Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.994
Like
21.044
Πόντοι
5.006
τα γραψα και παραπισω.....ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝΕ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥΣ ΤΙΣ ΤΑΧΑ ΝΟΜΟΘΕΤΙΚΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ......ΚΑΜΙΑ ΑΝΟΧΗ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΛΕΟΝ!

εγω παντως εχω διαβασει από χθες καμια 100 ανακοινώσεις της θυρας 4, της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, του ερασιτεχνη παοκ, της ΚΑΕ ΠΑΟΚ κτλ που ολοι λεγανε ότι θα κοπει η ελλαδα στην μεση αν τολμησουν να ριξουν την μπαοκαρα

οποτε μεχρι να μου φερεις μια ανακοινωση σας που να λεει ότι θα κοπει η ελλαδα στην μεση αν δεν ριξουν τον παοκ, μπορεις να πας να γαμηθεις και να αφησεις τις πιπες ότι και καλα δεν θελετε νομοθετικη παρεμβαση…
:vomit:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.172
Like
10.065
Πόντοι
2.606
ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΔΙΑ(γιατι δεν εχουν βεβαια) ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΨΑΞΟΥΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ...για αρχη αυτα....Βεβαιως μπορουν αλλα δεν θελουν (θελει αρχιδια)να ψαξουν για αρκετα ματσακια φιλικα μεταξυ αδελφων σωματειων  :effemine: και εισπραξεις κερδων απο στοιχημα που λογικα θα ακολουθησαν φωταγωγησεις πολεων στην ασια!
Επισης καλο θα ειναι να ψαχτουν για πολυ βαρβατες ποινικες πραξεις που κανουν την ντραγκετα να δειχνει νηπιαγωγειο ,αλλα εκει ΘΕΛΕΙ ΑΡΧΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ και που να τρεχεις τωρα να βρεις ηπειρο να κρυφτεις....ενα πραγμα κανετε προς το παρων σωστα και σας βγαζω το καπελο! :hi:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.588
Like
21.548
Πόντοι
5.506
προφανως ως εκει φτανει το μυαλο σου....και βεβαια εννοουσα οτι ο βολος ειναι πολυ μικρης δυναμικοτητας αντιπαλος,ομως και παλι παρα λιγο να μας κατσει χουνερι χτες!
-βεβαια ,συμφωνα παντα με την λογικη σας ,ολο και κατι απο τον βολο θα εχει αγορασει κανενας μακρινος συγγενης του Ιβαν...


Ρε ναυάγιο, ο δικός σας δεν έκανε το πέναλτυ που έκρινε το αποτέλεσμα; Ο δανεικός ντε.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.172
Like
10.065
Πόντοι
2.606
σωστος,ο τσαουσης...και? ο αλλος πηγε να βαλει γκολ στο 80φευγα....οταν παιζουν -κακως παιζουν,οταν δεν παιζουν -κακως δεν παιζουν....αντε αποφασιστε καμια ωρα!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.588
Like
21.548
Πόντοι
5.506
ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΔΙΑ(γιατι δεν εχουν βεβαια) ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΨΑΞΟΥΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ...για αρχη αυτα....Βεβαιως μπορουν αλλα δεν θελουν (θελει αρχιδια)να ψαξουν για αρκετα ματσακια φιλικα μεταξυ αδελφων σωματειων  :effemine: και εισπραξεις κερδων απο στοιχημα που λογικα θα ακολουθησαν φωταγωγησεις πολεων στην ασια!
Επισης καλο θα ειναι να ψαχτουν για πολυ βαρβατες ποινικες πραξεις που κανουν την ντραγκετα να δειχνει νηπιαγωγειο ,αλλα εκει ΘΕΛΕΙ ΑΡΧΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ και που να τρεχεις τωρα να βρεις ηπειρο να κρυφτεις....ενα πραγμα κανετε προς το παρων σωστα και σας βγαζω το καπελο! :hi:



Πάρτε τα ΣΤΟΙΧΕΙΑ και πάτε μια βόλτα στην ΕΕΑ. ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΑ. Μπορείτε;


Πληροφοριακά, αυτό είναι που φοράμε


images



και αυτά που έχουμε από κάτω.


29752399686_5c89146cdc_b.jpg
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.172
Like
10.065
Πόντοι
2.606
εγω παντως εχω διαβασει από χθες καμια 100 ανακοινώσεις της θυρας 4, της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, του ερασιτεχνη παοκ, της ΚΑΕ ΠΑΟΚ κτλ που ολοι λεγανε ότι θα κοπει η ελλαδα στην μεση αν τολμησουν να ριξουν την μπαοκαρα

οποτε μεχρι να μου φερεις μια ανακοινωση σας που να λεει ότι θα κοπει η ελλαδα στην μεση αν δεν ριξουν τον παοκ, μπορεις να πας να γαμηθεις και να αφησεις τις πιπες ότι και καλα δεν θελετε νομοθετικη παρεμβαση…
:vomit:
η μονη ανακοινωση που ειχα την τιμη να διαβασω ειναι αυτη που λεει πως εχουμε πολεμο!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.172
Like
10.065
Πόντοι
2.606
και γενικα θεωρω πως ειμαι αρκετα μετριοπαθης ,αλλα τωρα ετσι οπως τα κανε η φιλιπινεζα για ενα καπριτσιο του αφεντικου του να πα γαμηθει....Ηρθε η ωρα να μετρηθουμε ποσοι ειμαστε....τελος τα παραμυθια....σας γαμαμε μας γαματε.....δεν εχει πισωγυρισματα και μαλακιες ...οποιος μεινει!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.588
Like
21.548
Πόντοι
5.506
σωστος,ο τσαουσης...και? ο αλλος πηγε να βαλει γκολ στο 80φευγα....οταν παιζουν -κακως παιζουν,οταν δεν παιζουν -κακως δεν παιζουν....αντε αποφασιστε καμια ωρα!


Ρε ναυάγιο, έκανε ο δανεικός σας το πέναλτυ και κρίθηκε το αποτέλεσμα από αυτό;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.588
Like
21.548
Πόντοι
5.506
και γενικα θεωρω πως ειμαι αρκετα μετριοπαθης ,αλλα τωρα ετσι οπως τα κανε η φιλιπινεζα για ενα καπριτσιο του αφεντικου του να πα γαμηθει....Ηρθε η ωρα να μετρηθουμε ποσοι ειμαστε....τελος τα παραμυθια....σας γαμαμε μας γαματε.....δεν εχει πισωγυρισματα και μαλακιες ...οποιος μεινει!


Να εφαρμοστούν οι νόμοι τύπε;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.994
Like
21.044
Πόντοι
5.006
και γενικα θεωρω πως ειμαι αρκετα μετριοπαθης ,αλλα τωρα ετσι οπως τα κανε η φιλιπινεζα για ενα καπριτσιο του αφεντικου του να πα γαμηθει....Ηρθε η ωρα να μετρηθουμε ποσοι ειμαστε....τελος τα παραμυθια....σας γαμαμε μας γαματε.....δεν εχει πισωγυρισματα και μαλακιες ...οποιος μεινει!

καλα κλαψε τωρα και γλυψε τα αρχιδια του κουλη να σας γλιτωσουν από τον υποβιβασμο...αδεκαστοι, αριστεροι, αναρχικοι, μπαοκτσηδες απενταντι στο κατεστημενο και την εκάστοτε κυβερνηση!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.172
Like
10.065
Πόντοι
2.606
Ρε ναυάγιο, έκανε ο δανεικός σας το πέναλτυ και κρίθηκε το αποτέλεσμα από αυτό;
εισαι ηλιθιος αγορι μου???με ρωτας συγκεκριμενα και στο απαντω και μου παραθετεις την απαντηση και μου ξανακανεις την ιδια ερωτηση?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.588
Like
21.548
Πόντοι
5.506
εισαι ηλιθιος αγορι μου???με ρωτας συγκεκριμενα και στο απαντω και μου παραθετεις την απαντηση και μου ξανακανεις την ιδια ερωτηση?


Άρα ο δανεικός από τον παοκ στο βόλο που έκανε "κατά λάθος" το πέναλτυ έκρινε το αποτέλεσμα του αγώνα. Συμφωνούμε.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.588
Like
21.548
Πόντοι
5.506
100000%...αναμενω να μας ριξουν 4η εθνικη,τοπικο....


Α γεια σου. Και οτι ΣΤΟΙΧΕΙΑ έχετε για το Βαγγέλα, για το Μπέο, για τον Κούγια, για το νοορ1-2-3-4, για τα στημένα, για τον Άρη, για τον παπάρη, ένα όμορφο ντοσιέ και μια βόλτα από την ΕΕΑ να τα δει. Πάλι συμφωνούμε.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.983
Κριτικές
31
Like
12.657
Πόντοι
5.097
καλα κλαψε τωρα και γλυψε τα αρχιδια του κουλη να σας γλιτωσουν από τον υποβιβασμο...αδεκαστοι, αριστεροι, αναρχικοι, μπαοκτσηδες απενταντι στο κατεστημενο και την εκάστοτε κυβερνηση!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κάθεστε και ανοίγετε διάλογο με τους ανθρώπους του μονολόγου και της φαντασίας,ο παον είναι η μεγαλύτερη ομαδα της ελλάδας,ο παοκ εχει ιστορία,ο παοκ δεν πρεπει να υποβιβαστει, ο παοκ για ενα ξενοδοχείο κλπ κλπ μονο ο παοκ ετσι ρε πούστη ενας σοβαρός άνθρωπος δεν υπάρχει που να είναι παοκτζης.Εδω αποφασίζουν για ολη τη βόρεια ελλάδα να αποκοπή απο τη νοτια και κηρυσουν πολεμο μέχρι εκει φτάνει το μυαλουδάκι τους.  :jerking:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.254
Like
11.875
Πόντοι
2.606
Λες να τους δώσουν και επίδομα γέννας του μπαοξήδες τύπε; Μπερδευτηκα.  :grin:
τα κουβεντιαζουν μαζι τυπε στη βουλη αλλα για πιο λογο δεν ξερω δεν εχουμε υπογεννητικοτητα η θεσσαλονικη εφτασε λεει 2,5 εκ κοσμου οι σερρες 920 χιλ  κλπ κλπ  :grin:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.172
Like
10.065
Πόντοι
2.606
καλα κλαψε τωρα και γλυψε τα αρχιδια του κουλη να σας γλιτωσουν από τον υποβιβασμο...αδεκαστοι, αριστεροι, αναρχικοι, μπαοκτσηδες απενταντι στο κατεστημενο και την εκάστοτε κυβερνηση!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε ξες λιγα και λες πολλα....ο κουλης και τα παρατρεχαμενα του ειναι ενας μεγαλος λογος που η χωρα ειναι στο τελμα που ειναι ..το οτι εγινε πρωθυπουργος το οφειλει ξεκαθαρα στους πουστηδες του σφυριζα....μια και το ρωτας ομως ,αλλα μια φορα....ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΣΤΙΣ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΑΡΧΙΔΑΡΕΣ ΜΑΣ.....Το ολο κοζι γινετε γιατι ο ιβαν χαλαει την πιατσα στους ντοπιους κατσαπλιαδες που στηριζει ο κουλης και οι βολευτες του...επειδη το παιχνιδι ειναι περα απο την κοντρα 2 σωματειων( το χω γραψει πολλες φορες)και απο πισω ειναι πολυ μεγαλοι παικτες,αυτο δεν σημαινει πως θα κατσουμε τουμπεκι..δυστυχως ,ΕΥΤΥΧΩΣ θα διαλεξω, ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΠΑΟΚ δεν εγινα ....και θα γινει της πουτανας στο υπογραφω!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.588
Like
21.548
Πόντοι
5.506
τα κουβεντιαζουν μαζι τυπε στη βουλη αλλα για πιο λογο δεν ξερω δεν εχουμε υπογεννητικοτητα η θεσσαλονικη εφτασε λεει 2,5 εκ κοσμου οι σερρες 920 χιλ  κλπ κλπ  :grin:

8 εκ. μόνο από Κιλελέρε και πάνω ντε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom