Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
μάλλον Για ανταλλαγη πληροφοριών
Ποια ανταλλαγή πληροφοριών ο πανέξυπνος όσα μύνηματα και να του στείλουμε δε μπορεί να μας απαντήσει μια κριτική έχει κάνει. Όπως και να έχει το να εκθέτει μια κοπέλα από ένα μασατζιδικο δεν είναι νορμάλ και δεν νομίζω ότι μας χρησιμεύει και σε κάτι. Όπως και εμείς έχουμε τις οικογένειες μας και δε θέλουμε να εκτεθουμε έτσι και αυτές. Μεταξύ κατεργαρεων εχεμύθεια
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.944
Κριτικές
50
Like
5.615
Πόντοι
7.636
Και ξαναλέω, που είναι η Σάσα ΟΕΟ... :rockon:
 

kostasasa

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2017
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
Κύριοι ρώτησα κάτι αλλά κανείς δεν απάντησε:
1. Από VENUS SPA ποια κοπέλα θα προτείνατε?
2. Μεταξύ BODY FREE και VENUS SPA ποιο προτείνουν οι "συμπολεμιστές"?
Ευχαριστώ
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Εμενα ρωτας? τον Lexlex1616 να ρωτησεις που εχει το FB και υο Insta της κορασιδος.

Ναι σωστά, σορρυ. Ούτε με ενδιαφέρει. Λες και αν το έχεις, τι έγινε. Σιγά μην κάνει και σχέση με πελάτη, δεν την έχω τόσο χαζή
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
551
Like
411
Πόντοι
26
καλησπερα.Μοναστηρίου ΠΟΣΟ ειναι ο Μιχαλης?πηγα μια φορα πριν ενα χρονο και δεν θυμαμε ακριβός την εισοδο..
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
καλησπερα.Μοναστηρίου ΠΟΣΟ ειναι ο Μιχαλης?πηγα μια φορα πριν ενα χρονο και δεν θυμαμε ακριβός την εισοδο..
Καλησπερα στα αλάνια.. δοκιμαστικέ κριστιανα-ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ από Crystal ..φορούσε κωλανακι για πολλά εγκεφαλικά... απίστευτο σωματάκι στεγνωμένο
Με να κωλαρακι που ζωγραφίζει... 2 μικρά μήλα στητα κ ολοστρογγυλα.. στήθος μικρό αλλά απίστευτα στητό κ στρογγυλό  μ ρώγα ν κρέμας πετσέτα...
Τώρα πρόσωπο ιδιαιτερο... μ ιδιαιτερο βλέμμα Που έβγαζε κάτι ναζιαρικο πονηρό κ σεξυ παράλληλα.. πολύ παιχνιδι μ τ μάτια. Κ τ σώμα της... καλό φραπεδάκι ν μη θες ν τελειωσεις... σύντομα επαναληψη για ν δω που φτάνει...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπερα στα αλάνια.. δοκιμαστικέ κριστιανα-ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ από Crystal ..φορούσε κωλανακι για πολλά εγκεφαλικά... απίστευτο σωματάκι στεγνωμένο
Με να κωλαρακι που ζωγραφίζει... 2 μικρά μήλα στητα κ ολοστρογγυλα.. στήθος μικρό αλλά απίστευτα στητό κ στρογγυλό  μ ρώγα ν κρέμας πετσέτα...
Τώρα πρόσωπο ιδιαιτερο... μ ιδιαιτερο βλέμμα Που έβγαζε κάτι ναζιαρικο πονηρό κ σεξυ παράλληλα.. πολύ παιχνιδι μ τ μάτια. Κ τ σώμα της... καλό φραπεδάκι ν μη θες ν τελειωσεις... σύντομα επαναληψη για ν δω που φτάνει...

Πού περιμένεις να φτάνει;  Δεν νομίζω να φτάσει κάπου. Εσυ θα φτάσεις, αυτή όχι.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Πρώτη φορά ήταν κ πήγε πολύ καλά.. τώρα τ ν σ πω... από εμπειρία δε φτάνουν όλες το ίδιο με όλους... όλες οι μελλισες το ίδιο μέλι κάνουν;
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.522
Πόντοι
2.480
Μελαχροινή Κοντούλα με το πιο άρτιο βυζι που ειδα στη καριέρα μου.  Το οποίο βεβαίως  αφήνει μόνο χάδια και τίποτα παραπάνω.  Κατά τα αλλά Μασαζ και μάλαξη κάτω του μετρίου. Crystal όλα αυτά στη μετά Αλεξίας εποχή. Παρεπιπτόντως όποιος ξέρει που είναι αυτή η ψυχή ας μου πει.  Ευχαριστώ.  Φήμες λένε ότι αξίζει και η Νεφέλη εκεί?  Το επιβεβαιώνει κανείς?  Γιατί όπου ακούς κεράσια.........
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.667
Κριτικές
2
Like
5.350
Πόντοι
1.056
Μελαχροινή Κοντούλα με το πιο άρτιο βυζι που ειδα στη καριέρα μου.  Το οποίο βεβαίως  αφήνει μόνο χάδια και τίποτα παραπάνω.  Κατά τα αλλά Μασαζ και μάλαξη κάτω του μετρίου. Crystal όλα αυτά στη μετά Αλεξίας εποχή. Παρεπιπτόντως όποιος ξέρει που είναι αυτή η ψυχή ας μου πει.  Ευχαριστώ.  Φήμες λένε ότι αξίζει και η Νεφέλη εκεί?  Το επιβεβαιώνει κανείς?  Γιατί όπου ακούς κεράσια.........

Ευχάριστη, ωραίο σώμα, καλό βυζί υποφερτό μασάζ καλό τελείωμα δεν ξέρω πόσο προχωράει
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.000
Κριτικές
10
Like
4.963
Πόντοι
4.895
Κύριοι ρώτησα κάτι αλλά κανείς δεν απάντησε:
1. Από VENUS SPA ποια κοπέλα θα προτείνατε?
2. Μεταξύ BODY FREE και VENUS SPA ποιο προτείνουν οι "συμπολεμιστές"?
Ευχαριστώ
να πας στον καρατεκα στο body free απο τα 2. Ο λόγος? Εκεί πας φουλ στο venus όχι.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Γιατί τον Νικόλα τον λέτε καρατεκα? Είναι τίποτα δάσκαλος? Έχει milf αυτός? δεν τον έχω επισκεφτεί ποτέ
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
καλησπερα.Μοναστηρίου ΠΟΣΟ ειναι ο Μιχαλης?πηγα μια φορα πριν ενα χρονο και δεν θυμαμε ακριβός την εισοδο..
Μοναστηριού 93 Α 2ος όροφος. Αν και κάτι γράφτηκε ότι θα φύγει από κει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom