Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Τραβαω χειροοφρενο.
Οποιος θελει να παιζει με την υγεια του ας πηγαινει.
Δεν χαθηκε δα και ο κοσμος αν δεν γαμησουμε τωρα που υπαρχει παγκοσμιο θεμα με εναν ιο που μεταδιδεται ευκολα.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Τραβαω χειροοφρενο.
Οποιος θελει να παιζει με την υγεια του ας πηγαινει.
Δεν χαθηκε δα και ο κοσμος αν δεν γαμησουμε τωρα που υπαρχει παγκοσμιο θεμα με εναν ιο που μεταδιδεται ευκολα.
Κompa μη μασάς!Το sex θεραπεύει! :fuck2:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.111
Κριτικές
89
Like
10.581
Πόντοι
25.015

Leviathan

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
35
Like
10.116
Πόντοι
6.246
προσωπικα θα πηγαινα veronika.

Προς το παρόν είναι η μόνη επιλογή.
Η Ντάσα αναμένεται εντός της ημέρας...
Απλά με προβληματίζει το γεγονός ότι η Veronika έχει γράψει χιλιόμετρα...και οι τελευταίες κριτικές κάνουν λόγο για μια σχετική κάμψη στην απόδοση...παίζει να έχει πάνω απο μήνα στην πόλη μας... :think:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Adius

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.515
Πόντοι
2.046
Τραβαω χειροοφρενο.
Οποιος θελει να παιζει με την υγεια του ας πηγαινει.
Δεν χαθηκε δα και ο κοσμος αν δεν γαμησουμε τωρα που υπαρχει παγκοσμιο θεμα με εναν ιο που μεταδιδεται ευκολα.
Με μια FANDA θα εισαι κομπλε μαν μη μασας
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Ουτε με Φαντα ουτε με 7UP.
Κομενα ολα
Αλλωστε δεν βλεπω και κανενα υπερμουνο να πω θα ρισκαρω...
Για να καταλαβεις ακυρωσα και την μικρη για τον Απριλη...
Μεχρι να τελειωσουν τα ιατρικα θεματα τηλεοραση  :2funny: :2funny:
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Πήρα dasha και ανέβασα κριτική
 
  • Like
Αντιδράσεις: Adius

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.693
Πόντοι
2.560
Ελα μαγκεςςς βρηκα τη , απλα επρεπε να δω  τα μυνηματα μου κιεψαχνα τοσο καιρο .. πφφφ
Το μωρο αυτο ειχε ερθει σαλονικα πριν περιπου 5 χρονια.Ρουμανακι που Δουλευε σε μαζατζιδικο μιας φιλης μου.Μου ειχε κανει εντυπωσει ποσο γυμνασμενη ηταν.Οταν μιλησα μαζι της μου ειπε πως κανει εντατικη γυμναστικη για αγωνες fit!!Παντος στο γαμηση τοτε ηταν πολυ αδιαφορη.Τωρα με τοσα ενσυμα απο τοτε μπορει να εγινε καλυτερη.Νικος3!!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.111
Κριτικές
89
Like
10.581
Πόντοι
25.015
Το μωρο αυτο ειχε ερθει σαλονικα πριν περιπου 5 χρονια.Ρουμανακι που Δουλευε σε μαζατζιδικο μιας φιλης μου.Μου ειχε κανει εντυπωσει ποσο γυμνασμενη ηταν.Οταν μιλησα μαζι της μου ειπε πως κανει εντατικη γυμναστικη για αγωνες fit!!Παντος στο γαμηση τοτε ηταν πολυ αδιαφορη.Τωρα με τοσα ενσυμα απο τοτε μπορει να εγινε καλυτερη.Νικος3!!!

Φιλος που την πηρε τις προαλλες μου ειπε οτι εχει κωλαρα και οτι περασε καλα. (παντως στην φατσα επειδη ειδα φωτος της και απο αλλου δεν μου αρεσε). ασε που ειναι σαν body builder.
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.693
Πόντοι
2.560
Θελω να μιλησω για κατι απιθανους τυπους που για μια εκπτωσουλα που τους κανουν τα γραφεια γραφουν οτι παπαρια θελουν ρε πουστη μου ναπουμε,το βλεπει μετα ο αλλος παει στο ιδιο προσωπο να πηδηξη τρωει μια φολα απο δω εως το βλαδιβοστοκ και μετα αυτο γινεται συνεχως και εκτος που κουραζει φιλοι μου σε ξενερωνει απιστευτα.Τυπακια νεοσυλλεκτη ακουστε κ λιγο τον παλιο.Επειδη εσεις για 30 η 40 ευροπουλα εκπτωση πουλατε κ την μανα σας με οτι ψεμα η παπαροβλαχια γραφετε,γραψτε αλλου σε αλλο σαιτ κ οχι εδω.Γκεγκε;;Αιντε κουρασατε.Νικ Ευσμος !!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.111
Κριτικές
89
Like
10.581
Πόντοι
25.015
Θελω να μιλησω για κατι απιθανους τυπους που για μια εκπτωσουλα που τους κανουν τα γραφεια γραφουν οτι παπαρια θελουν ρε πουστη μου ναπουμε,το βλεπει μετα ο αλλος παει στο ιδιο προσωπο να πηδηξη τρωει μια φολα απο δω εως το βλαδιβοστοκ και μετα αυτο γινεται συνεχως και εκτος που κουραζει φιλοι μου σε ξενερωνει απιστευτα.Τυπακια νεοσυλλεκτη ακουστε κ λιγο τον παλιο.Επειδη εσεις για 30 η 40 ευροπουλα εκπτωση πουλατε κ την μανα σας με οτι ψεμα η παπαροβλαχια γραφετε,γραψτε αλλου σε αλλο σαιτ κ οχι εδω.Γκεγκε;;Αιντε κουρασατε.Νικ Ευσμος !!!

Για ποιον λες?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.952
Κριτικές
50
Like
5.682
Πόντοι
7.636
Για αυτή ξέρει κανείς τίποτα;

Επειδή σε βλέπω γεμάτο και επιδιώκεις τελευταία να προχωρήσεις γρήγορα στα σοκάκια της ακολασίας μεσιέ, γνώμη μου να πάρεις αυτό το τμχιο...

και σε 2η φάση, επειδή βλέπω πολύ καλές κριτικές
αυτή, αλλά λίγο αλμυρή έχω ακούσει.
Καλό βόλι!
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Έστειλα στο WhatsApp σε αυτή μου έστειλε βιντεακι της και μετά  μου λέει ότι έχει κοπέλα και μπορούμε να κάνουμε τρίο αν θέλω.. Είναι fake η όλη φάση τι λέτε; πάντως και την άλλη που μου έστειλε είναι μουναρα
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Έστειλα στο WhatsApp σε αυτή μου έστειλε βιντεακι της και μετά  μου λέει ότι έχει κοπέλα και μπορούμε να κάνουμε τρίο αν θέλω.. Είναι fake η όλη φάση τι λέτε; πάντως και την άλλη που μου έστειλε είναι μουναρα
Κράτα και λίγο πισινή,το τηλέφωνο αυτό φημίζεται για φέικ γκόμενες  :rolleyes:
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.952
Κριτικές
50
Like
5.682
Πόντοι
7.636
Έστειλα στο WhatsApp σε αυτή μου έστειλε βιντεακι της και μετά  μου λέει ότι έχει κοπέλα και μπορούμε να κάνουμε τρίο αν θέλω.. Είναι fake η όλη φάση τι λέτε; πάντως και την άλλη που μου έστειλε είναι μουναρα

Πάνε και αν δεν ειναι αυτές φεύγεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom