Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Εσύ είσαι μέγιστος κριτής.Βάλε δικές σου γκόμενες με ενδοφθάλμιο χύσι και μετά κάνε ανάλυση γιατί είναι καλύτερες από όσες ποστάρω.
Βγες με γκόμενες Γκάζι κτλ να χορεύουν και πόσταρε.Πάρε μια διακοπές Σαντορίνη και πόσταρε.Χωρίς corpus και αποδεικτικά στοιχεία δεν μπορείς να κάνεις κριτική.Είσαι σαν προπονητής από την εξέδρα.

Εισαι σε μονιμη παραφροσυνη πλεον, πες τις μαλακιες που λες μονος σου.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.728
Like
23.252
Πόντοι
6.256
Είχαμε συζητήσει να πάρουμε σκύλο αφού είχε ερεθιστεί με τις τσόντες που της έδειχνα και γούσταρε σκυλογαμήσια.Ρώτησε τις φίλες της και της είπαν ότι κατάλληλο θα ήταν ένα σπάνιελ για αυτή τη δουλειά.
Μετά εγώ έφυγα Γερμανία και έχει μείνει σαν απωθημένο.
Γενικά οι Πολωνέζες είναι βαριά βιομηχανία στο σεξ,δε μασάνε σε τίποτα.Οι άλλες πιο μη μου άπτου.
Με Λευκορρωσίδες,Ρωσίδες ανεβάζεις βέβαια επίπεδο εμφάνισης για να μπορείς να κυκλοφορείς τη γκόμενα χωρίς να γίνεις ρεζίλι,θεωρητικά βέβαια.
Οι Πολωνέζες είναι πιο χύμα σε εμφάνιση.Αλλά αν θες αληθινό σεξ,η Πολωνία δε συγκρίνεται.Είναι άλλο επίπεδο.

Προσεχε τυπε γιατι τετοιος μαλακας που εισαι σε βλεπω να τον τρως εσυ απο το σπανιελ.... :S :S :S
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Αφηνιασμενος...θα καθεται στη γωνια να το παιζει και ο σκυλος θα γαμαει τη γκομενα που αυτος εχει πληρωσει.

Αφου γαμησει καλα καλα ο σκυλος και ευχαριστηθει σκυλος και γκομενα, θα τον αφησει να τη χυσει ξανα στο ματι να ανεβασει φωτο να παρει τα πανω του.

Προτιμα να γαμηθει απο σκυλο παρα απο εσενα...γαμησε τα. Αναζητει κιολας το σκυλο, θελει να τον βαλει στο παιχνιδι για να μην την ακουμπας καν.

Θα πληρωνεις, θα περιμενεις στην ακρη εως να γαμησει ο σκυλος και μετα θα χυνεις χωρις να ακουμπας καν τη γκομενα.


Εκτος αν σκασεις 2000+ και τη πεισεις να σε αφησει να την ακουμπησεις μιας και ειναι ψιλογρια και σου κανει τη χαρη και σε αφησει.

Για φαντασου, να σου ζηταει να βαλεις στο παιχνιδι σκυλο...να πληρωνεις για να τη γαμαει ο σκυλος.  :S :S :S

Ποιοι 3 ψυχιατροι...και αν ισχυουν αυτα περι σκατων κτλπ....μπιαχ...σιχαμερες καταστασεις...ουτε καν...πες τα μονος σου φιλε...φερε σκυλια, αλογα (εχουν και καλες κουραδες) κανα χιμπατζη...και καντε παιχνιδι...

Δεν ξαναγραφω, ειναι θλιβερο πλεον το ολο θεμα, δεν παραγει γελιο ουτε εχει να προσφερει κατι.

 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Καταρχην, δεν εννοω μονο για τον κμαν, για ολους εγραψα.

Το να γραφουμε τωρα παπαριες ενω δεν ειμαστε ειδικοι πανω στο θεμα, ειναι ανοητο.

Ας παει ο φιλος μας σε 3 ειδικους ψυχιατρους επι του θεματος, ας τους δωσει να μελετησουν καμια 20αρια σελιδες με παραδειγματα κειμενων και φωτο απο το σχετικο νημα και ας μας μεταφερει μετα το τι του ειπαν.

End of story.
Ας ρωτησει επισης τους 3 ειδικους ψυχιατρους τι γνωμη εχουν για καποιον που ειναι μεσα σε ενα φορουμ(με βασικο θεμα το πληρωμενο σεξ) 24/7 ,αραδιαζει σεντονια , γραφει ακαταπαυστα σχεδον σε ολα τα θρεντ και του εχει γινει εμμονη ιδεα ενας συγκεκρμενος ανθρωπος ...
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Για τις φωτο με καλυψαν πληρως ο γκλοκ και ο mind.

:hi:
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Αφηνιασμενος...θα καθεται στη γωνια να το παιζει και ο σκυλος θα γαμαει τη γκομενα που αυτος εχει πληρωσει.

Αφου γαμησει καλα καλα ο σκυλος και ευχαριστηθει σκυλος και γκομενα, θα τον αφησει να τη χυσει ξανα στο ματι να ανεβασει φωτο να παρει τα πανω του.

Προτιμα να γαμηθει απο σκυλο παρα απο εσενα...γαμησε τα. Αναζητει κιολας το σκυλο, θελει να τον βαλει στο παιχνιδι για να μην την ακουμπας καν.

Θα πληρωνεις, θα περιμενεις στην ακρη εως να γαμησει ο σκυλος και μετα θα χυνεις χωρις να ακουμπας καν τη γκομενα.


Εκτος αν σκασεις 2000+ και τη πεισεις να σε αφησει να την ακουμπησεις μιας και ειναι ψιλογρια και σου κανει τη χαρη και σε αφησει.

Για φαντασου, να σου ζηταει να βαλεις στο παιχνιδι σκυλο...να πληρωνεις για να τη γαμαει ο σκυλος.  :S :S :S

Ποιοι 3 ψυχιατροι...και αν ισχυουν αυτα περι σκατων κτλπ....μπιαχ...σιχαμερες καταστασεις...ουτε καν...πες τα μονος σου φιλε...φερε σκυλια, αλογα (εχουν και καλες κουραδες) κανα χιμπατζη...και καντε παιχνιδι...

Δεν ξαναγραφω, ειναι θλιβερο πλεον το ολο θεμα, δεν παραγει γελιο ουτε εχει να προσφερει κατι.
Τύπε, εγώ ένα δεν κατάλαβα... Θα πληρώσει κ τον σκύλο;
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Μήπως υπαινίσσεται ότι είναι καλύτερα να τη γαμάει ο σκύλος παρά ο αρχηγός !!! :2funny: :2funny: :2funny:
Όχι, δεν εννοούσα αυτό,  λέω αν από κεκτημένη ταχύτητα του χώσει και αυτού βαλκανικούς πύραυλους.
 

DIMIGAS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2019
Μηνύματα
434
Like
227
Πόντοι
21
Δεν ξέρετε τα βασικά, λέτε οτι οι Sugar daddies ειναι ηλικιωμένοι.
Λαθος απλά ματσομένοι είναι ανεξαρτήτου ηλικίας.
Φυσικα και δεν εινα ι19χρονα, το μόνο σίγουρο
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Δεν ξέρετε τα βασικά, λέτε οτι οι Sugar daddies ειναι ηλικιωμένοι.
Λαθος απλά ματσομένοι είναι ανεξαρτήτου ηλικίας.
Φυσικα και δεν εινα ι19χρονα, το μόνο σίγουρο

Ισχυει, σωστος.
 

DIMIGAS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2019
Μηνύματα
434
Like
227
Πόντοι
21
Το ίδιο λάθος που γίνετε με τις Μιλφ και νομίζουν ότι είναι 40-50 χρονών ,
και μία 25-30 μπορει να είναι μιλφ
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.695
Κριτικές
23
Like
2.870
Πόντοι
3.820
Αγαπητέ Mindreader, φαίνεσαι αξιόλογος άνθρωπος με συγκροτημένη σκέψη.

Ο Αρχηγός Kman, κατά τη γνώμη μου, είναι  λίγο attention whore. Γι αυτό επιλέγει αυτά τα άλογα του 1.90 και επίσης γι αυτό κλείνει τέτοια deal. Λες να μην ξέρει ότι με 200 euro γαμαει πολύ ανώτερα cg η ct?
ο κman εχει ενα τεραστιο ελαττωμα-χαρακτηριστικο.εχει απολυτη ανοσια στον εξευτελισμο-αυτοεξευτελισμο..και αυτο ταυτοχρονα του κανει το μεγιστο κακο γιατι δεν του δημιουργει καμμια συναισθηματικη αντιδραση απεναντι στα γεγονοτα,οπωςπ.χ  στο σχεδιασμο που κανει με τις "σπονσορετες" του. ενω ξερει οτι μπορει να μην περασει καλα με μια αγνωστη δεν τον απασχολει και οδηγειται σαν προβατο στη σφαγη.το ιδιο και οταν τον προσβαλλει η καθε καριολα,καμμια αντιδραση.η δεν τον ενοχλει να βαλει φωτο με το ξεχειλωμενο σωβρακο κτλ.

αν μπορουσε να βρει θεραπεια γι αυτο θα τα καταφερνε πολυ καλυτερα,εχει πολλα καλα στοιχεια και μπορει να σου μεταδωσει γνωσεις που απλα θελουν ενα καλιμπραρισμα στην πραγματικοτητα  :grin:.εγω τον παω ,δικα του ειναι τα φραγκα  καλα κανει,χαλαει ναι μεν την πιατσα αλλα δεν ειναι ο μονος και εκτος των αλλων προσφερει και live ματι που εχει να κανει με τη βασικη θεματολογια του σαιτ παρολο που οι κοπελες ειναι μετριες για τα λεφτα που δινει γιατι δεν δινει εμφαση στην ποιοτητα,ειναι το μονο που με εξοργιζει  :grin:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ελλάδα εντωμεταξύ το σπονσοριλίκι είναι τελείως κοροϊδία.Καμία δε θέλει να την κυκλοφορείς,όλες ζητάνε intimate συνάντηση,μια ώρα σεξ με 300 ευρώ.Ουσιαστικά είναι καλυμμένο πουτανιλικι,κανονικά θα έπρεπε να τις ραπορταρει κανείς.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Η ποιότητα εχει σχέση με
ο κman εχει ενα τεραστιο ελαττωμα-χαρακτηριστικο.εχει απολυτη ανοσια στον εξευτελισμο-αυτοεξευτελισμο..και αυτο ταυτοχρονα του κανει το μεγιστο κακο γιατι δεν του δημιουργει καμμια συναισθηματικη αντιδραση απεναντι στα γεγονοτα,οπωςπ.χ  στο σχεδιασμο που κανει με τις "σπονσορετες" του. ενω ξερει οτι μπορει να μην περασει καλα με μια αγνωστη δεν τον απασχολει και οδηγειται σαν προβατο στη σφαγη.το ιδιο και οταν τον προσβαλλει η καθε καριολα,καμμια αντιδραση.η δεν τον ενοχλει να βαλει φωτο με το ξεχειλωμενο σωβρακο κτλ.

αν μπορουσε να βρει θεραπεια γι αυτο θα τα καταφερνε πολυ καλυτερα,εχει πολλα καλα στοιχεια και μπορει να σου μεταδωσει γνωσεις που απλα θελουν ενα καλιμπραρισμα στην πραγματικοτητα  :grin:.εγω τον παω ,δικα του ειναι τα φραγκα  καλα κανει,χαλαει ναι μεν την πιατσα αλλα δεν ειναι ο μονος και εκτος των αλλων προσφερει και live ματι που εχει να κανει με τη βασικη θεματολογια του σαιτ παρολο που οι κοπελες ειναι μετριες για τα λεφτα που δινει γιατι δεν δινει εμφαση στην ποιοτητα,ειναι το μονο που με εξοργιζει  :grin:

Η ποιότητα εχει σχέση με τις φωτο που δείχνει η γκομενα vs ποια είναι στην πραγματικότητα.
Εμένα αυτή με εξαπάτησε,μου έστειλε φωτο που ήταν 10 κιλά ελαφρυτερη,στυλακι τελείως μοντελοειδης.Οι φωτός ήταν δικες της αλλα προ τριετιας,τότε που έκανε μοντελινγκ στην Κίνα.Τοτε δεν είχε κωλαρα βέβαια.
Οποτε έστειλε ουσιαστικά εμπρόσθια όψη την προ τριετιας και οπίσθια τη σύγχρονη οποτε με καταμπερδεψε και έπεσα στην παγίδα.
Απο εδω και πέρα πριν καλέσω οποιαδήποτε,θα κανω video call πρώτα,να δω πώς είναι στην πραγματικότητα.Φυσικά πολλές γκόμενες κωλυονται με το  video call,δε θέλουν να τις δεις αβαφες με χάλια μαλλί,πιζάμες κτλ.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Αγαπητέ Mindreader, φαίνεσαι αξιόλογος άνθρωπος με συγκροτημένη σκέψη.

Ο Αρχηγός Kman, κατά τη γνώμη μου, είναι  λίγο attention whore. Γι αυτό επιλέγει αυτά τα άλογα του 1.90 και επίσης γι αυτό κλείνει τέτοια deal. Λες να μην ξέρει ότι με 200 euro γαμαει πολύ ανώτερα cg η ct?

Είναι προφανές ότι κατά 90% τον φτιάχνει να τις κυκλοφορεί έξω και 10% να τις γαμαει.

ΠΡΟΣΟΧΉ, δεν το συμμερίζομαι, διαπίστωση κάνω. Νομίζω οι έμπειροι παίχτες δε μπαίνουμε στη διαδικασία να κρίνουμε τι φτιάχνει τον καθένα. Ζωή του είναι, όπως γουστάρει τη ζει...

Ειναι επίσης προφανές όμως ότι ο Kman είναι ένας καλόψυχος άνθρωπος, μαχητικός, έξυπνος και τα λέει ωραία.

Για το λόγο αυτό τον αγαπάμε, του στέλνουμε τους αγωνιστικούς μας χαιρετισμούς και του ευχόμαστε τα καλύτερα!

Δεν έχω καταλάβει πως ξεκίνησε η κόντρα σας, εγώ σας εκτιμώ και τους δύο. Σας θεωρώ δύο από τα πιο αξιόλογα μέλη της παρέας.

Θα σου απαντήσω γιατί εκτός από εσένα με έχουν ρωτήσει και άλλοι και πολλοί σε PMs.

Οι δυο πρώτοι λόγοι είναι αυτοί που ανέφερε ο φίλος aegeanorg.

Είμαι μεγάλος σε ηλικία. Εχω ζήσει εποχές νέος που ταξίδευα για επαγγελματικούς λόγους σε όλη την Ανατολική Ευρώπη και σε κάθε ταξίδι μου μέσα στη βαλίτσα μου κουβάλαγα 40 γυναικείο καλτσόν και 15 γυναικεία καλλυντικά για δώρα. Το τι γινόταν εκείνη την εποχή κάποιοι νέοι δεν το φαντάζονται καν !!

Ισως κάποτε αξίζει να κάτσω να γράψω κάποιες ιστορίες από τότε.

Μετά πλάκωσαν τα αγάμητα ηλίθια ναυάγια της Δύσης και το πάλαι ποτέ τοπίο παράδεισος του άντρα απλά μέσα σε μια εικοσαετία σταδιακά κάηκε.

Θέλεις να τα συμπαθώ αυτά τα ναυάγια ??



Για επαγγελματικούς κυρίως λόγους αλλά και για τουριστικούς μια και μου αρέσει να ταξιδεύω έχω ταξιδέψει σε 74 μέχρις στιγμής χώρες. Δεν ταξιδεύω για να γαμήσω πουτάνες. Ταξιδεύω γατί πρέπει λόγω της δουλειάς μου να το κάνω και γιατί μου αρέσει.  Και λόγω κορεσμού  μόνο οι  ασυνήθιστες μακρινές χώρες πλεον τραβάνε την φαντασία μου. Επειδή πάντα ήμουν μουνάκιας τις ντόπιες γυναίκες πάντα τις δοκίμαζα. Και τέλος πάντων μπορώ να έχω μια βάσιμη άποψη
       
Το να έρχονται λοιπόν κάποια ( όχι όλα ) από αυτά τα ναυάγια και να μου το παίζουν ειδήμονες στις γυναίκες γενικότερα και ειδικότερα σε αυτές που ποτέ ούτε δοκίμασαν ούτε και θα δοκιμάσουν γιατί απλά δεν μπορούν γίνεται μάλλον αστείο και εκνευριστικό.

Και λέω δεν μπορούν γιατί το εισιτήριο για παράδειγμα για τη Μαδαγασκάρη κάνει 900 περίπου ευρώ. Το εισιτήριο για  το μπουένος Αυρες κάνει 1300 ευρώ.

Για τα ξενοδοχεία σε δυτικά στάνταρντ άστο καλύτερα.

Όμως το να ταξιδέψω εγώ στο Μπουένος Αυρες η στο Ανταναρίβο με κάνει παρακατιανό ενώ η διαβολοεβδομάδα στο κίεβο με τα 230 ευρώ εισιτήριο και το ξεπουπουλιασμα από τα εκεί αρπακτικά έχει παραπάνω αξία !!


Δεν κρίνω κανέναν !! Ο καθένας όπου και με όποιες γουστάρει .


Μέχρις του σημείου όμως που θα με προκαλέσει !! Γιατί τότε αλλάζει όπως καταλαβαίνεις το πράγμα !!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Και κάτι άλλο !! Δεν έχω ειρωνευτεί ποτέ κανέναν στο site. Ξέρω να σέβομαι τον άλλο και τις απόψεις του, ακόμη και αν είναι προφανώς λάνθασμένες.

Μέχρι του σημείου όμως που θα γίνει αγενής και υβριστικός.

Γιατί τότε η συμπεριφορά μου θα αλλάξει.

Ο χαρακτήρας μου καθορίζει το ποιος είμαι. Η συμπεριφορά μου όμως καθορίζεται από το πως συμπεριφέρεται αυτός στον οποίον απευθύνομαι.

Ρίξε μια ματιά στις παραθέσεις των Posts του KMAN2 και θα καταλάβεις απόλυτα τι εννοώ,


Είναι σα να ρίχνω μπουκέτα στον Τσίπρα,γροθιες,κλωτσιές,] κατουραω στη μάπα μια ολόκληρη μάζα.

Τους έβαλα βομβα situation κωλος. Είναι αυτό το proactive της γενιάς μου που δημιουργείς τα γεγονότα.



Εγώ πήγα στο Carribean το Σαββατο,έβγαλα γκομενα και τη γαμησα τη Δευτέρα.Εσύ μπορείς να το κάνεις αυτό?Αυτό είναι το θέμα.

Πας δηλαδή Κίεβο μόνο για τριήμερο επειδή είσαι σίγουρος οτι θα γαμησεις?

Υπάρχουν φωτο τα λένε ολα.Τα αλλα είναι πίπες.

Τους τους χύνω στη μάπα ,είδες τι έπαθε ο Dr. Love όταν προσπάθησε να με αφισβητησει.Απλά τον διελυσα.

Είναι παντελώς αδύνατο να με νικησουν άτομα των οποίων ξέρω τις δυνατότητες.

Και τότε στη Λευκορωσία ο μεμοσαν ισχυριστηκε ότι δεν έχω πάει ποτε και έδειξα τη βίζα και την απόδειξη του ξενοδοχείου και τον ξεφτιλησα.(μάλιστα τον άφησα να το ισχυρίζεται έντονα για κάμποσο για να εκτεθεί περισσότερο).

Είπα για χέσιμο της Πολωνέζας όταν δεν τη γαμαει ο σκύλος. Προφανως αδυνατείς να συλλάβεις τη λεπτή αυτή διάκριση.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom