Νέα

Μαύρη λίστα για τσατσάδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Συναγωνιστες ανοιγω αυτο το θεμα να μοιρασουμε τις εμπειριες μας απο τσατσαδες οι οποιες ειναι παρτην μια και χτυπα την αλλη. Μιλαμε απο αποψη αγενειας, κακης συμπεριφορας, ειρωνιας, ελληψης εξυπηρετησης και παροχης πληροφοριων για την εργαζομενη τανα κλπ. Αυτες που εχω εντοπισει ειναι Φυλης 40 απογευματινη βαρδια, Φυλης 92 απογευματινη βαρδια (ειναι η ιδια που παλιοτερα δουλευε στο Φυλής 67), Καλλεργη στο Μεταξουργειο στη βραδινη βαρδια. Ειναι και αλλες πολλες φυσικα τις οποιες αν θυμηθω θα γραψω. Οσοι αλλοι γνωριζετε πειτε το να τις δυσφημιζουμε οσο μπορουμε να μην πηγαινει ο κοσμος και ξενερωνει με τη ζωη του και εν τελει να κλαψει τα λεφτα του, κοινως μπουκοταρετε τα τους αξιζει μια τιμωρια για να μαθουν λιγο στοιχειωδη επαγγελματισμο.
 

Dinos(1)

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ενα μαγαζακι στη φυλης που ειναι γεματο αρχαιοελληνικα, μαρμαρα κολονες κλπ δεν θυμαμαι αριθμο, το γεροτραβελι η τσατσα, τη λεει σεολους και ειναι πολυ ειρωνικη οποτε τη βλεπω φευγω
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
ωραίο θρέντ.
οι πρώτες που μου έρχονται στο μυαλό ειναι:
Νο 1. Η βλαμμένη τσατσα του Βριλησσού 36 (απογευματινη βάρδια0. Αυτή που είναι ξανθιά, φοράει γυαλία και σε βρίζει αμα φύγεις.
Νο 2. Οι 2 μαλακισμένες τσατσάδες της Πιπίνιου 118 (στούντιο και αυτό). Η μια είναι χοντρή , κοντή γριά που το μαλλί το έχει σε στύλ χελιδωνοφωλιά-περιστερώνα και η άλλη μια ξερακιανή και αδύνατη που είναι για πάρα πολλές κλωτσιες.
 
OP
OP
bourdeliaris1984

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
ενα μαγαζακι στη φυλης που ειναι γεματο αρχαιοελληνικα, μαρμαρα κολονες κλπ δεν θυμαμαι αριθμο, το γεροτραβελι η τσατσα, τη λεει σεολους και ειναι πολυ ειρωνικη οποτε τη βλεπω φευγω
Πρεπει να λες αυτη που ηταν στο 67 παλιοτερα την ιδια που την ειχα πετυχει στο 92 απογευμα. Θυμηθηκα και την τραβελοτσατσα στο Αριστοτελους 6 ηταν εκει την περασμενη Κυριακη βραδι που ουτε ονομα κοπελας μας ελεγε ουτε προελευση και μας την ειπε που δεν περασαμε.
 
OP
OP
bourdeliaris1984

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Προστιθεται στη μαυρη λιστα η τσατσα στο Φυλής 67 πρωινη βαρδια. Μετα απο τσαρκα μαζι με gangstaxz αυτος ειπε στην πουτανα που'σαι καυλιαρα μου και η τσατσα παρεξηγηθηκε και το πηρε ως βρισια και μετα μας εδιωξε. Ουστ μωρη καριολα ξενερωτη αγαμητη.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.078
Πόντοι
14.565
Εμένα με ενοχλεί ιδιαιτέρως η Εύα πάντως. Αντιγράφω από παλιά μου κριτική:

[...]η γνωστή MILF τσατσά η οποία:
α) περπατάει πολύ γελοία, παρατηρήστε το! Σαν συγκαμμένη πάει...
β) σου πρήζει τ' αρχίδια μπεις δε μπεις. Περισσότερο αν δε μπεις βέβαια (που σου λέει κάτι μαλακισμένα τύπου "ναι, πήγαινε αλλού να φας φόλα" και κάτι τέτοια), αλλά και αν την πληρώσεις, περιμένοντας στο σαλόνι, πάλι σε πρήζει. Όχι απαραίτητα εσένα, αλλά μιλάει πάρα πολύ ρε παιδί μου. Έχει έναν πολύ ενοχλητικό τρόπο να πλασάρει την κοπέλα. Σαν τελάλης ένα πράμα, σαν αυτοδίδακτος πωλητής άλλων εποχών. Γενικώς, στιγμές μπουρδελοτσαρκικής ηρεμίας δεν θα περάσετε με την Εύα παρούσα. Ωχ, καημένη... άσε μας στην ησυχία μας!
 
OP
OP
bourdeliaris1984

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Εμένα με ενοχλεί ιδιαιτέρως η Εύα πάντως. Αντιγράφω από παλιά μου κριτική:

[...]η γνωστή MILF τσατσά η οποία:
α) περπατάει πολύ γελοία, παρατηρήστε το! Σαν συγκαμμένη πάει...
β) σου πρήζει τ' αρχίδια μπεις δε μπεις. Περισσότερο αν δε μπεις βέβαια (που σου λέει κάτι μαλακισμένα τύπου "ναι, πήγαινε αλλού να φας φόλα" και κάτι τέτοια), αλλά και αν την πληρώσεις, περιμένοντας στο σαλόνι, πάλι σε πρήζει. Όχι απαραίτητα εσένα, αλλά μιλάει πάρα πολύ ρε παιδί μου. Έχει έναν πολύ ενοχλητικό τρόπο να πλασάρει την κοπέλα. Σαν τελάλης ένα πράμα, σαν αυτοδίδακτος πωλητής άλλων εποχών. Γενικώς, στιγμές μπουρδελοτσαρκικής ηρεμίας δεν θα περάσετε με την Εύα παρούσα. Ωχ, καημένη... άσε μας στην ησυχία μας!
Τα σεβη μου στο μεγιστο αντμινιστρατορα. η Ευαρα ειναι και γαμω τις τσατσαδες και κουκλαρα και ευγενικη τωρα δεν μπορει να μπει στη μαυρη λιστα επειδη ειναι πονηρη και χρησιμοποιει το μαρκετινγκ για να πλασαρει το προιον της. Δεν της αξιζει. Ειναι απο τις καλυτερες τσατσαδες.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.944
Πόντοι
6.815
Τα σεβη μου στο μεγιστο αντμινιστρατορα. η Ευαρα ειναι και γαμω τις τσατσαδες και κουκλαρα και ευγενικη τωρα δεν μπορει να μπει στη μαυρη λιστα επειδη ειναι πονηρη και χρησιμοποιει το μαρκετινγκ για να πλασαρει το προιον της. Δεν της αξιζει. Ειναι απο τις καλυτερες τσατσαδες.

..θα συμφωνήσω για την Ευαρα οτι εχει μαρκετινγκ, αλλα ωρες-ωρες γινετε πολυ φορτικη.
Τωρα για μαυρη λιστα πρωτη μου ερχεται η καριολ... απο Καρεργη
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
ας επανέλθουμε στις κω(ο)λοτσατσόγριες ...  :grin: :grin: :grin:

όμοια είναι (ήταν) και η σπιτονοικοκυρά που έβγαζε τον Κούρκουλο στο δρόμο  :grin: :grin: :grin:

 

Επισκέπτης
ωραίο θρέντ.
οι πρώτες που μου έρχονται στο μυαλό ειναι:
Νο 1. Η βλαμμένη τσατσα του Βριλησσού 36 (απογευματινη βάρδια0. Αυτή που είναι ξανθιά, φοράει γυαλία και σε βρίζει αμα φύγεις.
Νο 2. Οι 2 μαλακισμένες τσατσάδες της Πιπίνιου 118 (στούντιο και αυτό). Η μια είναι χοντρή , κοντή γριά που το μαλλί το έχει σε στύλ χελιδωνοφωλιά-περιστερώνα και η άλλη μια ξερακιανή και αδύνατη που είναι για πάρα πολλές κλωτσιες.
Πριν από 1,5-2 χρόνια υπήρχαν δύο τέτοιες στου Πιπίνου 118.
Το πρωί η νευρωτική-φωνακλού γριά κυρία Άννα (άβαφο γκρίζο μαλλί και δούλευε με την Γκαλίνα) και το απόγευμα η ιδιότροπη ξερακιανή με τον κότσο μαζί με την Τσέχα πολυδιαφημισμένη  :2funny:Άννα.
Η νευρωτική-φωνακλού γριά κυρία Άννα έκανε ένα πέρασμα από Ιπποκράτους 144 και εξαφανίστηκε.Η ιδιότροπη ξερακιανή με τον κότσο,τώρα δουλεύει σταθερά στου Φυλής 134-όροφος.
Και οι δύο κάνανε τα γνωστά σπαστικά στο τηλέφωνο και όχι μόνο φυσικά.
Η νευρωτική-φωνακλού γριά κυρία Άννα φώναζε με νεύρα στους πελάτες οτι "η κοπέλα δεν ήρθε ακόμα,περάστε αργότερα" και τους έκλεινε την πόρτα απότομα.Όταν κάποιοι πελάτες πήγαιναν κατά τις 10:00 και η κοπέλα δεν είχε φθάσει ακόμα.Γενικά νευρωτική συμπεριφορά.
Μια φορά τα άκουσε κανονικά από εμένα αλλά επειδή δεν ήθελα να χαλάσω την ζαχαρένια μου, μίλαγα πολύ ήρεμα.Σκοπός μου ήταν να διατηρήσω την ηρεμία μου για να ευχαριστηθώ στο έπακρο την ακόλουθη συνεύρεσή μου με την κοπέλα.
Της είπα "είσαι απαράδεκτη,εμένα θα μου μιλάς στον τόνο που σου μιλάω,εδώ ερχόμαστε για να ευχαριστηθούμε και να ηρεμίσουμε και όχι για να μας φωνάζουν"
Η απάντησή της:"Έτσι είναι η φωνή μου, εδώ μέσα μπαίνει κάθε καρυδιάς καρύδι"
Και ανταπάντησα κλείνοντας την ήρεμη συνομιλία:"Να την αλλάξεις την φωνή σου αφού είναι έτσι και φωνές να βάζεις στα κάθε καρυδιάς καρύδια,όχι σε μένα.Εκτός και αν εννοείς εμένα.Αν εννοείς εμένα "κάθε καρυδιάς καρύδι" πες το μου.
Τσιμουδιά και μεταβολή η κωλόγρια.Έβραζε στο ζουμί της γιατί ακριβώς ΔΕΝ τσαντίστηκα και την απογύμνωσα από άλλοθι και δικαιολογίες.

 

booklover

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
[size=12pt]Μια φορά τα άκουσε κανονικά από εμένα...

Της είπα...

Και ανταπάντησα...

....γιατί ακριβώς ΔΕΝ τσαντίστηκα και την απογύμνωσα...[/size]

Εσύ αγόρι μου χαραμίζεσαι εδώ μέσα.
Έπρεπε να είσαι στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο να βγάζεις λόγους...
 

Επισκέπτης
Η γνωσιολογική μου υποδομή είναι ελλιπής για να βρίσκομαι στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο.Δεν είμαι φίλος των βιβλίων άλλωστε...
Εσυ αγορίνα μου απ'ότι φαίνεται έχεις τα προσόντα.
Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια...
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
Η μεγαλυτερη καριολα ολων των εποχων που εχω συναντησει ειναι στην Φωκαιας 17α στο ισογειο, ειναι πρωινη συνηθως.Μιλαμε για πολυ βρωμα, ενω εχει καλες κοπελες το εχω βαλει στην μαυρη λιστα λογω τσατσας.Μην παταει κανεις εκει μεχρι να την αλλαξουν την παλιοβρωμα!!!! :s&m_1:
 

sfigokolarios

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
131
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
Ελεινοτατη, βλαχοπερεστροικανη χθες απογευμα στο Κασσανδρας 6,
αφου την ακουγα κανα 5λεπτο να μιλαει στην κολογλωσσα της στο
τηλεφωνο, εσκασε μεσα οταν βγηκε η κοπελα και μας εβαλε και χερι
που δεν μπηκαμε.
Αφου δεν πειθουν τα γελοια κλισε επιχειρηματα τους και τα κρυα βαριεστημενα
βλεματα των κοριτσιων τους δεν πανε να  :fuck2: :fuck2: :fuck2: καλυτερα
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Συναγωνιστες ανοιγω αυτο το θεμα να μοιρασουμε τις εμπειριες μας απο τσατσαδες οι οποιες ειναι παρτην μια και χτυπα την αλλη. Μιλαμε απο αποψη αγενειας, κακης συμπεριφορας, ειρωνιας, ελληψης εξυπηρετησης και παροχης πληροφοριων για την εργαζομενη τανα κλπ. Αυτες που εχω εντοπισει ειναι Φυλης 40 απογευματινη βαρδια, Φυλης 92 απογευματινη βαρδια (ειναι η ιδια που παλιοτερα δουλευε στο Φυλής 67), [glow=red,2,300]Καλλεργη στο Μεταξουργειο στη βραδινη βαρδια[/glow]. Ειναι και αλλες πολλες φυσικα τις οποιες αν θυμηθω θα γραψω. Οσοι αλλοι γνωριζετε πειτε το να τις δυσφημιζουμε οσο μπορουμε να μην πηγαινει ο κοσμος και ξενερωνει με τη ζωη του και εν τελει να κλαψει τα λεφτα του, κοινως μπουκοταρετε τα τους αξιζει μια τιμωρια για να μαθουν λιγο στοιχειωδη επαγγελματισμο.
η τρελή που παραμιλάει... :uglystupid:
αυτή σε οποιον δε μπαίνει ρίχνει βαριές κατάρες... :headbang: :S
κακό ψόφο να χει η παλιοκαριολα  :coffee:
 

anergos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
161
Like
213
Πόντοι
21
επισης αυτη στο βριλισου 36 και στην ιππωνακτος ειναι και οι δυο για πολλες κλωτσιες
 
OP
OP
bourdeliaris1984

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
επισης αυτη στο βριλισου 36 και στην ιππωνακτος ειναι και οι δυο για πολλες κλωτσιες
Ενοεις αυτη με τη γιαλαμπουκα στη μουρη τραβελοτσατσα τι σκατα ειναι σε κραζει αν δεν περασεις.
 

Επισκέπτης
15/1/2009 γύρω στις 12:00.Χωματιανού 11 κάτω:
Μελαγχροινή μελαμψή βραζιλιάνικου τύπου με σαρκώδη χείλη.Τούμπανο, καταφανώς ψεύτικο βυζί.Αγνώστου ονόματος."Βραζιλίζουσα" λοιπόν.
Την είχα δει και άλλες 2-3 φορές εκεί,πάντα πρωϊνή βάρδια,να διαφημίζει τις υπηρεσίες της.
Παρουσιάζει η ίδια τον εαυτό της και τις υπηρεσίες της:
Κάνει τό ένα,κάνει το άλλο,γλύφει αρχίδια,"θα περάσετε καλά" κ.τ.λ..Η τσατσά πάντα απούσα,κάθεται στην κουζίνα.
Διαπράττω το ατόπημα και δίνω τα 20 ευρώ.Φυσικά στην ίδια την κοπέλα που με οδήγησε και στο δωμάτιο αφού η τσατσά καθόταν.
Το δωμάτιο καθαρό με νιπτήρα και υγροσάπουνο.Τα σεντόνια άστρωτα από τον προηγούμενο πελάτη (προφανής ο λόγος) αλλά σχετικά καθαρά αναλόγως την ώρα.
Ζητάω από την κοπέλα να κλείσει το κλιματιστικό λέγοντάς της οτι κάνει πολύ ζέστη.Αστραπιαία και αφοπλιστική η απάντησή της:
Τα 20 ευρώ πρώτα!!!.Προτάσσοντας συγχρόνως την παλάμη της για είσπραξη "αμά τη
εμφανίσει" (του εικοσάευρου).
Δίνω 50 ευρώ και περιμένω να έρθει με τα ρέστα και με το τηλεχειριστήριο του κλιματιστικού σε εύλογο χρόνο.Μάταια!.Έρχεται αργοπορημένη μόνο με τα ρέστα χωρίς το τηλεχειριστήριο.Εν τω μεταξύ το δωμάτιο ήταν φούρνος.
Της το ξαναλέω και πάει και το φέρνει.Κλείνει το κλιματιστικό.

"Εμ τώρα Θα περιμένεις 10 λεπτά να πέσει η θερμοκράσια σε κανονικά επίπεδα και μετά θα έρθεις.Πήγαινε σε άλλον πελάτη αν έχεις" της λέω.
Η αντίδρασή της ήπια όσο και δόλια:"Έλα, έλα" κατευθυνόμενη στο κρεβάτι για ν'αρχίσουμε.Σε γράφει στα παλιά της τα παπούτσια!.Τα 20 ευρώ να πάρει και από κει και πέρα να κάνει την ξεπέτα της.Κανένας σεβασμός στον πελάτη.
Της το λέω δεύτερη φορά και φεύγει.Έρχεται μετά από λίγο με την καπότα χύμα χωρίς περιτύλιγμα κρατημένη στα δάκτυλά της,έτοιμη να την φορέσει.
Είχα ήδη καταλάβει από πιο πριν τι θα γίνει.

Κρατώντας πάντα στο ένα χέρι της την χύμα καπότα του σωρού,έδωσε δύο ψόφια φιλάκια στο στήθος και με ένα δάκτυλο του άλλου χεριού πάτησε το μέσο των αρχιδιών προς τα κάτω λες και πατάει κουμπί ηλεκτρικής συσκευής.
"Βγάλε το ρούχο σου" της λέω.Φορούσε ένα μαύρο "κομπινεζόν"
Η απάντησή της με βαριεστημένο ύφος επιβεβαίωσε την απάτη:
"Σε μπουρδέλο βρίσκεσαι".Αρνούμενη να βγάλει το "κομπινεζόν" που κάλυπτε τα πάντα.
Αμέσως σηκώνομαι για να ντυθώ και να φύγω λέγοντάς της:"Δεν κάναμε τίποτα,τα 20 ευρώ για να φύγω".
Πανικοβλήθηκε και ξαφνικά μεταμορφώθηκε:"Όχι,όχι,το βγάζω".Έμεινε γυμνή.Συνεχίζω να επιμένω στο προφανές (επιστροφή χρημάτων)
και τότε παριστάνει ακόμα την πιο καταδεκτική και πρόθυμη και μου τάζει οτι θα είναι καλή.
Ξαπλώνουμε στο κρεβάτι και της λέω οτι θα βάλω εγώ καπότα δική μου από συσκευασία και όχι χύμα του σωρού.
Προέβη πάλι αυτόματα στην ίδια κίνηση:Έδωσε πάλι δύο ψόφια φιλάκια στο στήθος και με το ένα δάκτυλο του χεριού πάτησε το μέσο των αρχιδιών προς τα κάτω λες και πατάει κουμπί ηλεκτρικής συσκευής.Μηχανικίστικη ανούσια κίνηση που κάνει σε όλους.
Αμέσως μετά λέει:"Έλα, βάλε την καπότα τώρα"!!!!.Σε πεσμένο πούτσο!
Φυσικά αμέσως σηκώνομαι,αρχίζω να ντύνομαι λέγοντάς της τα αυτονόητα.
Αρχίζει πάλι τα παρακάλια και "εντάξει μην φεύγεις" και τα λοιπά.

Ένω ντυνόμουν της εξηγούσα οτι αυτά τα κάνανε οι ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΟΙ ΕΛΛΕΪΝΙΔΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΣΤΗ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 1980.Συνέχιζε να προσπαθεί να με κρατήσει στο δωμάτιο.Όταν είδε και απόειδε φώναξε την τσατσά.
Της εξήγησα και μη έχοντας τι άλλο να πει άρχισε το γνωστό τσαμπουκαλεμένο νταβατζιλίδικο υφάκι:"Άντε,άντε, άντε φύγε από δω να μην σε βλέπω".
Μπας και φοβηθώ και φύγω χωρίς να μου δώσει τα 20 ευρώ.

Εγώ:"Εμένα δεν θα μου μιλάς σ'αυτό το ύφος!!!.Θα μου μιλάς στον τόνο που σου μιλάω."
Τσατσά:"Και ποιος είσαι εσύ που δεν θα σου μιλάω σ'αυτό το ύφος;"
Εγώ:"Τι,ποιος είμαι γω;"
Τσατσά:"Ναι,ποιος είσαι εσύ;"
Εγώ:"Εγώ είμαι ο οποιοσδήποτε πελάτης που έρχεται για να περάσει καλά."

Το κριτήριό της για το αν θα μιλήσει σωστά είναι ο φόβος:"Ποιος είσαι εσύ".Σε όποιον φοβάται,κλάνει πατάτες και μιλάει σωστά.

Σ'αυτό το σημείο η "Βραζιλίζουσα" της ψιθυρίζει από δίπλα της:
"Έχει δίκιο,άργησα να κλείσω το κλιματιστικό,δεν έβγαλα το κομπινεζόν στην αρχή και του είπα να βάλει καπότα σε πεσμένο πούτσο,δώστου τα λεφτά να φύγει."
Μου επιστρέφει τα 20 ευρώ και κατά την έξοδό μου, η Ελληνίδα τσατσά αποδεικνύει πάλι το προφανές του χαρακτήρα της υψώνοντας φωνή με το γνωστό τσαμπουκαλεμένο υφάκι.Πήρε μία απάντηση από τα ίδια στο ίδιο ύφος και έφυγα.

ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΕΛΛΕΪΝΙΔΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΤΟΥ 1980-1990 ΠΕΘΑΝΑΝΕ!!!
Πάρτε το χαμπάρι!!!
Θα βρείτε κοροϊδα-πελάτες...ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΑΛΛΟΙ!
Αυτοί που σέβονται τον πελάτη καθ'ολοκληρίαν:Συμπεριφορά-υπηρεσίες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom