Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.200
Πόντοι
216
Relax spa Εγνατίας 112 Στο δωμάτιο με Νατάσσα μασάζ χάδι 1ωρα. Δυστυχώς μόνο μασάζ κόστος 30ευρώ
Εχει γίνει προ οκαιρου πετσεταδικο αυτό το μαγαζι.Καλύτερα να κλείσει να ησυχασει ο κοσμος.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.200
Πόντοι
216
κανε μία περιγραφή πως είναι αυτή η αγγελική
Αγγελικη Ελληνιδα μετρια προς ψυλη 35 ετων περιπου σωμα κανονικο με πιασιματα τεσσαρι στηθος μαυρο μαλλι βαμμενο γενικα ωραία παρουσια.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.200
Πόντοι
216
Επίσκεψη στο Crystal. Παρούσες 4 κοπέλες: Αλεξία, Νεφέλη, Νάντια και Ντίνα (νομίζω) η νέα άφιξη.

Περιγραφή Ντίνας: Ή 30αρίζει ή μπορεί να τα περνάει ή είναι πολύ σπασμένη στο πρόσωπο, αδύνατη (περίπου στο σωματότυπο Νεφέλης όσοι γνωρίζετε), κοκκινομάλλα (όχι φυσικό χρώμα), γύρω στο 1.75.

Πέρασμα με Αλεξία, μιας και η Νάντια περίμενε ραντεβού. Αλλά την έχω βάλει στο μάτι, μιας και 2η φορά τώρα δεν έκατσε πάλι. Θεωρώ πως είναι το δυνατό χαρτί του μαγαζιού με βάση την εμφάνιση τουλάχιστον, αλλά και από υπηρεσίες δεν υστερεί σύμφωνα με κριτικές συναγωνιστών!

Για την Αλεξία δεν χρειάζεται θεωρώ να αναφέρω πολλά, μιας και έχω αναφερθεί ξανά και εγώ στο παρελθόν όπως και άλλοι εδώ μέσα. Μόνο που αυτή τη φορά ήταν κάπως πιο βιαστική κατά τη διάρκεια της συνεδρίας. Κόστος: το γνωστό 50άρι με ελεύθερα πιασίματα και μόνο ενδυματολογικό στοιχείο ένα κορδόνι να βυθίζεται και να χάνεται στο πλούσιο πίσω της σύστημα. :kneel: Κρίμα που σταμάτησε το φουλ που έκανε παλιά εποχής Μεταξά. Είχε ακόμα πολλά να δώσει! :headbaning2:

:hi:
Υπάρχει αυτη την στιγμη καποια που κανει φουλ στο Κρισταλ;Η μονο η Μαρια Αλεξανδρου έκανε φουλ σε αυτο το μαγαζι;
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
:ban:
Μια πληροφορία για τους συναθλητες που ψαχνουν την Αγγελική απο το body free.Δουλευει πλεον στο Ζεσι σπα με το ονομα Αννα καθε μερα απο της 12 το μεσημέρι μεχρι της 16 το απόγευμα.
Χυσεα πρεπει να κανουμε εκλογες για να βγεις ο προεδρος των μασατζιδικων !
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Καλημέρα ρεμαλόσκυλα. Μετά από 3 σελίδες pm για την Θάλεια/Άννη, και επειδή βαρέθηκα ο άνθρωπος να γράφω συνεχώς τα ίδια, παραθέτω μια μίνι κριτική για την κοπέλα. Ψιλοτσουπωτή γκομενα, 27-28 χρόνων, μελαχρινή, γλυκό πρόσωπο ,αλλά όλη η φάση γίνεται στον καναπέ του σαλονιού της και είναι πολύ άβολα, ίσως βέβαια επειδή κι εγώ μεγάλωσα πλέον , και ο καναπές δεν με εμπνέει . 40€ η 1 φορά, + 20€ η 2η για 1 ώρα. Εκτόνωση μόνο με πόδια ή χέρι , και πάντως ΟΧΙ σεξ. Με τα πόδια , το κατέχει (γι αυτό και πηγα άλλωστε ), με το χέρι ήταν  σαν να άλλαζε ταχύτητες .Μου είπε ότι κάνει και αλλά για τους μερακλήδες  (αυταρχικά, στράπον κλπ), αλλά μακρυά από μένα αυτά. Έχει χώρο σε μια κάθετο της Αγίου Δημητρίου , λίγο μετά την Ιασωνιδου , δεξιά , με μέτωπο προς πανεπιστήμια . Επαφή, αρχικά, μόνο μέσω του kanesex και δίνει από εκεί τηλέφωνο για περαιτέρω επικοινωνία. Υπόψιν, δουλεύει κάθε όποτε θυμάται (ή χρειάζεται φράγκα), και όχι κάθε μέρα.
Αυτά από μένα, καλή Κυριακή , και πάτε και καμία εκκλησία , μπας και σχωρεθούν οι αμαρτίες σας, ρεμάλια !!!
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Υπάρχει αυτη την στιγμη καποια που κανει φουλ στο Κρισταλ;Η μονο η Μαρια Αλεξανδρου έκανε φουλ σε αυτο το μαγαζι;
Όχι απ' όσο ξέρω, δεν υπάρχει κοπέλα που να κάνει φουλ. Και δεν φαίνεται να εντάσσεται το φουλ σαν πρόγραμμα, μιας και κατά τη γνώμη μου αλλά και άλλων εδώ μέσα είναι από τα πιο τίμια μαγαζιά της πόλης στο είδος του.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.949
Κριτικές
50
Like
5.671
Πόντοι
7.636
Καμιά νέα ενημέρωση κανείς, με το τι παίζει από τα γήπεδα...?

Αντιστρές?
Εβίτα?
Βάσια?
Μαριάννα?
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.200
Πόντοι
216
Όχι απ' όσο ξέρω, δεν υπάρχει κοπέλα που να κάνει φουλ. Και δεν φαίνεται να εντάσσεται το φουλ σαν πρόγραμμα, μιας και κατά τη γνώμη μου αλλά και άλλων εδώ μέσα είναι από τα πιο τίμια μαγαζιά της πόλης στο είδος του.
Ξερεις τι αναρωτιεμαι εγω;Αν της έδινε καποιος πελάτης ενα πενηνταευρω εξτρα θα ειχε πρόβλημα η Αλεξια να κανει φουλ;Θα φοβόταν μην το μάθει το αφεντικο;
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.200
Πόντοι
216

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
Επισκεψη προ ημερων στην Θαλεια-Αννη,δεν θα πω κατι για εμφανιση,τιμες, κτλ. καθως τα ανεφερε αναλυτικα πιο πισω ο αξιοπιστος αιδοιολειχος,το μονο που θελω να προσθεσω ειναι οτι η κοπελα ηταν πεντακαθαρη,η συμπεριφορα της αψογη,στην μαλακια με το χερι οντως στην αρχη ειναι λιγο αμπαλη αλλα οσο περναει η ωρα το βελτιωνει,η ποδομαλακια ικανοποιητικη αλλα οχι κατι ιδιαιτερο και τελος η φαση με τον καναπε προσωπικα δεν με πειραξε καθολου.Αυτα και να περνατε καλα αλανια
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.947
Like
23.440
Πόντοι
6.056
^
ρε παιχτες ξεβρακωνεται αυτη η μαστορισσα να πιασουμε τιποτα
η στην παιζει ετσι απλα φορωντας καμια στολη βιοχημικου πολεμου λες και εισαι κουλαδι και δεν μπορεις να την παιξεις μονος σου?
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Καλημέρα πήγα και εγώ στην κυρία θαλεια Άννυ ποδολαγνεια και χυσιμο στα πόδια παιδιά όπως είπατε και πάνω μπορώ να πω αξίζει όσο ανοφορα αν ξεβρακώνεται οχι
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.947
Like
23.440
Πόντοι
6.056
Καλημέρα πήγα και εγώ στην κυρία θαλεια Άννυ ποδολαγνεια και χυσιμο στα πόδια παιδιά όπως είπατε και πάνω μπορώ να πω αξίζει όσο ανοφορα αν ξεβρακώνεται οχι
οκ thanks
μαλακια δλδ?  :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Μεταγραφές στο χώρο μας, αλλά οι γνωστές χωρίς κάποια άλλη εξέλιξη.

Η Εβίτα λοιπόν πήρε την Στέλλα από τον Μιχάλη και την Σασα από Βασίλη.

Είπε θα έχει και μια νέα τις επόμενες ημέρες. Εάν περάσει και την δει κάποιος ας ενημερώσει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom