Νέα

Ελκύουν τα λεφτά τις γυναίκες; Ή όχι; Τί ακριβώς ψάχνουν οι γυναίκες τελικά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jim85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 270
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
δεν ειναι οραμα,ειναι η πραγματικοτητα που ερχεται χειμαρρωδως και δεν μπορουν σε κανενα τροπο να ελεγξουν εχουν χασει εντελως τον ελεγχο

Kαπιταλισμός ο μπαμπάς σου
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.734
Like
696
Πόντοι
96

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
το ακριβως αντιθετο γηρασμενοι χρεωκοπικοι νοικοκυραιοι και παντοφλακηδες

τελειωνει ο καπιταλισμος,απολαυστε το :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

θελεις να ερθεις να μου πεις απο κοντα τα περι παντοφλακηδων και ερχομου σας;
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Πάντα η γυναίκα, από κάποια στιγμή και μετά, θα σου ζητάει ότι δεν μπορείς να της δώσεις.......... ειδικά αν την παντρευτείς την πουτσισες.......μην ψάχνετε τι ζητάει, τα πάντα ζητάει.
Σίγουρα το χρήμα βοηθάει,αλλά δεν ικανοποιεί όλα τα θέλω της, είναι αδύνατον ούτως η άλλως.
 

thefemalecoach89

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
320
Πόντοι
21
Στη πραγματικοτητα, απαξιωμενοι ειναι, γεματοι ψυχολογικα, αγαμητοι, τρολακηδες, τεμπεληδες, ανεπροκοποι, εκμηδενισμενοι σε ολα τα επιπεδα, παιδια της σογιας, κυκλοθυμικα γκρινιαρικα κακιασμενα και σκατοψυχα γεματα μισος για τις γυναικες επειδη τους κερνανε πονο και ακυρα με το κιλο.

Στα εργασιακα και κοινωνικα, αστο. Χαλια μαυρα. Στα παντα.

Ουτε κοινωνικο κυκλο ουτε λεφτα ουτε τιποτα. Μηδεν σε ολα.

Στην ακρη ειναι και βλεπουν τους αλλους να ζουν και βγαζουν κακια και μισος για ολους που δεν ειναι σαν τα μουτρα τους, επικινδυνοι, αυτο ειναι. Πουτσα ξυλο και απαξιωση μια ζωη. Ταπεινωσεις και τοξικες μιζερες καταστασεις, αυτο απλα θα συνεχισουν να βιωνουν στο μεγιστο βαθμο οσο περνανε τα χρονια εως να ερθει το τελος που θα τους λυτρωσει απο την αθλια και ανουσια υπαρξη τους.

Τι μας λες ιστοριες για αγριους και σεναρια επιστημονικης φαντασιας; Εχεις βρει αρρωστημενες μαλακιες απο το διαδικτυο και μας ζαλιζεις τα αρχιδια.

Ασε το διαδικτυο και βγες εξω στη κανονικη ζωη να δεις τι συμβαινει, να δεις την αληθεια να ξεστραβωθεις.

Αυτό...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Όταν είναι νέα και όμορφη μπορεί να ζητάει..
χρήμα. Μόλις σιτέψει και πιάσει τα 45+ αρχίζει να δίνει.. χρήμα.  :cool2:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Καλό θα ήταν όσοι κράζουν για όλα τις γυναίκες,να κάνουν τα εξής:
1)Να γίνουν η καλύτερη εκδοχή του εαυτού τους
2)Να αλλάξουν τρόπο σκέψης
3)Να δουν και τα δικά τους λάθη
4)Να μην βρίσκουν συνέχεια ηλίθιες δικαιολογίες(π.χ. καπιταλισμός και άλλες λοιπές μαλακίες που έχουν γραφτεί εδώ μέσα)
5)Να μην έχουν την λογική ''να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα''
6)Να μην συγκρίνονται με άλλους
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Όταν είναι νέα και όμορφη μπορεί να ζητάει..
χρήμα. Μόλις σιτέψει και πιάσει τα 45+ αρχίζει να δίνει.. χρήμα.  :cool2:
Δεν χρειάζεται χρήμα, υπάρχει καλύτερη λύση..
 

Συνημμένα

  • 0BD7B123-4022-4C5E-B1FD-56FBF14EE5B1.jpeg
    0BD7B123-4022-4C5E-B1FD-56FBF14EE5B1.jpeg
    58,1 KB · Εμφανίσεις: 42

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.169
Πόντοι
206
Καλό θα ήταν όσοι κράζουν για όλα τις γυναίκες,να κάνουν τα εξής:
1)Να γίνουν η καλύτερη εκδοχή του εαυτού τους
2)Να αλλάξουν τρόπο σκέψης
3)Να δουν και τα δικά τους λάθη
4)Να μην βρίσκουν συνέχεια ηλίθιες δικαιολογίες(π.χ. καπιταλισμός και άλλες λοιπές μαλακίες που έχουν γραφτεί εδώ μέσα)
5)Να μην έχουν την λογική ''να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα''
6)Να μην συγκρίνονται με άλλους

Πολλά (τους) ζητάς :cheesy:
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.169
Πόντοι
206
Bασικά είναι τόσο μίζεροι και άχρηστοι ορισμένοι που ούτε το 0,0000001% δεν θα προσπαθήσουν...

Για όλα μια ζωή θα φταίνε οι γυναίκες (που είναι μονίμως με τα κινητά στο χέρι) και μετά κλασσικά το χρήμα, ο δυτικός τρόπος ζωής, ο καπιταλισμός, οι εβραίοι, οι νεφελίμ, ο αντίχριστος και πάει λέγοντας...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Bασικά είναι τόσο μίζεροι και άχρηστοι ορισμένοι που ούτε το 0,0000001% δεν θα προσπαθήσουν...

Για όλα μια ζωή θα φταίνε οι γυναίκες (που είναι μονίμως με τα κινητά στο χέρι) και μετά κλασσικά το χρήμα, ο δυτικός τρόπος ζωής, ο καπιταλισμός, οι εβραίοι, οι νεφελίμ, ο αντίχριστος και πάει λέγοντας...

Σοβαρά τωρα,αναρωτιέμαι την ηλιθιότερη δικαιολογία...
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
Πολλές γυναίκες την σήμερον ημέρα βγάζουμε περισσότερα από τους άνδρες όποτε δεν ισχύει σε τόσο βαθμό όσο 15-20 χρόνια πριν (πλην κάποιων πανχαζων και ανάξιων γυναικών με IQ πατάτας αλλά πονηριά αλεπούς που θέλουν έξτρα χορηγίες γιατί απλά δεν μπορούν να τα βγάλουν πέρα μόνες τους).

Οι περισσότερες γυναίκες δεν έλκoνται από το χρήμα αυτό καθ΄αυτό αλλά με ότι συνεπάγεται με αυτό:
-επιτυχία
-αναγνώριση
-status
-καλή φήμη

Αν παραμένεις αυτό που λέμε "τίμιο λαικό παιδί" των 700 ευρώ για χρόνια, το θέμα δεν είναι ότι δεν βγάζεις αρκετά λεφτά, το θέμα είναι ότι υποσυνείδητα η γκόμενα θα σκεφτεί ότι:

-είσαι κατώτερης κοινωνικής μόρφωσης
-δεν κόβει το μυαλό σου ή έχεις το προβληματάκι σου
-είσαι τεμπελούκος
-έχει απλά βολευτεί
-δεν έχεις φιλοδοξίες και στόχους
-παίρνεις δανεικά από γονείς ή φίλους (ότι πιο ξενέρωτο)

και αυτές είναι οι υποσυνείδητες σκέψεις που θα την κάνουν να σου βάλει Χ (και σιγά μην τις λένε, δεν τις παραδέχονται) εκτός και αν είναι κατωτερής κοινωνικής και οικονομικής κλάσης από εσένα, οπότε στα μάτια της θα φαίνεσαι καλύτερος.

Δυστυχώς επικρατεί η άποψη ότι εμείς οι γυναίκες θέλουμε άνδρες χορηγούς αλλά τα τελευταία χρόνια ισχύει και το αντίθετο--προσωπικά κιόλας με έχουν εκμεταλλευτεί 2 φορές για χρήμα και για σεξ και εγώ η ηλίθια ενώ το πήρα χαμπάρι από την αρχή συνέχιζα τα νταραβέρια μαζί τους.

Ενδεικτικό βίντεο γυναικών που την έχουν πατήσει κιόλας με τέτοιους τύπους:



Η προσωπική μου πρόβλεψη σαν γυναίκα είναι ότι οι γυναίκες θα φτάσουν όντως σε σημείο να είναι σε καλύτερη οικονομική κατάσταση από τον μέσο άνδρα οπότε μάλλον θα ισχύει το αντίθετο από το "οι γυναίκες ψάχνουν απλά χορηγούς" σε λίγο καιρό. Μακάρι να διαψευστώ γιατί σαν άτομο πιστεύω στην ισότητα και στην μη εκμετάλλευση ανεξαρτήτως φύλου...
αρα παραδεχεσε οτι οι περισοτερες γυναικες ειναι πουτανες απλα θελουν αλλα ανταλλαγματα και οχι τα λεφτα.

τι φιλοδοξιες και στοχους λες μωρη αυτα ειναι γυναικιες λεξεις. η μονη φιλοδοξια που εχουν οι αντρες ειναι να γαμανε τι θα τους ωφελησει ενας στοχος εκτος απο το να γαμησουν λιγοτερο?
 

thefemalecoach89

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
320
Πόντοι
21
αρα παραδεχεσε οτι οι περισοτερες γυναικες ειναι πουτανες απλα θελουν αλλα ανταλλαγματα και οχι τα λεφτα.

τι φιλοδοξιες και στοχους λες μωρη αυτα ειναι γυναικιες λεξεις. η μονη φιλοδοξια που εχουν οι αντρες ειναι να γαμανε τι θα τους ωφελησει ενας στοχος εκτος απο το να γαμησουν λιγοτερο?


Χα χα επίπεδο δαπέδου είσαι τύπε (και πιο κάτω). Το ακούσαμε και αυτό. Οι άνδρες ΔΕΝ έχουν στόχους εκτός από το γαμήσι. Ακόμα μια απόδειξη ότι τύποι σαν εσένα τον εγκέφαλο τους τον έχουν ακριβώς στο κάτω μέρος μιας και πάνω είναι κούφιο. Δεν ξέρω, ταυτίζεστε και εσείς οι υπόλοιποι με αυτή την δήλωση??? Αν ναι, πάω πάσο και δεν συζητάω.
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Είμαι 44 και δεν είχα ποτέ γυναίκα.

Στη πραγματικοτητα, απαξιωμενοι ειναι, γεματοι ψυχολογικα, αγαμητοι,
Είμαι όλα τα παραπάνω.
τρολακηδες, τεμπεληδες, ανεπροκοποι, εκμηδενισμενοι σε ολα τα επιπεδα, παιδια της σογιας, κυκλοθυμικα γκρινιαρικα κακιασμενα και σκατοψυχα γεματα μισος για τις γυναικες επειδη τους κερνανε πονο και ακυρα με το κιλο.
Δεν είμαι τίποτα από αυτά.

Στα εργασιακα και κοινωνικα, αστο. Χαλια μαυρα. Στα παντα.
Ουτε κοινωνικο κυκλο ουτε λεφτα ουτε τιποτα. Μηδεν σε ολα.
Όχι ΟΚ, έχω φίλους, βγάζω αρκετά καλά λεφτά, νταξ, όχι πάρα πολλά αλλά ζω άνετα χωρίς να μου λείπει τίποτα και βάζω και στην άκρη και επενδύω κλπ.

Στην ακρη ειναι και βλεπουν τους αλλους να ζουν
Ισχύει, πολλές φορές στεναχωριέμαι που είμαι μόνος μου.
και βγαζουν κακια και μισος για ολους που δεν ειναι σαν τα μουτρα τους, επικινδυνοι, αυτο ειναι. Πουτσα ξυλο και απαξιωση μια ζωη. Ταπεινωσεις και τοξικες μιζερες καταστασεις, αυτο
Τίποτα από τα παραπάνω, ας μην υπερβάλλουμε, μάλλον έχεις κάτι στο μυαλό σου που νομίζεις πως ισχύει για όλους, αλλά δεν ισχύει. Δεν κατηγορώ τους άλλους που είμαι μόνος μου παρά τον εαυτό μου.
απλα θα συνεχισουν να βιωνουν στο μεγιστο βαθμο οσο περνανε τα χρονια εως να ερθει το τελος που θα τους λυτρωσει απο την αθλια και ανουσια υπαρξη τους.
Δυστυχώς ισχύει, αλλά ευτυχώς ως έναν βαθμό. Η ζωή είναι και ωραία, δεν είναι μόνο μαύρη αν δεν μπορείς να έχεις σύντροφο. Αυτός που είναι μόνος του, μαθαίνει να περνάει καλά και με λιγότερα.
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Bασικά είναι τόσο μίζεροι και άχρηστοι ορισμένοι που ούτε το 0,0000001% δεν θα προσπαθήσουν...

Για όλα μια ζωή θα φταίνε οι γυναίκες (που είναι μονίμως με τα κινητά στο χέρι) και μετά κλασσικά το χρήμα, ο δυτικός τρόπος ζωής, ο καπιταλισμός, οι εβραίοι, οι νεφελίμ, ο αντίχριστος και πάει λέγοντας...
Ισχύει πως δεν θα προσπαθήσουμε πολλοί από εμάς, αλλά το μίζερος και άχρηστος είναι λίγο βαριές κουβέντες.
Ο καθένας έχει τα ψυχολογικά του αδερφέ.
Εσύ γιατί βγάζεις μίσος προς τα εμάς;
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Αν παραμένεις αυτό που λέμε "τίμιο λαικό παιδί" των 700 ευρώ για χρόνια, το θέμα δεν είναι ότι δεν βγάζεις αρκετά λεφτά, το θέμα είναι ότι υποσυνείδητα η γκόμενα θα σκεφτεί ότι:

-είσαι κατώτερης κοινωνικής μόρφωσης
-δεν κόβει το μυαλό σου ή έχεις το προβληματάκι σου
-είσαι τεμπελούκος
-έχει απλά βολευτεί
-δεν έχεις φιλοδοξίες και στόχους
-παίρνεις δανεικά από γονείς ή φίλους (ότι πιο ξενέρωτο)
Εξετάζεις μόνο την περίπτωση αυτών που βγάζουν λίγα ή είναι κάτι από αυτά που περιγράφεις.

Υπάρχουν και άνθρωποι που βγάζουμε λεφτά στον μέσο όρο ή περισσότερα, με καλή δουλειά και
που δεν δανειζόμαστε και ζούμε μια χαρά.

Άτομα σαν και εμένα, έχουμε μια άσχημη εμφάνιση και επιπλέον ένα κόμπλεξ που χρησιμοποιεί
αυτήν την άσχημη εμφάνιση σαν δικαιολογία για να εκδηλωθεί.

Ναι έχω πάει σε ψυχολόγο αλλά τα ψυχολογικά είναι πολλά!

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αν παραμένεις αυτό που λέμε "τίμιο λαικό παιδί" των 700 ευρώ για χρόνια, το θέμα δεν είναι ότι δεν βγάζεις αρκετά λεφτά, το θέμα είναι ότι υποσυνείδητα η γκόμενα θα σκεφτεί ότι:

-είσαι κατώτερης κοινωνικής μόρφωσης
-δεν κόβει το μυαλό σου ή έχεις το προβληματάκι σου
-είσαι τεμπελούκος
-έχει απλά βολευτεί
-δεν έχεις φιλοδοξίες και στόχους
-παίρνεις δανεικά από γονείς ή φίλους (ότι πιο ξενέρωτο)

και αυτές είναι οι υποσυνείδητες σκέψεις που θα την κάνουν να σου βάλει Χ

Αυτά που λες η γκόμενα θα τα σκεφτεί υποσυνείδητα ή συνειδητά?
Πάντως οι γυναίκες είναι καλές στο να βλέπουν τη δυνατότητά σου να κονομήσεις.Εκπέμπεις κάποια vibes που τα πιάνουν αν έχεις δυναμισμό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom