Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936
ο ''ΑΡΧΟΝΤΑΣ" μας ποστάρει τις πολύ σπεσιαλ πολωνέζες γκόμενες που καυχιέται ότι ηδονίζεται όταν τις χέζει
ΜΕ ΤΟ ΣΚΑΤΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ !!!!!!
ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ !!
ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΣ ΤΗΝ ΛΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ
ΒΑΛΕ ΤΟ ΞΕΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΛΙΓΑΚΙ !!!
Δηλαδή ο τύπος είναι βρωμιάρης και χέστης, άρα θα  πρέπει να ψάχνει τον αχόρταγο για του ξεβουλώσει το κωλάντερο, και όχι γκόμενες. Τώρα εξηγείται η χώρα επιλογής του..  :S
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Καλά το πώς ζει ο kman2 απαιτεί διατριβή. Άστο!! Είναι βέβαια δικαίωμά του και δεν μας πέφτει λόγος. Μέχρι όμως ενός σημείου.

Μέχρι του σημείου που πάει να μας μοστράρει το σπονσοριλίκι και το ξεπουπούλιαδμά του από τα αρπακτικά ως την απόλυτη μεθόδευση για να γαμήσει κανείς Σλάβες. Που τελικά με τα δικά του γραφόμενα αποδεικνύεται ως η απόλυτη μεθόδευση για να μην τις γαμήσει. Εκεί παύει να είναι δικαίωμά του και έχουμε και εμείς λόγο.

Ναι θα καθόμαστε να ασχολούμαστε όλη μέρα με το πώς θα κατουρήσει ο Kman2 τον Χάρη. :2funny: :2funny:

Ας βάλει τα αρπακτικά του ο kman2 να τον δέσουν.  :2funny: :2funny:
Δεν θα τον κατουρίσει ο Βλάκμαν :2funny: :2funny:Εχω βρει μια Ρουμάνα από ένα πηδηχτήριο της Λιοσίων λεπτούλα και ξανθούλα που της άρεσε πάρα πολύ η ιδέα να τσισάρει τον Χάρη  :2funny:είπε μάλιστα μπορώ να του κάνω και κακά  :2funny:
  Επειδή ο Χάρης δε θα κάτσει χρειάζομαι κάποιον να τον κραταει να μη φύγει  :2funny:εγώ θα  του ανοίξω το στόμα  :2funny:γιά να τον κατουρίσει :2funny:.Μη φοβάσαι ο Χάρης είναι 1,50 ύψος  :2funny:άνετα τον κρατάς  :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
1,40 ειμαι διμητρακη μην ξεχνας τι παθαινει οπειος τα βαλει μαζι μου χαχαχαχα
αν δεις οτι βριζουν κμαν πεταγεσε για ενισχυση να τον κραξουν.
ο κμαν βγηκε εκτος εαυτου τοτε οταν τον εβριζαν δεκαδες κλωνοι και τον κοροιδευαν.
του την ειπα τοτε με τις φωτο με τις πολωνεζες αλλα το εκανε θελωντας να αποδειξει
οτι λεει αληθεια σε αντιθεση με διαφωρους εδω παραμυθαδες που θα γινουν ρεζιλι
αν μας βαλουν φωτο τι γαμανε στα αληθεια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
1,40 ειμαι διμητρακη μην ξεχνας τι παθαινει οπειος τα βαλει μαζι μου χαχαχαχα
αν δεις οτι βριζουν κμαν πεταγεσε για ενισχυση να τον κραξουν.
ο κμαν βγηκε εκτος εαυτου τοτε οταν τον εβριζαν δεκαδες κλωνοι και τον κοροιδευαν.
του την ειπα τοτε με τις φωτο με τις πολωνεζες αλλα το εκανε θελωντας να αποδειξει
οτι λεει αληθεια σε αντιθεση με διαφωρους εδω παραμυθαδες που θα γινουν ρεζιλι
αν μας βαλουν φωτο τι γαμανε στα αληθεια.
Σε μένα δεν πιάνει  :2funny:ο θεος τιμωρεί όποιον σε πειράζει  :2funny:αλλά εμένα είναι πιθανόν να με έχει στείλει ο σατανάς γιά να σε τιμωρήσω  :2funny:.
  Το κατούριμα κάποια στιγμή θα το φας  :2funny:.
  Ο Βλάκμαν είναι γιά να  :2funny:αν είναι να μένω στο μαγαζί να περιμένω να ζεσταθώ από το πάτωμα  :2funny:να κοιμάμαι αγκαλιά με το καλοριφεράκι  :2funny:να δουλεύω 14 ώρες τη μερα να πηγαίνω να γαμήσω 4-5 μέρες το χρόνο  :2funny: και να καυχιέμαι ότι αγώρασα στρώμα  :headbang: :2funny: :2funny:.Καλύτερα να πάω να κρεμαστώ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.012
Κριτικές
33
Like
7.060
Πόντοι
3.496
ο ''ΑΡΧΟΝΤΑΣ" μας ποστάρει τις πολύ σπεσιαλ γκόμενες που καυχιέται ότι ηδονίζεται όταν τις χέζει
ΜΕ ΤΟ ΣΚΑΤΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ !!!!!! ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ !!ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΣ ΤΗΝ ΛΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ !!!!    
ΒΑΛΕ ΤΟ ΞΕΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΛΙΓΑΚΙ !!!
:badair:
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (4).jpg
    αρχείο λήψης (4).jpg
    8,8 KB · Εμφανίσεις: 22
  • αρχείο λήψης (6).jpg
    αρχείο λήψης (6).jpg
    9,7 KB · Εμφανίσεις: 19

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
O Τασος που εχει δει λαιβ τον ουκα χαρη μου ειπε
Πτι ειναι φοβος κ τρομος ααπο κοντα
Πολεμικη μηχανη
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786

Συνημμένα

  • FB_IMG_1573416711159.jpg
    FB_IMG_1573416711159.jpg
    41,1 KB · Εμφανίσεις: 20

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Ο ουκας τσεπης χαρης-Νορις  :kneel:
τουσ εχει αυτους για χαπι  :heavymetalbig:
Μιλαμε άτομο εκπαιδευμενο
Μετα απο τοσο ξυλο πουχει φαει κ δεν χαμπαριαζει τιποτα  :heavymetalbig:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
σωστα σου ειπε ο τασος!ειμαι βραχυσωμος αλλα οτι δεν εχω τα χερια και μπρατσα του αδερφου
μου που ειναι λιγο ψηλοτερος ειναι μειον!πολλες φωρες ρωτανε τον αδερφο μου συγγενεις μακρινοι
και φιλοι αν ειναι αυτος που υπηρετησε o.y.k.
ο τασος με καταλαβε ουκρανια χωρις να με εχει δει ποτε και μου φωναξε απο μια καφετερια.
του εκανε εντυπωση του φιλου του του μολδαβου αλεκου το ποσο γρηγορα περπατω ασταματητα
και οτι μεσα σε 15 λεπτα μπορουσες να με δεις σε δεκα διαφωρετικα μερη οδυσσο.
εσενα παντως σε εσωσε ο τασος που ηρθες κρυφα οδυσσο αλλα κριμα που δεν βρηκα τον αλλο
μαλακα που ελεγε ζει οδυσσο και εχει μπραβους και ετερια.
αυτον θα του εσπαζα ο ιδιος το κεφαλι και τον εψαχνα παντου αλλα καταλαβα με δουλευει ο σλαβιανι.
δεν υπηρχε κανενας τυπος με αυτο το ονομα που ζει οδυσσο ετσι δεν εχασα αλλο χρονο να τον ψαχνω.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
τι λ
Ο ουκας τσεπης χαρης-Νορις  :kneel:
τουσ εχει αυτους για χαπι  :heavymetalbig:
Μιλαμε άτομο εκπαιδευμενο
Μετα απο τοσο ξυλο πουχει φαει κ δεν χαμπαριαζει τιποτα  :heavymetalbig:
τι λες ρε μιδα ξερεις αλλον να του εχουν επιτεθει 4 με μαχαιρια,να τον κτυπανε με
σιδερογροθιες στο κεφαλι και αντι να πονεσει και να μεινει στο εδαφος απλα να ζαλιστει
μερικα δευτερολεπτα και να αρχισει να τους κυνηγα?αν δεν με επερνε το φαναρι που περνουσαν αυτοκινητα
θα τους προλαβαινα αλλα σκεφτηκα μετα να παω εξω απο το σπιτι μηπως επιστρεψουν μιας και
πηραν το κληδι.η αλλη φωρα πειος απο αυτους εδω θα πλακωνοταν με τους σεκιουριτι σε κλαμπ
στο γιδροπαρκ?μετα να τον κτυπανε 10 στο κεφαλι κλωτσιες 10 λεπτα και να εχει μονο ενα μικρο συμαδακι
και να μην νιωθει κανενα πονο απο κτυπηματα?απλα ζαλιζομουν την επομενη μερα και μετα περασε.
την επομενη μερα πηγα στο ιδιο κλαμπ και ειχε αλλους φρουρους.πηγα να μπω και καπιος
που δουλευε και την προηγουμενη λεει οχι αυτος,εξω!ο αλλος απορησε και του λεει
εκανε μεγαλη φασαρια αυτος χτες μαλωσε με ενα τυπο και με τους δικους μας χαχαχαχα.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
δεν χρειαζετε να καθαριζω κρεμυδια για να κλαιω απο τα γελια με τις φωτο σου.
εχει δικαιο ο σλαβιανι εισαι εμφανισημος,σαν ηθοπειος του χολιγουντ.
πιο πολυ μοιαζεις στον τομ χανκσ στο εργο ο ναυαγος χαχαχαχαχαχ.
αγγαλια με τα πιθηκια μιας και γυμνασμενος θυμηθηκα τον σταλονε στο ραμπο που ζουσε ταιλανδη
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Για καθε μαγκα, οσο και γαματος και να ειναι, οσο σκληρος και οσο και να μετραει, οταν θα κανει μαγκιες στη λαθος περιπτωση, θα βρεθει το τυπακι που θα ειναι 1,60 σε υψος, 60 κιλα, μουφας εντελως αλλα θα εχει τα αρχιδια να αδειασει μια γεμιστηρα πανω στο μαγκα της ιστοριας μας.

Καλο ειναι οταν πηγαινετε σε χωρες που εχουν πολλα τυπακια που δεν σεβονται την ανθρωπινη ζωη, να ειστε λιγο πιο μαζεμενοι και προσεκτικοι στη συμπεριφορα σας.

Πλεον, το αυτο ισχυει και στην Ελλαδα, ειδικα Αθηνα. Εχει πολλα καλα παιδια και εδω πλεον.

Οι μαγκιες πληρωνονται, παντα. Θα γινει η μαλακια με τον λαθος ανθρωπο, θα πουλησεις μαγκια, θα φυγει θα νομιζεις οτι τον εκανες ξεφτιλα και μετα απο μερες, εκει που θα εισαι μια χαρα θα σου κοψει το νημα της ζωης ενας δικος του την ωρα που αυτος θα γαμαει κανα καριολακι ή θα πινει το καφε του.

Κοιταξτε να περνατε καλα, να γαματε μουνια οπως μπορει ο καθενας και να μην βαζετε τον εαυτο σας ασκοπα σε μπελαδες και φασαριες.

Η ζωη ειναι πιο ομορφη χωρις φασαριες και μαγκιες.

Λεφτα, καλα μουνια, καλα αμαξια. Δεν χρειαζεστε κατι αλλο ως αντρες. Οι φασαριες και τα μπλεξιματα δεν βγαζουν σε καλο. Εχει πολλα απωθημενα και ψυχολογικα ο κοσμος γυρω μας. Μεινετε μακρυα.

Φιλικα παντα, να ειστε καλα, να εχετε υγεια και καλα μουνια πανω στις πουτσες σας.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
σωστα χριστο σαβιδη παντα λεω σε νεαρους μακρια απο φασαριες γιατι ο αλλος δεν
ξερεις τι κρατα πανω του.οταν ημουν στην μοσχα σκοτωθηκε φιλος γνωστου μου φοιτητη σε καυγα.
μαλωσε με ενα σερβο σε κλαμπ της λεμεσου.βγηκε εξω να συνεχισει τον καυγα.
ο σερβος τραβησε πιστολι μπρελοκ με μια σφαιρα τον εκτελεσε.
μετα μαθαμε ηταν γνωστος στην σερβια με το ψευδονυμο κιλερ και ηταν δολοφονος!
τον συνελαβαν ελλαδα και αυτοκτονησε σε φυλακες στην ελλαδα.
ουκρανια μετα τον καυγα στο γιδροπαρκ δεν τολμω να κανω μαγκιες γιατι ειδα
πολλους μαχαιρωμενους η να κρατανε μαχαιρια ματωμενα.
αυτος ειναι ο μεγαλυτερος φοβος του πατερα μου οταν ειμαι ουκρανια μην μαλωσω και με μαχαιρωσουν.
απο την φυση μου ξερω αν κινδινευει καπειος θα τρεξω αυθορμητα και καλυτερα να ημουν χεστις.
πολλες φωρες αυτος που τρεχει να βοηθησει την πληρωνει οπως και προπερσι ενα παιδι κυπρο.
πηγε να τρεξει τον ληστη και τον πυροβολησαν.
κυπρο δεν κρατανε συνηθως μαχαιρια πολυ σπανια και εγιναν περιστατικα αλλα οι συριοι και πακηδες
που εχουμε εδω ολοι κρατανε και κανουν φασαριες μεθυσμενοι.προχτες μαχαιρωσαν τον οδηγο
του λεωφωρειου γιατι τους ειπε δεν 20 λεπτα ξεκινα δρομολογιο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
οταν με κτυπησαν και ληστεψαν περσι το καλοκαιρι σκεφτηκα να κανω κανα χρονο να παω οδυσσο.
θα πηγαινα καζακταν και κυργισταν αλλα τελικα ναυαγησε που δεν εβρισκα διαμερισμα μπισκεκ
να ειναι οικονομικο,καλο και στο κεντρο.ετσι μετα απο 2 μηνες ξαναπηγα οδυσσο!
αλλος δεν θα ξαναπατουσε ιδικα αν και 4 μηνες προηγουμενος αλλοι 5 αζεροι ηθελαν
να με κτυπησουν και να με βαλουν με το ζορι σε αυτοκινητο ταχα οτι πειραξα την αδερφη τους!
οδυσσο πολλες φωρες με παρακολουθουσαν και οταν εμενα στο ιδιο διαμερισμα ενα χρονο προηγουμενος
εγιναν 3 περιστατικα πουμε εβαλαν υποψιες αν και τοτε την γλιτωσα.
την μια φωρα ενα ζευγαρι μολις εφευγα απο διαμερισμα ηθελε να μπει σπιτι στην τουαλετα.
τους εδιωξα και ειπα να πανε διπλα σε ρεστοραν.
την επομενη μερα ειδα βραδι καπου 9 καπειον τυπο με μαυρα να ερχετε προς τα πανω μου
περπατωντας γρηγορα και αγρια.προλαβα μπηκα σπιτι αλλα ημουν σιγουρος κατευθηνωταν πανω μου.
τριτο περιστατικο με περνει ο σαλονικιος οτι μια γκομενα που με ειδε με γνωριζει!
επεμενε οτι με ειδε σε ενα μαχαζι μια ωρα εξω απο το κεντρο ενω ο σαλονικιος ελεγε
κανεις λαθος ο χαρης δεν παει εκτος κεντρου!αυτη επεμενε οτι με παρακολουθουσαν καπιοι μερες
και οτι μπηκα στο μαχαζι αυτο και αγορασα πολλα πραγματα και ημουν φορτωμενος λεφτα.
ο σαλονικιος με πηρε και του ειπα πραγματι πηγα με ταξι εκει που με ειδε η κοπελα
καθως με καλεσε η αδερφη μιας γνωστης μου απο κυπρο.
ενα χρονο μετα που πηγα στο διαμερισμα αυτο για μια μερα θα εμενα εκει με κτυπησαν.
μετα απο ερευνα εμαθα δεν ημουν ο πρωτος στο ιδιο σημειο και καπιοι εκει το εχουν κανει
λημερι που παραμονευουν.θυμηθηκα οτι ο τυπος που με κτυπησε πρωτος με σιδερογροθια φωρουσε
τα ιδια ρουχα με τον τυπο που ερχωταν καταπανω μου ενα χρονο πριν και οτι ειχε ιδιο σωματοτυπο
και μαλλι.ο τυπος που με κτυπησε ηταν πολυ γρηγορος και για αυτο πιστευω ειναι το ιδιο ατομο.
περασμενο μηνα την επεσα σε καπειον που μοιαζει με τον τυπο αλλα δεν ηταν αυτος γιατι χεστηκε.
αυτος δεν ηταν τυπος που τρομαζει και ηξερε πολθ καλα την δουλεια.
ο θειος μου θυμωσε που την επεσα στον τυπο και λεει ξεχασε το.ισως κτυπησεις αθωο
και βρουμε τον μπελα μας εδω.
 

dimitriseas

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Να κάνω μια ερώτηση? Αύριο πάω Κίεβο.. χωρίς δεδομένα στο κινητό πάω χαμένος.. εσείς πως τη βγάζετε πάνω? Έχω kosmote .. να πάρω νούμερο εκει η να πληρώνω τα μαλιοκεφαλα για roaming
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Pare mia topiki karta kievstar
H vodafone
4g me 4€ exeis kana 5/6 Gb
Zitise ba sou energopiisozn autoi  tin karta kbtin epilogi gia poly internet
An tyxeis kbse kammia kavliara meta tin agora pestis na oate k gia kafe h fagito meta to dialima
 

dimitriseas

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Ευχαριστώ πολύ παιδιά .Θα βγάλω κάρτα από Το αεροδρόμιο (kievstar). Στις 5:30 πεταω.. Να βγάλω χρήματα από Ελλάδα η κατευθείαν στο Κίεβο με την κάρτα? Να κάνω γριβνα κατευθείαν..Θα ρθει μια Ουκρανιδα να με πάρει από το airport. Έχω ήδη κάποια κονέ άλλα καλύτερα με κατατοπιζετε από δω
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
83
Πόντοι
16
Ευχαριστώ πολύ παιδιά .Θα βγάλω κάρτα από Το αεροδρόμιο (kievstar). Στις 5:30 πεταω.. Να βγάλω χρήματα από Ελλάδα η κατευθείαν στο Κίεβο με την κάρτα? Να κάνω γριβνα κατευθείαν..Θα ρθει μια Ουκρανιδα να με πάρει από το airport. Έχω ήδη κάποια κονέ άλλα καλύτερα με κατατοπιζετε από δω

Στο αεροδρομιο ειναι 3 γκισεδες ( Vadofone , Kievstar kai LIfe )  οποια θες παρε

Επισης , μπορεις να αλλαξεις χρηματα στο αεροδρομιο  ή εαν κανεις αναληψη απο τα  μηχανηματα στο αεροδρομιο δεν δινουν πανω απο 500 γριβνες

Επισης βεβαιωσου οτι η Καρτα σου ( debit ) θα δουλευει στην Ουκρανια .
Καποιες τραπεζες πχ Εθνικη θα πρεπει να τους παρεις τηλ και να τους ενημερωσεις που θα εισαι και για ποιο διαστημα για να επιτρεψουν αναληψεις εκτος Ελλαδος


 

dimitriseas

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Αμάν. Λες να παθουμε τέτοια α πλακα?  Πηραιως έχω.. ας βγάλω κάνα 200ρι ευρώ από Θεσσαλονίκη να είμαστε σιγουροι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom