Νέα

Μία μέρα το στόμα μίας γκομενάς μου μύριζε χυσίλα και της το είπα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γύρισε από τη δουλειά και το στόμα της μύριζε χυσίλα

  • Έκανε τσιμπούκι πριν έρθει σπίτι

    Ψήφοι: 149 74,1%
  • Καμμιά φορά το στόμα μυρίζει (σαν) χυσίλα για άλλους λόγους

    Ψήφοι: 52 25,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    201

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.427
Πόντοι
3.296
Κάποτε είχα μια γκόμενα που πηδούσα και μια φορά που φιληθήκαμε μου άφησε μια essence καποτίλας με γεύση φρούτα του δάσους.

Δε τη χώρισα γιατί έκανε γαμώ τα γαμήσια εννοείται.

Απλά πήγα και αγόρασα καπότες με ποικιλία γεύσεων να μη βαρεθεί η κοπέλα.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.727
Like
29.238
Πόντοι
6.056
Αυτά είναι τα σωστά Κυριακάτικα θέματα ρε τύποι
Τυπε δεν ανοίγουν τωρα πια σωστα κυριακάτικα θέματα όπως παλια.
Προτείνω να ξεθάψουμε τα παλια κυριακάτικα μπας και αναζωογονηθεί το site.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ωχου μωρε, με αυτο το αγχος θα ζουμε? Κι εμεις εχουμε πηδηξει καποιες και πηγαν χυμενες μετα στον δικο τους. Δανεικά ειναι αυτα. Εμεις να ειμαστε καλα.
εγω καποτε γαμουσα μια και την επερνε ο γκομενος της συνεχεια στο κινητο...και η πουτανα δεν το εκλεινε η να το βαλει εστω αθορυβο ρε παιδι μ...οχι μ λεει αστον γαμησε τον..(ερε μαγκα λεω μεσα μου,τιν τουτες ρε)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Γεωργούλη όχι παπακαλιάτη γράψε λάθος
Γεωργούλη όχι παπακαλιάτη γράψε λάθος
Χαχαχα ναι :2funny: Άλλα έχανα πολλές ώρες από τη ζωή μου στο twitter και έφυγα.


Screen Shot 2021-04-11 at 17.51.08.png
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Σε πόσους θα έχει συμβεί αυτό και δεν έχουν πάρει χαμπάρι.....γαμησέ τα...

Γενικά η δουλειά είναι πονεμένη ιστορία. Όλοι ξέρουμε τύπισσες στη δουλειά, παντρεμένες ή μη που έχουν κάποιον να της πιπώνει στο αμάξι μετά τη δουλειά λίγο πριν πάνε στο μαλάκα στο σπίτι. Αν είσαι βέβαια αυτός που την πιπώνει πριν πάει σπίτι....όλα καλά.
100%
 

studio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
93
Like
103
Πόντοι
0
εγω καποτε γαμουσα μια και την επερνε ο γκομενος της συνεχεια στο κινητο...και η πουτανα δεν το εκλεινε η να το βαλει εστω αθορυβο ρε παιδι μ...οχι μ λεει αστον γαμησε τον..(ερε μαγκα λεω μεσα μου,τιν τουτες ρε)
Την έφτιαχνε φαίνεται να το ακούει.
 

studio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
93
Like
103
Πόντοι
0
Τυπε δεν ανοίγουν τωρα πια σωστα κυριακάτικα θέματα όπως παλια.
Προτείνω να ξεθάψουμε τα παλια κυριακάτικα μπας και αναζωογονηθεί το site.
Να ανοίξει ένα θέμα αναδρομή στα cult θέματα!
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
433
Like
660
Πόντοι
81
και εμενα μου εχει τυχει αυτο που λεει ο φιλος με μια κοπελα απο τη βουλα ονοματι ελενα. Μετα απο λιγο χρονικο διαστημα εγινα καπνος.Μυριζε χυσιλα το στομα της και αφου υποπτευτηκα οτι κατι συμβαινει σταματησα να τη φιλαω στο στομα κανοντας μονο τα υπολοιπα.Βεβαια ειχα και αλλες ενδειξεις οτι κατι συνεβαινε πχ μερικες φορες που της ειπα να μου δειξει το κινητο της με τα μηνυματα φρικαρε.Φανταζομαι θα της εστελναν διαφοροι προστυχα μηνυματα που δεν ηθελε να δω γιατι καλοπερνουσε και μαζι μου η αληθεια ειναι στο κρεβατι.Καλα ηταν για οσο κρατησε μιας και δεν την εβλεπα σοβαρα ποσο μαλλον εκεινη. Ισως να θυμιζει κατι σε καποιον αυτη η περιπτωση γιατι εβγαινε και με πολλους γενικα αυτη εμαθα αργοτερα.Δεν θα απεκλεια μαλιστα να ειχε βγει και με καποιον ή καποιους εδω μεσα γιατι ο κοσμος ειναι μικρος τελικα.Ισως να θυμιζει κατι το ονομα και η περιοχη.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.427
Πόντοι
3.296
Να ορίσουμε την οσμή/μυρωδιά της χυσίλας τύποι μου;
Έχει οσμή ασπραδιού αυγού τύποι μου
Όταν προέρχεται από βρωμόπουτσα μπορεί να μυρίζει σα χαλασμένα αυγά ή από αγρότη ίσως και λίγο τυρίλα/γιαουρτίλα
 

Pagnostos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
10
Like
19
Πόντοι
0
Γενικα το στοματικό προσφέρεται για τις "ξεπέτες". ΟΙ γυνάικες προτιμού το "κανονικό" σεξ αλλα άμ θεωρούν ότι αυτό σε ευχαριστεί κάνουν μια ξεπέτα στα γρήγορα.
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.282
Like
4.956
Πόντοι
456
Ωραίο θεμα ηταν αυτό όντως. Δυστυχως εκεινη την περιοδο δουλευα εξωτερικο και ειχα σταματησει να διαβαζω bou.

Kι εμενα μου εχει συμβει με μια καργιολα πολύυυ παλια.Ειναι δεδομενο οτι με κερατωνε , οπως ειναι δεδομενο οτι την κερατωνα κι εγω και στο τελος την σκουπιδιασα τοσο που εφτασε να κανει αποπειρα αυτοκτονιας (απ'τα Λιντλ ). Αισθανομαι αιωνια ευγνωμοσυνη βεβαια γιατι μου εμαθε πως πρεπει να φερομαι στις γυναικες. Πριν απ αυτην ημουν εντελως white knight αγαπουλης.

Απο τότε μεχρι τώρα εχουν αλλάξει πολλά όμως , τότε δεν υπήρχε ούτε το γκουγκλ. Σήμερα υπάρχουν ανιχνευτές σπερματος (semen detectors) σε τσαμπα τιμές που λύνουν το πρόβλημα σε 5'. Ειδικά σε παντρεμένους σώζουν ζωές και περιουσίες. Θα ηταν χρήσιμο πάντως να το δοκιμάσει κάποιος αν του ξανασυμβει για να λυσουμε την απορία αν προκειται οντως για σπερμα ή για κακοσμία. Εμενα τοσα χρονια και 30+ γκομενες μετά δεν μου εχει ξανατυχει παντως.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Αγαπητέ μου, δεν θέλω να περιαυτολογώ, άλλα το νήμα "Εσάνς Κωλίλας" - και το συγκεκριμένο τα δημιούργησα εγώ σε στιγμές μεγάλης ποιητικής διάθεσης. Και τότε δεχόμουν την χλεύη και την ειρωνεία μέχρι που έφτασα σε σημείο να διαγραφώ ως αντιφρονούντας. Τώρα όμως αναγνωρίζεται επιτέλους η διαχρονικότητα τους.
θυμησε μου απο ποια ταινια ειναι η φωτο προφιλ σου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom