Νέα

Πόσο καιρό έχετε να γαμήσετε χωρίς λεφτά?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποσο καιρο εχετε να γαμησετε χορισ λεφτα?με καμακι?

  • 1 μερα

    Ψήφοι: 11 12,8%
  • 1 βδομαδα

    Ψήφοι: 6 7,0%
  • 1 μηνα

    Ψήφοι: 18 20,9%
  • 1 χρονο

    Ψήφοι: 23 26,7%
  • ποτε

    Ψήφοι: 28 32,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

Επισκέπτης
ποσο καιρο εχετε να γαμησετε χορισ λεφτα?με καμακι απλο?δεν πιανεται παντρεμενοσ με τη γυναικα του....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
ποσο καιρο εχετε να γαμησετε χορισ λεφτα?με καμακι απλο?δεν πιανεται παντρεμενοσ με τη γυναικα του....
Φιλε μου το ξερεις το σοφο ρητο :

"Το χωρις λεφτα ειναι πιο ακριβο ?"

Για να την ριξεις το κρεβατι, δεν θα βγειται εξω ? δεν θα κερασεις φαγητο? μετα ποτακι ?
Που να πεσει και κάποιο δωράκι.......

Αν λοιπον το καλοσκεφτεις "χωρις λεφτα" γάμησες?
Τα λεφτα ειναι μεσα ατο παιχνιδι. Ειδικα σε ηλικίες ανω των 25.
Απλα ο παραληπτης των χρηματων ειναι διαφορετικος.......

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
753
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
4.165
Φιλε μου το ξερεις το σοφο ρητο :

"Το χωρις λεφτα ειναι πιο ακριβο ?"

Για να την ριξεις το κρεβατι, δεν θα βγειται εξω ? δεν θα κερασεις φαγητο? μετα ποτακι ?
Που να πεσει και κάποιο δωράκι.......

Αν λοιπον το καλοσκεφτεις "χωρις λεφτα" γάμησες?
Τα λεφτα ειναι μεσα ατο παιχνιδι. Ειδικα σε ηλικίες ανω των 25.
Απλα ο παραληπτης των χρηματων ειναι διαφορετικος.......

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
υπαρχει και η αλλη περιπτωση,
να ξοδεψεις για εξοδους και να μη γαμησεις  :headbang:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Αν καποιος ειναι στουντιακιας εχει το πλεονεκτημα οτι την πεφτει και αν δεν κατσει δεν αγχωνεται γιατι εχει την εναλλακτικη του στουντιο. Απο την αλλη εχει συνηθισει το μ..νι στο πιατο και βαριεται να πολυασχολειται και να πολιορκει μια γκομενα αν θα του κατσει... Ασε που δεν θα ειναι τοσο εκπαιδευμενη στο σεξ. :headbang:
 

Επισκέπτης
ποσο καιρο εχετε να γαμησετε χορισ λεφτα?με καμακι απλο?δεν πιανεται παντρεμενοσ με τη γυναικα του....
τυπε δεν θυμαμαι ποσο καιρο εχω να κανω το οτιδηποτε χωρις λευτα
προσεχε αυτο που λενε: εισωδος δωρεαν εξοδος :birdman:
 

billybomb

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
2 χρονια ! Και για τις εξοδους μισα μισα!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Σχεδόν δεν υπάρχει γαμήσι χωρίς καθόλου λεφτά...πολύ σπάνιο...δεν θα κεράσεις δηλαδή ούτε μία μπίρα...δεν θα την πάρεις ούτε ένα τηλέφωνο...πάλι θα ξοδέψεις κάτι δεν μπορεί...Εκτός και αν εννοείς σεξ επι χρήμασι...Τότε από την Κυριακή....
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.057
Γιατι δεν ρωτας ποσο καιρο εχετε να γαμησετε ΜΕ λεφτα ?
Πιο σπανιο ειναι πλεον με τα ξεκωλλα που κυκλοφορουν εξω ...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Γιατι δεν ρωτας ποσο καιρο εχετε να γαμησετε ΜΕ λεφτα ?
Πιο σπανιο ειναι πλεον με τα ξεκωλλα που κυκλοφορουν εξω ...
Οντως, αλλα ολο και το κατι τις θα σου φυγει απο την τσεπη..........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Εγω ψηφισα....






Την τελευταια επιλογη βεβαιως...!!! :grin: :grin:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
ποσο καιρο εχετε να γαμησετε χορισ λεφτα?με καμακι απλο?δεν πιανεται παντρεμενοσ με τη γυναικα του....

3η λυκειου ημουν με παρεα το μεσημερι,γνωριζω ωραιοτατη κοπελα ενω ειμαστε για καφε(αυτη ηρθε με το γκομενο της :2funny: ) και το βραδυ σπιτι της να πηδιομαστε...τα λεφτα που ειχα χαλασει ηταν για τον καφε μου... ομως μετα που τα φτιαξαμε ολο και κανα δωρακι της επαιρνα πχ για τα γενεθλια η για κανα σινεμα...''τζαμπα'' ηταν μονο το πρωτο πηδημα...

αλλη περιπτωση παρομοια,γνωριζω παλι μεσω παρεας μια η οποια ηταν ξεκωλιαρα και το ιδιο βραδυ που τη γνωρισα πηγαμε σε μια οικοδομη για τα περαιτερω...''τζαμπα'' εντελως το πηδημα (συνεχεια δε δοθηκε)

εκτοτε με οποια και να γινοταν σκηνικο ολο και κατι θα κερναγα(πρωτη φορα εξω πχ, κανα δωρακι ετσι για τους τυπους που λεμε) ...

τελευταια φορα που πηδηξα μη εργαζομενη ηταν πριν κανα 2βδομαδο αλλα μου ρθε 27 ευρω(το σπεσιαλ δωματιο) για 3 ωρες...οποτε παλι πληρωσα...

τζαμπα γαμησι ειναι σπανιο ...εντελως τζαμπα λεμε ομως...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
3η λυκειου ημουν με παρεα το μεσημερι,γνωριζω ωραιοτατη κοπελα ενω ειμαστε για καφε(αυτη ηρθε με το γκομενο της :2funny: ) και το βραδυ σπιτι της να πηδιομαστε...τα λεφτα που ειχα χαλασει ηταν για τον καφε μου... ομως μετα που τα φτιαξαμε ολο και κανα δωρακι της επαιρνα πχ για τα γενεθλια η για κανα σινεμα...''τζαμπα'' ηταν μονο το πρωτο πηδημα...

αλλη περιπτωση παρομοια,γνωριζω παλι μεσω παρεας μια η οποια ηταν ξεκωλιαρα και το ιδιο βραδυ που τη γνωρισα πηγαμε σε μια οικοδομη για τα περαιτερω...''τζαμπα'' εντελως το πηδημα (συνεχεια δε δοθηκε)

εκτοτε με οποια και να γινοταν σκηνικο ολο και κατι θα κερναγα(πρωτη φορα εξω πχ, κανα δωρακι ετσι για τους τυπους που λεμε) ...

τελευταια φορα που πηδηξα μη εργαζομενη ηταν πριν κανα 2βδομαδο αλλα μου ρθε 27 ευρω(το σπεσιαλ δωματιο) για 3 ωρες...οποτε παλι πληρωσα...

τζαμπα γαμησι ειναι σπανιο ...εντελως τζαμπα λεμε ομως...

Ελα ρε ...το ξενοδοχειο ειναι στη κατηγορια  παγια εξοδα...Δεν πιανεται
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ρε τυποι.... μονο τα δικα της λεμε. Να πληρωνεις....

Αλλωστε και μονος σου αν εισαι μετα το γαμησι στο στουντιο δεν θα βγεις για καμια μπυρα?

Η μεχρι το στουντιο που θα πας δεν θα πας με αμαξι? δεν θα χαλασεις και εκει βενζινη?

τι τα βαζετε ολα μεσα.... μονο τα δικα της οσα ειναι... (αντε και καμια ταριφια)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom