Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 994K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
362
Κριτικές
16
Like
881
Πόντοι
371
Διαβάζω ότι στο Σ108 παίζει μια καινούργια κοπέλα, η Λίνα.
Γνωρίζετε αν είναι η Λίνα που εργάστηκε τον Δεκέμβριο στο Λαγουμιτζή ?
Ναι είναι η ίδια , με αλλαγή εντονότερη προς το ξανθό στα μαλλιά της. χαρακτηριστικό το τατουάζ στο πόδι.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.506
Κριτικές
21
Like
10.047
Πόντοι
3.346
Θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει σε π.μ. το τηλέφωνο του μαγαζιού?
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
επισκεψη στο ιδρυμα μετα απο πολυ καιρο και συνεδρια με Ναταλια.

με δυο λογια ηταν μια αποτυχημενη συναντηση.
το κοριτσι για δικους της λογους δεν εχει τα φοντα για αυτο που θελει να προσφερει. ειναι πολυ μικροβιοφοβικη,δεν εχει νομιζω τη θεληση να κανει αυτο που κανει και γνωμη μου ειναι οτι καλυτερα να σταματησει να το κανει.
εχω γραψει δυο λογια σε κριτικη που αναμενει εγκριση.
ευτυχειτε. :hi:
Να δηλώσω εξαρχής ότι δεν έχω πάει στο μαγαζί από αρχές Νοεμβρίου 2020. Επίσης, δεν έχω πάει σε κανένα στούντιο.

Συμφορουμίτη petergsp, δεν γνωριζόμαστε, αλλά έχω διαβάσει τα ποστ και τις κριτικές σου και θεωρώ ότι είσαι αξιόπιστος.

Σχετικά με αυτά που λες, εγώ βλέπω 2 πράγματα: Δηλαδή, νομίζω ότι έχεις δίκιο να λες ότι 1) εάν κάποια δεν κάνει για τη δουλειά να μην έλθει καθόλου, και 2) εάν κάποια κάνει μεν για τη δουλειά, αλλά φοβάται τα μικρόβια, καλύτερα να μην έλθει.

Και προσθέτω εγώ: εάν κάποια ΚΑΝΕΙ για τη δουλειά, τη ΘΕΛΟΥΜΕ. Και εάν ΦΟΒΑΤΑΙ τώρα, το ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ και δεν πειράζει, ας ΜΗΝ έλθει ΤΩΡΑ. Ας έλθει όταν ΛΗΞΕΙ η ιστορία με τον ιό.

Εάν όμως κάποια άλλη δοκιμαστεί και ΔΕΝ κάνει για τη δουλειά, τότε ευχαριστούμε πολύ αλλά ΔΕΝ θα πάρουμε.

Όμως, υπάρχει και η τρίτη περίπτωση: κάποια 100% να ΚΑΝΕΙ μεν για τη δουλειά (δεν εννοώ την ατυχία σου), αλλά να κάνει ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ πρόγραμμα επειδή ΦΟΒΑΤΑΙ. Είναι ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ και ΛΟΓΙΚΟ να φοβούνται και να θέλουν να προφυλαχτούν. Πάνε στη δουλειά από ΑΝΑΓΚΗ. Αναλογίζομαι δηλαδή την οικονομική και υγειονομική κατάσταση…. !!!!!
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.419
Κριτικές
14
Like
3.456
Πόντοι
4.895
Σημερινό πέρασμα κατά τις 3. Χαμός και όλες πιασμένες... Αποχώρησα για άλλο μαγαζί που έκλεισα κορασίδα όσο ήμουν στην αναμονή καθότι μυρίστηκα την πίεση. Όταν βλέπεις πολύ δουλειά, τα κορίτσια κουρασμένα και καλύτερα να την κάνεις άν έχεις επιλογές.
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Σημερινό πέρασμα κατά τις 3. Χαμός και όλες πιασμένες... Αποχώρησα για άλλο μαγαζί που έκλεισα κορασίδα όσο ήμουν στην αναμονή καθότι μυρίστηκα την πίεση. Όταν βλέπεις πολύ δουλειά, τα κορίτσια κουρασμένα και καλύτερα να την κάνεις άν έχεις επιλογές.
Μήπως γνωρίζεις ποια κορίτσια ήταν στο πόστο ?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
190
Like
48.844
Πόντοι
41.443
Να δηλώσω εξαρχής ότι δεν έχω πάει στο μαγαζί από αρχές Νοεμβρίου 2020. Επίσης, δεν έχω πάει σε κανένα στούντιο.

Συμφορουμίτη petergsp, δεν γνωριζόμαστε, αλλά έχω διαβάσει τα ποστ και τις κριτικές σου και θεωρώ ότι είσαι αξιόπιστος.

Σχετικά με αυτά που λες, εγώ βλέπω 2 πράγματα: Δηλαδή, νομίζω ότι έχεις δίκιο να λες ότι 1) εάν κάποια δεν κάνει για τη δουλειά να μην έλθει καθόλου, και 2) εάν κάποια κάνει μεν για τη δουλειά, αλλά φοβάται τα μικρόβια, καλύτερα να μην έλθει.

Και προσθέτω εγώ: εάν κάποια ΚΑΝΕΙ για τη δουλειά, τη ΘΕΛΟΥΜΕ. Και εάν ΦΟΒΑΤΑΙ τώρα, το ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ και δεν πειράζει, ας ΜΗΝ έλθει ΤΩΡΑ. Ας έλθει όταν ΛΗΞΕΙ η ιστορία με τον ιό.

Εάν όμως κάποια άλλη δοκιμαστεί και ΔΕΝ κάνει για τη δουλειά, τότε ευχαριστούμε πολύ αλλά ΔΕΝ θα πάρουμε.

Όμως, υπάρχει και η τρίτη περίπτωση: κάποια 100% να ΚΑΝΕΙ μεν για τη δουλειά (δεν εννοώ την ατυχία σου), αλλά να κάνει ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ πρόγραμμα επειδή ΦΟΒΑΤΑΙ. Είναι ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ και ΛΟΓΙΚΟ να φοβούνται και να θέλουν να προφυλαχτούν. Πάνε στη δουλειά από ΑΝΑΓΚΗ. Αναλογίζομαι δηλαδή την οικονομική και υγειονομική κατάσταση…. !!!
Να δηλώσω εξαρχής ότι δεν έχω πάει στο μαγαζί από αρχές Νοεμβρίου 2020. Επίσης, δεν έχω πάει σε κανένα στούντιο.

Συμφορουμίτη petergsp, δεν γνωριζόμαστε, αλλά έχω διαβάσει τα ποστ και τις κριτικές σου και θεωρώ ότι είσαι αξιόπιστος.

Σχετικά με αυτά που λες, εγώ βλέπω 2 πράγματα: Δηλαδή, νομίζω ότι έχεις δίκιο να λες ότι 1) εάν κάποια δεν κάνει για τη δουλειά να μην έλθει καθόλου, και 2) εάν κάποια κάνει μεν για τη δουλειά, αλλά φοβάται τα μικρόβια, καλύτερα να μην έλθει.

Και προσθέτω εγώ: εάν κάποια ΚΑΝΕΙ για τη δουλειά, τη ΘΕΛΟΥΜΕ. Και εάν ΦΟΒΑΤΑΙ τώρα, το ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ και δεν πειράζει, ας ΜΗΝ έλθει ΤΩΡΑ. Ας έλθει όταν ΛΗΞΕΙ η ιστορία με τον ιό.

Εάν όμως κάποια άλλη δοκιμαστεί και ΔΕΝ κάνει για τη δουλειά, τότε ευχαριστούμε πολύ αλλά ΔΕΝ θα πάρουμε.

Όμως, υπάρχει και η τρίτη περίπτωση: κάποια 100% να ΚΑΝΕΙ μεν για τη δουλειά (δεν εννοώ την ατυχία σου), αλλά να κάνει ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ πρόγραμμα επειδή ΦΟΒΑΤΑΙ. Είναι ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ και ΛΟΓΙΚΟ να φοβούνται και να θέλουν να προφυλαχτούν. Πάνε στη δουλειά από ΑΝΑΓΚΗ. Αναλογίζομαι δηλαδή την οικονομική και υγειονομική κατάσταση…. !!!!

Να δηλώσω εξαρχής ότι δεν έχω πάει στο μαγαζί από αρχές Νοεμβρίου 2020. Επίσης, δεν έχω πάει σε κανένα στούντιο.

Συμφορουμίτη petergsp, δεν γνωριζόμαστε, αλλά έχω διαβάσει τα ποστ και τις κριτικές σου και θεωρώ ότι είσαι αξιόπιστος.

Σχετικά με αυτά που λες, εγώ βλέπω 2 πράγματα: Δηλαδή, νομίζω ότι έχεις δίκιο να λες ότι 1) εάν κάποια δεν κάνει για τη δουλειά να μην έλθει καθόλου, και 2) εάν κάποια κάνει μεν για τη δουλειά, αλλά φοβάται τα μικρόβια, καλύτερα να μην έλθει.

Και προσθέτω εγώ: εάν κάποια ΚΑΝΕΙ για τη δουλειά, τη ΘΕΛΟΥΜΕ. Και εάν ΦΟΒΑΤΑΙ τώρα, το ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ και δεν πειράζει, ας ΜΗΝ έλθει ΤΩΡΑ. Ας έλθει όταν ΛΗΞΕΙ η ιστορία με τον ιό.

Εάν όμως κάποια άλλη δοκιμαστεί και ΔΕΝ κάνει για τη δουλειά, τότε ευχαριστούμε πολύ αλλά ΔΕΝ θα πάρουμε.

Όμως, υπάρχει και η τρίτη περίπτωση: κάποια 100% να ΚΑΝΕΙ μεν για τη δουλειά (δεν εννοώ την ατυχία σου), αλλά να κάνει ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ πρόγραμμα επειδή ΦΟΒΑΤΑΙ. Είναι ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ και ΛΟΓΙΚΟ να φοβούνται και να θέλουν να προφυλαχτούν. Πάνε στη δουλειά από ΑΝΑΓΚΗ. Αναλογίζομαι δηλαδή την οικονομική και υγειονομική κατάσταση…. !!!!!
φιλε μου δεν διαφωνουμε σε τιποτα.
εγω απλα εγραψα αυτα που εγραψα για την κοπελλα στην κριτικη μου και εδω στο φορουμ,βασιζομενος μονο και μονο στο σερβις που ελαβα.
δεν ειχα σκοπο ουτε να την θαψω,ουτε να την εκδικηθω,ουτε τιποτα απο ολα αυτα.
απλα ανεφερα τη γνωμη μου.
οι κριτικες για μενα ειναι προς ενημερωση οσων ενδιαφερονται να τις διαβασουν
και για τα κοριτσια -για οσες τις διαβαζουν και τις θεωρουν αξιοπιστες και σοβαρες- ειναι για τυχον βελτιωση των υπηρεσιων τους,εφοσον το επιθυμουν.
αλλωστε οπως μου ειπε και η ιδια,φοβαται τον ανταγωνισμο εκει μεσα.
δεν φτανει ομως να τον φοβασαι. πρεπει και να προσπαθεις να τον φτασεις ή αν μπορεις και θελεις και να τον ξεπερασεις.
η Ναταλια εμενα δυστυχως δεν μου εδωσε τετοια εντυπωση. μακαρι στο μελλον να διαψευστω.
τωρα για το αν φοβαται ή οχι και κανει αποστειρωμενο προγραμμα,αυτο ισχυει για ολους μας και ολοι μας αναλαμβανουμε το ρισκο που μας αναλογει.
αυτο ομως ισχυει για ολο το πακετο του σερβις μιας κοπελλας.
δηλαδη θελω να πω,πως οταν εισαι μεσα σε ενα δωματιο με εναν ξενο και δεν προσφερεις καποια πραγματα,επειδη νομιζεις οτι θα παθεις κατι, ξεροντας ομως οτι μονο και μονο με τον αερα που αναπνεεις,μπορει να γινει το οτιδηποτε. ειναι λιγο σε αντιδιαστολη αυτα. καπου δεν συμβαδιζουν.
ειναι μεγαλη συζητηση ομως αυτη.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
Mια γνωμη κ απ εμενα.. που δοκμασα προσφατα την Ναταλια...
η οποια ειναι η νεαρα που ηταν στην Πατησιων...131..:wink:
Οντως κανει αποστειρομενο προγραμα.. συμφωνω με petergsp..
κ ειναι περιεργο οταν 2 ανθρωποι..κανουν τοοοσα πραγματα... (πιπες..σεξ...κλπ..) να νομιζεις ο ενας.. οτι επειδη κανει μπουκοματα με betadin καθε 3 λεπτα.. οτι ειναι ασφαλεις!!!
Παρολα αυτα.. εγω σεβομαι το γεγονος οτι μ ειπε οτι εγινε προσφατα μανουλα.... οποτε κ για αυτο ο φοβος...!
 

e40s

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
18
Κριτικές
3
Like
99
Πόντοι
0
αφου εφυγε λειλα κ μαιρη που εκαναν φουλ, ποιες τωρα κανουν φουλ αν ξερει καποιος
 
  • Like
Αντιδράσεις: nick9x

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.419
Κριτικές
14
Like
3.456
Πόντοι
4.895
Μήπως γνωρίζεις ποια κορίτσια ήταν στο πόστο ?
αν και δεν μου παρουσιάστηκαν (αφού ήταν στα δωμάτια όπως είπα)...
Στο προφορικό από υποδοχή ήταν Ναταλία, Κάτια, Ρίτα (εν αναμονή) .... δεν θυμάμαι αλλά θα επανέλθω... Συνολικά γύρω στις 5
 

akistrb

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
99
Πόντοι
0
Απο οτι βλέω το κατάστημα εχει πολυ κινηση ...προβλεπεται σε λιγο να παιρνει χαρτακι ο λαος για σειρά ...
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.376
Κριτικές
31
Like
2.324
Πόντοι
4.655
Το Σαββατο το μεσημερι που περασα δουλευαν 4 η 5 νομιζω συνολικα..Η Κατια ηταν φυσικα σε δωματιο και σαλοναρισαν Βαλερια,Ελλη και αλλη μια αδιαφορη γεματουλα..
Πηρα Βαλερια γιατι τα επιπλεον κιλα δεν τα μπορω..45αρα απο Ρωσια που αφου εβγαλε την ρομπα φανηκε μια καποια κοιλιτσα,1,5αρι στηθος και γενικα αγυμναστη..Καλη στο σοσιαλ αλλα ψιλοβαριοταν αν κ μου ειπε απο μονη της οτι ενιωθε λιγο κουρασμενη(δεν ξερω αν ηταν απο την πολλη δουλεια η οχι)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.302
Κριτικές
18
Like
16.459
Πόντοι
4.546
Ρε τρισμέγιστοι μύστες, αφήστε να γνωρίσουμε και καμιά άλλη, κλεισμένη λέει η Μαρίνα με τις ώρες και τις ημέρες, δεν υπάρχει περίπτωση χωρίς ραντεβού προ ημερών. Έλεος! Όχι ότι δεν πέρασα υπέροχα με την Μάρτα σήμερα, μάλλον έχουμε καλή χημεία.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Ρε τρισμέγιστοι μύστες, αφήστε να γνωρίσουμε και καμιά άλλη, κλεισμένη λέει η Μαρίνα με τις ώρες και τις ημέρες, δεν υπάρχει περίπτωση χωρίς ραντεβού προ ημερών. Έλεος! Όχι ότι δεν πέρασα υπέροχα με την Μάρτα σήμερα, μάλλον έχουμε καλή χημεία.
γιατί η μαρίνα επέστρεψε??
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.302
Κριτικές
18
Like
16.459
Πόντοι
4.546
γιατί η μαρίνα επέστρεψε??
Δεν την ξέρω καν, το όνομά της μου είπανε ότι δουλεύει, είχε λέει να δουλέψει μήνες, αλλά χωρίς ραντεβού δεν υπάρχει περίπτωση από ότι κατάλαβα.
Απλά άκουσα ένα καινούργιο όνομα(για εμένα) και ρώτησα αν είναι διαθέσιμη.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Έχεις πάρει Έλλη παίκτη ?
Την είδα στο διάδρομο και μαναψε όταν μου είπε να ξαναμπώ στο δωμάτιο για να μην δω τον συναγωνιστή που ήταν μαζί της ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom