Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.233
Κριτικές
5
Like
1.310
Πόντοι
216
Δεν ήταν επίπεδου αρχοντος σίγουρα.
Ας πούμε ότι ήταν 6,5αρι:P
Αυτό που τη χαλαγε ήταν η ακμη.
Αν ειχε καθαρό πρόσωπο θα ήταν ενα λεβελ πανω.
Πάντως της εριχνα ενα περιποιημένο.
Κριμα που δεν την παρτούζωσαμε με τον αρχηγό,να μαθει τι σημαίνει γκρικ γκανγκμπανγκ.


 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Εξαρι καθαρο ,πιο πανω με τιποτα ...
εφταρι ειναι αυτο που εβαλα

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Στο σώμα ηταν εφταρι οχταρι.Στο πρόσωπο εχανε κυρίως λόγω ακμής.
Λέμε τι μπορείς να πετύχεις σημερα εντός ΕΕ σαν τουριστας με ηλεκτρονικό καμακι.
Δηλαδή οι προϋποθέσεις ειναι
1.Τουριστας
2.Εντος ΕΕ
3.Ηλεκτρονικό καμακι
4.Σήμερα
Δε μιλάμε τι έκανες live εκτός ΕΕ σα μονιμας πριν απο χρόνια.

Για παράδειγμα αυτό κάνεις σήμερα σαν τουρίστας εκτός ΕΕ.

MiMbXN.jpg


Αλλο εντός ΕΕ άλλο εκτός ΕΕ.Αλλο σημερα άλλο πριν 3 χρόνια.Αλλο τουριστας άλλο μόνιμος.Το input καθορίζει και το output.
Οι πιο πολλοί αν τους περιορίσεις στο σήμερα με περιορισμο χρονου,να βγάλουν γκόμενα σαν τουριστες εντός ΕΕ θα πιάσουν τα αρχιδια τους,θα αρνηθούν να μπουν καν στην αρένα αφού είναι όλα σε βάρος τους.

 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.039
Κριτικές
33
Like
7.109
Πόντοι
3.496
γκόμενες
Σου λέει
1.Είσαι μπάρμπας
2.Είσαι παππούς
3.Είσαι καράφλας
4.Δεν έχεις το κολλάει με τις γκόμενες
5.Δεν έχεις κοινωνική ζωή αφού συνεχώς δουλεύεις κτλ
καλα σου λενε.. αυτη ειναι και η αληθεια
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.233
Κριτικές
5
Like
1.310
Πόντοι
216
Ωραίο καυλακι ηταν.
Απλα δεν αξίζε 5αστερα κτλ.
Και γενικά δε βρίσκω το λογο να τα σκασω για ενα δωματιο,απο τη στιγμή που θα είμαι εξω ολη μερα.
Δηλαδή αυτη η ξεκωλιαρα ηθελε να βγαλει φωτο στην καλντέρα,σε κανα κλαμπ και στην παραλία για να τις ποστάρει στο ινσταγκραμ.
230 τη βραδιά μεσα στον κοροναϊο είναι πολλα.
Ο Κμαν παντως φαίνεται πολυ μικροτερος απο κοντα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ωραίο καυλακι ηταν.
Απλα δεν αξίζε 5αστερα κτλ.
Και γενικά δε βρίσκω το λογο να τα σκασω για ενα δωματιο,απο τη στιγμή που θα είμαι εξω ολη μερα.
Δηλαδή αυτη η ξεκωλιαρα ηθελε να βγαλει φωτο στην καλντέρα,σε κανα κλαμπ και στην παραλία για να τις ποστάρει στο ινσταγκραμ.
230 τη βραδιά μεσα στον κοροναϊο είναι πολλα.
Ο Κμαν παντως φαίνεται πολυ μικροτερος απο κοντα

Το πεντάστερο πιο πολύ για εμένα ήταν.Γενικά στα νησιά σε κάτω από τετράστερο δεν μπορώ να κοιμηθώ,θέλω ανέσεις.Τα τετράστερα συνήθως τριάστερα είναι στην πραγματικότητα.Ειδικά Σαντορίνη που πρέπει να έχουν συγκεκριμένη μορφή.
Και Ρόδο σε πεντάστερο έμενα.
Οταν ήμουν 25 χρονών έμενα σε χόστελ ή διαμερίσματα με 20 ευρώ τη μέρα,τώρα δεν αντέχω κάτω από τετράστερο.

Κανονικά δεν έπρεπε καν να την πάω Σαντορίνη.Αθήνα και πολύ ήτανε.Αλλά ήθελα και εγώ να δω τα γκομενάκια στο νησί να κόψω κατάσταση.
Σαντορίνη πας μόνο μουνάρες που δεν έχεις γαμήσει και μόνο όταν δεν είναι σίγουρο οτι θα γαμήσεις και θες να κάνεις εφέ.
Φυσικά και φαίνομαι εντάξει,για αυτό και μπορώ να χτυπήσω live σε dt.Παλιά προ πενταετίας πολύ πιο άνετα φυσικά.
Πιστεύω Σαντορίνη αν γυρνάς όλη μέρα στα δρομάκια,τα κοκταιηλάδικα και κάθε βράδυ πας Koo club,θα τσιμπάς σίγουρα ένα μουνάκι κάθε τριήμερο.Το πρόβλημα είναι οι Ελλεινίδες μπορεί να φας μπλόκο από γκομενοπαρέες.Εχει και ανταγωνισμό από πούτσους αλλά όχι πολύ υψηλού επιπέδου.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ο άρχοντας φαίνεται καλος ανθρωπος, φέρεται ευγενικά, γι'αυτό εχουν τέτοια συμπεριφορά οι σπόνσορετες απέναντι του.
Ξέρουν οτι αμα του κάνουν μαλακίες,δε θα τις ξυλοφορτώσει ουτε θα τις πεταξει σε κανενα γκρεμό.
Αυτό που πρέπει να αλλάξει.
Οι ίδιες σπόνσορετες ουτε που σκέφτονται να κάνουν τα ιδια σε αραβοτουρκους, γιατί ξέρουν ότι υπάρχει περίπτωση να καταλήξουν στα θυμαράκια.

Εγώ τις αφήνω να κάνουν ό,τι θέλουν.Απλά αν κάνουν μαλακία,μετά παίρνουν τον πούλο.Αν αυτή π.χ. τώρα την τραβούσαν οι Ελληνίδες σε κανέναν δικό τους,θα την παράταγα επί τόπου και θα έβρισκα άλλη.Πρέπει να αντιδράς ακαριαία.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εχεις τη Σλοβάκα να κάνει του κόσμου τις μαλακίες,πας να τη σώσεις και σου λέει όχι.Τη μια μαλακία πίσω από την άλλη.Οχι οτι οι Πολωνέζες είναι διαφορετικές.
Τί μαλακίες έκανε δηλαδή;

Η βασική μαλακία που έκανε ήταν οτι κατέβασε δυο κοκταίηλ και 5 σφηνάκια βότκα στο PK club και μετά όταν έπιασε τα βοτκικά με Red Bull στο Koo club μπήκε τελείως γκολ.Μου έλεγε είμαι δυνατή αντέχω και ύστερα είχε κοιμηθεί στα γόνατά μου μέσα στο κλαμπ.Περίμενα να ξυπνήσει επιτέλους,περίμενα περίμενα σε κάποια φάση φεύγω να πάω τουαλέτα και μόλις γυρίζω βλέπω μια παρέα από Ελληνίδες που κάθονταν δίπλα να της έχουν πιάσει κουβέντα.Μου λέγανε οτι δεν ήταν σωστό που άφησα την κοπέλα σε τέτοια κατάσταση και εξαφανίστηκα και κάτι τέτοιες παπαριές.
Ολο την αγκαλιάζανε και τη χαιδεύανε και σε κάποια φάση μου πρότειναν να την πάρουν μαζί τους σπίτι!Φυσικά αρνήθηκα αλλιώς θα έχανα το γλυφοκώλι.
Η γκόμενα εντωμεταξύ να μου έχει πρήξει τα αρχίδια,να λέει αυτές οι κοπέλες με έσωσαν,θέλω να μείνω στο κλαμπ μαζί τους,να γνωρίσω κόσμο,της λέω άμα θες να μείνεις με αυτές,σε παρατάω επί τόπου.Γυναικεία αλληλεγγύη κι έτσι.
Παραλίγο να με μεθύσει κι εμένα μου έβαζε συνέχεια βότκα από το μπουκάλι,της έλεγα να πίνουμε πιο αργά και όταν άρχισα να βλέπω διπλά σταμάτησα τελείως.Αλλιώς ποιος ξέρει τι θα παθαίναμε.
Γενικά τα κοκταίηλ Σαντορίνη για τον πούτσο εντελώς,αλκοόλ χειρίστης ποιότητας.Μόνο αν κάτσεις σε τραπέζι και πάρεις μπουκάλι που στο Koo club κόστιζε 100 ευρώ όχι ιδιαίτερα ακριβά δηλαδή,είναι εντάξει τα ποτά.

Την επόμενη μέρα η γκόμενα είχε φοβερό χανγκόβερ,βασικά μέχρι τις 18.00 τη βγάλαμε στο ξενοδοχείο.Δε θυμόταν τίποτα από όσα έγιναν την προηγούμενη νύχτα.Παραλίγο να μη μας πάρουν στο ταξί,χτύπησε το κεφάλι της στο αμάξι την ώρα που μπαίναμε αφού ήταν λιώμα και μετά άρχισε να μασουλάει μέσα στο ταξί.Αν δε βεβαίωνα τον ταξιτζή οτι δε θα ξεράσει,θα μας πέταγε έξω αλλά ευτυχώς είχα ξεμεθύσει σχετικά και ήμουν πειστικός.
Οταν γυρίσαμε ξενοδοχείο την μπούκωσα αμέσως με throat fucking,ασφυξία φάση,μετά γαμήσι και ύστερα έκατσα στη μάπα της για γλυφοκώλι είχα γίνει έξαλλος.Επρεπε να δράσω γρήγορα αλλιώς θα την έπαιρνε πάλι ο ύπνος.
Γενικά οι Σλοβάκες είναι αρκετά αλλοπρόσαλες,θέλουν αλκοόλ για να έρθουν σε κέφι και να γαμήσεις αλλά οι πιθανότητες να κάνουν βλακείες πιωμένες είναι τεράστιες.Και η άλλη χόρευε με τον Αμερικανό και τη δικιά του στο Koo club τότε που την έφερα πριν δύο χρόνια.Αυτά οι Τσέχες και οι Ουκρανές δεν τα κάνουν.

Η πλάκα είναι οτι στην Αθήνα μου έλεγε οτι δεν πίνει ποτέ αλκοόλ μέχρι που έπιασε τις μπύρες.Αλλα γούστα σε στυλ χορτοφαγίας κτλ,αλλά αυτά είναι αναμενόμενα από τις γκόμενες,συνήθως τους παίρνω χωριάτικη και ψάρια.Γενικά στα Φυρά καλύτερα να τρως στα σουβλατζίδικα τα φαγιά στα εστιατόρια είναι τελείως άνοστα και ακριβά αφού απευθύνονται σε τουρίστες.Καμάρι έχει μερικές καλές ταβέρνες με γενναίες μερίδες και κανονικές τιμές.
Πάρα πολλοί σερβιτόροι Αλβανοί και γενικώς μη Ελληνες.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Την επόμενη μέρα η γκόμενα είχε φοβερό χανγκόβερ,βασικά μέχρι τις 18.00 τη βγάλαμε στο ξενοδοχείο.Δε θυμόταν τίποτα από όσα έγιναν την προηγούμενη νύχτα.Παραλίγο να μη μας πάρουν στο ταξί,χτύπησε το κεφάλι της στο αμάξι την ώρα που μπαίναμε αφού ήταν λιώμα και μετά άρχισε να μασουλάει μέσα στο ταξί.Αν δε βεβαίωνα τον ταξιτζή οτι δε θα ξεράσει,θα μας πέταγε έξω αλλά ευτυχώς είχα ξεμεθύσει σχετικά και ήμουν πειστικός.

Μήπως ο markosp ήταν ο ταξιτζής; :2funny:

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μήπως ο markosp ήταν ο ταξιτζής;

Οχι,αλλού συνάντησα το markosp.Ανετος τύπος τελείως χαβαλές και σταρχιδιστής φαινότανε.Αυτός αν είχε κίνητρο θα έκανε θραύση Σαντορίνη πιστεύω,έχει πολύ μουνί.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.041
Like
1.475
Πόντοι
216
Θεαματικο γκραν φιναλε με γλυφοκωλι,throat fucking,χυσιμο στα βυζια.
hVudnY.jpg
Κατι Ελλειινιολες πήγαν να χαλάσουν τη φαση,εκαναν απιστευτο μπασιμο να σώσουν τη γκόμενα.
Μιλησε ομως η πυγμη του Βαλκανιου και τα πράγματα πήραν το δρόμο τους

Άξιος όπως πάντα.
Καταλαβαίνεις τι cockblocking τρως εδώ. Είναι κοινωνικός αυτοματισμός μαζί με τη φεμινιστική λαίλαπα που σαρώνει, αν βλέπουν mismatch βγάζουν φλύκταινες απο ζήλεια σχεδόν άπαντες. Για πες το σκηνικό...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ο Αρχηγός πληρώνει αδρά για να ζήσει ένα βράδυ ενός πιτσιρικά στο Φιλαράκι :confused:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Θεαματικο γκραν φιναλε με γλυφοκωλι,throat fucking,χυσιμο στα βυζια.
hVudnY.jpg
Κατι Ελλειινιολες πήγαν να χαλάσουν τη φαση,εκαναν απιστευτο μπασιμο να σώσουν τη γκόμενα.
Μιλησε ομως η πυγμη του Βαλκανιου και τα πράγματα πήραν το δρόμο τους
Άξιος όπως πάντα.
Καταλαβαίνεις τι cockblocking τρως εδώ. Είναι κοινωνικός αυτοματισμός μαζί με τη φεμινιστική λαίλαπα που σαρώνει, αν βλέπουν mismatch βγάζουν φλύκταινες απο ζήλεια σχεδόν άπαντες. Για πες το σκηνικό...

Να δεις κάτι mismatch με σπόνσορες Σαντορίνη να σου φύγει το καφάσι.Προσπάθησα να βγάλω φωτό αλλά ήταν δύσκολο με τη γκόμενα δίπλα.
Βέβαια επρόκειτο εμφανώς για Ρωσίδες ή Ουκρανέζες και οι τύποι ήταν συνήθως Ιταλοί ή Ρώσοι.
Στα κλαμπ γινόταν κανονικό παιχνίδι με πολύ καμάκωμα αλλά έπαιζαν μεγάλο ρόλο οι κύκλοι,έρχονταν κάποιοι τύποι και τις καλούσαν στα τραπέζια.Επίσης παίζει πολύ να χρησιμοποιούν γκόμενες του κύκλου να προσεγγίζουν κοπέλες για να τους τις πασάρουν μετά.Παίζει αυτό το σόσιαλ πολύ Σαντορίνη δεν είναι τελείως φρι style,έχει μονιμάδες.Σα σπόνσορας πιστεύω οργώνεις,οι γκόμενες καταλαβαίνουν με μια ματιά τι παίζει,έχουν το σπονσοροραντάρ.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Απιστευτο τι εκανε η ταλαιπωρη για να αποφυγει το γαμησι ...
πραγματικη ηρωιδα :grin:
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.039
Κριτικές
33
Like
7.109
Πόντοι
3.496
αφού ήταν λιώμα
Οταν γυρίσαμε ξενοδοχείο την μπούκωσα αμέσως με throat fucking,ασφυξία φάση,μετά γαμήσι και ύστερα έκατσα στη μάπα της για γλυφοκώλι είχα γίνει έξαλλος. Την επόμενη μέρα είχε φοβερό χανγκόβερ
η αλλη ηταν σκνιπα στο μεθυσι σε κατασταση εμετου, και εκανε ολα αυτα.. μωρε μπραβο :(
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πίπα έκανε ετσι κι αλλιώς.Αλλα γλυφοκωλι οχι.Εκει ειδα την ευκαιρία.
Βέβαια επεσε ακαποτο πηδημα και ανησυχώ.
Παλιά μεχρι πριν 5 χρόνια πηδαγα μόνο ακαποτα αφου τα προφυλακτικά μειώνουν πολύ την αίσθηση.
Σκέφτηκα για ενδοφθαλμιο χυσι αλλά αντέδρασε.
Αυτα τα κολπα μονο Πολωνεζες τα κάνουνε οπως και τις βαριές ανωμαλίες.
Ο κακομοίρης ο dawg εμεινε αγαμητος,άλλη ιστορία και αυτή.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
552
Like
605
Πόντοι
86
Θέατρο Δελφινάριο το κάνατε ρε φουκαράδες :jerking: ο άλλος πληρώνει όσο μια ούγια χρυσού το μουνι απλά να ρίξει έναν πουτσο :2funny: ο χαζός αν τόσα χρόνια ήταν έξυπνος θα πηδουσε με 50 ευρώ στα Red light district της Γερμανίας με ένα 50 πολύ καλύτερες με αυτά που έχει ξοδέψει θα είχε αγοράσει χρυσό, ο οποίος ανέβηκε στην κρίση που περνάμε, και πλούσιος θα ήταν και θα τον κυνηγούσαν μέρα αυτές και όχι αυτός έκεινες, δεν μας έδειξε φάτσα, δυστυχισμένη φτωχή wannabe sugargirl φενεται, γιατι δεν πάνε τίποτα αθλητές μαζί της και περιμένει έναν κμαν από την Γερμανία να της δώσει λεφτά? :jerking: άλλος χωριάτης από εδώ προσπαθεί να το παίξει σπόνσορας ενώ δεν είναι, έχεις και τους φουκαράδες εδώ μέσα να του λένε μπράβο :2funny: τεράστιο επίτευγμα να πληρώνεις χρυσό για Να γαμησεις, η άγαμια σας βάρεσε στο κεφάλι, μετά απορείτε γιατί πλέον στην δύση την έχουν δει η περισσότερες θεές :jerking: τώρα περιμένουμε την γκόμενα του φύλακα να γελάσουμε και με αυτόν :2funny:
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.039
Κριτικές
33
Like
7.109
Πόντοι
3.496
βλέπω μια παρέα από Ελληνίδες που κάθονταν δίπλα να της έχουν πιάσει κουβέντα.
Η γκόμενα εντωμεταξύ να μου έχει πρήξει τα αρχίδια,να λέει αυτές οι κοπέλες με έσωσαν,θέλω να μείνω στο κλαμπ μαζί τους,να γνωρίσω κόσμο,της λέω άμα θες να μείνεις με αυτές,σε παρατάω επί τόπου.Γυναικεία αλληλεγγύη κι έτσι.
καταλαβαμε τυπε :confused:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αυτή τα σκατωσε πήγε και μέθυσε και παραλίγο να μεθύσει και εμένα,εγώ τι φταίω?Θα μπορούσε εύκολα η κατάσταση να ξεφύγει εκτός ελέγχου.Μεχρι εκείνη τη στιγμή ήταν ολα καλά.
Γενικά ολοι παίρνουν το μέρος από τις γκόμενες.Και οι τυπισσες το ίδιο.
Αμα η άλλη κατεβάζει γρήγορα το ενα σφηνάκι μετα το άλλο και μου χωνει τις βότκες στο στόμα,τι να κάνω?Πάλι καλά που μου έστειλε ο οργανισμός προειδοποιητικά σημεία και σταμάτησα.
Οι γκόμενες ειναι τρελες και ανεύθυνες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom