Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 141 άτομα (17 μέλη και 124 επισκέπτες)

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
[size=30pt] UPCOMING TOURS[/size]


                   [size=10pt]Katia[/size]                                           [size=10pt]Sara[/size]

www.bourdela.tv/content/view/2186/1/] [/url] www.bourdela.tv/content/view/2223/1/] [/url]

             08.02-15.02 AΘήνα
       16.02-20.02 Θεσσαλονίκη
             12.02-22.02 AΘήνα 









                      [size=10pt]Moly[/size]                                           

www.bourdela.tv/content/view/1846/1/] [/url]
             16.02-22.02 AΘήνα
       23.02-01.03 Θεσσαλονίκη
                               

από κάτια έχει κανεις εμπειρία?
 

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6

οχι ρε φιλε αλλα αν και ασχημοφατσα εχει ενα κορμι τρελο.....ρε λες? :think:
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Δεν σου ξεφευγη τιποτα  :2funny: :2funny: Αντε να δουμε αν εφτιαξε βυζια και εμαθε κατι παραπανω σε Αγγλικα. Στειλε μυνημα στο συναγωνιστη Χαφ να μας πει τις τελευταιες εντυπωσεις  :2funny:

Άσε τον Xaf μια χαρά θα πέρασε με τη Τσεχοσλοβάκα για ποιό λόγο να ασχοληθεί τώρα με Ρωσίδα  :P :P :P
 

Επισκέπτης
Άσε μαέστρο εγώ τα λεγα το πρωί αλλά ο lala τόλμησε να με αμφισβητήσει  :2funny: :2funny: (φυαικά και κάνω πλάκα) ώσπου τελικά πήρα τη θετική απάντηση πως είναι αυτή  :)

Είπα κι εγώ...άρχισα να κάνω λάθη??? :2funny: :2funny: :2funny:



Φυσικα και δεν σε αμφισβητω ποτε  και το ξερεις αρxηγε μου αλλα και παλι δεν ειναι αυτη πιστευω  :grin:
Δεν παιζει να την εχει με δυο διαφορετικα προφιλ ο ζουζουνας ρε παιδια.
Εξαλλου ειπα οτι μου θυμιζει μια αλλη αλλα δεν μου ρχεται στο μυαλο  :headbang: :headbang:


www.zuzana.com/wm.asp?T=cJ63RzuT05:02072009083544PM:092119172175:1:ZTV:0:GR&TP=0]Zuzana[/url]








 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Τι γίνεται ρε? Μας διαβάζουν τόσο πολύ και τόσο προσεκτικά? Αλλιώς δεν εξηγείται.

Περί www.bourdela.tv/content/view/2196/1/]Cristal[/url] ο λόγος λοιπόν, που μετά από τη κριτική του φίλου FANTOM (αλλά και μετά τη προχτεσινή "μάχη" με Missy) προβληματίστηκα για το αν θα κράταγα το booking ή θα το ακύρωνα.
Τεσπα, τελικά το κράτησα και πήγα.

και..... στη πίπα καμία σχέση!!

Είναι υποδειγματική, βαθιά μέχρι τη ρίζα - από τις λίγες φορές που ένοιωθα κάπου εκεί στο βάθος το λαρύγγι να ανοίγει, αρκεί να πω ότι με έφτιαξε τόσο πολύ που μετά βίας άντεξα 10-12 λεπτά. Με τέλειωσε δε κρατώντας τον όλο μέσα και καταπίνοντας τα πάντα!

Για το a-level θα συμφωνήσω. Μάλιστα πήγε να μου τη βγει του στυλ "μη μου δίνεις τα έξτρα, άσε πρώτα να δούμε αν θα τα καταφέρω" όπου της απάντησα "μωρό μου εγώ στα δίνω και αν δεν τα καταφέρεις θα τα πάρω πίσω!". όπου βέβαια κατάλαβε ότι πρέπει να προσπαθήσει και το έκανε, αλλά με ζόρι και πολύ πολύ υπομονή. Μαλακία της γιατί το έχει, απλά δεν έχει μάθει να χαλαρώνει. Τελικά είπε και ένα "mmmmm, this was interesting!" και όλα καλά.

Εκεί που τα χαλάμε λίγο είναι στην εμφάνιση. Είναι ακριβώς όπως τη περιέγραψε ο FANTOM, αλλά 1-2 κλικ πιο κάτω από το αναμενόμενο. Μικρό στήθος αλλά όχι καλοσχηματισμένο, μικρό γενικά κορμί αλλά σχετικά χαλαρό ... you get the picture? Η ηλικία δε είναι λίγο μυστήριο, στο ντους τη περνάς για 20 το πολυ, όμως στο ημίφως και αν προσέξεις λαιμό και γύρω από τα μάτια μπορεί να πεις και 30!

Και τέλος: ΠΑΛΙ δεν βρήκα καθαρή πετσέτα!!  :headbang: :headbang:

Συμπέρασμα: Η κριτική του FANTOM μάλλον βοήθησε στο να βελτιωθούν οι υπηρεσίες ... η Cristal το έχει αλλά θέλει και λίγο δουλειά ακόμα.
 

Επισκέπτης
Δεν ακους ντε , οχι ακους εεε  !!!   
KITTY.gif

Εκει το βιολι σου !!!
Φταιω εγω τωρα !!!
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Δεν ακους ντε , οχι ακους εεε  !!!   
KITTY.gif

Εκει το βιολι σου !!!
Φταιω εγω τωρα !!!

Αρχηγέ τι να πω?! Για εμφάνιση μάλλον είχες δίκιο. Από κει και πέρα δεν ήταν του πεταματού - η πίπα της δε ήταν για σεμινάριο!
 

Συνημμένα

  • 07022009736.JPG
    07022009736.JPG
    186,5 KB · Εμφανίσεις: 16

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
ρε μάγκες εσείς που παίρνετε όλο city tours αυτή η Antynia τι λέει?? Μπαζάκι φαίνεται αλλά από services??
 

pinkmartini20

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Κυκλοφορεί η φήμη ότι η Crystal Shiny θα έρθει για tour.Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικό; :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Επισκέπτης
ρε μάγκες εσείς που παίρνετε όλο city tours αυτή η Antynia τι λέει?? Μπαζάκι φαίνεται αλλά από services??
Εγω εκανα τον ηρωα και πηγα στην Τια Μαρια εστω και εξω απο την πορτα , τωρα σειρα σου ειναι Φιδι εγω δεν το ξανακανω εχω και μια ηλικια !!! :tickedoff: :tickedoff:
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Ασε σε ειδαμε και εσενα με την ομορφη γοργονα σου !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


χαχαχα παντως δεν ειναι σε τετοιο χαλι ρε συ...Αυτη εχει μονιμο χαμογελο σαν τον τζοκερ...ασε που εχει και κορμι σαν τον σταθη ψαλτη τι να λεμεεεεεεεε τωρα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Κυκλοφορεί η φήμη ότι η Crystal Shiny θα έρθει για tour.Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικό; :knockinb: :knockinb: :knockinb:

απο πληροφορίες μου πρόσφατα το κοριτσάκι δεν θα ξανακάνει τουρ. τώρα η φίλη της τιφανυ μόνο με private και επιλεκτικά.

που βρήκες αυτή τη φήμη?
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
πολύ επικίνδυνη αποστολή ..... έχω γίνει κότα και εγώ....
Εγω εκανα τον ηρωα και πηγα στην Τια Μαρια εστω και εξω απο την πορτα , τωρα σειρα σου ειναι Φιδι εγω δεν το ξανακανω εχω και μια ηλικια !!! :tickedoff: :tickedoff:
 

pinkmartini20

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Πάντα Crystal+Tiffany πάνε μαζί,άρα αν έρθει η μία θα έρθει και η άλλη.
Συμφωνώ στο ότι θα δεχτούν μόνο παλιούς τους πελάτες. :knockinb:
 

Επισκέπτης
Πάντα Crystal+Tiffany πάνε μαζί,άρα αν έρθει η μία θα έρθει και η άλλη.
Συμφωνώ στο ότι θα δεχτούν μόνο παλιούς τους πελάτες. :knockinb:

δεν διαφωνώ αλλά απέφυγες την ερώτηση τι σοι φήμη είναι αυτή? εγώ σου είπα για crystal και στο κάτω κάτω δεν θα κάτσω να αναλυσω το πως και την τιφανυ δύσκολά πλέον την βρίσκεις εκτός αν είσαι εκλεκτός πελάτης. και δεν εννοω παλιούς πελάτες. απλά και ξεκάθαρα παρακαλώ. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

και λάθος να κάνω που δεν κάνω θα είναι προς όφελος δικό μου αν έρθει :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom