Νέα

Έχετε "μαλακίσει" ποτέ τον γατούλη σας;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Εχθές που γύρισα απ τη δουλειά,ο γατούλης πάντα παιχνιδιάρης και παντελώς άκακος
(ούτε νύχια δεν βγάζει και όταν αγριεύει φεύγει) πέφτει χάμο στο πάτωμα και
αναζητά τα χάδια του.Και κάπως εκεί που τον χαιδεύω πεσμένος όντας στο πάτωμα
κάπου προς τα παπάρια του τον βλέπω να παίρνει ένα βλέμμα απορρημένο,να μην μπορεί
να κουνηθεί λες και έπαθε σοκ και να χαζονιαουρίζει.Με την πολύ τρίχα που έχει,Περσίας
δεν κατάλαβα που είναι το χέρι μου αλλά συνέχισα να τον χαιδεύω μόνο εκεί και ο γάτος
μου δινε επειδικτικά αυτό το μέρος,το πίσω δλδ για χάδια.

Σας έχει τύχει ποτέ,μαλακίζονται τα γατιά;Από τότε (χθες βράδυ δλδ) όποτε με βλέπει ο γάτος
έρχεται προς το μέρος μου πισωκίνητος γαι τα γνωστά χάδια.
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.379
Πόντοι
496
τυπε εντουρο για ελα προς τα εδω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Εχθές που γύρισα απ τη δουλειά,ο γατούλης πάντα παιχνιδιάρης και παντελώς άκακος
(ούτε νύχια δεν βγάζει και όταν αγριεύει φεύγει) πέφτει χάμο στο πάτωμα και
αναζητά τα χάδια του.Και κάπως εκεί που τον χαιδεύω πεσμένος όντας στο πάτωμα
κάπου προς τα παπάρια του τον βλέπω να παίρνει ένα βλέμμα απορρημένο,να μην μπορεί
να κουνηθεί λες και έπαθε σοκ και να χαζονιαουρίζει.Με την πολύ τρίχα που έχει,Περσίας
δεν κατάλαβα που είναι το χέρι μου αλλά συνέχισα να τον χαιδεύω μόνο εκεί και ο γάτος
μου δινε επειδικτικά αυτό το μέρος,το πίσω δλδ για χάδια.

Σας έχει τύχει ποτέ,μαλακίζονται τα γατιά;Από τότε (χθες βράδυ δλδ) όποτε με βλέπει ο γάτος
έρχεται προς το μέρος μου πισωκίνητος γαι τα γνωστά χάδια.
ειχα ενα φιλαρακι που ειχε μια θηλυκια γατουλα και μια φορα της εβαλε το στυλο το bic και η γατα γουσταρε και απο τοτε δεν ξεκολλαγε...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Εχθές που γύρισα απ τη δουλειά,ο γατούλης πάντα παιχνιδιάρης και παντελώς άκακος
(ούτε νύχια δεν βγάζει και όταν αγριεύει φεύγει) πέφτει χάμο στο πάτωμα και
αναζητά τα χάδια του.Και κάπως εκεί που τον χαιδεύω πεσμένος όντας στο πάτωμα
κάπου προς τα παπάρια του τον βλέπω να παίρνει ένα βλέμμα απορρημένο,να μην μπορεί
να κουνηθεί λες και έπαθε σοκ και να χαζονιαουρίζει.Με την πολύ τρίχα που έχει,Περσίας
δεν κατάλαβα που είναι το χέρι μου αλλά συνέχισα να τον χαιδεύω μόνο εκεί και ο γάτος
μου δινε επειδικτικά αυτό το μέρος,το πίσω δλδ για χάδια.

Σας έχει τύχει ποτέ,μαλακίζονται τα γατιά;Από τότε (χθες βράδυ δλδ) όποτε με βλέπει ο γάτος
έρχεται προς το μέρος μου πισωκίνητος γαι τα γνωστά χάδια.


τυπε μηπως ο γατουλης σου γουσταρει τους ροζ φιογκους;  :grin:  :gay: :gay: :gay: :gay:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Δεν είναι δικός μου ο γάτος!Διαφωνώ που πρέπει να κανονίζεις το πρόγραμμά σου (διακοπές-ξενύχτια-καθαριότητες-οικονομικά)
γύρω απ τις καύλες του ζώου.Απλά στο εξωτερικό που είμαι συγκατοικώ με μια βαβά η οποία έχει τον γατούλη σαν παιδί της.
Βέβαια δεν ξέρω αν του άγκιξα τ αρχίδια ή τον κώλο χθές γιατί το πρωί ήταν όλη η τουαλέτα όλη σκατό  :vomit:
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
τι αλλο θα διαβασω!!!
εγω παντως δεν εχω δει τετοιο συμπτωματα στο γατουλη μου!!
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Του το δοκίμασες;  ;)  Γιατί είμαι σίγουρος ούτε η σπιτονοικοκυρά μου
του την έπαιξε

οχι ρε συ, εμενα μου φαινεται οτι μονος του τη βρισκει οταν ερχεται πανω μου η σε καποιο μαλακο υφασμα και κανει πατουσακια
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
967
Κριτικές
39
Like
2.589
Πόντοι
6.745
στειρωστε τα ζωα σας και σταματηστε τις ανωμαλιες οσοι απο σας εχετε κανει ή σκεφτεστε, δεν ειναι αστειο!!!

θα πρεπει να κλεισει το θεμα αμεσα...

όσοι εχετε αποριες για την συμπεριφορα των ζωων σας απευθυνθείτε σε κτηνίατρο να σας συμβουλέψει και αφήστε τα πειραματα...
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
στειρωστε τα ζωα σας και σταματηστε τις ανωμαλιες οσοι απο σας εχετε κανει ή σκεφτεστε, δεν ειναι αστειο!!!

θα πρεπει να κλεισει το θεμα αμεσα...

όσοι εχετε αποριες για την συμπεριφορα των ζωων σας απευθυνθείτε σε κτηνίατρο να σας συμβουλέψει και αφήστε τα πειραματα...

εμενα ειναι στειρωμενος τυπε
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
οτι μαλακια σας ερθει στο μυαλο το κανετε θεμα  .να ζητησετε απο τον Αντισθενη ενα εμοτικον  σαν αυτο   :zfuck:  αλλα με γατακι   :idiot:
σαςεχει φαει η μαλακια εδω μεσα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
967
Κριτικές
39
Like
2.589
Πόντοι
6.745
στειρωστε τα ζωα σας και σταματηστε τις ανωμαλιες οσοι απο σας εχετε κανει ή σκεφτεστε, δεν ειναι αστειο!!!

θα πρεπει να κλεισει το θεμα αμεσα...

όσοι εχετε αποριες για την συμπεριφορα των ζωων σας απευθυνθείτε σε κτηνίατρο να σας συμβουλέψει και αφήστε τα πειραματα...
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
δεν χρειαζονται στειρωση τα ζωντανα αλλα τα <ζωα>  ;)
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
οτι μαλακια σας ερθει στο μυαλο το κανετε θεμα  .να ζητησετε απο τον Αντισθενη ενα εμοτικον  σαν αυτο   :zfuck:  αλλα με γατακι   :idiot:
σαςεχει φαει η μαλακια εδω μεσα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

τυπε το απαξιωσες το θρεντ  :S :S :S
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
κάθε μέρα τον μαλάκιζα μέχρι που ψόφησε.. νόμιζα ότι του άρεσε
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
12207487_1189486337730721_357086758_o.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom