Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 170 άτομα (11 μέλη και 159 επισκέπτες)

nert

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
183
Like
866
Πόντοι
81
  Καλησπέρα. Επίσκεψη στο Βεργας το πάνω. Επιστροφή Μπαρμπορας αναμονή είχε δωμάτια. Καλή χωρίς βιασύνη. Καλό βραδυ
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
Διεύθυνση: Κολοκυνθούς 38Α
Πόλη: Αθήνα
Περιοχή/Προάστιο: Μεταξουργείο
Τιμή: 20€

Κάθε φορά που κατεβαίνω στα μπουρδέλα αναρωτιέμαι πόσο χαμηλά έχω ξεπέσει και ξεφτιλιστεί για να συνευρίσκομαι ερωτικά με ''γυναίκες'' άθλιας εμφάνισης, χαμηλής -αν όχι ανύπαρκτης- νοημοσύνης και αμφίβολης υγιεινής στους βρωμερούς και τρισάθλιους στάβλους του Μεταξουργείου.
Τι πήγε λάθος άραγε και αντί να είμαι με κάποια κοπελίτσα της ηλικίας μου διατηρώντας μια φυσιολογική σχέση, αντ'αυτού προτιμώ Αλβανίδες, Σοβιετικές και Γυφτορουμάνες; Πρόκειται για κάποιου είδους διαστροφή ή καθαρή απόγνωση; Μήπως ένα ηλεκτροσόκ ή σαν τελευταίο βήμα μια λοβοτομή, να με γιατρέψει και να με επαναφέρει στα συγκαλά μου;
Πολλά τα ερωτήματα, όμως δεν είχα όρεξη για εσωτερική ενδοσκόπηση και αναζήτηση. Ήθελα να βρω μια τρύπα να τον χώσω και ήμουν σίγουρος πως μόλις έχυνα θα καθάριζε το μυαλό μου από τις αμπελοφιλοσοφίες. Και έτσι έγινε.

Η σκατίλα είχε εισβάλει στα ρουθούνια μου προτού καν στρίψω στην Κολοκυνθούς και για αυτό ανέπνεα από το στόμα αφού σε λίγο θα χειροτέρευε ακόμα πιο πολύ το θέμα μπαίνοντας στο μπουρδέλο.
Έχω δει τόσα χρόνια στην Ομόνοια πολλά αποτρόπαια και αηδιαστικά θεάματα, όμως αυτό ξεπέρασε κάθε αρρωστημένη φαντασία και όριο. Μου παρουσιάστηκε ένα πράμα σαν νάνος, μαυριδερό, με τεράστια βυζιά που ελαφρώς κούτσαινε. Με ενημέρωσε πως αυτή τα κάνει όλα ακάποτα και πως υπάρχει και δεύτερη ''κοπέλα'' στον οίκο που το μόνο ελεύθερο που κάνει είναι το στοματικό. Ήμουν προετοιμασμένος για τη φρίκη που σε λίγο θα βίωνα, όμως ευτυχώς η δεύτερη εργαζόμενη ήταν απείρως καλύτερη εμφανισιακά. Επειδή είχα πάει σε πολλά άλλα μπουρδέλα και δεν είχα βρει τίποτα, αποφάσισα να περάσω απλά και μόνο για να προσθέσω ακόμη μια πουτάνα στο παλμαρέ μου. Εμφανισιακά σαφώς και δεν μου άρεσε αφού ως γνωστόν σιχαίνομαι και αντιπαθώ τις χοντρές (όντας υπερβολικά λεπτός) αλλά το έχω ως κανόνα ποτέ να μην επιστρέφω με γεμάτα μπαλάκια σπίτι (παραλλαγή του άδεια χέρια).

Λίγα λόγια για το αγελαδάκι τώρα. Είχε μεγάλη κοιλιά (την οποία έκρυβε με ολόσωμο), λαχταριστά και ζουμερά φυσικά μεγάλα βυζιά, άσπρο δέρμα και μαύρο μακρύ μαλλί. Τη λέγανε Λίλη και καταγόταν από τη Ρουμανία (στα αρχίδια μας).
Ξεκίνησε μια καλή πίπα δίχως καπότα και σύντομα μου έγινε κάγκελο. Την έβαλα να ξαπλώσει και ανέβηκα πάνω στο στήθος της ώστε να τον χώσω ανάμεσα στον Όλυμπο και τον Κίσσαβο. Είχε ωραία αίσθηση και παρά το μέγεθος τους ήταν σφιχτά και όχι σακουλιασμένα. Κάτι τέτοια βυζιά είναι να τα αργμέγεις με τις ώρες, να παίζεις μαζί τους, να τα δαγκώνεις, να τα γραπώνεις και γιατί όχι να παίρνεις και έναν υπνάκο πάνω τους....
Το μηρυκαστικό με κοίταζε με ένα απλανές βλέμμα και μου είπε να την γαμήσω γιατί δεν είχαμε πολύ χρόνο (έπρεπε να επιστρέψει στο ανοσιούργημα φαίνεται). Με το που πήγα όμως να της τον χώσω και είδα την κοιλούμπα της, ξενέρωσα και μου έπεσε. Την έβαλα λοιπόν να μου τον ξαναγλείψει και της είπα πως θα τις χύσω τις φλεβιασμένες της βυζάρες . Άρχισε πάλι το κλαρίνο και εγώ χούφτωνα αδίστακτα με τα δύο μου χέρια τα μπομπόνια της με νεύρο και δύναμη. Αυτή μου είπε πιο σιγά παραπονεμένη, αλλά εγώ δεν μπορούσα να σταματήσω. Φανταζόμουν καταπράσινα λιβάδια με αγελάδια στη Ρουμανία και εγώ να τα αρμέγω όσο μια Ρουμάνα θα μου έπαιρνε πίπα ταυτόχρονα. Στο τέλος θα έχυνα και μέσα στο κουβαδάκι με το γάλα (ή όπως αλλιώς λέγεται αυτή η μαλακία, δεν μου έρχεται στο μυαλό τώρα) και μετά θα το πούλαγα στο χωριό από πόρτα σε πόρτα.
Με αυτές τις σκέψεις ολοκλήρωσα λοιπόν στα βυζιά της και ένα κύμα εφορίας με κατέκλυσε. Όχι γιατί είχα περάσει καλά, επειδή όμως μπόρεσα να χύσω σε αντίξοες συνθήκες με τον Λεβιάθαν απ'έξω.
Την ευχαρίστησα (για τους τύπους) και έγινα καπνός. Ένιωσα και μια υγρασία στην κάλτσα μου όταν έβαλα το παπούτσι, μάλλον θα είχα πατήσει νερά από το νιπτήρα ενώ κατούραγα ή τα χύσια του προηγούμενου.

Βγαίνοντας από το μπουρδέλο εισέπνευσα για άλλη μια φορά την κατρουλίλα-σκατίλα από τους Πακιστανούς και τα πρεζόνια της περιοχής. Κάθε σκέψη όμως είχε φύγει από το μυαλό μου και δεν με ένοιαζε τίποτα.
Πήρα μια βαθιά αναπνοή και επέστρεψα σπίτι γαλήνιος. Με τη μύτη αυτήν τη φορά.



:respect:

 

oneiros

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
1
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη Φ25 (πανω)καινουρια κοπέλα μπουμπουκι Αννα απο βενεζουελα 25 χρονων καστανο μαλλι ίσιο κατω ,πετιτ βυζακια κωλαρακι ,πολύ καλή προσθήκη απλό πρόγραμμα πέρασα πολύ καλα
 

SkinnyPerv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
280
Ρε φίλε πρόσεχε λίγο με τέτοιες τάνες, μην κολλήσεις κάνα παράσημο και τρέχεις μετά να βρεις τι είναι διότι πιθανότατα θα είναι άγνωστο στα παγκόσμια ιατρικά πρωτόκολλα!!!
Το 2014 είχα πάει με μία στην Αλκιβιάδου που φαινόταν πως δεν είναι στα καλά της (νοητικά και εγώ όμως δεν πάω πίσω).
Όταν την ξάπλωσα στο κρεβάτι και πήγα να την γλείψω είδα πως ήταν τίγκα στα κονδυλώματα και έτσι το άφησα...

Αηδίασα, αλλά αφού είχα πληρώσει έβαλα την καπότα και την πήδηξα.
Μετά από λίγο την έχυσα στα μούτρα.
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
ευχαριστω πολυ ειναι πραγματικα τοσο καλη οσο ακουγεται;
 

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
181
Πόντοι
6
Καινούργιο Μωρό Τουλάχιστον για μένα πρώτη φορά το είδα Βέργας 6 Πάνω Πρώτη Βάρδια Μουρλοπιπινο Τρελοπιπινο Μοντελε Μικρό Βυζακι η Τσατσά με Καραμουζιασε Αυτα θυμάμαι!!!!!!!
Μοντελε Σκινι Νεαρή!!!!!!!!!!!!!!!
 

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
181
Πόντοι
6
Άξιζε αλλά και η Τσατσά Πολύ Καραμουζα Άμα Δε Σου Κάνει Αυτή Ποια Θες?????????? Είπε..........
Έβαλε Καραμουζα Κόρνα Ντουντουκα Γαμιοντας με Πήγε!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
181
Πόντοι
6
Επίσης Τρομερό Νεαρό Πάλι Πρώτη Βάρδια Φώκαιας στα 7αρια Ούτε Εκεί Κράτησα Ονομα...........
Ωραίο Πρόσωπο Βυζάρες Συγκράτησα Πολύ Νεαρό Ηλικίας Πολύ Ωραίο Πιπινι Έτσι Πληθωρικό και Όμορφο!!!!!!!!!!!!!!!
Αυτή Πολύ Μ Άρεσε τη Βρήκα Κουκλάρα και Χαμογελαστή!!!!!!!!!!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Επίσης Τρομερό Νεαρό Πάλι Πρώτη Βάρδια Φώκαιας στα 7αρια Ούτε Εκεί Κράτησα Ονομα...........
Ωραίο Πρόσωπο Βυζάρες Συγκράτησα Πολύ Νεαρό Ηλικίας Πολύ Ωραίο Πιπινι Έτσι Πληθωρικό και Όμορφο!!!!!!!!!!!!!!!
Αυτή Πολύ Μ Άρεσε τη Βρήκα Κουκλάρα και Χαμογελαστή!!!!!!!!!!!!!!
Μυρίζομαι ανανέωση των κορασίδων; Για να δούμε ... Παντος εγώ με το ριτακι θα αράξω ..!!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.445
Κριτικές
40
Like
7.142
Πόντοι
1.936
Σοφια,στο Φυλής 81.Πολυ συμπαθητικη μεγαλοκοπελα με βυζαρες μεγαλες ομορφες.Κανονικο σωμα με λιγο κοιλιτσα,πολυ καλη συμμετοχη,χαμογελα,αγκαλιτσες,χαδακια,φιλακια,απλο προγραμμα αλλα πολυ ικανοποιητικη.Η τσατσα εκατσε ησυχη γιατι ειχα ριξει τρελη καραμουζα την τελευταια φορα που ειχα παει.Θα επισκεφτω για δευτερο κρας τεστ.
 

joe_love

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά.  Έλειπα εκτος μπουρδελοκαταστασεων καιρο τωρα.... η Κορίνα απο Φώκαιας 24(1η βαρδεια) . Δεν την βρισκω....ξερετε που βρισκεται?? Σας ευχαριστω εκ των προτερων
 

999r

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
71
Like
150
Πόντοι
0
Πραγματικά,φίλος.Αυτη η ξανθιά χοντρή τσατσα, είναι για πολλές κλωτσιές!!! Αισχρή και αγενής.!!! Έτσι όπως το πάει ,κάποιος θα της κάνει τα μούτρα μαύρα...!!
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
66
Like
11.607
Πόντοι
3.506
Παρασκευή, ημέρα των ερωτευμένων. Επίσκεψη στη Φυλής, με ένα μικρό μου ξάδερφο, ο οποίος και κέρασε το μπουρδέλο. Πέρασα με την Κατερίνα, στο Φυλής 74 αριστερά. Ωραία κοπέλα, μελαχρινή, με σιλικονάτα μικρά βυζιά και κωλάρα. Στο δωμάτιο δεν κάνει προκαταρκτικά, στην ελεύθερη πίπα δεν γλύφει αρχίδια, δεν δίνει φιλιά και γενικά κρατάει μία απόσταση από τον πελάτη. Εκείνη την ημέρα, εξάλλου, δεν ήθελα κάτι παραπάνω, οπότε αρκέστηκα στο τυπικό γαμήσι που προσέφερε: Ακάποτο τσιμπούκι, γαμήσι ιεραποστολικά και τελείωμα στο πισωκολλητό.
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
419
Πόντοι
21
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη Φ25 (πανω)καινουρια κοπέλα μπουμπουκι Αννα απο βενεζουελα 25 χρονων καστανο μαλλι ίσιο κατω ,πετιτ βυζακια κωλαρακι ,πολύ καλή προσθήκη απλό πρόγραμμα πέρασα πολύ καλα

2 ή 3 βάρδια;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
66
Like
11.607
Πόντοι
3.506
Επίσης, κατά την διάρκεια της τσάρκας, έμαθα ότι η Τζασμίν, που δούλευε στο Φυλής 65Α και 65Β, σταμάτησε να δουλεύει εδώ και ενάμιση χρόνο, καθώς παντρεύτηκε και έκανε και ένα παιδάκι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom