Νέα

Αναμνήσεις των μασαζόβιων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 332
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Και βεβαια την θυμαμαι φιλε περιεργε , ειδικα τις πρωτες φορες που προσπαθουσε να δειχνει εμπειρη και της εβγαινε ο ερασιτεχνισμος.Οπως θυμαμαι την γλυκια Τζινα πριν να παρει τα κιλακια της ,την οποια μετα την αποχωρηση της απο της Μαιρης την συναντησα αρκετες φορες στο σπιτι της και σε ξενοδοχειο.Επισης θυμαμαι την Μορφυ που αναφερει ετερος συναγωνιστης απο τοτε που "θεραπευε" στην οδο Σειρηνων στο Π. Φαληρο , μετα απο καποιο διαστημα πηγε στο Μαρουσι πισω απο ενα Ιατρικο Κεντρο.Μου επεφτε μακρυα απο τον Πειραια που μενω ομως αξιζε τον κοπο η κοπελαρα αυτη.

Στη Σειρήνων όταν το είχε η Αννα,πριν πάει στη Ν.Σμύρνη,είχε και ένα κοντό,ξανθό την Βέρα. Απίστευτο παιδί.
Θυμόσαστε το μαγαζί της Ελένης? Ηταν ένα στενό μετά την Κέλσου,κάθετα στη Βουλιαγμένης,που στα τελευταία του της το είχαν κάψει. Αυτό και ένα άλλο στη Βουλιαγμένης 170 που το έλεγαν ΓΑΛΛΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ και το είχε η
Μαίρη, ήταν τα πρώτα που είχαν από μια μαυρούλα το καθένα.Διαμάντια και οι δύο.Εποχή -87με -90
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
τη μου θυμησες με τη μορφη φιλε μου που ειναι αυτο το παιδι τωρα ειχα παθει πλακα μαζι της.
Oλα τα λεφτα ηταν το τελευταιο της κολπο πριν το φραπε, οπως ησουν ξαπλωμενος ανασκελα ερχοταν πανω απο το κεφαλι σου και εσκυβε τοσο ωστε να πιασει και να χαιδεψει τα δακτυλα των ποδιων σου σε παραλληλη με το σωμα σου σταση , καταλαβαινεις οτι το στηθος της ακουμπουσε σε στομα , μυτη προσωπο....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
θυμάστε μια πολυ καλη μασερ στα πατησια στην οδο χαλκιδος κοντα στο θεραπευτηριο?Νομιζω την ελεγαν κούλα και ηταν λευκορωσιδα.Ειχε μεσα και αλλες 2,μια πολυ ωραια ξανθουλινα και ενα μελαχροινακι αδυνατο ψηλο με πολυ περιποιημενα νυχια και υπηρεσιες ανω του μετριου οπως και δηποτε!Η εισοδος ηταν μια μεγαλη γκρι πορτα και ειχε απεξω"προσοχη σκυλος δαγκωνει"
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
παρακαλω να γραφετε και χρονια στο περιπου,
για να γινεται καλυτερη η ενημερωση.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Like
2.912
Πόντοι
456
Ερωτηση για τους παλιους συναγωνιστες σχετικα με την Μορφυ
Μιλαμε για την υπευθυνη στο ινστιτουτο απεναντι απο Ιπποκρατειο?
Ηταν και γυμναστρια νομιζω.
Μεχρι που ειχατε φτασει?Φτιαξτε με λιγο (αληθειες μονο)
Εμενα με αφηνε μονο να τον παιζω και να χυνω μπροστα της!!! (Αμπελοκηποι)
Φοβερη γυναικα .
Ειχε βαλει και για δημοτικος συμβουλος στην Ηλιουπολη.
Παντρευτηκε εναν απο τους πρωτους νταβατζηδες-ιδιοκτητες ινστιτουτου μασσαζ.
επισης ειχε και δυο ξανθα μαζι της τοτε.
Την μια απο Κορινθο κοντο με σχιστα ματακια την γαμαγα και στο σπιτι της(χωρις λεφτα)
Η αλλη χαζη αλλα κορμαρα εχει ακομη νομιζω ινστιτουτο στην Μαντζαρου
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Αν δεν με απατα η μνημη μου ,λογω ηλικιας , τα πρωτα λεφτα που εδωσα για μασαζ ηταν 1500 δραχμες ετος 1981, ε! ημουν και 30 χρονων τοτε .
να σκεφτεις το 81 ημουν 3ων...
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
Στη Σειρήνων όταν το είχε η Αννα,πριν πάει στη Ν.Σμύρνη,είχε και ένα κοντό,ξανθό την Βέρα. Απίστευτο παιδί.
Θυμόσαστε το μαγαζί της Ελένης? Ηταν ένα στενό μετά την Κέλσου,κάθετα στη Βουλιαγμένης,που στα τελευταία του της το είχαν κάψει. Αυτό και ένα άλλο στη Βουλιαγμένης 170 που το έλεγαν ΓΑΛΛΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ και το είχε η
Μαίρη, ήταν τα πρώτα που είχαν από μια μαυρούλα το καθένα.Διαμάντια και οι δύο.Εποχή -87με -90
η βερα ηταν  το κατι αλλο δεν υπαρχουν παιδια σημερα ευκολα που να τη φθανουν πηγε και αυτη για λιγο νεα σμυρνη και εφυγε μετα σταματησε και δουλευε στο 090 εκτοτε χαθηκε. η μορφυ προς ενημερωση συναγωνιστη τοτε ηταν το κατι αλλο σε ολα ελιωνες μαζι της πριν τον βαλεις μεσα της τελειωνες. οταν ειχε βαλει για δημοτικος συμβουλος λογω οτι ειχα κατι γνωριμιες με πηρε τηλεφωνο και ετρεχα μαζιτης.
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ιβλη αν συνεχισεις να γαμας τα βασικα θρεντ, βγαζω καρτες..
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
ειπα να κανω μια αναφορα και εγω πιτσιρικας ημουν αρχες 81 διαβαζα τα νεα μια αγγελια εγραφε γλυφαδα οικος αισθητικης και χαλαρωμα. πηγα ηταν παραλιακη το ειχε η βασω αυτη που εχει σημερα στη μεταξα το ειχε με την εφη που ειχε θησεως 79 στην καλλιθεα ηταν ναιες τοτε και ζωηρες περασα καλα. η πρωτη μου εμπειρια μετα γνωρησα την μαιρη λογω γειτονιας και για μερικα χρονια επηγαινα τακτικα. θυμαμαι τα δυο το ενα φιλεληνων 5 οροφο και το αλλο στον απο πανω δρομο που το ειχε αυτος που ειχε στην παπαγιανοπουλου στο 14 ενα αλλο ηταν θησεως 116 στην καλλιθεα μα δυο φητιτροιες μεσα χαμος γινοταν στο αλσος στο παγκρατι υπηρχε και εκει μια φητιτροια φοβερη σημερα δοξαζεται στ δικαστηρια. ηταν η κελσου που δουλευαι η ελενη της ιλιαδος και φιλε ασταρι ηταν και μια στη ζαννη στην ανηφορα προς ζανειο φοβερη γυναικα  φοβερη μπριζολα.υπαρχουν και αλλα πολλα η τιμες ηταν αναλογα με τη χρνικη περιοδο ξεκινησαμε με 1500 δρχ 5000 χιλ. και ουτο καθε εξης και μιλαμε παντα για ελληνιδες. παντως πριν δεκα χρονια εκει που περνουσα καλα ηταν το ιδρυμα με τη ************* και την αδελφη της στη λαγουμτζη. και κατι για το φιλο που αναφερεται στην αννα ειχε την νικη τη θυμασαι αυτη ηταν γυναικα του ************ του ************* της **************.


[size=18pt]edit giorgospapa: σβησιμο ονοματων και ιδιοτητων. πρεπει να ειμαστε τρελοι για να γραφουμε τετοια πραγματα..[/size]  :uglystupid: :uglystupid:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Θα μιλησω καθαρα για την ελληνικη πραγματικοτητα , απο τη δικη μου σκοπια.
Στην Ελλαδα επεστρεψα πριν απο τεσσερα χρονια.
Στην αρχη εψαχνα να βρω τα στουντιο που πηγαινα μικρος,
και αφου δεν τα βρηκα, ειπα να δοκιμασω την τυχη μου στα μασαζ.
Αρχισα να πηγαινω στο Συγγρου 12, οπου εχω πετυχει ορισμενα εξαιρετικα τεμαχια.
Επισης στα "διδυμα μασαζ" των Οικονομου και Αγ.Μελετιου (συνολο 4 ιδρυματα) εχω πετυχει θεραπευτριες
με καλες επιδοσεις, με καλυτερες αυτες της Μελετιου, ισως το καλυτερο μασαζ επι ελληνικου εδαφους.
Σε καποια αγγελια διαβασα για το Μαρνη, και μετα απο μερικες επισκεψεις
πειστηκα... Μετα ανακαλυψα το σάιτ, το οποιο μελετησα αρκετα, χωρις να γινω μελος.
Τα υπολοιπα εχουν ειπωθει.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.616
Πόντοι
41.447
να ρωτησω τους πιο παλιούς αν θυμουντε....:

Περίπου το 1994-1996 στις Αρχές της οδού Αχαρνων (προς πλατεια Βάθης), στο ρευμα πηγάινωντας προς Αθήνα στο δεξί μας χέρι έχει μια πολυκατοικια.
Το νουμερο νομιζω είναι 11, τωρα διπλα υπάρχει εισοδος ενος ξενοδοχειου.

Εκεί λοιπόν το 94-96 υπηρχε στον πρώτο οροφο μασαζ...
και εκει είχα δει την μεγαλυτερη μουναρα ever σε μασαζ.
Μελαχρινή με γαλάζια ματια, κορμαρα.
ειχα παει 2 φορες την ειδα και εφυγα....
Μουναρος. Τοτε δεν είχα τοσα φραγκα για μασαζ....και πηγαινα και αδειαζα στη Φυλής....

την θυμαται κανεις?

δεν την ξαναε'ιδα, μιλαγε πολυ καλα ελληνικα.

Ηλικια τοτε γυρω στα 30
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια, λιγο προσοχη..

απο τους κανονες λειτουργιας του φορουμ..



6. Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Ομάδες ατόμων (π.χ. θρησκευτικές, φυλετικές κ.ά.)
[size=18pt]-Δημόσια Πρόσωπα[/size]
-Την προσωπικότητα, τιμή, ή υπόληψη προσώπων.
-Άλλους χρήστες του site




ευχαριστωωωω..
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
ειπα να κανω μια αναφορα και εγω πιτσιρικας ημουν αρχες 81 διαβαζα τα νεα μια αγγελια εγραφε γλυφαδα οικος αισθητικης και χαλαρωμα. πηγα ηταν παραλιακη το ειχε η βασω αυτη που εχει σημερα στη μεταξα το ειχε με την εφη που ειχε θησεως 79 στην καλλιθεα ηταν ναιες τοτε και ζωηρες περασα καλα. η πρωτη μου εμπειρια μετα γνωρησα την μαιρη λογω γειτονιας και για μερικα χρονια επηγαινα τακτικα. θυμαμαι τα δυο το ενα φιλεληνων 5 οροφο και το αλλο στον απο πανω δρομο που το ειχε αυτος που ειχε στην παπαγιανοπουλου στο 14 ενα αλλο ηταν θησεως 116 στην καλλιθεα μα δυο φητιτροιες μεσα χαμος γινοταν στο αλσος στο παγκρατι υπηρχε και εκει μια φητιτροια φοβερη σημερα δοξαζεται στ δικαστηρια. ηταν η κελσου που δουλευαι η ελενη της ιλιαδος και φιλε ασταρι ηταν και μια στη ζαννη στην ανηφορα προς ζανειο φοβερη γυναικα  φοβερη μπριζολα.υπαρχουν και αλλα πολλα η τιμες ηταν αναλογα με τη χρνικη περιοδο ξεκινησαμε με 1500 δρχ 5000 χιλ. και ουτο καθε εξης και μιλαμε παντα για ελληνιδες. παντως πριν δεκα χρονια εκει που περνουσα καλα ηταν το ιδρυμα με τη ************* και την αδελφη της στη λαγουμτζη. και κατι για το φιλο που αναφερεται στην αννα ειχε την νικη τη θυμασαι αυτη ηταν γυναικα του ************ του ************* της **************.
Η Νίκη ή Μάγδα ήταν κρητικιά. Μεγαλοκοπέλα αλλά μούναρος.
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Ευχαριστώ πάτερ. Κάτι έκανα λάθος.



νο προμπλεμ..  :rolleyes:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Παιδια γεια σαs και παλι.Νεοs στο σιτε ,παλιοs στο αθλημα,παμε για την 3η δεκαετια.Καθισα και εγραψα και εγω ο κακομοιρηs για πρωτη φορα ,και δεν το βλεπω πουθενα,παρα μονο σαν παραθεση,αν θελει καποιοs αs μου το εξηγησει.Ειναι τοσα πολλα τα ιδρυματα που εχω παει που πλεον τα εχω ξεχασει,μου τα θυμιζεται εσειs περιστασιακα.Οπωs o astari για συγγρου 12-ενα αλλο κοντα στο φιχ-ιπποκρατειο-αγ,μελετιου-στιs αρχεs γλυφαδαs για αθηνα-θησεωs χαμηλα πανω απο ενα πυροσβεστικο τμημα κλπ.βρε astari νομιζα οτι εγω ημουν ο μεγαλυτερos εδω μεσα.χε...χε...χαιρομαι πραγματικα που εισαι παλιουραs.εγω το 1981 ημουν 22.παντωs η αποψη μου ειναι οτι τα τελευταια χρονια οι γυναικεs που ειναι σε ολουs αυτουs τουs χωρουs-οχι μονο μασαζ-δεν συγκρινονται με τιποτα με αυτεs που ηταν πριν 10,20 και 30 χρονια.
 

Kokovikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
θυμάστε μια πολυ καλη μασερ στα πατησια στην οδο χαλκιδος κοντα στο θεραπευτηριο?Νομιζω την ελεγαν κούλα και ηταν λευκορωσιδα.Ειχε μεσα και αλλες 2,μια πολυ ωραια ξανθουλινα και ενα μελαχροινακι αδυνατο ψηλο με πολυ περιποιημενα νυχια και υπηρεσιες ανω του μετριου οπως και δηποτε!Η εισοδος ηταν μια μεγαλη γκρι πορτα και ειχε απεξω"προσοχη σκυλος δαγκωνει"

ναι,το θυμάμαι!πλυ καλη περιπτωσαρα αυτη η θειτσα στην υποδοχη.Σε εστελνε κανονικα για βρουβες το θηριακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom