Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 280 άτομα (34 μέλη και 246 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
στο Ισραήλ για να φτάσουν εκεί εμβολιαζαν παντού, και εκτός συστήματος υγείας, σε φαρμακεία , σε ιδιώτες γιατρούς, ακόμα και σε εμπορικά κέντρα, εδώ το κράτος ελεγχει τους εμβολιασμούς, μέσω του ΕΣΥ , και το αποτέλεσμα είναι αυτό που βλεπουμε
Επισης ο λαός ήταν θετικός στο να εμβολιαστεί !! Ακούγονται τρέλα σενάρια μέχρι πως μόνο η εμβολιασμένοι το καλοκαίρι θα βγαίνουν εκτός της περιοχής τους επισης οι εργαζόμενοι που δεν το κάνουν στην καλύτερη κάθε 3 μέρα τεστ από την μύτη παρακαλώ !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: OMSA20

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Ηρεμειστε επιτελους με τα κουλοεμβολια και τα ρεστα.Τα εχουμε πει πολακις δεν χρειαζεται και εδω μεσα αυτη η τρομολαγνεια ολη την ωρα.
Γαμωτο μου δεν ειμαι και εγω εξω τουλαχιστον θα ελεγα για στουντιοπουτανα.
Αλλα εχω κανει ερωτηση που κανεις δε μου εχει απαντησει για μια κορασιδα ονοματη bela φαινεται καραμουναρος αν εχει καποιος να πει κατι παρακαλω
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Παπαφιλιπ στειλε εδω τι βρηκε η χαρη σου να χαρουμε και λιγο.Δε μπορω αλλο με τη φιλλοσοφια
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.520
Πόντοι
21.511
Παπαφιλιπ στειλε εδω τι βρηκε η χαρη σου να χαρουμε και λιγο.Δε μπορω αλλο με τη φιλλοσοφια
ελα θα σε φτιαξω να γελασει το χειλακι σου λιγο.
για πες αλευρι...............................................................
:tooth:
 

Συνημμένα

  • πριν γινει φολα.jpg
    πριν γινει φολα.jpg
    115,7 KB · Εμφανίσεις: 61
  • οταν εγινε φολα.jpg
    οταν εγινε φολα.jpg
    196,5 KB · Εμφανίσεις: 56

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Εγω τη θυμαμαι στην πρωτη φωτογραφεια.Ωραια γκομενα με πολυ καλλο σωμα.Διαβητης ητανε.Το μονο αρνητικο ητανε το βυζι της.Ανυπαρκτο και αυτο που ηταν απλα ελεεινο.Κατα αλλα την ειχα τιμησει δεοντος αμετρητες φορες απλα δεν εβγαζα το σουτιεν της.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Πωπω τι θυμισες τωρα.Αρχιζω και πιανω φωτια να ανοιξουν τα δελα γρηγορα.Τουλαχιστον ειχαμε καποια στανταρακια να γαμησουμε στο 20ρη και αμα λαχει και δευτερη στα καπακια
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.520
Πόντοι
21.511
Εγω τη θυμαμαι στην πρωτη φωτογραφεια.Ωραια γκομενα με πολυ καλλο σωμα.Διαβητης ητανε.Το μονο αρνητικο ητανε το βυζι της.Ανυπαρκτο και αυτο που ηταν απλα ελεεινο.Κατα αλλα την ειχα τιμησει δεοντος αμετρητες φορες απλα δεν εβγαζα το σουτιεν της.
Φ
Ο
Λ
Α
Ρ
Α
...του κερατα η καρχια.
εμπριμε μου τον ειχε κανει την τελευταια φορα.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Φιλος σε γνωστη αλυσιδα ιδιωτικου τομεα εχει κανει 4 τεστ μεχρι στιγμης
διοτι βρεθηκε απλα συναδελφος του (ανδρας η γυναικα) θετικος στον κορονοπουστα.
Δεν του βρηκαν κατι οπως και σε ολο το προσωπικο (ολοι εκαναν)
αλλα του εκανε εντυπωση οτι η μεθοδος στα 4 τεστ, ηταν διαφορετικη καθε φορα.
Απλα το αναφερω χωρις σεναρια.

:hi:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Ποτε δεν εκλαψα λεφτα σε αυτην μα ποτε.Τυχαινε να βλεπω συναγωνιστες να φευγουν αρον αρον αυτο ειναι αληθεια αλλα σε εμενα ποτε δεν φερθηκε φολα.Μαλιστα τη ρωταγα τι εγινε και εφυγε ο αλλος σαν συφουνας και μου απαντουσε οτι ηθελε περιεργα πραγματα που αυτη δεν κανει.
Εγω τις περισσοτερες φορες τη γαμαγα στα ορθια στα πλαγια σε πισοκωλητο και αυτη μουγκα ποτε δεν δυσανασχετησε πραγμα που αυτο με χαλαει υπερβολικα δηλαδη τη διωχνω
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.520
Πόντοι
21.511
Ποτε δεν εκλαψα λεφτα σε αυτην μα ποτε.Τυχαινε να βλεπω συναγωνιστες να φευγουν αρον αρον αυτο ειναι αληθεια αλλα σε εμενα ποτε δεν φερθηκε φολα.Μαλιστα τη ρωταγα τι εγινε και εφυγε ο αλλος σαν συφουνας και μου απαντουσε οτι ηθελε περιεργα πραγματα που αυτη δεν κανει.
Εγω τις περισσοτερες φορες τη γαμαγα στα ορθια στα πλαγια σε πισοκωλητο και αυτη μουγκα ποτε δεν δυσανασχετησε πραγμα που αυτο με χαλαει υπερβολικα δηλαδη τη διωχνω
ευτυχως παντρευτηκε ειδα και ελπιζω να μην τη ξαναπετυχω, οταν με το καλο και εφοσων και εαν.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Οποτε χαθηκε ενα στανταρ που ειχα.Κριμα.
Επομενη Σασα στη φωκαιας οπου και αυτη απο οσο θυμαμαι δε σου ειχε κεντρισει το ενδιαφερον
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Η Σασα πολυ καλυτερη και με βυζι η πουτανα με σχεδιο σαν δακρυ ητανε.Λες και το εφτιαξε ο πλαστικος με τελειοτητα.Ητανε ομως πραγματικο δικο της.Και αυτη μουναρος
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Ειχα εξεπλαγην θυμαμαι με δαυτη που ειχε χασει ενα δονητη γιατι απο οτι μου ειπε στραποναρει τους μυστες και τα ειχα αναφερει εδω μεσα.Δεν ηξερα τι παιζοτανε και μου ειχε φανει πολυ παραξενο για καποιον να παει δελο για να γαμηθει και οχι να γαμησει
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.520
Πόντοι
21.511
Οποτε χαθηκε ενα στανταρ που ειχα.Κριμα.
Επομενη Σασα στη φωκαιας οπου και αυτη απο οσο θυμαμαι δε σου ειχε κεντρισει το ενδιαφερον
οχι ρε αυτη ηταν δυναμη.
καμια σχεση με αυτο το τσιγγανοειδες γιδι.
μερα με νυχτα το μωρο.
και αυτη ειχε γκομενο μου ειχε πει παντως την τελευταια φορα.
για να την πηγαινοφερνει στην παραλια :tooth:
τωρα τι σοϊ αγαπουλοκαρδουλης ηταν... who the fucking cares ?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.520
Πόντοι
21.511
Ειχα εξεπλαγην θυμαμαι με δαυτη που ειχε χασει ενα δονητη γιατι απο οτι μου ειπε στραποναρει τους μυστες και τα ειχα αναφερει εδω μεσα.Δεν ηξερα τι παιζοτανε και μου ειχε φανει πολυ παραξενο για καποιον να παει δελο για να γαμηθει και οχι να γαμησει
ναι μου ειχε πει για την "εξαιρετικη πελατεια" της... εδινε πονο το μωρο :tooth:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Συμφωνω 100%
Προσπαθουσα να βρω χρονο το πρωι για να παω να τη γαμησω.Ολο πρωινη ητανε αυτη
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Για Πια συμμορία λες ; Για τους ανύπαρκτους ; Χαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και σου ξαναλέω δεν το λέω εγώ αλλά ο λαός και θα το δεις στις επόμενες εκλογές που δεν αργούν καθόλου μάλιστα ..!
Μάλλον η τουβού στο λέει. Κλειστή λίγο τη ρημαδα. Πάρε καμία βίζιτα να ξελαμπικαρεις.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.520
Πόντοι
21.511
Συμφωνω 100%
Προσπαθουσα να βρω χρονο το πρωι για να παω να τη γαμησω.Ολο πρωινη ητανε αυτη
συνηθως ναι στο φωκαιας 9.
σε μερικα αλλα πιο πριν επαιζε και απογευματινη.
προσωπικα τη ξερω απο παλια.
στανταρακι φουλ.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Καλα οταν ανοιξουν με το καλο γιατι θα ανοιξουν συντομα θα τις γαμησω ολες.Δηλαδη οταν λεω ολες αυτες που φαινονται δεν θα παραβω τις αρχες μου.Μια 300ρα ευρω θα φυγει προς ευχαριστηση μου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom