Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Nirvana massage , έχει ένα προφίλ στο Instagram με πληροφορίες στα Ρωσικά .
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456
Ρε παιδια να ρωτησω κατι? Το βέλβετ έχει 1 ή 2 Αφροδίτες?
Γιατί εγω δοκίμασα μετα απο την εντυπωσιακη φωτο που ελαβα, αλλα αυτη που ήρθε, παροτι παρειχε, ήταν αστα να πανε εμφανισιακα.
Δηλ. ισχύει τελικά το ''άλλον μούδειξες άλλον μούμπηξες '' :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.952
Κριτικές
15
Like
11.748
Πόντοι
3.846
Επίσης διαβάζω τα σχόλια από τις τελευταίες σελίδες.
Δηλαδή το καλύτερο που παίζει είναι φραπέ; Και δίνετε και έξτρα λεφτά για αυτό;
Δηλαδή φτάνετε κανένα 90-100€ για 1 μασαζ με μπουκι; Αυτά πληρώνετε όλοι ως την καλύτερη υπηρεσία;

Ή παίζει και τίποτα έξτρα, αλλά δεν το γράφετε;
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Επίσης διαβάζω τα σχόλια από τις τελευταίες σελίδες.
Δηλαδή το καλύτερο που παίζει είναι φραπέ; Και δίνετε και έξτρα λεφτά για αυτό;
Δηλαδή φτάνετε κανένα 90-100€ για 1 μασαζ με μπουκι; Αυτά πληρώνετε όλοι ως την καλύτερη υπηρεσία;

Ή παίζει και τίποτα έξτρα, αλλά δεν το γράφετε;
Όλα παίζουν συνάδελφε , φραπεδακι καλαμάκι μπριζόλα, όπου κάτσει η μπίλια.

Ξεκινάς με μια που περιμένεις να σου δώσει μπριζόλα και δεν σου δίνει τίποτα και από άλλη που λες θα φάω το ξενερωμα της ζωής μου ,σε άρχιζει στις πίπες με το καλημέρα και περνάς τελεια.

Σαν να παίζεις ρουλέτα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.952
Κριτικές
15
Like
11.748
Πόντοι
3.846
Επίσης διαβάζω τα σχόλια από τις τελευταίες σελίδες.
Δηλαδή το καλύτερο που παίζει είναι φραπέ; Και δίνετε και έξτρα λεφτά για αυτό;
Δηλαδή φτάνετε κανένα 90-100€ για 1 μασαζ με μπουκι; Αυτά πληρώνετε όλοι ως την καλύτερη υπηρεσία;

Ή παίζει και τίποτα έξτρα, αλλά δεν το γράφετε;
Όλα παίζουν συνάδελφε , φραπεδακι καλαμάκι μπριζόλα, όπου κάτσει η μπίλια.

Ξεκινάς με μια που περιμένεις να σου δώσει μπριζόλα και δεν σου δίνει τίποτα και από άλλη που λες θα φάω το ξενερωμα της ζωής μου ,σε άρχιζει στις πίπες με το καλημέρα και περνάς τελεια.

Σαν να παίζεις ρουλέτα
Ρουλέτα με 100ρικα δεν παίζω φίλε.
Αν είναι έτσι προτιμώ να πάω σε κανένα λαδαδικο με 60-80€ και φουλ πρόγραμμα.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456
@xenitemenos1 , φίλε όλοι μας σε αυτό το νήμα -εκτός απο τους προμότορες- έχουμε την πετριά μας,οπότε μην δίνεις σημασία ,ούτε και συμβουλές! τζάμπα κόπος.
 

Steve Konor1967

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
48
Like
82
Πόντοι
0
Επίσης διαβάζω τα σχόλια από τις τελευταίες σελίδες.
Δηλαδή το καλύτερο που παίζει είναι φραπέ; Και δίνετε και έξτρα λεφτά για αυτό;
Δηλαδή φτάνετε κανένα 90-100€ για 1 μασαζ με μπουκι; Αυτά πληρώνετε όλοι ως την καλύτερη υπηρεσία;

Ή παίζει και τίποτα έξτρα, αλλά δεν το γράφετε;
Όλα παίζουν συνάδελφε , φραπεδακι καλαμάκι μπριζόλα, όπου κάτσει η μπίλια.

Ξεκινάς με μια που περιμένεις να σου δώσει μπριζόλα και δεν σου δίνει τίποτα και από άλλη που λες θα φάω το ξενερωμα της ζωής μου ,σε άρχιζει στις πίπες με το καλημέρα και περνάς τελεια.

Σαν να παίζεις ρουλέτα
Ρουλέτα με 100ρικα δεν παίζω φίλε.
Αν είναι έτσι προτιμώ να πάω σε κανένα λαδαδικο με 60-80€ και φουλ πρόγραμμα.
Καλέ μου φίλε επιλογές είναι όλα , ο καθένας με την καύλα του
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης

Τι είναι αυτή η υπηρεσία βρε παιδιά;
Δηλαδή προσφέρει τι
Στρηπτιζ;

Το λένε αρκετά καλά στην σελίδα τους.Προσφορά στους φίλους σου πριν σε συνοδέψουν στην εκκλησία με κάποιο κορίτσι από το Joy ...Ομαδικό μασάζ από ότι φαίνεται και μάλλον κορίτσια ανάλογα με τον αριθμό των φίλων.
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
101
Like
7.484
Πόντοι
17.806
Μάγκες μην κάνετε παράθεση στην παράθεση. Ειδικά τα μεγάλα κείμενα. Καταλαβαίνουμε τι λέτε και σε ποιον. !!! Έλεος. Δεν σας κουράζει ??
 

milfaros2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2019
Μηνύματα
56
Like
84
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς κάποια πληροφορία για Βικτώρια από Deluxe?
 

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς κάποια πληροφορία για Βικτώρια από Deluxe?

Προσοπική άποψη δεν έχω αλλά όποτε έχω ρβτήσει την καταπλικτική τηλεφωνητρια; μου αναφέρει οτι δεν "γνωρίζει" κάτ και δεν την προτείνη προτεινει

 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456
Γνωρίζει κανείς κάποια πληροφορία για Βικτώρια από Deluxe?

Προσοπική άποψη δεν έχω αλλά όποτε έχω ρβτήσει την καταπλικτική τηλεφωνητρια; μου αναφέρει οτι δεν "γνωρίζει" κάτ και δεν την προτείνη προτεινει
Σωστή τακτική για τα συμφέροντά τους και για τα δικά μας,το έχουν καταλάβει και κάποιες ''μυξοπαρθένες' ευτυχώς και έχουν εμπλουτίσει το πρόγραμμα, γιατί νόμιζαν ότι άμα σε χάιδευαν στα μπούτια ψηλά και μετά σε άφηναν σύξυλο με τον ''μικρό'' κάγκελλο χωρίς να φταίει σε τίποτα ο καημένος, ήταν φυσιολογικό τέλος για το μασάζ!!!
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
27
Like
1.689
Πόντοι
2.411
Παίκτες, μήπως γνωρίζει κανείς γενικότερα για deluxe και ειδικότερα για Καρίνα, Σάντυ, Μιλάνα τι παίζει?
Εχει δοκιμάσει κανείς απ΄το μέλι?
Αν διαβάζεις μερικές σελίδες πίσω θα βρεις μπόλικο υλικό για τα κορίτσια.
Εγώ θα πω την γνώμη μου επειδή ξέρω πολύ καλά τα κορίτσια.
Καρίνα- μασάζ 9, εμφανίσει 9, δεν προχωρά πέρα από φραπέ.

Σαντυ- σταμάτησε πλέον να δουλεύει στο γραφείο.

Μιλανα-μασάζ 6, εμφανίσει 6, φραπέ και καλαμάκι μετά από μερικά συνεδρία.

Δανάη-μασάζ 7, εμφανίσει 8, φραπέ από το πρώτο ραντεβού, και καλαμάκι μετά από μερικά συνεδρία.

Αλεξάνδρα-μασάζ 8, εμφανίσει 8, φραπέ μετά από μερικά ραντεβού.
Συμφωνω για Καρινα εμφανιση 9 ,μασαζ 9 αλλα εμενα ουτε φραπεδια!!!Δε ξερω τι τη χαλασε.
Συμφωνω και για Δανάη-μασάζ 7, εμφανίσει 8, φραπέ από το πρώτο ραντεβού ( μου εκανε) .
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλημερα συμπολεμιστες . Μετα απο απουσια 5 ημερων ( λογω βλαβης στον ιντερνετ ) επεστρεψα. Εχουμε και λεμε εγινε δοκιμη 4 κορασιδων. Καρολινα απο exotic στανταρακι δικο μου γενικα και πολυ καλη σε ολα !! Αφροδιτη απο prive massage σημερα. Μελαχροινη , κουκλα , καλο μασαζ και γενικα πολυ ... ''ανετη'' σε ολα αρκει να υπαρχει καλη συμπεριφορα απο μερους μας.. Χθες και προχθες εγινε δοκιμη με Σοφια και Αλικη απο velvet. H Sofia πολυ καλη σε ολα ανετη και επικοινωνιακη , η αλικη καλο παιδι , δροσερη , με πολυ καλο μασαζ και happy end !!
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.308
Κριτικές
95
Like
12.701
Πόντοι
18.036
Καλημερα συμπολεμιστες . Μετα απο απουσια 5 ημερων ( λογω βλαβης στον ιντερνετ ) επεστρεψα. Εχουμε και λεμε εγινε δοκιμη 4 κορασιδων. Καρολινα απο exotic στανταρακι δικο μου γενικα και πολυ καλη σε ολα !! Αφροδιτη απο prive massage σημερα. Μελαχροινη , κουκλα , καλο μασαζ και γενικα πολυ ... ''ανετη'' σε ολα αρκει να υπαρχει καλη συμπεριφορα απο μερους μας.. Χθες και προχθες εγινε δοκιμη με Σοφια και Αλικη απο velvet. H Sofia πολυ καλη σε ολα ανετη και επικοινωνιακη , η αλικη καλο παιδι , δροσερη , με πολυ καλο μασαζ και happy end !!

Prive massage ποιο ειναι το ΄σαιτ?Δεν μου το βγαζει στο google
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
27
Like
1.689
Πόντοι
2.411
Γνωριμια απο Tinder με τη Ζωη.Ειπε οτι παει σε νοσοκομεια και κανει μασαζ.Μου ζητησε να ερθει σπιτι μου ,αλλα πηγα σε ξενοδοχειο.Γυρω στα 25 ,μελαχρινη, απο Ναξο,.μενει εξαρχεια μετριο υψος ,μικρο βυζι στητο χωρις σουτιεν και ωραιο προσωπο .Ειχα κλεισει απο το τηλ 100 λεπτα μασας 70 ευρω και τα λεφτα τα ζητησε πριν αρχισει το μασαζ. Ξαπλωνω μπρουμητα μου κανει μασαζ χαλαρωτικο για κανα τεταρτο και γυριζω.Το μανιταρι ηταν ετοιμο να εκραγει.Με το που το βλεπει με ρωταει αν θελω φραπεδια της λεω ναι και μου ζητα αλλα 60!!!Της τα δινω και ξεκινα .Δε γδυθηκε ποτε.Μην ακουμπας βυζι,μη ακουμπας περιοχη μουνιου ,μη φιλας κλπ.Γενικα μου την εσπασε.Με το ζορι κατεβασε λιγο το μπλουζακι και χουφτωσα τα βυζακια της.Εχυσα και αντε γεια.130 συν 14 ταξι συν 15 ξενοδοχειο ,με επιασε κοτσο ....Το τηλ της ληγει σε 95. Μακρια απο την ελλεηνιδα μουφα!!!!
 

rainbow1

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
63
Like
127
Πόντοι
0
Γνωριμια απο Tinder με τη Ζωη.Ειπε οτι παει σε νοσοκομεια και κανει μασαζ.Μου ζητησε να ερθει σπιτι μου ,αλλα πηγα σε ξενοδοχειο.Γυρω στα 25 ,μελαχρινη, απο Ναξο,.μενει εξαρχεια μετριο υψος ,μικρο βυζι στητο χωρις σουτιεν και ωραιο προσωπο .Ειχα κλεισει απο το τηλ 100 λεπτα μασας 70 ευρω και τα λεφτα τα ζητησε πριν αρχισει το μασαζ. Ξαπλωνω μπρουμητα μου κανει μασαζ χαλαρωτικο για κανα τεταρτο και γυριζω.Το μανιταρι ηταν ετοιμο να εκραγει.Με το που το βλεπει με ρωταει αν θελω φραπεδια της λεω ναι και μου ζητα αλλα 60!!!Της τα δινω και ξεκινα .Δε γδυθηκε ποτε.Μην ακουμπας βυζι,μη ακουμπας περιοχη μουνιου ,μη φιλας κλπ.Γενικα μου την εσπασε.Με το ζορι κατεβασε λιγο το μπλουζακι και χουφτωσα τα βυζακια της.Εχυσα και αντε γεια.130 συν 14 ταξι συν 15 ξενοδοχειο ,με επιασε κοτσο ....Το τηλ της ληγει σε 95. Μακρια απο την ελλεηνιδα μουφα!!!!

Αυτό συμβαίνει όταν κάνει κουμάντο το κάτω κεφάλι.
Και τα πουτανάκια το γνωρίζουν πολύ καλά και βάζουν χέρι στα λεφτά μας...
 

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.627
Πόντοι
2.596
Μια μεγάλη χειμωνιάτικη Καλησπερα σε όλα τα μέλη και μπαίνω κατευθείαν στην ουσία χώρις προμοτοριλικια και αηδίες....σύνοψη προηγούμενης εβδομάδας..

Ξεκινώντας από το τελευταίο μασαζ προς την αρχή..

Διάβαζοντας για σοφια από velvet καλώ το γραφείο και ρωτάω αν έχει μικρη να κάνει καλο μασαζ άνετη και καινούργιο αίμα...μου στέλνει Viber φωτογραφίες..σταμπάρω σοφια αν και κάτι μου θύμιζε..παίρνω ρωτάω αν είναι νεα κοπέλα στο χώρο η σεριφισα του γραφείο λέει ναι ναι με σιγουριά..ελληνιδα λέω;;θέλω ελληνιδα..ελληνιδα αναφέρει..την κλείνω για μιά ώρα και τους λέω ίσως κάνω μιάμιση αν είναι τοπ....οκ και κλείνουμε...αναμονή στο χώρο μου πάνω το μπανάκι μου και με ανυπομονησία περιμένω να χτυπήσει κουδουνάκι...ανοίγω Πορτα...

ΠΡΩΤΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ.....η κλασική σοφια που έχει αλλάξει 200 γραφεία...Αλβανία γύρω στα 37..την είχα δοκιμάσει από deluxe massage πριν δυο χρόνια..κλασική περίπτωση να σου φάει ότι έχεις στο πορτοφόλι με υπηρεσία εσκορτ..μασαζ της πλάκας άσχετη δυστυχώς και τότε και τώρα..τιμοκατάλογος
Θες αυτό θέλω 100 θες το άλλο θέλω 150...δεν μενοχλεισε η κοπέλα γιατί σέβομαι ότι ότι κάνει το κάνει για να ζήσει...το γραφείο όμως που δεν με
Προστάτευσε πραγματικά με εξόργισε...μάγκες όταν ρωτάμε αν έχει βγει ξανά στην αγορά και λέτε όχι να το εννοείτε..καμία εμπιστοσύνη από μενα στο velvet μετά από το περιστατικό αυτό...

Πάμε παρακάτω..

Αλεξανδρα από deluxe massage..

Κατοπιν προτροπής της τηλεφωνήτριας μετά από μασαζ με Μιλανα και δαναη..


Φιλη Δανάης λοιπόν..νόστιμο ελληνακι της διπλανής πόρτας...χαρούμενο..άνετο τυπακι δρν έχει θέμα με το γυμνό..φάση της άνοιξα γυμνός τη Πορτα και γέλαγε ομορφα..δεν αντέχεις μου λέει...σωστα όλα...βασικά σχεδόν όλα....και το λέω γιατί η τεχνική της είναι οκ αλλά όχι όπως πρέπει..θέλει δουλεια στις πιέσεις..καταταλλα ευχαριστήθηκα μασαζ Στους γλουτούς και ανάμεσα..

Vip massage χρυσά..μετά από pm με συναγωνιστές είπα να δω τι διάολο είναι αυτό το dance massage..

Ρε παιδιά δηλαδή έλεος..τι θα βγάλετε ακόμα για να μας κάνετε να σας καλέσουμε...μιλάμε το επικίνδυνο και αδιανόητα αισχρό μασαζ...χωρίς να θέλω να τη προσβάλω τη κυρία αλλά μου ήρθε μια τυπισα γύρω στα 52 με καμένο ξανθό από τη βαφή Μάλι με προκοιλι τρίτο τέταρτο ντύσιμο και ψυχρή..σαν φοβισμένη μην είμαι και γω δεν ξέρω τι....dance massage με τη Θεια μου δεν προχώρησε και δεν ο Λόγος που δεν την έδιωξα είναι γιατί παντα δίνω μια ευκαιρία και δρν θέλω να φαίνομαι σκάρτος..αλλά η αλήθεια να λέγετε....για τύπους που έχουν οιδιπόδειο και γουστάρουν Gilf
Με μαυρακια στα μπροστινά δόντια ναι είναι σούπερ..

Πάμε για ναταλι από massage joy..

Ω ρεεε μάγκες αληθέια ανυπομονούσα
Να κράξω το l’avrò..αλλά
Χώρις να το ξέρω το παλικάρο νόμιζα αδίκως του τη πέφτουμε..

Ναταλι οντως κατεμε είναι καυλαρος...το κορίτσι είναι πραγματικά hot...είναι όμορφη ότι και να λέμε....κάνει καλο μασαζ...πολύ καλο..χώρις πετσέτα
Και επειδή έχω θέμα με γλουτιεους μπορώ να πω ότι τα πήγε σούπερ...σε κάτι ανεβοκατεβάσματα αντέδρασε μου λέει ηρέμησε...γύρισα ανάσκελα συνέχισε προσαγωγούς αλλά δεν την κατάφερα για ευχάριστο τέλος...παρολαυτα τα κατάφερα μόνος μου και εκείνη γέλαγε..δεν ήταν κακό...


Από Massagejoy μετά από εισήγηση συναγωνιστή σε
Pm δοκιμη με νανσυ..

Καθυστέρηση μισή ώρα και εκνευριστικά πολύ με το γραφείο...Δηλαδή ρε παιδία όταν λέμε κάτι πραγματικά μην μας
Σπάτε ταρχιδια με την ώρα...έχουμε δουλεια και χιλια δυο πράγματα να κάνουμε..δεν γίνετε να είμαστε με το ανχος και μετά ν απολαμβάνουμε το μασαζ...next time tτο ακύρωσα και δεν με
Νοιάζει τίποτα..

Νανσυ λοιπόν με τη δικαιολογία στο στόμα...με εκνεύρισε στην αρχή....όμως είναι όμορφη αρκετά Κόντουλα μελαχροινή ομορφα χαρακτηρίστηκα....φανταστικό μασαζ το κατά ευχαριστήθηκα...αμετη
Χώρις πετσέτα το μασαζ της στους Γκουτιεους και ανάμεσα στους προσαγωγούς ήταν ονειρικό κατεμε...πολύ ευχάριστο τέλος
Και ένα μεγάλο συγνώμη από το γραφείο για τη καθυστέρηση έσωσε τη κατάσταση..

Ίσως ξανά δοκιμάσω ναταλι την προσεχή εβδομάδα αλλά νόμιζω
Είναι η σειρά για τις πιτσιρίκες
Άλλου γραφείου που δεν είχαν χρόνο την προηγούμενη εβδομαδα..δεν θέλω να κατονομάσω το γραφείο για ευνόητους λόγους ...παλιό γραφείο ελπίζω να με κερδίσει ειδικά με τη μια τη μελαχροινή του..

Καλή εβδομάδα σε όλους και ελπίζω ο Χιόνιας να μη μας γαμησει το μασαζοπρογραμμα..
 

Tararas1234

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Καλημέρα γνωρίζει κάποιος για Βικτόρια απο massagejoy ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom