Νέα

Μία μέρα το στόμα μίας γκομενάς μου μύριζε χυσίλα και της το είπα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γύρισε από τη δουλειά και το στόμα της μύριζε χυσίλα

  • Έκανε τσιμπούκι πριν έρθει σπίτι

    Ψήφοι: 149 74,1%
  • Καμμιά φορά το στόμα μυρίζει (σαν) χυσίλα για άλλους λόγους

    Ψήφοι: 52 25,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    201

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Έγινε της πουτάνας, μόλις είχε επιστρέψει από τη δουλειά (εργαζόταν σε εταιρία με πολλά άτομα στον ίδιο χώρο). Χτυπιόταν ότι για πολλούς λόγους μπορεί ένα στόμα ή η ανάσα να μυρίζει (σαν) χυσίλα και γενικά εκείνη την ημέρα έγινε τρομερός καυγάς. Η αποψή μου για τις γυναίκες είναι ότι όλες πιπώνουν/γαμιούνται στις δουλειές τους και γενικά όπου βρουν την ευκαιρία, οπότε δεν επέμεινα πολύ, ούτε βέβαια ασχολήθηκα περισσότερο. Θα έπαιρνε έτσι και αλλιώς τον πούλο μερικές ημέρες αργότερα...

Σέρλοκ Χολμς της πούτσας  :S
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
παλι καλα που μυριζε χυσιλα για φαντασου να ειχε κανει κανα γλυφοκωλι πως θα μυριζε!!!
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
σε μερικούς από εδώ που γράφουν τις γνωστές μαλακίες σας λέω ότι είμαι 45 χρονών και πιθανά έχω την ηλικία του πατέρα σας, τα υπόλοιπα φανταστείτε τα μόνοι σας. Οι σχέσεις δεν είναι καλαμπούρι! Όσο και αν οι γκόμενες το έχουν χάσει και γαμιούνται σαν να μην υπάρχει αύριο, οι σχέσεις χρειάζονται και πρέπει μοιραζόμενοι τις καλές ή κακές εμπειρίες μας να προχωράμε
Τύπε πες καλύτερα να μην εμπιστεύονται καμμία γυναίκα,γιατί είναι πολύ καλές ηθοποιοί. Και στις σχέσεις τους δίνουν ρεσίταλ ερμηνείας στο ψέμα.
"Είναι κακό στην άμμο να χτίζεις παλάτια.. "
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Χάλια μαύρα.
Θυμάμαι κάνα χρόνο πριν ήμουνα με ένα φίλο σε μια καφετέρια και έσκασε μια γνωστή του και βρομούσε ψωλόχυμα,ευτυχώς δεν κάθισε.
Αυτή θα το είχε συνηθίσει αλλά στους έξω έσπαγε μύτες από κοντά και φαινότανε συμπαθητική κοπελίτσα απ'έξω .
Μου θύμισε κάτι απομακρυσμένες σκοπιές από το στρατό που από το ψωλοχύσιμο που είχαν φάει δεν τις πλησίαζες.
Ο φίλος δεν είπε τίποτα αν και από τα μάτια του έβλεπα τον προβληματισμό του.
Φαντάσου να έχεις παντρευτεί μια τέτοια...και να έχεις και παιδιά ...
:2on1: :pipa2: :pipa3: :pipa1:
 

Επισκέπτης
Ολοι θελετε να τα καταπινουν οι γκομενες σσς. Και μετα τις στελνετε στον κοσμο να μιλανε.
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
εδω κολλαει τελεια :
ΕΣΑΝΣ ΚΩΛΙΛΑΣ.... θεεικη ατακα :) :) :)
Αγαπητέ μου, δεν θέλω να περιαυτολογώ, άλλα το νήμα "Εσάνς Κωλίλας" - και το συγκεκριμένο τα δημιούργησα εγώ σε στιγμές μεγάλης ποιητικής διάθεσης. Και τότε δεχόμουν την χλεύη και την ειρωνεία μέχρι που έφτασα σε σημείο να διαγραφώ ως αντιφρονούντας. Τώρα όμως αναγνωρίζεται επιτέλους η διαχρονικότητα τους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.276
Κριτικές
7
Like
3.440
Πόντοι
736
Εχω θα τη σουταρα επειδη ηρθε αβουρτιστη ...!
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.190
Κριτικές
60
Like
20.148
Πόντοι
14.936
Χάλια μαύρα.
Θυμάμαι κάνα χρόνο πριν ήμουνα με ένα φίλο σε μια καφετέρια και έσκασε μια γνωστή του και βρομούσε ψωλόχυμα,ευτυχώς δεν κάθισε.
Αυτή θα το είχε συνηθίσει αλλά στους έξω έσπαγε μύτες από κοντά και φαινότανε συμπαθητική κοπελίτσα απ'έξω .
Μου θύμισε κάτι απομακρυσμένες σκοπιές από το στρατό που από το ψωλοχύσιμο που είχαν φάει δεν τις πλησίαζες.
Ο φίλος δεν είπε τίποτα αν και από τα μάτια του έβλεπα τον προβληματισμό του.
Φαντάσου να έχεις παντρευτεί μια τέτοια...και να έχεις και παιδιά ...
:2on1: :pipa2: :pipa3: :pipa1:
που να την εχεις κουμπαρα.εμενα ρωτα τι τραβαω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom