Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 276 άτομα (17 μέλη και 259 επισκέπτες)

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Χαιρετώ όλους τους μπουρδελιαρηδες, ποιος θυμάται την συγκεκριμένη από μετάξι; ..η τύπισσα ήταν κάτι χρόνια στα λονδίνα, από ότι φαίνεται βαρέθηκε το σκληροπυρηνικο lockdown εκεί και επέστρεψε στα μέρη μας, για να δούμε...θα ξανά αναλάβει δράση;
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1612047922815.jpg
    FB_IMG_1612047922815.jpg
    43,9 KB · Εμφανίσεις: 18
  • FB_IMG_1612048041183.jpg
    FB_IMG_1612048041183.jpg
    80,5 KB · Εμφανίσεις: 23

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Καλημερουδια.

Τονυ, αυτη μοιαζει πολυ στην Λουμινιτσα.

:rockon:


Δεν συγκρατω εύκολα ονόματα πουτανων μύστη τντ, αν δεν γαμησω την άλλη 4-5 φορές δεν μπορώ να της κάνω αυτή τη χάρη :2funny:

Ωστόσο να περιμένουμε σίγουρη απάντηση από μύστη Ν.Σμυρνη..

Υ.Γ με μια μικρή ξενάγηση χθες στον κόσμο του Facebook παρατήρησα πολλές πουτανες που είχαν φύγει εξωτερικό γύρισαν σε τόπο διαμονής Αθήνα&Πειραιά, μάλλον ακουσαν για μείωση στα κρούσματα και έσταξε το μουνι τους. :boobies:
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Χαιρετώ όλους τους μπουρδελιαρηδες, ποιος θυμάται την συγκεκριμένη από μετάξι; ..η τύπισσα ήταν κάτι χρόνια στα λονδίνα, από ότι φαίνεται βαρέθηκε το σκληροπυρηνικο lockdown εκεί και επέστρεψε στα μέρη μας, για να δούμε...θα ξανά αναλάβει δράση;
Τι μπάζο είναι αυτό ρε φίλε
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Χαιρετώ όλους τους μπουρδελιαρηδες, ποιος θυμάται την συγκεκριμένη από μετάξι; ..η τύπισσα ήταν κάτι χρόνια στα λονδίνα, από ότι φαίνεται βαρέθηκε το σκληροπυρηνικο lockdown εκεί και επέστρεψε στα μέρη μας, για να δούμε...θα ξανά αναλάβει δράση;
Τι μπάζο είναι αυτό ρε φίλε

Δεν αντιλέγω, αυτός είναι ο μέσος όρος του μεταξιού, είναι καλό όμως να ανεβαίνει η ποικιλία .
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1612091382517.jpg
    FB_IMG_1612091382517.jpg
    80,3 KB · Εμφανίσεις: 20

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Καλημερουδια.

Τονυ, αυτη μοιαζει πολυ στην Λουμινιτσα.

:rockon:
η λούμινιτσα είναι!!εινσι πολύ καλή κοπέλα έχει δικό της τρόπο αλλά σε καβλωνει πολύ !! Βέβαια δεν σε αφεινη να παίρνεις εσυ Προτοβουλιες
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
114
Like
322
Πόντοι
21
kαλησπερα στην παρεα. γνωριζουμε αν παιζουν μπαλα πουθενα η ζανα και αλεξανδρα απο παιανειεων 24;;
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
298
Like
507
Πόντοι
81
kαλησπερα στην παρεα. γνωριζουμε αν παιζουν μπαλα πουθενα η ζανα και αλεξανδρα απο παιανειεων 24;;

Επίσης, εκτός από Ζάνα και Αλεξάνδρα, μήπως ξέρουμε αν έχει εμφανιστεί η Ντιάνα η κωλαρού από Διδύμου/ Αλκιβιάδου αλλά και αν υπάρχει πουθενα σε μπουρδέλο/πιάτσα/ οτιδήποτε καμμιά βυζαρού (από 6 και πάνω)?
 

glas7411

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
39
Like
138
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να κάνω την εξής παρατήρηση σχετικά με την υπάρχουσα κατάσταση στα μαγαζιά. Όλοι ξέρουμε ότι λειτουργούν κάποια στη ζούλα. Προσωπική εμπειρία είχα από τα εξής μαγαζιά (τα οποία θα αναφέρω με γρίφους όπως συνηθίζεται εδώ). Επισκέφτηκα μαγαζί σε οδό με όνομα τέτοιο σαν το μακρύ ξύλινο εργαλείο που χρησιμοποιουσαν παλιά δάσκαλοι ως μέσω επιβολής τιμωρίας και μαγαζί σε οδό με όνομα νησιού γνωστό για τα σφουγγάρια. Και στα 2 μαγαζιά η είσοδος δεν έχει απαιτήσεις. Όσον αφορά τις εργαζόμενες οι παρατηρήσεις μου δεν είναι ενθαρρυντικες. Κοπέλες περασμένης ηλικίας και ιδιαίτερης εμφάνισης. Συνήθως προτιμάμε αυτές τις κοπέλες για τις υπηρεσίες τους που είναι πλούσιες. Δυστυχώς οι υπηρεσίες που συνάντησα ήταν φτωχές. Συνεπώς η άποψη μου είναι ότι όποιος έχει ανάγκη για ένα ξεμπουκωμα ας πάει. Για συστηματική επίσκεψη δεν το προτεινω. Καλύτερα κρατήστε τα λεφτά σας. Στην μεταξένια πολιτεία δεν έχω κατέβει, αλλά γενικά δεν το συνήθιζα, οπότε δεν έχω να σχολιάσω κάτι γι αυτό.
 

ΩΑΩΑ

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, γνωρίζει κανείς τη τύχη για τα πιο κάτω κορίτσια Καρολίνα κ Βαλεντίνα στη Διδυμου,Ελένη Πετρακη Ιάσωνος κ μια Αλβανοκοσοβαρα τη Μπονα; από Ιάσωνος κ αυτή .
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.988
Πόντοι
4.375
glas7411 ..Τρισμεγιστο το συμβολιστικό ποστ σου . Στο τιμωρητικό εργαλειο 6 ου δασκάλου:wink: και στην οδό .. αρχαίου άντρου στην Βοιωτία, δουλευε η εκπεσούσα θεία με όνομα Βασιλισσας που έχει το ονομα της, οδός στο Ζαππειο και στο Ντεπό Θεσ/ νικης:cheesy: . Χαρακτηριστικη η λιπο- αναρροφηση της και η σμικρυνση στηθους με τις ρόγες = αυγά μάτια προς το κέντρο που ανέφερα πλειστάκις εδω ..:cheesy: Τα ιδια εκανε και η συναδελφος της .. love, γκιλφ τωρα επίσης..και τα λέω αναλυτικά διότι υποψιάζομαι οτι αμφότεραι παρεπιδημουν τώρα εις την οδό της νησου σφουγγαράδων:wink:
 

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
Μα όλοι μας έχουμε περιγράψει λεπτομερώς την τραγική κατάσταση σε μετάξι-φυλής-λιοσίων για να μπορούν οι συναγωνιστές να γλιτώνουν τσάμπα τσάρκες. Αυτό το νοήμα
έχει η ενημέρωση σε περίοδο καραντίνας. Μόνες αξιόλογες λύσεις στούντιο, μασατζίδικα και τυχόν τηλέφωνα από κοπέλες των οίκων! :glasses:
Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να κάνω την εξής παρατήρηση σχετικά με την υπάρχουσα κατάσταση στα μαγαζιά. Όλοι ξέρουμε ότι λειτουργούν κάποια στη ζούλα. Προσωπική εμπειρία είχα από τα εξής μαγαζιά (τα οποία θα αναφέρω με γρίφους όπως συνηθίζεται εδώ). Επισκέφτηκα μαγαζί σε οδό με όνομα τέτοιο σαν το μακρύ ξύλινο εργαλείο που χρησιμοποιουσαν παλιά δάσκαλοι ως μέσω επιβολής τιμωρίας και μαγαζί σε οδό με όνομα νησιού γνωστό για τα σφουγγάρια. Και στα 2 μαγαζιά η είσοδος δεν έχει απαιτήσεις. Όσον αφορά τις εργαζόμενες οι παρατηρήσεις μου δεν είναι ενθαρρυντικες. Κοπέλες περασμένης ηλικίας και ιδιαίτερης εμφάνισης. Συνήθως προτιμάμε αυτές τις κοπέλες για τις υπηρεσίες τους που είναι πλούσιες. Δυστυχώς οι υπηρεσίες που συνάντησα ήταν φτωχές. Συνεπώς η άποψη μου είναι ότι όποιος έχει ανάγκη για ένα ξεμπουκωμα ας πάει. Για συστηματική επίσκεψη δεν το προτεινω. Καλύτερα κρατήστε τα λεφτά σας. Στην μεταξένια πολιτεία δεν έχω κατέβει, αλλά γενικά δεν το συνήθιζα, οπότε δεν έχω να σχολιάσω κάτι γι αυτό.
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
791
Πόντοι
990
ANAZHΤΩ ΤΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΑ ουκρανικής παραγωγής με το όνομα ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ έτσι έβγαινε στο σαλόνι της Ιασονως 2 τον οικο με τα πολλά σκαλοπάτια στον α όροφο και υπηρεσία την γηραιά κυρία ΖΗΝΑ , η κοπελιά ειναι λεπτή ξανθιά εργαζόταν εκεί πριν 8-10 μήνες είχα το τηλέφωνο της αφού είχαν προηγηθεί πολλές επισκέψεις αλλα λογο κλοπής το έχασα , το πραγματικο όνομα ειναι Τατιάνα δίνεται και αμοιβή 20 EUR , χαρακτηρισθηκό της .... κάνει σπαγγάτο..... με νορμάλ πρόγραμμα. Η γρια υπηρεσία δε δίνει το τηλέφωνο (λεει οτι τοχει χάση , δεν ειναι στην Ελλάδα και κατι τέτοια ) λογικο αφού θέλει να προώθηση την άλλη κοπέλα .
 

Στάθης Πυρφόρος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εχω ακουσει οτι το προσωνυμιο των Καλαματιανων ειναι "σωματεμποροι"! Καποτε που επαιζε η Καλαματα Α εθνικη(επι Οφορικουε) ειχα παει κατω εκδρομη με την ΠΑΝΑΘΑ και τους βριζαμε εν χορώ σωματεμπορους...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.627
Πόντοι
39.662
νορμάλ πρόγραμμα? Ναι ότι πεις....
τέλος πάντων όντως είναι εκτός Ελλάδος

:grin::grin::grin: αχχχχχ τη θυμηθηκα τωρα... ενα πρωινο ειχα παει στον οικο που δουλευε η Τατιανα, ηταν η 3η ή 4η φορα που θα την γαμουσα μεσα σε μια εβομαδα.
Σεληνιασμενος απο την καυλα μολις μπηκε μεσα στο δωματιο την αρπαξα και αρχισαμε τα βαθια γλωσσοφιλα, την πεταξα στο κρεβατι μου ανοιγει τερμα τα ποδια
και βουταω μεσα ακαποτος, το γουσταρε πολυ, ο κρεμπιες ηταν τοσο δυνατος που ξεχειλισε η μουνα της.... :wanker: :wanker:
μου εκμυστηρευτηκε οτι μονο εγω την εχω γαμησει ακαποτα κανενας αλλος....:sunglasses:
Ελπιζω να ξαναρθει.... :) :)
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.959
Like
8.784
Πόντοι
2.306
νορμάλ πρόγραμμα? Ναι ότι πεις....
τέλος πάντων όντως είναι εκτός Ελλάδος

:grin::grin::grin: αχχχχχ τη θυμηθηκα τωρα... ενα πρωινο ειχα παει στον οικο που δουλευε η Τατιανα, ηταν η 3η ή 4η φορα που θα την γαμουσα μεσα σε μια εβομαδα.
Σεληνιασμενος απο την καυλα μολις μπηκε μεσα στο δωματιο την αρπαξα και αρχισαμε τα βαθια γλωσσοφιλα, την πεταξα στο κρεβατι μου ανοιγει τερμα τα ποδια
και βουταω μεσα ακαποτος, το γουσταρε πολυ, ο κρεμπιες ηταν τοσο δυνατος που ξεχειλισε η μουνα της.... μου εκμυστηρευτηκε οτι μονο την εχω γαμησει ακαποτα
κανενας αλλος....
Ελπιζω να ξαναρθει....
Μήπως εννοούσε ότι ήσουν ο πρώτος της ακαποτος για εκείνη την ημέρα και κανένας άλλος?? Λέω εγώ τώρα...
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Για έναν γνήσιο μπουρδελιάρη τα μπουρδέλα είναι τα θεμέλια της σεξουαλικής του ζωής. Από κει κι έπειτα δοκιμάζει τις δυνάμεις του και σε κανονικές γκόμενες για να αναβαθμίσει τις ηδονές του, όμως τα μπουρδέλα θα είναι πάντα εκεί σαν ζεστή αγκαλιά να τον περιμένουν στα δύσκολα, στις κακές μέρες , στις θλίψεις, σε όλα...
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
783
Like
1.395
Πόντοι
206
glas7411 ..Τρισμεγιστο το συμβολιστικό ποστ σου . Στο τιμωρητικό εργαλειο 6 ου δασκάλου:wink: και στην οδό .. αρχαίου άντρου στην Βοιωτία, δουλευε η εκπεσούσα θεία με όνομα Βασιλισσας που έχει το ονομα της, οδός στο Ζαππειο και στο Ντεπό Θεσ/ νικης:cheesy: . Χαρακτηριστικη η λιπο- αναρροφηση της και η σμικρυνση στηθους με τις ρόγες = αυγά μάτια προς το κέντρο που ανέφερα πλειστάκις εδω
Εννοείς μια που δούλευε προ 15ετίας στον πρώτο όροφο του σπιτιού του παλιού έλληνα μαθηματικού , μαζί με την ολλανδική ομάδα με τα μαύρα ρούχα και τους 21 παίχτες ;Για τους πιο παλιούς....
Δουλεύει ακόμα αυτή ;;;;
Πόσων χρονών είναι 120 ;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom