Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 224K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Δυστυχώς οι καλές επιλογές είναι πλέον πολύ λίγες και αυτές κορεσμένες.
Μία μία αποσύρεται και αντικαθίσταται από κάθε λογής σαβούρα.
Άσε που δεν ξέρεις εάν είναι και υγιείς.
Από πού έρχονται, θεός φυλάξει.
Το επίπεδο όλο και θα πέφτει και θα φανεί και στα λογιστικά τους βιβλία, εάν κρατούν τέτοια ...
Δεν είναι αλήθεια αυτό, υπάρχουν επιλογές στα στούντιο, θέλω να δοκιμασω πολλές που εχω σταμπάρει αλλά δεν μου φτάνουν τα λεφτά. Απλα εδώ μέσα γίνεται λόγος συνέχεια για τις ίδιες και τις ίδιες.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Δυστυχώς οι καλές επιλογές είναι πλέον πολύ λίγες και αυτές κορεσμένες.
Μία μία αποσύρεται και αντικαθίσταται από κάθε λογής σαβούρα.
Άσε που δεν ξέρεις εάν είναι και υγιείς.
Από πού έρχονται, θεός φυλάξει.
Το επίπεδο όλο και θα πέφτει και θα φανεί και στα λογιστικά τους βιβλία, εάν κρατούν τέτοια ...
Ακριβώς το επίπεδο έχει πέσει δραματικά μόλις τώρα συζητούσα με φίλο μου που βρέθηκε στην Αθήνα για τις γιορτές έχει μεταναστεύσει Γερμανία για δουλειά και είπε  να κάνει μια βόλτα από τα στέκια φράγκα διαθέτει αρκετά μια και Γερμανία τα μυαλά πληρώνονται όπως πρέπει όχι όπως εδώ αλλά αυτό είναι άλλο θέμα έτσι ο φίλος πήγε από Κωνσταντινουπόλεως μεριά να θυμηθεί τα παλιά ωραία ξεκίνησε από το  Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 που κάποτε δούλευαν ωραία μουνια αυτός είχε ανάμνηση από μια διμετρη μελαχρινή αλλά το μαγαζί αυτό πλέον έχει κλείσει προχώρησε παρακάτω έφτασε μέχρι το132 πραγματικά έφριξε με αυτά που είδε έτριβε τα μάτια του χαρακτηριστικά μου είπε ότι δεν μπορούσε να πιστέψει ότι θα τα έβρισκε τόσο χάλια απελπίστηκε και φυσικά έκλεισε call girl από γραφείο.
Το στούντιο πέθανε όπως το γνωρίσαμε στο παρελθόν καμία σχέση με τότε μα καμία
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.964
Κριτικές
14
Like
3.880
Πόντοι
2.777
Εαν σου αρέσουν τα μπάζα τοτε στην προτείνω ανεπιφύλακτα ...
Καμια σχεση με τις φωτογραφίες.
Συνήθως ειμαι ευγενικός αλλα δεν αντεξα να μην σχολιάσω.
Αστα να πάνε ....

ωχ...σοβαρά;
ευχαριστώ ρε παίκτη,

σημείωση: γιατί θεωρείς ότι ο σχολιασμός σου δεν είναι ευγενικός;
 

LionDuke

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
108
Like
86
Πόντοι
1
ωχ...σοβαρά;
ευχαριστώ ρε παίκτη,

σημείωση: γιατί θεωρείς ότι ο σχολιασμός σου δεν είναι ευγενικός;

Δεν μου αρέσει να σχολιάζω αρνητικά για την εμφάνιση μιας εργαζόμενης.

Θεώρησα ομως σωστό να σε ενημερώσω για να γλυτώσεις την άσκοπη επίσκεψη.

Εγω ετυχα να παω για την Αλίσα και την είδα απο σπόντα.

Σε νησί μόνος μου να ήμουν δεν θα την πήδαγα με τίποτα ...

Δυστυχώς το επίπεδο στην αλυσίδα έπεσε ραγδαία.

Ολες οι καινούργιες ειναι κάτω του μετρίου.

Καμία δεν μου κάνει κλίκ πλέον.

Μονο Katy πλέον.

Να εισαι καλά.

Καλή συνέχεια !!!
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.964
Κριτικές
14
Like
3.880
Πόντοι
2.777
Δεν μου αρέσει να σχολιάζω αρνητικά για την εμφάνιση μιας εργαζόμενης.

Θεώρησα ομως σωστό να σε ενημερώσω για να γλυτώσεις την άσκοπη επίσκεψη.

Εγω ετυχα να παω για την Αλίσα και την είδα απο σπόντα.

Σε νησί μόνος μου να ήμουν δεν θα την πήδαγα με τίποτα ...

Δυστυχώς το επίπεδο στην αλυσίδα έπεσε ραγδαία.

Ολες οι καινούργιες ειναι κάτω του μετρίου.

Καμία δεν μου κάνει κλίκ πλέον.

Μονο Katy πλέον.

Να εισαι καλά.

Καλή συνέχεια !!!

η αλήθεια είναι ότι το και ρόστερ θέλει ανανέωση, όμως αυτό που χρειάζεται κι όλοι εδώ συμφωνούμε, είναι ότι οι υπηρεσίες που ''προσφέρονται' δεν αντανακλούν στην αξία του 50άρικου ή 100άρικου (για κάποιους που ακόμη ξοδεύουν).

(Katy ναι, αλλά και Nancy, που την έκανε για πιο βαριά πορτοφόλια)
 

LionDuke

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
108
Like
86
Πόντοι
1
η αλήθεια είναι ότι το και ρόστερ θέλει ανανέωση, όμως αυτό που χρειάζεται κι όλοι εδώ συμφωνούμε, είναι ότι οι υπηρεσίες που ''προσφέρονται' δεν αντανακλούν στην αξία του 50άρικου ή 100άρικου (για κάποιους που ακόμη ξοδεύουν).

(Katy ναι, αλλά και Nancy, που την έκανε για πιο βαριά πορτοφόλια)

Εμενα με ενδιαφέρει πρωτίστως η εμφάνιση.
Η εμφανιση σπανίζει πλέον.
Τα υπόλοιπα τα βρισκουμε στη πορεία.
Οταν συναντώ κοπελλα που με ικανοποιεί ειμαι large.
Μπορεί βέβαια αυτό να ακούγεται κάπως περίεργα αλλα θεωρώ οτι το καλό πράγμα πρεπει νσ ανταμοίβεται.
Και αυτές το ψωμί τους βγάζουν.
Εκει που δεν συμφωνώ ειναι να εχουν ολες την ίδια τιμή.
Δηλαδή μια κακάσχημη δεν μπορεί να εχει την ιδια τιμολογιακή πολιτική με μια όμορφη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.964
Κριτικές
14
Like
3.880
Πόντοι
2.777
Εμενα με ενδιαφέρει πρωτίστως η εμφάνιση.
Η εμφανιση σπανίζει πλέον.
Τα υπόλοιπα τα βρισκουμε στη πορεία.
Οταν συναντώ κοπελλα που με ικανοποιεί ειμαι large.
Μπορεί βέβαια αυτό να ακούγεται κάπως περίεργα αλλα θεωρώ οτι το καλό πράγμα πρεπει νσ ανταμοίβεται.
Και αυτές το ψωμί τους βγάζουν.
Εκει που δεν συμφωνώ ειναι να εχουν ολες την ίδια τιμή.
Δηλαδή μια κακάσχημη δεν μπορεί να εχει την ιδια τιμολογιακή πολιτική με μια όμορφη.

τι να σου πω, δε συμφωνώ καθόλου με την άποψη αλλά δέχομαι την ιδιοτροπία λόγω της βαθιάς έλξης προς τις αρμονικές αναλογίες των θηλυκών. Όμως αν είναι να πληρώσω μια γλάστρα για να τη χαζεύω προτιμώ να τα κρατήσω και να τα δώσω σε μια λιγότερο μοντέλα που όμως θα μου πουλήσει το κορμί και λίγο από την ψευδαίσθηση που θέλω για να περάσω καλά.
 

LionDuke

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
108
Like
86
Πόντοι
1
Και ποιος σου είπε οτι δεν περνάω καλά ;
Super περνάω !!!
Με όποια και εάν θελήσω ...

Πάντα φιλικά. :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.964
Κριτικές
14
Like
3.880
Πόντοι
2.777
Και ποιος σου είπε οτι δεν περνάω καλά ;
Super περνάω !!!
Με όποια και εάν θελήσω ...

Πάντα φιλικά. :)

Η τιμολογιακή πολιτική δεν πάει με το ζύγι της ομορφιάς αλλά των υπηρεσιών. Έτσι λειτουργούν.
Κανείς δεν αμφέβαλλε αν περνάς ή δεν περνάς καλά λιονταροδούκα, δεν είναι αυτό το ζήτημα. Πορτοφόλι σου, τσέπη σου, χέρι σου οπότε πράττεις όπως σου αρέσει (και να περνάς πάντα καλά).
εδώ άλλο είναι το θέμα, ότι τα φράγκα που δίνουμε δεν ανταποκρίνονται στο επίπεδο των υπηρεσιών που αναζητούμε, είτε είναι όμορφες είτε πιο ντε-κλασέ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: px75

Elninio32

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
Ρε παιδιά μπορείτε να μ προτείνετε μια μιλφαρα και ένα πιπινι που αξίζει να πάω από στουντιο;;
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.964
Κριτικές
14
Like
3.880
Πόντοι
2.777
Ρε παιδιά μπορείτε να μ προτείνετε μια μιλφαρα και ένα πιπινι που αξίζει να πάω από στουντιο;;

αν τα θες ταυτόχρονα δεν υπάρχουν (μακάρι να έπαιζε ένα τέτοιο δίδυμο)

Όμως από Μιλφέϊγ, λένε η Λίλυ από αλυσίδα Πειραιώς193 κ Σια αξίζει
από πιπίνι...εδώ το ζήτημα είναι δύσκολο, εξαρτάται τι ψάχνεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Μια και μιλάμε για πιπίνια, σας συνιστώ να αποφύγετε τη Ραφαέλα με τα τατού από Κασανδρας 6 κτλ. Είναι από αυτές που μπαίνουν στο δωμάτιο μουτρωμένες, σου λένε "ξάπλωσε" και σου βάζουν καπότα με πεσμένο πούτσο.
 

LionDuke

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
108
Like
86
Πόντοι
1
Μια και μιλάμε για πιπίνια, σας συνιστώ να αποφύγετε τη Ραφαέλα με τα τατού από Κασανδρας 6 κτλ. Είναι από αυτές που μπαίνουν στο δωμάτιο μουτρωμένες, σου λένε "ξάπλωσε" και σου βάζουν καπότα με πεσμένο πούτσο.

Οπως και η Diana απο Ισμήνης, Αριστοτέλους 6, Τριγγέτα, De Paris.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Μια και μιλάμε για πιπίνια, σας συνιστώ να αποφύγετε τη Ραφαέλα με τα τατού από Κασανδρας 6 κτλ. Είναι από αυτές που μπαίνουν στο δωμάτιο μουτρωμένες, σου λένε "ξάπλωσε" και σου βάζουν καπότα με πεσμένο πούτσο.
Ακριβώς την ίδια συμπεριφορά έχουν και όλες οι άλλες στο μαγαζί αυτό τα λέμε εδώ και καιρό Κασσάνδρας Κωνσταντινουπόλεως πεθαμένες πιάτσες πεταμένα λεφτα.
Ειδικά για Κασσάνδρας 6 τσατσά που δούλευε εκεί και έφυγε για να πάει Μεταξουργείο έλεγε ότι οι κοπέλες εκεί στο 5λεπτο ήθελαν να ξεπετανε τους πελάτες δεν σέβονταν καθόλου το 50€ο και αναγκαζόταν να τρώει κράξιμο και φασαρίες από αγανακτισμένους πελάτες που έκαναν το λάθος να δοκιμάσουν.
Επίσης Κασσάνδρας συνήθως όταν δεν σας ανοίγουν την πόρτα είναι γιατί οι κοπέλες ρίχνουν κάναν υπνακο
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Κάτια η Ελληνίδα απο Συγγρού 232 ;

Υπάρχει κριτική ;

Περιγραφή παρουσιαστικού ;

Thanks !!!
Είναι οπως τη βλέπουμε στις φωτο, μοντελέ κορμί, αρκετά όμορφο πρόσωπο. Σαλονάρει κουνιστή με αέρα, στη πράξη ευδιάθετη και ομιλιτική όσο χρειάζεται, κάνει προκαταρκτικά με προθυμία, πίπα καλή με προφυλακτικό και σεξ με καλές τοποθετήσεις ώστε να της τον χώνεις βαθειά με άνεση. Στα αρνητικά δεν γλύφει αρχίδια δεν φιλάει στο στόμα και δεν αφηνει πολλά κωλοσκαμπιλα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

LionDuke

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
108
Like
86
Πόντοι
1
Είναι οπως τη βλέπουμε στις φωτο, μοντελέ κορμί, αρκετά όμορφο πρόσωπο. Σαλονάρει κουνιστή με αέρα, στη πράξη ευδιάθετη και ομιλιτική όσο χρειάζεται, κάνει προκαταρκτικά με προθυμία, πίπα καλή με προφυλακτικό και σεξ με καλές τοποθετήσεις ώστε να της τον χώνεις βαθειά με άνεση. Στα αρνητικά δεν γλύφει αρχίδια δεν φιλάει στο στόμα και δεν αφηνει πολλά κωλοσκαμπιλα.

Συγνώμη αλλα η Κάτια απο Συγγρου 232 δεν εχει φωτογραφίες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Οπως και η Diana απο Ισμήνης, Αριστοτέλους 6, Τριγγέτα, De Paris.
Και Ρόξυ (αν δε κανω λάθος στο όνομα) απο Κασσανδρας8γ, μια κοντή ξανθιά με σλαβική γατίσια φάτσα. Αυτή είναι ακόμα χειρότερη, κλέβει αβέρτα και στα στησίματα, δεν σε αφήνει να της ακουμπάς τα μαλλιά μη της χαλάσεις τη κόμμωση.
Γράψτε και για άλλες τέτοιες περιπτώσεις εδώ, πρέπει να τις ξεμπροστιάζουμε αυτές.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom