. Στις εξόδους μας σχεδόν πάντα δεν φοράει σουτιέν κι αναστατώνει όχι μόνο εμένα, αλλά και τα πλήθη γενικώς... Το κάνει για αυτοεπιβεβαίωση και η αλήθεια είναι ότι τσιτώνουν οι ρώγες της και φαίνονται τα βυζιά της ακόμη πιο πολύ... Το πιο ακραίο που έχει κάνει είναι να βάλει see-throw μαύρο κορμάκι με μαύρο παντελόνι και άσπρο σακάκι και στο μπαράκι όλα τα αρσενικά την κοίταγαν λαίμαργα... Φαινόταν ότι δεν φορούσε σουτιέν από μέσα αλλά το σακάκι κάλυπτε τα βυζιά της... Την φαντασία όλων την έφτασε στα ουράνια, τον πούτσο και τη ζήλεια μου ταυτόχρονα, επίσης....  Η γκόμενα καύλωσε πολύ και κάναμε στην τουαλέτα ένα επικό γρήγορο γαμήσι...
Πώς συμπεριφέρονται οι γκόμενές σας σ αυτό το θέμα; Εάν έχουν μεγάλα βυζιά βάζουν ή όχι σουτιέν;;
Ποια είναι η σημερινή σου γκόμενα;Αυτη που γαμιέται με αλλους και σου φέρνει τα λεφτά;Αυτη που τα καταπίνει όλα;Αυτή που την πηδάς απο κώλο;Αυτη που την χύνεις ενώ εχουν χυσει μεσα της αλλοι;Η αυτη που την κατουράς;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.430
Κριτικές
21
Like
6.447
Πόντοι
2.646
Για να λεει στητο μαλλον εχει κανει αυξητικη! αλλιως κατι μαθαμε και σημερα..οτι υπαρχουν 45αρες με μεγαλο στητο στηθος! οσο ζεις μαθαινεις παιδια :grin:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Ανέκδοτο καθηγητού ανατομίας αρχές δεκαετίας 1990 .....

Το ανέκδοτο αφορούσε το ότι οι θυλές δεν είναι σταθερά σημεία ....

ρωτάει παλια σταρ του χόλυγουντ, βλάκα φοιτητή ιατρικής ....
που να πυροβοληθώ , για να αυτοκτονήσω ; με έχουν ξεχάσει οι πάντες , εμένα την παλιά ντίβα, την τεράστια φίρμα ....
της λέει ο βλάκας , πυροβόλα την αριστερή θυλή σου, από κάτω είναι η καρδιά , πεθαίνεις αμέσως ......
την επόμενη μέρα οι εφημερίδες έγραφαν .......

ΠΑΛΙΑ ΝΤΙΒΑ ΤΟΥ ΧΟΛΥΓΟΥΝΤ, ΠΗΓΕ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ,
ΜΕ ΤΡΑΥΜΑ ΑΠΟ ΣΦΑΙΡΑ ΣΤΟ ΜΗΡΟ ....
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Ποια είναι η σημερινή σου γκόμενα;Αυτη που γαμιέται με αλλους και σου φέρνει τα λεφτά;Αυτη που τα καταπίνει όλα;Αυτή που την πηδάς απο κώλο;Αυτη που την χύνεις ενώ εχουν χυσει μεσα της αλλοι;Η αυτη που την κατουράς;

Για να σ ενημερώσω γιατί σε βρίσκω ενημερωμένο για τα μηνύματα-θέματα μου: η σημερινή μου γκόμενα, μια 45άρα Σαλονικιά με τεράστιο φυσικό, (σχεδόν) στητό στήθος, τα παίρνει στη μάπα, αλλά δεν τα καταπίνει δυστυχώς. Την κωλάρα της την δίνει συνεχώς και όποτε θέλω και γουστάρει το πουτανάκι τρελά, της χύνω συνεχώς το κωλί της και θέλω κι άλλο, της συμπεριφέρομαι όπως θέλω γιατί είναι η δική μου πουτάνα, ένα υποτακτικό τσουλάκι. Ναι την κατουράω.... Δεν την χύνουν άλλοι γιατί είναι ερωτευμένη τρελά με την πάρτη μου και δεν γαμιέται με άλλους. Ναι, έχουμε παίξει παιχνίδια ρόλων πελάτη-πουτάνας και με "μαδάει" μπόλικα φράγκα, γιατί είναι η προσωπική μου πουτάνα. Ελπίζω να σε κάλυψα. Αλλά ούτε που με νοιάζει εάν με πιστεύεις ή όχι. Εδώ στο bou μιλάμε ανοιχτά και λέμε ενδόμυχες σκέψεις μας γύρω από το σεξ και καταθέτουμε τις προσωπικές μας εμπειρίες. Δεν χρειάζεται να πείθουμε άπιστους Θωμάδες. Όσοι θέλουν, πιστεύουν τον άλλο ή θεωρούν ότι λέει "φίδια". Να σ ενημερώσω επίσης ότι δεν γουστάρω τα φίδια και τα "φίδια" καθώς επίσης και τα ερπετά σαν του λόγου σου... Ελπίζω να σε κάλυψα δεόντως...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Για να σ ενημερώσω γιατί σε βρίσκω ενημερωμένο για τα μηνύματα-θέματα μου: η σημερινή μου γκόμενα, μια 45άρα Σαλονικιά με τεράστιο φυσικό, (σχεδόν) στητό στήθος, τα παίρνει στη μάπα, αλλά δεν τα καταπίνει δυστυχώς. Την κωλάρα της την δίνει συνεχώς και όποτε θέλω και γουστάρει το πουτανάκι τρελά, της χύνω συνεχώς το κωλί της και θέλω κι άλλο, της συμπεριφέρομαι όπως θέλω γιατί είναι η δική μου πουτάνα, ένα υποτακτικό τσουλάκι. Ναι την κατουράω.... Δεν την χύνουν άλλοι γιατί είναι ερωτευμένη τρελά με την πάρτη μου και δεν γαμιέται με άλλους. Ναι, έχουμε παίξει παιχνίδια ρόλων πελάτη-πουτάνας και με "μαδάει" μπόλικα φράγκα, γιατί είναι η προσωπική μου πουτάνα. Ελπίζω να σε κάλυψα. Αλλά ούτε που με νοιάζει εάν με πιστεύεις ή όχι. Εδώ στο bou μιλάμε ανοιχτά και λέμε ενδόμυχες σκέψεις μας γύρω από το σεξ και καταθέτουμε τις προσωπικές μας εμπειρίες. Δεν χρειάζεται να πείθουμε άπιστους Θωμάδες. Όσοι θέλουν, πιστεύουν τον άλλο ή θεωρούν ότι λέει "φίδια". Να σ ενημερώσω επίσης ότι δεν γουστάρω τα φίδια και τα "φίδια" καθώς επίσης και τα ερπετά σαν του λόγου σου... Ελπίζω να σε κάλυψα δεόντως...
Tι λες ρε παιδί μου;
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Η σημερινή γκόμενά μου (45άρα με όμορφες καμπύλες) έχει τεράστιο, σχετικά στητό στήθος.

σου ειναι ευκολο να μας δειξεις μια φωτογραφια της;.....................
δεν χρειαζετε να δουμε την φατσουλα της μονο τα βυζια της με ρουχα βεβαιως βεβαιως...
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Έστειλα την φωτό για να τη δεις και μετά την κατέβασα... Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...
φιλαρακι ωραιες οι βυζαρες της, ειναι μεγαλες και στητες πιστευω πολυς κοσμος θα την παιζει για παρτι της, οσο για σενα σου ευχομε ολοψυχα να την ξεσκιζεις και να της πετας τα ματια εξω για πολυ καιρο ακομα.
τετοια θηλυκα ειναι για  πολυ σπρωξιμο
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
φιλαρακι ωραιες οι βυζαρες της, ειναι μεγαλες και στητες πιστευω πολυς κοσμος θα την παιζει για παρτι της, οσο για σενα σου ευχομε ολοψυχα να την ξεσκιζεις και να της πετας τα ματια εξω για πολυ καιρο ακομα.
τετοια θηλυκα ειναι για  πολυ σπρωξιμο

Σ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... Η γκόμενα είναι νυμφομανής και την απολαμβάνω ιδιαίτερα... Έχει τόσο μεγάλα βυζιά, αφού όπου πάμε την κοιτάνε, ότι κι εάν φοράει.... Και μ αρέσει, και καυλώνω, και ζηλεύω ταυτόχρονα...
 

stavros1979

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
61
Like
32
Πόντοι
0
Ρε καρντασι στείλε και σε εμάς λίγα ψίχουλα (φωτογραφία) για να βγάλουμε το βράδυ...
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
903
Πόντοι
96
Καύλα η γυναικάρα σου φίλε με βυζάρες να χάνεσαι μέσα και κώλο που θέλει αγριο σκισιμο.Να της δίνεις κάθε μέρα ότι σπέρμα έχεις και να την γαμας παντού για να τρελαίνεται η πουταναρα και στο τέλος να την πληρώνεις σαν κανονική πουτανα για να γουστάρει.Στην χύνουμε όλοι την καυλιαρα σου μακάρι να στην γαμουσαμε κιόλας
 

stavros1979

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
61
Like
32
Πόντοι
0
Ευχαριστώ Billsalonika για τις φωτογραφίες. Ωραία βυζιά για πολύ παιχνίδι. Να τις χαίρεσαι αγορίνα και να καβλωνει όλο τον κόσμο η γυναίκα σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom