Νέα

Queen Athina (Trans)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SLK200GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 277
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
768
Like
242
Πόντοι
26
QueenAthinaTrans sti THESSALONIKI 6-10 Apriliou
 

williamwilson

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
πολλά ζητάει.. τα αξίζει ?? οποιος την έχει πάρει ας μας πει για εμφάνιση συμπεριφορά και αν είναι ξεπετά η όχι
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Για εμένα τα αξίζει και με το παρά πάνω!!! Σχετικά διάβασε τις κριτικές που έχουμε καταθέσει και θα βγάλεις συμπέρασμα.

Είναι η καλύτερη σε όλα τις μακράν! Αν θέλεις να περάσεις πολύ όμορφα με κάποια τρανς και χωρίς να κλαίς τα γιούρο που θα δώσεις, η QUEEN ATHINA είναι η ΚΑΛΥΤΕΡΗ!!!
Την έχω επισκεφτεί τρείς φορές και δεν το έχω μετανειώσει καμία από τις τρείς στο παραμικρό!!!
Την συνηστώ ανεπιφύλακτα!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Για εμένα τα αξίζει και με το παρά πάνω!!! Σχετικά διάβασε τις κριτικές που έχουμε καταθέσει και θα βγάλεις συμπέρασμα.

Είναι η καλύτερη σε όλα τις μακράν! Αν θέλεις να περάσεις πολύ όμορφα με κάποια τρανς και χωρίς να κλαίς τα γιούρο που θα δώσεις, η QUEEN ATHINA είναι η ΚΑΛΥΤΕΡΗ!!!
Την έχω επισκεφτεί τρείς φορές και δεν το έχω μετανειώσει καμία από τις τρείς στο παραμικρό!!!
Την συνηστώ ανεπιφύλακτα!
:think:Τι σου έκανε?
:think:Σε υπνώτησε μήπως?
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
1.640
Πόντοι
266
QueenAthinaTrans sti THESSALONIKI

να γαμήσει κανένα Παόκι :grin:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
...και θαναι ντυμένη στα κόκκινα  :pipa3:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
μα το :fuck1: και το :s&m_2: είναι η σπεσιαλιτέ της Βασίλισας κύριε συνάδελφε
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
βάλε 4 πενηντάρικα γι νασαι μέσα  ;)
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
Παιδιά είναι Top Trans επαγγελματίας 100%!! Όμορφη, ψηλή με μεγάλα.....προσόντα και μπορεί ανεπιφύλακτα για όποιον γουστάρει να γίνει έκφυλη!!!  Είναι πεντακάθαρη...δεν υπάρχει περίπτωση να μην ρουφήξεις το ...μόριο της και από εκεί και πέρα επιλέγεις ή να την......  η να σε.....!!! Ότι κάνει το κάνει αισθησιακά!! Εγώ κόμπλαρα μόνο που την αντίκρυσα...είναι κορμάρα!!! Τα λέω για όποιον επιθυμεί με καθαρές κουβέντες γιατί τα χρηματάκια μας ειδικά αυτή την εποχή είναι χρήσιμα και θέλει προσοχή που και πως τα χαλάμε!!! Καλημέρα σας!!
 

marqano

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2012
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά τελικα τι γίνεται με την συγκεκριμένη απο άλλους διαβάζω ότι είναι η καλύτερη και από άλλους ότι δεν είναι τόσο καλή.... και στις φώτο στο ts dating φοράει συνέχεια γάντια και έχει σβησμένο το χέρι απο μια φώτο για ποιό λόγο  περιμένω να μ πείτε εντυπώσεις ίσως για την πιο καυτη;;; τράνς  (ένδιαφέρομαι να πάω για αυτο ρωτάω και δεν είνα εποχές να κλαίμε λεφτά)

Υ.Γ δεν είμαι τράνς γιατί κόβω να αρχίσετε να μου λέτε ότι είμαιτα λέωω για κάποιο σκοπό
 

brycen23

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
1
αν γουσταρεις ενεργητικη αυταρχικη τρανς ειναι η καλυτερη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom