Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Νέος στο άθλημα του μασαζ.
Γνωρίζει κανεις τι παίζει με το massagio spa ;
(https://www.massagiospa.gr/ )
Διάβασε στις αμέσως προηγούμενες σελίδες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ένα μασατζίδικο που υπήρχε παλιότερα στην Εγνατίας με το όνομα Μάγκυ έχει μεταφερθεί κάπου αλλού?
Όποιος ξέρεις, ας μου στείλει pm διεύθυνση και τηλ.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Έχει χρόνια που έκλεισε
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.527
Πόντοι
2.480
Νέος στο άθλημα του μασαζ.
Γνωρίζει κανεις τι παίζει με το massagio spa ;
(https://www.massagiospa.gr/ )
Ρε φιλε δεν είμαι από αυτούς που γκρινιάζουν αλλά διάβασε μας και λίγο. Σεντόνια γράφουμε για το υποκατάστημα του Crystal. Τρεις ματιές να ρίξεις στο πρωινό χέσιμο θα τα μάθεις όλα. Καλώς ήρθες στο άθλημα και κάθε επιτυχία στον αγώνα εύχομαι. Και που είσαι? Το φύλλο αγώνα θελουμε. Αναλυτικά.......
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
511
Πόντοι
301

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Παίδες γνώμη για luxury spa Εύοσμο?
Εξαρτάται σε ποια θα πέσεις. Κατα τη γνώμη μου αν εξαιρέσω την Μαριάννα, όλες οι άλλες έχουν την τάση να σε ξεπετάξουν. Εννοείται ότι το μασάζ είναι ενα απλό πασάλειμμα. Η μόνη που τιμάει τη φανέλλα, είναι η Μαριάννα.
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους.
Crystal & Massagio δέχονται μόνο πελάτες, όχι καταδρομικές.

επίσκεψη στο Κρυσταλ, πέρασμα με Τοκυο.
η κοπέλα ειναι χαμογελαστη και προθυμη, και περνας πολύ ομορφα αν δεν εχεις θεμα με τα πολλά τατουαζ και το πιρσινγκ.
μικρό στήθος, κωλάρα, πολύ ομορφο σώμα
οχι ξεπέτα, τιμα τα λεφτα και τον χρονο σου. Αναβάθμιση που ηταν απαραιτητη στο μαγαζι.
οταν φτιαξουν και το θεμα του μπανιου, ολα θα ειναι καλυτερα.

Νομιζω έχουνε και μια καινουργια ακόμα, αν θυμαμαι καλά το όνομα, Στελλα.
ομορφη, καστανή, αλλά δεν την δοκίμασα.
αν μπορεί κάποιος συνάδερφος να δώσει βοήθεια.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
2
Like
5.448
Πόντοι
1.056
καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους.
Crystal & Massagio δέχονται μόνο πελάτες, όχι καταδρομικές.

επίσκεψη στο Κρυσταλ, πέρασμα με Τοκυο.
η κοπέλα ειναι χαμογελαστη και προθυμη, και περνας πολύ ομορφα αν δεν εχεις θεμα με τα πολλά τατουαζ και το πιρσινγκ.
μικρό στήθος, κωλάρα, πολύ ομορφο σώμα
οχι ξεπέτα, τιμα τα λεφτα και τον χρονο σου. Αναβάθμιση που ηταν απαραιτητη στο μαγαζι.
οταν φτιαξουν και το θεμα του μπανιου, ολα θα ειναι καλυτερα.

Νομιζω έχουνε και μια καινουργια ακόμα, αν θυμαμαι καλά το όνομα, Στελλα.
ομορφη, καστανή, αλλά δεν την δοκίμασα.
αν μπορεί κάποιος συνάδερφος να δώσει βοήθεια.

Γνωρίζεις αν αυτή η Στέλλα είναι μεταγραφή από luxury?
Είχα δοκιμάσει εκεί μία με αυτό το όνομα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Γνωρίζεις αν αυτή η Στέλλα είναι μεταγραφή από luxury?
Είχα δοκιμάσει εκεί μία με αυτό το όνομα
Δεν έχω ιδέα! Πάντως για το luxury δεν έχω ακούσει τα καλύτερα. Και αν είναι ακόμα εκεί υπεύθυνη και καλά η Ρια που ήταν στο Κρυσταλ, καήκαμε...
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
2
Like
5.448
Πόντοι
1.056
Δεν έχω ιδέα! Πάντως για το luxury δεν έχω ακούσει τα καλύτερα. Και αν είναι ακόμα εκεί υπεύθυνη και καλά η Ρια που ήταν στο Κρυσταλ, καήκαμε...

Ισχύει δεν γράφονται τα καλύτερα. Εγώ μια φορά έχω πάει και μπήκα με Στέλλα, ευτυχώς ήμουν τυχερός και πέρασα καλά.
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Ακολουθώ στο fb αυτό το osmose massage που είναι για μασαζ κατ οίκον Αθήνα. Έχει πάνω από 10 κοπέλες σίγουρα κ ορισμένες κ αξιόλογες(από φώτο βέβαια). Πως γίνεται εδώ στη φτωχομάνα να μην υπάρχει ούτε ένα παρόμοιο? Ειδικά αυτήν την περίοδο που τα περισσότερα μαγαζιά, ξενοδοχεία κτλ είναι κλειστά
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ακολουθώ στο fb αυτό το osmose massage που είναι για μασαζ κατ οίκον Αθήνα. Έχει πάνω από 10 κοπέλες σίγουρα κ ορισμένες κ αξιόλογες(από φώτο βέβαια). Πως γίνεται εδώ στη φτωχομάνα να μην υπάρχει ούτε ένα παρόμοιο? Ειδικά αυτήν την περίοδο που τα περισσότερα μαγαζιά, ξενοδοχεία κτλ είναι κλειστά

είχε έρθει. με 2 κοπέλες, μια ηταν η Νίκη, ειχα περάσει ομορφα μαζί της. αλλά επειδή ειμαστε χωριό, σταμάτησαν. σιγά μην ξαναέρθουν. από ο,τι ειχα καταλάβει, ειχαν σκοπό να μείνουν, αλλά δεν τράβηξε το πράγμα, και δεν ήθελαν να ερθουν τα κοριτσια από Αθήνα. οι δικές μας, ποιος ξέρει τι μαλακίες τους λέγανε, συνεπώς το παράτησαν. οντως κριμα.
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
είχε έρθει. με 2 κοπέλες, μια ηταν η Νίκη, ειχα περάσει ομορφα μαζί της. αλλά επειδή ειμαστε χωριό, σταμάτησαν. σιγά μην ξαναέρθουν. από ο,τι ειχα καταλάβει, ειχαν σκοπό να μείνουν, αλλά δεν τράβηξε το πράγμα, και δεν ήθελαν να ερθουν τα κοριτσια από Αθήνα. οι δικές μας, ποιος ξέρει τι μαλακίες τους λέγανε, συνεπώς το παράτησαν. οντως κριμα.
Όσες έρχονται σπάνια μένουν.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Ακολουθώ στο fb αυτό το osmose massage που είναι για μασαζ κατ οίκον Αθήνα. Έχει πάνω από 10 κοπέλες σίγουρα κ ορισμένες κ αξιόλογες(από φώτο βέβαια). Πως γίνεται εδώ στη φτωχομάνα να μην υπάρχει ούτε ένα παρόμοιο? Ειδικά αυτήν την περίοδο που τα περισσότερα μαγαζιά, ξενοδοχεία κτλ είναι κλει

Ακολουθώ στο fb αυτό το osmose massage που είναι για μασαζ κατ οίκον Αθήνα. Έχει πάνω από 10 κοπέλες σίγουρα κ ορισμένες κ αξιόλογες(από φώτο βέβαια). Πως γίνεται εδώ στη φτωχομάνα να μην υπάρχει ούτε ένα παρόμοιο? Ειδικά αυτήν την περίοδο που τα περισσότερα μαγαζιά, ξενοδοχεία κτλ είναι κλειστά
Μην νομίζεις δεν είναι κάτι ιδιαίτερο. Την πρώτη φορά που πήρα στην Αθήνα έμεινα ευχαριστημένος.
Δοκίμασα άλλες τρεις και κάθε επόμενη φορά και χειρότερα και γι'αυτό το έκοψα. Μεγάλη ξεπετα
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
150
Like
104
Πόντοι
1
Ακολουθώ στο fb αυτό το osmose massage που είναι για μασαζ κατ οίκον Αθήνα. Έχει πάνω από 10 κοπέλες σίγουρα κ ορισμένες κ αξιόλογες(από φώτο βέβαια). Πως γίνεται εδώ στη φτωχομάνα να μην υπάρχει ούτε ένα παρόμοιο? Ειδικά αυτήν την περίοδο που τα περισσότερα μαγαζιά, ξενοδοχεία κτλ είναι κλειστά

Ακολουθώ στο fb αυτό το osmose massage που είναι για μασαζ κατ οίκον Αθήνα. Έχει πάνω από 10 κοπέλες σίγουρα κ ορισμένες κ αξιόλογες(από φώτο βέβαια). Πως γίνεται εδώ στη φτωχομάνα να μην υπάρχει ούτε ένα παρόμοιο? Ειδικά αυτήν την περίοδο που τα περισσότερα μαγαζιά, ξενοδοχεία κτλ είναι κλειστά
αν διαβασεις κριτικες απο αθήνα μερια δεν ειναι και πολυ ενθουσιασμένοι με το συγκεκριμένο
 

aggelos777

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2021
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Εχω μία ερώτηση, ίσως για παλαιά και πιο έμπειρα μέλη του μασαζοχώρου αλλά και όποιον άλλο γνωρίζει να βοηθήσει.

Στου Μεταξά, δούλευε μία περίοδο στο μαγαζί στην Τσιμισκή αλλά και στην Αγγελάκη (είχε ανοίξει ενα υποκατάστημα κι εκεί ένα φεγγαρι) μία κοπέλα με όνομα Ντίνα.
Μαζί της και μία Ελλη. Νεαρές, γύρω στα 25-28.

Γνωρίζει κανείς τι απέγιναν; αν καποιος μπορεί να βοηθησει, πως να βρεθούν (αν συνεχίζουν να ασχολούνται με το άθλημα), ας στείλει pm.
Επίσης στου Μεταξά, ήταν μία άλλη πολύ συμπαθητική κοπέλα η Αθανασία, την οποία πρόλαβα στο μαγαζί στην Ολγας, η οποία όμως εξαφανίστηκε κι αυτή.

Οταν φύγαν αυτές οι κοπέλλες, άλλαξε γενικά η κατεύθυνση του καταστήματος στοχεύοντας σε πιο ολοκληρωμένες υπηρεσίες κι όχι σε απλό μασαζ-φραπέ και έπεσε δραματικά η ποιότητα των κοριτσιών.
Σπάνια περνάω από εκεί, αλλά ποτέ δεν βρίσκω κάτι αξιόλογο και το χω πει και στην Αννα.
Καλησπέρα στο Forum..Γράφω & απαντώ για πρώτη φορά σε ποστ, σαν Νέο μέλος από σήμερα αν και αρκετά παλιός & έμπειρος. Τις δυο μικρες Ελλη κ Ντίνα τις πρωτοσυνάντησα στο ΜΕΤΑΧΑ στο πρώτο τους ίδρυμα στην Μητροπόλεως (κοντά στην Μητρόπολη) .Είχα πάρει πρώτα την Ελλη που έκανε καταπληκτικό μασσαζ..!!Μετά πήγανε στην Τσιμισκη και αργότερα στην Αγγελακη 7 στον ημιόροφο..Εκεί κάνανε μαζί και τα πιο δυνατά γούστα..4 χέρια και βάλε..πολλές φορές τις πήρα μαζι στο δωμάτιο..Είχα το τηλέφωνο τους και μου στέλνανε στο Viber καποιες φορες προσκληση -δωρο μασαζακι.. Από τις αγαπημένες μου θεραπενιδες!!!Τελευταία φορά τις πήρα το 2017..Η Ντινα είχε βάλει λίγα κιλά..Στην αντζεντα μου υπάρχει το τηλ τους που τελείωνε σε ..918.Το είχανε απενεργοποιημενο .Κάτι υπονοούμενα που είχα ακούσει μέσα στο δωμάτιο μπορεί να έχουν οριστικά αποτραβηχτεί και να κάνουν τελείως διαφορετική ζωή!! Η Ελλη εκείνο το καλοκαίρι του 2017 είχε κανονίσει να πάει διαακοπες στην Ρόδο!!..Μπορεί να πήρε και την Ντίνα..Δεν έχω νέα τους από τότε..Αργότερα όταν πήρα ήταν κλειστό το τηλ..Η άλλη κοπέλα που λες η Αθανασία νομίζω ότι ήταν φοιτητριουλα και αυτή πάντως για λίγο δούλεψε και μετά δεν την ξαναείδα.ΚΡΙΜΑ η Ελλη & Ντίνα ήταν πολύ καλά κορίτσια..θα τις θυμάμαι πάντα!!Αν ακούσω η μάθω κάτι θα ενημερώσω..
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: MagMas

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Εμαθα απο φιλο πως στο vana σπα Σταυρουπολη ολες ειναι στα τσιμπουκια κ στα 4!!!Με εξτρα 50 ευρω μεσα κανεις οτι θες!!!.Ειδικα ενα ξανθο Ευριδικη κ μια Εφη απο τα τσιμπουκια κ τα γαμησια εχουν παρει ολο το χρημα!!!!Θα παω Σκ να δοκιμασω!!!!Νικος 3!!!
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
705
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Εμαθα απο φιλο πως στο vana σπα Σταυρουπολη ολες ειναι στα τσιμπουκια κ στα 4!!!Με εξτρα 50 ευρω μεσα κανεις οτι θες!!!.Ειδικα ενα ξανθο Ευριδικη κ μια Εφη απο τα τσιμπουκια κ τα γαμησια εχουν παρει ολο το χρημα!!!!Θα παω Σκ να δοκιμασω!!!!Νικος 3!!!
Περιμένουμε ενημέρωση/επιβεβαίωση και από άλλα μέλη γιατί αυτό ακούγεται ως πυροτέχνημα και ως πολύ καλό για να είναι αληθινό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom