Νέα

Αντιστροφή! Κάτι Νέο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
το ολο σκηνικο στο σαιτ, εχει στηθει στο ''πληρωνω και γαμαω''.

το παρον θρετ, αισιοδοξει οτι θα προκαλεσει ιστοριες που η κυρια εκανε το πρωτο βημα, η και το τελευταιο...και ειναι πολλες, πιστεψτε με.

αφηστε, λοιπον, την μοιρολατρια και την κακομοιρια και βγειτε να γαμησετε. σε ισιους ορους. θα εκπλαγειτε απο το αποτελεσμα.

υγ. ειμαι στη γερμανια. εχει μια εκθεση εδω που με ενδιαφερει. στο αεροπλανο, μιλφακι με κολαν, μποτιστα και γυαλι, οταν ηθρε στο business για να κατουρισει, εκοψε φατσες, βγαινοντας, εδεινε τηλεφωνα. σε 5 λεπτα, θα ειναι στο δωματιο. τσαμπα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
το ολο σκηνικο στο σαιτ, εχει στηθει στο ''πληρωνω και γαμαω''.

το παρον θρετ, αισιοδοξει οτι θα προκαλεσει ιστοριες που η κυρια εκανε το πρωτο βημα, η και το τελευταιο...και ειναι πολλες, πιστεψτε με.

αφηστε, λοιπον, την μοιρολατρια και την κακομοιρια και βγειτε να γαμησετε. σε ισιους ορους. θα εκπλαγειτε απο το αποτελεσμα.

υγ. ειμαι στη γερμανια. εχει μια εκθεση εδω που με ενδιαφερει. στο αεροπλανο, μιλφακι με κολαν, μποτιστα και γυαλι, οταν ηθρε στο business για να κατουρισει, εκοψε φατσες, βγαινοντας, εδεινε τηλεφωνα. σε 5 λεπτα, θα ειναι στο δωματιο. τσαμπα.
ρε δεν σου ειπα να μην πινεις γιατι λες μαλακιες?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
το ολο σκηνικο στο σαιτ, εχει στηθει στο ''πληρωνω και γαμαω''.

το παρον θρετ, αισιοδοξει οτι θα προκαλεσει ιστοριες που η κυρια εκανε το πρωτο βημα, η και το τελευταιο...και ειναι πολλες, πιστεψτε με.

αφηστε, λοιπον, την μοιρολατρια και την κακομοιρια και βγειτε να γαμησετε. σε ισιους ορους. θα εκπλαγειτε απο το αποτελεσμα.

υγ. ειμαι στη γερμανια. εχει μια εκθεση εδω που με ενδιαφερει. στο αεροπλανο, μιλφακι με κολαν, μποτιστα και γυαλι, οταν ηθρε στο business για να κατουρισει, εκοψε φατσες, βγαινοντας, εδεινε τηλεφωνα. σε 5 λεπτα, θα ειναι στο δωματιο. τσαμπα.
τρομερος τυπος :2funny:
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
3
Like
4.070
Πόντοι
736
Φαντάζεσαι πριν τον μπήξεις να σου ζητήσει πρώτα το δωράκι της  ;)
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
το ολο σκηνικο στο σαιτ, εχει στηθει στο ''πληρωνω και γαμαω''.

το παρον θρετ, αισιοδοξει οτι θα προκαλεσει ιστοριες που η κυρια εκανε το πρωτο βημα, η και το τελευταιο...και ειναι πολλες, πιστεψτε με.

αφηστε, λοιπον, την μοιρολατρια και την κακομοιρια και βγειτε να γαμησετε. σε ισιους ορους. θα εκπλαγειτε απο το αποτελεσμα.

υγ. ειμαι στη γερμανια. εχει μια εκθεση εδω που με ενδιαφερει. στο αεροπλανο, μιλφακι με κολαν, μποτιστα και γυαλι, οταν ηθρε στο business για να κατουρισει, εκοψε φατσες, βγαινοντας, εδεινε τηλεφωνα. σε 5 λεπτα, θα ειναι στο δωματιο. τσαμπα.

Ξέρουμε, ξέρουμε.

Ήταν και ο Duracell μαζί σου στην διπλανή θέση στο business.
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Αυτο το τελευταιο ( σε 5 λεπτα, θα ειναι στο δωματιο. τσαμπα.) τι το ηθελες Παιχτη μας χαλασες ολο το γλυκο !!
Γραψε αφου εχει ερθει !!!
Πρεπει να εισαι πολυ Τυπος που λενε και οι απο πανω για να γραφεις 5 λεπτα πριν γαμησεις !!

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Αυτο το τελευταιο ( σε 5 λεπτα, θα ειναι στο δωματιο. τσαμπα.) τι το ηθελες Παιχτη μας χαλασες ολο το γλυκο !!
Γραψε αφου εχει ερθει !!!
Πρεπει να εισαι πολυ Τυπος που λενε και οι απο πανω για να γραφεις 5 λεπτα πριν γαμησεις !!

ειμαι ο γερμανος ρεσεψιονιστ. μονος του την εβγαλε ολο το βραδυ.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
12.447
Ελα να τον βοηθησουμε για να μην χαθει μιας και πηγε στην Messe !!!!


 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366

Μανολος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γραψε αφου εχει ερθει !!!
Πρεπει να εισαι πολυ Τυπος που λενε και οι απο πανω για να γραφεις 5 λεπτα πριν γαμησεις !!
που να δεις εναν αλλον που γραφει παρεα με τη γκομενα στο δωματιο και σταματαει το πηδημα για να παιρνει ποζες .
μα τι λεω σταματαει το πηδημα; αφου δεν παει για το πηδημα . απλα παει για ρεκλαμα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Παντως επι μιση ωρα δεν ειχε ερθει σιγουρα γιατι ακομα εγραφε !!! :grin: :grin: :grin:

μπορει να ναι γρηγοροχυσακιας
gifedit2.gif
 

Επισκέπτης
που να δεις εναν αλλον που γραφει παρεα με τη γκομενα στο δωματιο και σταματαει το πηδημα για να παιρνει ποζες .
μα τι λεω σταματαει το πηδημα; αφου δεν παει για το πηδημα . απλα παει για ρεκλαμα  :2funny: :2funny: :2funny:
Που να δεις έναν άλλον που έφτιαξε κλώνο για να βγαλει την χολή του.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
το ολο σκηνικο στο σαιτ, εχει στηθει στο ''πληρωνω και γαμαω''.

το παρον θρετ, αισιοδοξει οτι θα προκαλεσει ιστοριες που η κυρια εκανε το πρωτο βημα, η και το τελευταιο...και ειναι πολλες, πιστεψτε με.

αφηστε, λοιπον, την μοιρολατρια και την κακομοιρια και βγειτε να γαμησετε. σε ισιους ορους. θα εκπλαγειτε απο το αποτελεσμα.

υγ. ειμαι στη γερμανια. εχει μια εκθεση εδω που με ενδιαφερει. στο αεροπλανο, μιλφακι με κολαν, μποτιστα και γυαλι, οταν ηθρε στο business για να κατουρισει, εκοψε φατσες, βγαινοντας, εδεινε τηλεφωνα. σε 5 λεπτα, θα ειναι στο δωματιο. τσαμπα.

Γιατί είπε κανείς ποτε εδω μέσα οτι δεν παίζουν και μουνιά στο τσάμπα?
Παραδειγμα τις μικρές 16-20 ποιος τις γαμάει? Σιγά μην θέλουν και φράγκα....
τοσους φιλους εχω που πηδανε και στο ετσι ε και? Απλα εγω εχω κανει τις επιλογες μου αυτη ειναι και η λεξη κλειδι...  ;)
Και τόσες άλλες ακομη και μεγαλύτερες που δεν θέλουν.


Τι σχεση εχει αυτο με εμάς??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν εχω δει κανεναν απο τους σωστους μπουρδελιάρηδες που οντως γαμάνε να βγεί και να παραπονεθεί οτι δεν του καθεται καποια
στο τσαμπα  ;) ;) ;)

Μην τα ξαναλέμε ο αγοραίος έρωτας ειναι θέμα επιλογής

Τουλαχιστον για μένα δεν ειναι λύση ανάγκης.  
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Εφόσον δεν ασχολούμεθα με τις έξω γκόμενες οσο ασχολούνται άλλοι και άλλοι
δεν θα ηταν παράλογο και άδικο να μας καθίσουν?

Σκέψου το και έτσι , όταν εγω λέω πως θα αφιερωνω καθε μερα   κανα 2ωρο - 3ωρο για τις γυναικες

και αυτο το τρωω στις πουτανες

ενω

ο άλλος ψηνει την γκομενα κανα 6ωρο ή βγαίνει βολτες στα πιο ιν μαγαζιά πχ.  :grin:


Εν κατακλειδι ο καθεις σε αυτη τη ζωη θα πάρει οτι του αξίζει και ότι θέρισε και τέλος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom