Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 305 άτομα (25 μέλη και 280 επισκέπτες)

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
τι αραβοπακι ρε αμορφοτε το ιδιο ειναι ο αραβας με τον σκατοπακιστανο σηκω φυγε απο ρε αμορφωτε



Με είπε αμορφωτο ο SΕGOVAX ..Ναι ο SEGOVAX ρε φίλε που από τις 5 λέξεις που γράφει οι 15 είναι λάθος..ρε τράβα γαμησου από δω ρε κακομοίρη..τόσες μέρες εδω μέσα ούτε ο ίδιος δεν ξέρεις τι γράφεις..
Και για να σου λύσω την απορία καθυστερημένε, είπα αραβοπακι επειδή δεν ξέρω αν ήταν Άραβας ή Πακιστανός..μπορει να ήταν και Αφγανός δεν ξέρω..ότι και να ήταν αυτός πάντως εσύ παραμένεις βλακάκος που δεν ξέρεις τι γράφεις και τι εννοείς..χτυπημένε ε χτυπημένε..και στα πεοσφαιρίδια μου από που είσαι
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.430
Πόντοι
3.296
έχω πάει κάποιες φορές Μεταξουργείο αλλά και πιο παλιά Μενάνδρου σε οίκους ανοχής , πάντα εκεί κάτι με χάλαγε !!! Βέβαια πέτυχαινα καλές υπηρεσίες στο 10αρικο η 15αρι !!!αλλα ο τρόπος των τσατσάδων και τα άτομα που περίμεναν σαλόνι ( Πακιστανοί  και τσιγγάνοι κύριος !!!) με έκανε και χαλίομουνα !!! Φυλής και μόνο φυλής βέβαια και εκεί έχει χαλΑση το πράγμα αλλά όχι σε τόσο μεγάλο βαθμό σε σχέση με το Μεταξουργείο εννοώ !!! Γιατί αν σύγκρινεις μη φυλής τώρα και το 2007 η και πιο παλιά ...η διαφορά είναι πολύ μεγάλη προς το χειρότερο ...
Να σε πάω ακόμη πιο πίσω μάγκα;

1999 με 2004 Διδύμου 20 δούλεψε η πιο όμορφη ιερόδουλος των Αθηνών.
1,75 ηλικία τότε 24 πρόσωπο Ζωή Λάσκαρη σώμα θεικό.
Άντζελα το όνομά της με τσατσά μια δρακουλόγρια στις αρχές και έπειτα με τον Άρη που χε ένα σκυκί.

Θεικά γαμήσια λέμε.

Κι ακόμη πιο πίσω το 1995 με 96 στα ακόμη παλιά όχι ανακαινισμένα πορνεία...
Αχ κάτι πιπίνια κάτι μιλφάρες κάτι ωραία κομμάτια..
Με 3000 δραχμές τότε έτσι να το πω κι αυτό για να συγκινήσω όσους μάγκες είναι της γενιάς μου
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.486
Κριτικές
94
Like
46.804
Πόντοι
17.311
Να σε πάω ακόμη πιο πίσω μάγκα;

1999 με 2004 Διδύμου 20 δούλεψε η πιο όμορφη ιερόδουλος των Αθηνών.
1,75 ηλικία τότε 24 πρόσωπο Ζωή Λάσκαρη σώμα θεικό.
Άντζελα το όνομά της με τσατσά μια δρακουλόγρια στις αρχές και έπειτα με τον Άρη που χε ένα σκυκί.

Θεικά γαμήσια λέμε.

Κι ακόμη πιο πίσω το 1995 με 96 στα ακόμη παλιά όχι ανακαινισμένα πορνεία...
Αχ κάτι πιπίνια κάτι μιλφάρες κάτι ωραία κομμάτια..
Με 3000 δραχμές τότε έτσι να το πω κι αυτό για να συγκινήσω όσους μάγκες είναι της γενιάς μου

περασμενα μεγαλεια.
δεν ηξερες ποια να πρωτογαμησεις.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.430
Πόντοι
3.296
περασμενα μεγαλεια.
δεν ηξερες ποια να πρωτογαμησεις.
Χαχα έτσι έτσι συναγωνιστή!

Τότε που ο σεφερλής έπαιζε στο ταξι αν θυμασαι(το λεω επειδη τον εχεις στο προφιλ σου)

Γαμω τις εποχες τοτε.

Συγκινήθηκα ακούω και τα χιτ της εποχής τώρα που μου θυμίζουν το σαλονάρισμα των ιερόδουλων της εποχής
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.486
Κριτικές
94
Like
46.804
Πόντοι
17.311
Χαχα έτσι έτσι συναγωνιστή!

Τότε που ο σεφερλής έπαιζε στο ταξι αν θυμασαι(το λεω επειδη τον εχεις στο προφιλ σου)

Γαμω τις εποχες τοτε.

Συγκινήθηκα ακούω και τα χιτ της εποχής τώρα που μου θυμίζουν το σαλονάρισμα των ιερόδουλων της εποχής

ναι ρε φιλε θυμαμαι αρκετα καλα.
οτι και να λεμε ηταν αλλη φαση η ολη κατασταση τοτε.
οποιος δεν τα εχει ζησει, δε μπορει να τα καταλαβει.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Να σε πάω ακόμη πιο πίσω μάγκα;

1999 με 2004 Διδύμου 20 δούλεψε η πιο όμορφη ιερόδουλος των Αθηνών.
1,75 ηλικία τότε 24 πρόσωπο Ζωή Λάσκαρη σώμα θεικό.
Άντζελα το όνομά της με τσατσά μια δρακουλόγρια στις αρχές και έπειτα με τον Άρη που χε ένα σκυκί.

Θεικά γαμήσια λέμε.

Κι ακόμη πιο πίσω το 1995 με 96 στα ακόμη παλιά όχι ανακαινισμένα πορνεία...
Αχ κάτι πιπίνια κάτι μιλφάρες κάτι ωραία κομμάτια..
Με 3000 δραχμές τότε έτσι να το πω κι αυτό για να συγκινήσω όσους μάγκες είναι της γενιάς μου
Άντζελα..τρομερή ηρεμία,θηλυκότητα,ερωτισμός..εκπληκτικό αργό βαθύ τσιμπούκι..σκλάβα του καυλιού.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
34
Like
4.362
Πόντοι
7.195
Παράνομος ή νόμιμος,θα φας πρόσθιμο.
Δεν έχουν ¨προνόμα¨οι ¨παράνομοι".

σπιρτούλημ, οι λάθρο έχουν το προνόμιο να μην έχουν να πληρώσουν το πρόστιμο.
Πρόσθεσε ότι θέλουμε να τους εχουμ ήσυχους.
Άρα, Ιάσωνος. (οι Κολωνιώτες γαμώ τη γκαντεμιά τους)
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.430
Πόντοι
3.296
Άντζελα..τρομερή ηρεμία,θηλυκότητα,ερωτισμός..εκπληκτικό αργό βαθύ τσιμπούκι..σκλάβα του καυλιού.
Δωσεεεεε...

Εκπληκτικη περιγραφη σχεδον ανατριχιασα φιλαρα μου
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλημέρα. Αν το καλοσκεφτεί κανείς δεν υπάρχει ανανέωση της απαγόρευσης τους κλεισίματος. Δηλαδή βγήκαν και είπαν ότι μέχρι τις 31 Μάη θα είναι κλειστά κάποιες ΚΑΔ. Ωραία. Μετά είπε ποια είναι στην επανέναρξη. Αλλά μέ όσες ΚΑΔ η απαγόρευση ισχύει μέχρι τις 31 Μάη; Εδώ υπάρχει μια ασάφεια. Καταλήγουμε στο συμπέρασμα ότι μάλλον εκεί θα πάει η δουλειά. "Δεν θα πουν να ανοίξουν, αλλά ούτε και θα παρατείνουν την απαγόρευση." Κι έτσι θα αρχίσουν να λειτουργούν όπως πριν στο παράνομο. Και να τα κεράσματα σε μπάτσους, και σε όσους εμπλέκονται πίσω από τον αγοραίο έρωτα.
Την Καλημέρα μου σε όλους.
Υπομονή θα δούμε.
 

Th3W4s73d

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
76
Κριτικές
9
Like
247
Πόντοι
280
Καλημέρα. Αν το καλοσκεφτεί κανείς δεν υπάρχει ανανέωση της απαγόρευσης τους κλεισίματος. Δηλαδή βγήκαν και είπαν ότι μέχρι τις 31 Μάη θα είναι κλειστά κάποιες ΚΑΔ. Ωραία. Μετά είπε ποια είναι στην επανέναρξη. Αλλά μέ όσες ΚΑΔ η απαγόρευση ισχύει μέχρι τις 31 Μάη; Εδώ υπάρχει μια ασάφεια. Καταλήγουμε στο συμπέρασμα ότι μάλλον εκεί θα πάει η δουλειά. "Δεν θα πουν να ανοίξουν, αλλά ούτε και θα παρατείνουν την απαγόρευση." Κι έτσι θα αρχίσουν να λειτουργούν όπως πριν στο παράνομο. Και να τα κεράσματα σε μπάτσους, και σε όσους εμπλέκονται πίσω από τον αγοραίο έρωτα.
Την Καλημέρα μου σε όλους.
Υπομονή θα δούμε.
Υπάρχει παράταση της αναστολής λειτουργίας του ΚΑΔ ιερόδουλων σε χθεσινό ΦΕΚ. Μη γράφουμε συνέχεια τα ίδια...
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
422
Like
727
Πόντοι
81
Και να μην υπήρχε η παράταση πάλι δεν θα άνοιγαν επίσημα. Εάν σε έναν ΚΑΔ δεν υπάρχει ρητή αναφορά τότε δεν ανοίγει. Με αυτή την λογική περί μη αναφοράς θα'πρεπε να έχουν ανοίξει γυμναστήρια μπουζούκια κλπ. Όπως είπαμε, πιστεύει κανεις ότι το κράτος θα ανοίξει τους οίκους πριν τα γυμναστήρια?
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Και να μην υπήρχε η παράταση πάλι δεν θα άνοιγαν επίσημα. Εάν σε έναν ΚΑΔ δεν υπάρχει ρητή αναφορά τότε δεν ανοίγει. Με αυτή την λογική περί μη αναφοράς θα'πρεπε να έχουν ανοίξει γυμναστήρια μπουζούκια κλπ. Όπως είπαμε, πιστεύει κανεις ότι το κράτος θα ανοίξει τους οίκους πριν τα γυμναστήρια?

Στα μπουρδέλα υπάρχει πιο άμεση επαφή.
 

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Και να μην υπήρχε η παράταση πάλι δεν θα άνοιγαν επίσημα. Εάν σε έναν ΚΑΔ δεν υπάρχει ρητή αναφορά τότε δεν ανοίγει. Με αυτή την λογική περί μη αναφοράς θα'πρεπε να έχουν ανοίξει γυμναστήρια μπουζούκια κλπ. Όπως είπαμε, πιστεύει κανεις ότι το κράτος θα ανοίξει τους οίκους πριν τα γυμναστήρια?
Τα ταουατζιδικα τ άνοιξε πριν τα γυμναστήρια τυπε αυτό που το πάς.
Η κυβέρνηση είναι συντηρητική και δεν τον θέλει τον αγοραίο έρωτα καταλαβετε το.
Πατρίς θρησκεία οικογένεια και μονογαμια.
Επίσης υποστηρίζει τα φεμινιστικα κίνηματα μιας και πρώτα ανοιξε τα ειδη καλλωπισμού κομμωτήρια νυχαδικα κλπ.αη σιχτιρ τα λαμόγια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom